| ||||
|
|
|
|||
| found: 207 books on 9 pages. This is page 1 - Next page |
Het nieuwe boek voor de jeugd. Ingeleid door D.L. Daalder. Amsterdam, Amsterdamsche Boek- en Courantmaatschappij, 1941. Linnen band, 720 pp, 26 cm, Ill.: zwart/wit illustraties en één kleurenillustratie. Boekblok ligt half los en rug wat beschadigd. Edoch een schat aan verhalen voor op donkere dagen. Goed / good. Book number: 22790 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Kinderboeken - Children's
Keywords: Nederlandse tekenaars | In shopping cart More information div> |
Kees De Jongen / Film Editie Zonder Uitgever Jaar: 2003. Conditie Als nieuw Binding: Paperback lijstereditie ISBN 9789025353322 -- Budget BoekBook number: 254 € 7.99 [Appr.: US$ 10.02 | £UK 6.5 | JP¥ 797]
Keywords: 9789025353322 | In shopping cart More information div> |
Het boek voor de jeugd. Verhalen en Sprookjes. Versjes en Gedichtjes.. Amsterdam, N.V. De Arbeiderspers, 1937. 1ste / 1st. Cloth / Linnen Hardcover, Ill.: Cramer, Rie + Pieck, Anton En Vele Anderen. Good / Goed /No Dust Jacket/Geen Stofomslag. 768 pagina's. Tientallen verhalen, sprookjes, rijmen en gedichten bijeengebracht en rijkelijk voorzien van tientallen illustraties door bekende en minder bekende tekenaars. Originele rood linnen kaft. Klassieker!!!. Book number: 000865 € 40.00 [Appr.: US$ 50.18 | £UK 32.25 | JP¥ 3992] Catalogue: Jeugd Diversen
| In shopping cart More information div> |
Gevaarlijk terrein Utrecht, Veen, 1983. 156 blz. Uitgavejaar 1983. Paperback. -- De Wijze UilBook number: 26558 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449] Catalogue: Verhalenbundel
Keywords: Verhalen | In shopping cart More information div> |
Gevaarlijk terrein (bevat Bedrieglijke rust, Routine, Cocaïne en oude kant en Ontsnapping) Utrecht, Veen. 1983, 1e druk. Paperback, Ill.: niet geïllustreerd. detectives thrillers verhalen. Omslag P.A.H. van der Harst. Vier korte misdaadverhalen van Nederlandse auteurs. Goed. Book number: 018904 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Detectives en thrillers
Keywords: detectives thrillers verhalen niet geïllustreerd | In shopping cart More information div> |
Groot vacantie boek. Amsterdam, De Geillustreerde Pers, z.j. Orig. gekartonneerde band. 408pp. Met ills. Book number: 39933 € 2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 250] Catalogue: Kinderboeken/Jeugdliteratuur
Keywords: kinderboeken/jeugdliteratuur | In shopping cart More information div> |
Theo Thijssen. Samengesteld door Rob Grootendorst. Amsterdam : Amsterdamsch Litterair Café De Engelbewaarder, 1976. Paperback. 158 pp. Ills. (De Engelbewaarder, jaargang 1, no. 4). Mailorder only - Alleen verzending mogelijk. . ISBN Book number: #238292 € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
Keywords: doos, LITERARY CRITICISM . | In shopping cart More information div> |
De gelukkige klas Cpnb, Hardcover Als nieuw -- De Wijze UilBook number: 31968 € 11.95 [Appr.: US$ 14.99 | £UK 9.75 | JP¥ 1193] Catalogue: Roman
Keywords: Roman, Detective, Kinderboeken, Verhalenbundel | In shopping cart More information div> |
Het Amsterdam van Theo Thijssen. 1e druk. Amsterdam, 1988. 157 blz. Z./w. ills. Ing. Book number: 194465 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: Topography Amsterdam Thijssen Topografie | In shopping cart More information div> |
Barend Wels Amsterdam, Querido. 1968. Pocket, Ill.: niet geïllustreerd. Salamanderpocket 246 literatuur. Omslag H. Berserik. Goed. Book number: 025485 € 2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 250] Catalogue: Salamanderpockets
Keywords: Salamanderpocket 246 literatuur niet geïllustreerd | In shopping cart More information div> |
Barend Wels. Bussum, v. Dishoeck, 1908, 1e dr., linnen, 232 p. In de eerste band. Naam op schutblad, verder een smetteloos exemplaar van dit honderd jaar geleden verschenen debuut van Thijssen. Book number: 16972 € 95.00 [Appr.: US$ 119.19 | £UK 76.25 | JP¥ 9481] Catalogue: Nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
Barend Wels; Schoolland; De gelukkige klas Amsterdam, De Volharding. 1941. Gebonden. Iets los in band. Band wat verkleurd. 547 p. Book number: 004373 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: Jubileum Uitgave | In shopping cart More information div> |
Barend Wels Bussum, Van Dishoeck. 1908, First Edition. Hard Cover Cloth, 213 c 160 Mm. 232 pagina's. Iets verkleurde rug. Mooi exemplaar. Eerste druk van zijn debuut. Fine. Book number: 001587 € 60.00 [Appr.: US$ 75.28 | £UK 48.25 | JP¥ 5988]
Keywords: Theo Thijssen / Eerste Druk | In shopping cart More information div> |
Barend Wels (gebonden) Bussum, Agathon, 1982. Druk: herdruk. octavo, linnen + stofomslag, 154 pp. Als nieuw. ¶ Portretje op achterplat. Het debuut van Theo Thijssen uit 1908 over de onderwijzer Barend Wels. Book number: 50510 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: ONDERWIJS; ; | In shopping cart More information div> |
Barend Wels. Bussum, 1908. 232 blz. Linn., iets smoezelig. Book number: 179741 € 45.00 [Appr.: US$ 56.46 | £UK 36.25 | JP¥ 4491]
Keywords: Dutch literature Nederlandse letterkunde | In shopping cart More information div> |
Barend Wels. Bussum, 1908. 232 blz. Linn. - Naam op schutblad. Book number: 169306 € 40.00 [Appr.: US$ 50.18 | £UK 32.25 | JP¥ 3992]
Keywords: Dutch literature Nederlandse letterkunde | In shopping cart More information div> |
Barend Wels Gebonden, hardcover, inclusief stofomslag; 1982; Standaard Uitgeverij, Antwerpen; 155pp.; Conditie: Goed Book number: 142743 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Literatuur/Nederlands
Keywords: Nederlands | In shopping cart More information div> |
Barend Wels Utrecht, Spectrum. 3e druk. Pocket, Ill.: niet geïllustreerd. Prisma pocket 181 literatuur. Stukje rug besch. en voorin los. Redelijk. Book number: 001681 € 1.50 [Appr.: US$ 1.88 | £UK 1.25 | JP¥ 150] Catalogue: Prisma pockets
Keywords: Prisma pocket 181 literatuur niet geïllustreerd | In shopping cart More information div> |
Een bonte bundel N.V. De Arbeiderspers Amsterdam, 1935. Ed./Druk: 1. Linnen band. Pp: 228. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1781200 € 25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495] Catalogue: Romans
| In shopping cart More information div> |
EEN BONTE BUNDEL. Amsterdam, Arbeiderspers, 1935. 1e druk 228 pp. linnen met goudopdruk gebonden. Lichte roestvlekjes op snede. Verder in mooie staat. in goede staat Book number: 800121 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749]
Keywords: Nederlands proza | In shopping cart More information div> |
EEN BONTE BUNDEL, Amsterdam, Arb.pers, 1935, 1e druk, 228 blz., linnen; 8vo Boekgrootte tot 247 mm. Staat: Goed; isbn: geen / none; .. Book number: 12495 € 25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495] Catalogue: Nederlandse Literatuur: proza en letterkunde
Keywords: LITERATUUR Nederlands na 1900 | In shopping cart More information div> |
Een bonte bundel. Amsterdam, N.V. De Arbeiderspers, 1935. Or. linnen, 228p. ¶ Eerste druk. Rugbelettering iets vervaagd; goed exemplaar. Book number: 15984 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Een bonte bundel. Amsterdam, De Arbeiderspers, 1935. Gebonden. 228 p. [1e druk, redelijk exemplaar]. Book number: H5339 € 13.50 [Appr.: US$ 16.94 | £UK 11 | JP¥ 1347] Catalogue: Proza
Keywords: proza | In shopping cart More information div> |
Een Bonte Bundel Amsterdam, Arbeiderspers. 1935. Gebonden. 228p. Goed. -- Champ-ClarkBook number: 034943 € 5.50 [Appr.: US$ 6.9 | £UK 4.5 | JP¥ 549] Catalogue: Pedagogiek
| In shopping cart More information div> |
Een bonte bundel Amsterdam, Arbeiderspers. 1935, Eerste druk. (ISBN: -) Linnen. 228 pag. Goede staat. Niet direct af te halen in onze winkel. Book number: 022151 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Literatuur - Literature
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | - Next page