ascending
descending
found: 143 books on 6 pages. This is page 1
- Next page

[ TERBORGH, F.C. ]
Le petit chateau.
[Peking, Terborgh, 1940], 1e druk. Oorspr. omslag. 28 p. Drukker: Peking, Paters Lazaristen. Genummerd 16/100 exx.
Book number: R5325
€  500.00 [Appr.: US$ 627.3 | £UK 400.25 | JP¥ 49900]
Catalogue: Proza
Keywords: proza
In shopping cart

More information

 -
KROON, DIRK (SAMENSTELLING); F.C. TERBORGH.
Slauerhoff, Herinneringen en Brieven en het laatste Afscheid. + Ik had het Leven me anders voorgesteld, J. Slauerhoff in Vraaggesprekken en Herinneringen + Er bleef toch geen Bewijs. Opstellen over de Poezie van J. Slauerhoff. [Set van drie Boeken]
Den Haag, Uitgeverij BZZToH 1981/1982/1984 (eerste druk) gebonden met stofomslag, Porto 6,75 euro NL, isbn 9062911536, isbn 9062910750, isbn 9062910890 rug omslag boek is wat verkleurd, alle boeken zijn in prima staat..
Book number: MP466/77913
€  29.95 [Appr.: US$ 37.58 | £UK 24 | JP¥ 2989]
In shopping cart

More information

SAINT-JOHN PERSE [F.C. TERBORGH - TRANSL.].
Exil.
's-Gravenhage. L.J.C. Boucher. 1963. Original publisher's sewn black paperback, yellow lettering spine & frontcover, 8vo: [viij], 166pp. [83 double pages]. Bi-lingual edition: text in French as in Dutch. Very fine copy.
Book number: 54017
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
In shopping cart

More information

SLAUERHOFF/TERBORGH, F.C.,
Slauerhoff, Herinneringen en brieven,
's-Hage, Stols, 1e dr.1949, 73p., Linnen & iets besch.omsl., Typ.: H.P. DOEBELE. Druk: ANDO Ills.: Foto's Van Dijk 850, Omslag licht verkleurd en met kleine scheurtjes, maar behoorlijk goed.,
Book number: 5678
€  25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
Keywords: nederlands
In shopping cart

More information

SLAUERHOFF/TERBORGH, F.C.,
Slauerhoff, Herinneringen en brieven,
A'dam, BB, 2e dr.1974, 68p., Ing., Iets verkleurd, maar keurig ex.,
Book number: 3230
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: nederlands
In shopping cart

More information

SLAUERHOFF/TERBORGH, F.C.,
Slauerhoff, Herinneringen en brieven èn Het laatste afscheid,
Den Haag, BzztôH, 1e gez.e dr.1984, 58p., Blauw linnen.,
Book number: 14772
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: nederlands
In shopping cart

More information

SLAUERHOFF - TERBORGH, F.C.
Slauerhoff. Herinneringen en brieven.
Den Haag, Stols, 1949. Oorspr. linnen. Geïll. z/w. 77 p.
¶ 1ste druk. - Van dijk 850.
Book number: #4926
€  18.00 [Appr.: US$ 22.58 | £UK 14.5 | JP¥ 1796]
In shopping cart

More information

TERBORGH, F.C.
Abyla
Den Haag: Boucher, 1969. 1e druk, 8vo, softcover, 51pp. Slappe kartonnen band met stofomslag. Oplage 700 ex. Zeer goed. (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 59594.POE
€  12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
In shopping cart

More information

TERBORGH, F.C.
Abyla.
1ste druk in oplage van 700 exempl. 's-Gravenhage, L.J.C. Boucher. 1969. 51 pag. Ingenaaid/ Stofomslag.
Book number: 17451
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Bibliofiel
Keywords: Bibliofiel Literatuur Literatuur, Nederlandse Poëzie
In shopping cart

More information

TERBORGH, F.C.
Abyla
L.J.C. Boucher, 1969. Paperback. Pp: 52. [1e druk]. Vormg.: J. Kuiper. Gedichtenbundel van F.C. Terborgh (pseudoniem van Reijnier Flaes, 1902-1981). Mooi exemplaar, met het transparant gele stofomslag van rijstpapier. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U35013
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Poëzie
In shopping cart

More information

(PSEUD.), F. C. TERBORGH
Abyla
1969. Paperback. Pp: 51. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U450230
€  4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449]
Catalogue: Poëzie
In shopping cart

More information

TERBORGH, F.C.,
Abyla, (gedichten),
's-Gravenhage, Boucher, 1e dr.1969, 51p., Ing., Typ.: Jan KUIPER Omsl.: Jan KUIPER Opl.700 exx. Zonder het gele calceeromsl.,
Book number: 5842
€  20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
Keywords: nederlands
In shopping cart

More information

TERBORGH, F.C.
Abyla.
Den Haag, Boucher, 1969, 1e dr., oorspronkelijk omslag, 51 p., opl.700 ex. Mooi ex.
Book number: 446
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
In shopping cart

More information

TERBORGH, F.C.
Abyla.
Den Haag 1969. 51 pp. Ing.*Oplage van 700 exemplaren.
Book number: 179707
€  9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Keywords: Dutch literature Terborgh Nederlandse letterkunde
In shopping cart

More information

TERBORGH, F.C.
Abylia.
's-Gravenhage: Boucher, 1969. 1e dr. 51 p. Pbck met omslag. .
Book number: 9770
€  7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749]
Catalogue: Poëzie: na 1945
In shopping cart

More information

TERBORGH, F.C. / W.F. HERMANS E.V.A.
De beste korte verhalen van De Bezige Bij.
Amsterdam, De Bezige Bij, 1977. Paperback. 446 p.
Book number: B4523
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Proza
Keywords: proza
In shopping cart

More information

TERBORGH, F.C., BURSSENS, HERMANS, VESTDIJK, ROLAND HOLST, CHARLES, MICHIELS, DHONDT, TOONDER, TEN BERGE, VAN KOOTEN, VAANDRAGER, MORRIËN, BUDDINGH', MONTAG, BORGART E.A.
De beste korte verhalen van De Bezige Bij
De Bezige Bij, Amsterdam, 1977. 2de. Paperback, band van karton met linnen bekleed, 418 pp, typografie en omslag Karel Beunis . Goed.
Book number: 20082
€  7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749]
Catalogue: Verhalen
Keywords: Literatuur Nederlandstalig
In shopping cart

More information

TERBORGH, F.C.
De condottiere en andere verhalen gevolgd door Le petit chateau.
's-Gravenhage, Boucher, 1960, 1e, linnen met stofomslag, 126p.(krasje op rug stofomslag, roest).
Book number: 7247
€  12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
Keywords: Nederlands proza
In shopping cart

More information

 -
TERBORGH, F.C.
De condottiere en andere verhalen, gevolgd door Le petit chateau.
Den Haag, Boucher, 1960, linnen met omslag, 128 p. Roestvlekken, omslag wat rafelig.
Book number: 5037
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
In shopping cart

More information

TERBORGH, F.C.
De condottiere en andere verhalen gevolgd door Le petit chateau.
L.J.C. Boucher 's-Gravenhage 1960. Gebonden S.O. 128 p.
Book number: L1549
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Catalogue: Proza
Keywords: proza
In shopping cart

More information

TERBORGH, F.C.
De condottiere en andere verhalen. Gevolgd door Le petit chateau.
's-Gravenhage, L.J.C. Boucher, 1960. Or. linnen met omslag, 126+2p.
¶ Eerste gezamenlijke druk; omslag wat beschadigd.
Book number: 10782
€  11.00 [Appr.: US$ 13.8 | £UK 9 | JP¥ 1098]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

TERBORGH, F.C.
De Condottiere en andere verhalen, gevolgd door Le petit chateau.
Boucher,1960. 128p. Linnen/licht beschadigd stofomslag. Eerste druk.
Book number: Z5-14-75
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
In shopping cart

More information

TERBORGH, F.C..
De condottiere en andere verhalen. Gevolgd door Le petit chateau.
1ste druk van deze ed.. 's-Gravenhage, L.J.C. Boucher. 1960. 126 p. Gebonden in linnen band. * Stofomslag ontbreekt, roestplekkig.
Book number: 77917
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Catalogue: Literatuur
Keywords: Literatuur, Nederlandse Verhalen
In shopping cart

More information

TERBORGH, F. C.
De Condottiere en andere verhalen gevolgd door Le Petit Chateau
L. J. C. Boucher, 1960 1ste druk, gebonden, in linnen. goed.
Book number: A-21479
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Catalogue: Literatuur
In shopping cart

More information

TERBORGH, F.C.
De condottiere.
Peking, Paters Lazaristen, 1940. Oorspr. omslag. 133 p. Genummerd 67/100 exx.
Book number: R5326
€  500.00 [Appr.: US$ 627.3 | £UK 400.25 | JP¥ 49900]
Catalogue: Proza
Keywords: proza
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | - Next page

New Search