| ||||
|
|
|
|||
| found: 60 books on 3 pages. This is page 1 - Next page |
Bouwlust Onbekend. ISBN 9789056621018. Book number: 4900-B-5093 € 56.00 [Appr.: US$ 70.26 | £UK 45 | JP¥ 5589]
Keywords: 9789056621018 | In shopping cart More information div> |
50 jaar een veelzijdige partner 1989. Linnen band met stofomslag. Pp: 63. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U1109138 € 6.50 [Appr.: US$ 8.15 | £UK 5.25 | JP¥ 649] Catalogue: Lokaal
| In shopping cart More information div> |
50 jaar een veelzijdige partner 1989. Linnen band met stofomslag. Pp: 63. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1258728 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Lokaal
| In shopping cart More information div> |
Atlas of change, rearranging the Netherlands Rotterdam not dated, Nai Publishers softcover 8vo with wrappers, fine copy Book number: bn11387 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
| In shopping cart More information div> |
Atlas van de verandering. Nederland herschikt NAI Uitgevers / IOP, 2000. paperback, 241p. Tal van illustraties. Prachtboek aangaande ruimtelijke ordening. Een onderzoek naar het Nederland van nu en straks. Wat willen we, wat maken we en wat vinden we ervan? Isbn 9789056621520. Rijk geïllustreerd met fotografische afbeeldingen (in kleur) en kaarten. Conditie: zeer goed. Book number: 10481 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: 9789056621520 | In shopping cart More information div> |
Atlas van de verandering. Nederland herschikt. Ede, Veenman Drukkers, 200, 240 pp. Softcover, 17 x 24 cm. ; In goede staat. Book number: 09684 € 12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248] Catalogue: Ruimtelijke Ordening
| In shopping cart More information div> |
Atlas van de verandering. Nederland herschikt. Rotterdam, NAI Uitgevers - Stichting Ideas on Paper, (2000). Softcover (geïllustreerde kaft) met flappen (geringe gebruikssporen), 24 x 17 cm. 256 p. Rijk geïllustreerd met fotografische afbeeldingen (in kleur), kaarten etc. goed exemplaar. Book number: 7806 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Architectuur/Architecture
Keywords: Architectuur/Architecture | In shopping cart More information div> |
Atlas van de verandering. Nederland herschikt NAi, 2000. Paperback. Pp: 255. Nederland verandert in rap tempo. Aan het van oudsher vertrouwde assortiment van woonwijken, stadsparken, boerderijen en weilanden voegen we voortdurend nieuwe plekken toe, met nieuwe functies. Veranderingen in onze economie, inkomens, vrijetijdsbestedingen en bevolkingssamenstelling weerspiegelen zich in het landschap. Terwijl de overheid zich aan het begin van het nieuwe millennium bezint op de ruimtelijke toekomst van Nederland, maakt deze Atlas van de verandering een tour d'horizon langs de gedaanteverwisselingen die het land sinds de Wederopbouw heeft ondergaan en nog steeds ondergaat. Nederland is, en wordt aldoor, herschikt. Deze Atlas is een onderzoek naar het Nederland van nu en straks. Wat willen we, wat maken we en wat vinden we ervan?. ISBN: 9789056621520. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U1815190 € 9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Architectuur en design
Keywords: 9789056621520 | In shopping cart More information div> |
Atlas van de verandering. Nederland herschikt. NAI/IOP. 2000. Ills. Paperback. Book number: 84050 € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198] Catalogue: Atlassen
Keywords: Atlassen Fotografie Planologie Ruimtelijke ordening | In shopping cart More information div> |
Atlas van de verandering, Nederland herschikt NAi Uitgevers zj, ongepag., pb met flappen, ills, krtn, 17x24 /3, conditie goed, leesspoortje. Book number: 42680 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Architectuur
Keywords: ruimtelijke ordening | In shopping cart More information div> |
Atlas van de verandering : Nederland herschikt. [Amsterdam] : Ideas on Paper & Rotterdam : NAi Uitgevers, cop. 2000. Paperback. 255 p. : ill., krt. ; 24 cm. Mailorder only - Alleen verzending mogelijk. . ISBN 9056621521 Book number: #191525 € 18.00 [Appr.: US$ 22.58 | £UK 14.5 | JP¥ 1796]
Keywords: ARCHITECTURE, doos *, *. 9056621521 | In shopping cart More information div> |
Atlas of change. Rearranging the Netherlands Rotterdam: Nai , 2000. 1e druk, 8vo. 253pp. Stiffpaperwraper. Orig. language in english. Illustr. Copy as good as new. [ISBN: 9056621637] (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 82238.SOC € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: Sociologie
| In shopping cart More information div> |
Atlas van de Verandering . ( Nederland herschikt : Biologische varkenshouderij . Open gebied , Ganzen gedoogzone ,Calimiteitenpolder , Groene hart . Windmolenpark . Spookwijk en nog meer . ) NAi/IOP, 2000, paperback met flappen, goed exemplaar. 9789056621520 . Book number: 104728843 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Architectuur
| In shopping cart More information div> |
Atlas van de verandering. Nederland herschikt. Rotterdam, NAi Uitgevers/NAi Publishers, 2000. Paperback, 255 pp, 24 cm, Ill.: kleurenillustraties. Prachtboek aangaande ruimtelijke ordening. Goed / good. Book number: 27460 € 9.50 [Appr.: US$ 11.92 | £UK 7.75 | JP¥ 948] Catalogue: Natuur - Nature
Keywords: spookwijk, boerderette, wadi, varkenshouderij, grondgebonden, compensatiegroen, calamiteitenpolder | In shopping cart More information div> |
Atlas van de verandering Nai Uitgevers/Publishers 2000 Als nieuw Paperback d80-1 Book number: 53869 € 11.00 [Appr.: US$ 13.8 | £UK 9 | JP¥ 1098]
| In shopping cart More information div> |
Atlas van de verandering. Nederland herschikt NAi, 2000. Paperback. Pp: 255. Nederland verandert in rap tempo. Aan het van oudsher vertrouwde assortiment van woonwijken, stadsparken, boerderijen en weilanden voegen we voortdurend nieuwe plekken toe, met nieuwe functies. Veranderingen in onze economie, inkomens, vrijetijdsbestedingen en bevolkingssamenstelling weerspiegelen zich in het landschap. Terwijl de overheid zich aan het begin van het nieuwe millennium bezint op de ruimtelijke toekomst van Nederland, maakt deze Atlas van de verandering een tour d'horizon langs de gedaanteverwisselingen die het land sinds de Wederopbouw heeft ondergaan en nog steeds ondergaat. Nederland is, en wordt aldoor, herschikt. Deze Atlas is een onderzoek naar het Nederland van nu en straks. Wat willen we, wat maken we en wat vinden we ervan?. ISBN: 9789056621520. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1563147 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Architectuur en design
Keywords: 9789056621520 | In shopping cart More information div> |
Atlas van de verandering. Nederland herschikt NAi Uitgevers, 2000. Paperback. Pp: 255. Nederland verandert in rap tempo. Aan het van oudsher vertrouwde assortiment van woonwijken, stadsparken, boerderijen en weilanden voegen we voortdurend nieuwe plekken toe, met nieuwe functies. Veranderingen in onze economie, inkomens, vrijetijdsbestedingen en bevolkingssamenstelling weerspiegelen zich in het landschap. Terwijl de overheid zich aan het begin van het nieuwe millennium bezint op de ruimtelijke toekomst van Nederland, maakt deze Atlas van de verandering een tour d'horizon langs de gedaanteverwisselingen die het land sinds de Wederopbouw heeft ondergaan en nog steeds ondergaat. Nederland is, en wordt aldoor, herschikt. Deze Atlas is een onderzoek naar het Nederland van nu en straks. Wat willen we, wat maken we en wat vinden we ervan?. ISBN: 9789056621520. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U206274 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: Architectuur en design
Keywords: 9789056621520 | In shopping cart More information div> |
Bouwlust Stichting Ideas on Paper, Amsterdam ; Nai Publishers, Rotterdam, 1999, 1e druk, genaaid, pp243. Fotoboek in kleur, mmv Warna Oosterbaan, Willem van Toorn, Noël van Dooren, Tracy Metz. Text in Ned en Eng. Omslag met gebr sporen (scheurtjes), inhoud goed. Book number: kf19182 € 90.00 [Appr.: US$ 112.91 | £UK 72.25 | JP¥ 8982] Catalogue: Fotografie
Keywords: fotoboek, urbanisatie, versetdelijking, polder, haarlemmermeer, Hoofddorp, noord-holland, schiphol, amsterdam, geschiedenis, architectuur, stedebouw | In shopping cart More information div> |
Bouwlust. The urbanization of a polder. Amst., 1999. 242 pp. Col. ills. Hardcover, d./j. Oblong. - Dustjacket very sl. worn.*Photographs and editing by Theo Baart. - Text in Dutch & English. - Interesting work on the urbanization of the Haarlemmermeerpolder. Book number: 119232 € 80.00 [Appr.: US$ 100.37 | £UK 64.25 | JP¥ 7984]
Keywords: Topography Haarlemmermeer Noord-Holland Netherlands Haarlemmermeer Photography Topografie Nederland Fotografie | In shopping cart More information div> |
Bouwlust. The urbanization of a polder. [First edition]. (Rott., NAi Publishers, 1999). First edition. 24x31 cm. Boards, with dustwrapper (very sl.wear). 243 pp., with texts in Dutch and English by Theo Baart, Tracy Metz, Warna Oosterbaan, Willem van Toorn & Noël van Dooren. Photography: Theo Baart, who grew up in the Haarlemmermeer-erea, an empty polder that was reclaimed in the 19th century, and after 1970 became rapidly urbanized because of the ever growing village of Hoofddorp and expanding Schiphol Airport. Baart for over 20 years photographed the the metamorphosis from countryside to an urbanized region in a series of striking photographs. Limited edition of 2000 copies. Scarce. Good copy. ISBN 90 5662 101 7. Book number: 2856 € 80.00 [Appr.: US$ 100.37 | £UK 64.25 | JP¥ 7984] Catalogue: Photography, Documentary photography
Keywords: Twintigste eeuw Fotoboeken, Documentaire fotografie Architectuur en Stedenbouw Ruimtelijke Orde | In shopping cart More information div> |
Bouwlust. The urbanization of a polder. Amst., 1999. 242 pp. Col. ills. Hardcover, d./j. Oblong. - Stamp on title-page, sticker on top of spine. *Photographs and editing by Theo Baart. - Text in Dutch & English. - Interesting work on the urbanization of the Haarlemmermeerpolder. Book number: 230379 € 60.00 [Appr.: US$ 75.28 | £UK 48.25 | JP¥ 5988]
Keywords: Topography Haarlemmermeer Noord-Holland Netherlands Haarlemmermeer Photography Architecture Topografie Nederland Fotografie Architectuur | In shopping cart More information div> |
Bouwlust, The urbanisation of a polder Stichting Ideas on Paper / NAI 1999, 243 pag., hardcover, omslag, ills, 24x30 /4. Engels/Nederlandse tekst, conditie zeer goed. Book number: 47661 € 120.00 [Appr.: US$ 150.55 | £UK 96.25 | JP¥ 11976] Catalogue: Varia
Keywords: fotoboeken | In shopping cart More information div> |
Bouwlust: 'Rijsenhout, 1998'. SIGNED. Color photo. 40 x 50 cms. Signed 'Theo Baart' and dated '14/07/1999' in pencil on sticker on the reverse. Sticked with to tiny points to supporting cardboard-paper. Of every photo three sizes exist in an edition of 3 copies only. Book number: 21066 € 750.00 [Appr.: US$ 940.95 | £UK 600.25 | JP¥ 74850] Catalogue: Works on paper
Keywords: Works on paper | In shopping cart More information div> |
Bouwlust: 'Rijsenhout, 1998'. SIGNED. Color photo. 40 x 50 cms. Signed 'Theo Baart' and dated '14/07/1999' in pencil on sticker on the reverse. Sticked with to tiny points to supporting cardboard-paper. Book number: 18369 € 350.00 [Appr.: US$ 439.11 | £UK 280.25 | JP¥ 34930] Catalogue: Works on paper
Keywords: Works on paper | In shopping cart More information div> |
Dag Osdorp Uitgever: Uitgeverij de Verbeelding Jaar: 2005. Conditie Goed Binding: Hardcover ISBN 9789074159814 -- Budget BoekBook number: 27533 € 14.00 [Appr.: US$ 17.56 | £UK 11.25 | JP¥ 1397]
Keywords: 9789074159814 | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | - Next page