ascending
descending
found: 43 books on 2 pages. This is page 1
- Next page

ALBERTS, A., JEROEN HENNEMAN, TACO ANEMA E.A.
Op deze plek heeft een gedicht gestaan. (vijftien prenten op drie gedichten).
Prov Utrecht 1988, ing, 72 blz, ill., Minimaal gebruikspoor band..
Book number: o501
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Utrecht
Keywords: Utrecht
In shopping cart

More information

ANEMA, TACO E.A.
50 jaar fotografie GKf 50 1945-1995.
De Verbeelding. 199 p. Ills. Paperback. * Licht gerafeld/ verkleurd. Naam op titelblad.
Book number: 90756
€  25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
Catalogue: Fotografie
Keywords: Fotografie
In shopping cart

More information

ANEMA, TACO & MEER, HANS VAN DER & VERHOEFF, BERT & REITSMA, LEX & HEMELS, JOAN & STEIJN, ANNEKE VAN
Communicatie. Kerstnummer Grafisch Nederland 2001
Koninklijk Verbond van Grafische Ondernemingen, 2001. Linnen band. Pp: 112. Fotoboek. ISBN: 9789070896140. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1332735
€  8.50 [Appr.: US$ 10.66 | £UK 7 | JP¥ 848]
Catalogue: Kunst
Keywords: 9789070896140
In shopping cart

More information

ANEMA, TACO & MEER, HANS VAN DER & VERHOEFF, BERT & REITSMA, LEX & HEMELS, JOAN & STEIJN, ANNEKE VAN
Communicatie. Kerstnummer Grafisch Nederland 2001
Koninklijk Verbond van Grafische Ondernemingen, 2001. Linnen band. Pp: 112. Fotoboek. ISBN: 9789070896140. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1003721
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Kunst
Keywords: 9789070896140
In shopping cart

More information

 -
ANEMA, TACO
GKf 50 Fotografie 1945-1995
Amsterdam, De Verbeelding, 1995. Paperback. Goed exemplaar. 28 x 24 cm. Met meer dan 150 foto's in zwart-wit en kleur van o.a. Ed van der Elsken, Paul Huf, Cor Jaring, Johan van der Keuken, Oscar van Alphen, Bertien van Manen, Willem Diepraam. Verschenen ter gelegenheid van het 50-jarig bestaan van de GKf en de jubileumtentoonstelling 'Lichtjaren' in het Nederlands Fotoinstituut in Rotterdam.
Book number: 457
€  50.00 [Appr.: US$ 62.73 | £UK 40.25 | JP¥ 4990]
Catalogue: Photography
In shopping cart

More information

ANEMA, TACO.(EN ANDEREN; RED.).
Gkf 50. Fotografie 1945 - 1995.
Amsterdam, De Verbeelding, 1995. Orig. omslag(oblong formaat; naam op schutblad). 200pp. Met vele ills. [mooi ex.]
Book number: 7287
€  42.50 [Appr.: US$ 53.32 | £UK 34.25 | JP¥ 4242]
Catalogue: Fotografie/Film
Keywords: fotografie/film fotografie Nederland ISBN 9074159117
In shopping cart

More information

ANEMA, TACO.
Holland Festival. Fotografie Taco Anema.
Amsterdam/Den Haag, Focus/SDU, 1988. 30 x 30 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 84 pag. GOED EXEMPLAAR
Book number: 77580
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Photography / Dutch ; Theater / Toneel
In shopping cart

More information

ANEMA, TACO: FOTO'S & 'S-GRAVESANDE, ADRIAAN: VOORWOORD
Holland Festival
Focus, 1988. Paperback. Pp: 83. Geregisseerde fotografie van Taco Anema, een terugblik op het veertigste Holland festival. Heel goed. ISBN: 9789012058254. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U445454
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: 9789012058254
In shopping cart

More information

ANEMA, TACO/S-GRAVESANDE, A.
Holland Festival. Fotografie Taco Anema
Amsterdam/Den Haag, Focus/SDU, 1988, ingen./softcover, 84 p. Dutch
Book number: 12158
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
In shopping cart

More information

 -
ANEMA, TACO
Holland Festival
Gebonden, hardcover, inclusief stofomslag; 1988; Focus, Amsterdam; 84pp.; Naam en datum met pen op schutblad; Stofomslag verkleurd; Beschadigingen voorzijde stofomslag -- Conditie: Redelijk
Book number: 114404
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Muziek/Algemeen
Keywords: Algemeen Muziek
In shopping cart

More information

ANEMA, TACO.
Holland Festival.
Amsterdam : Focus & Den Haag : SDU , c1988. Paperback. 84 pp. 30x30 cm. Ills. Fotoboek met 37 kleurenfoto's van Taco Anema van aan het Holland Festival 1987 deelnemende gezelschappen. Mailorder only - Alleen verzending mogelijk. Inscribed copy - gesigneerd exemplaar.. ISBN 9012058252 Nummer: (Brinkman) B8830877 Trefwoord: (LTR) Holland Festival; fotoboeken; (GTR) Muziek; (GTR) Toneel; (GTR) 4.210 Nederland; (LTR) Holland Festival; (LTR) Fotoboeken; (BTR) kunstenaars; (BTR) fotoboeken Onderwerp: 21.42 geschiedenis van de fotografische kunst 24.50 historische muziekwetenschap: algemeen Taco Anema (1950-) Code: (UDC) 7-057(084.12) (SISO) 785.4 (SISO) 793.3 (Unesco) y Samenvatting: Fotoboek met 37 kleurenfoto's van aan het Holland Festival 1987 deelnemende gezelschappen.
Book number: #196486
€  30.00 [Appr.: US$ 37.64 | £UK 24.25 | JP¥ 2994]
Keywords: doos, PHOTOGRAPHY *, *. 9012058252 Nummer: (Brinkman) B8830877 Trefwoord: (LTR) Holland Festival; fotoboeken; (GTR) Muziek; (GTR) Toneel; (GTR) 4.210 Nederland; (LTR) Holland Festival; (LTR) Fotoboeken; (BTR) kunstenaars; (BTR) fotoboeken Onderwerp:
In shopping cart

More information

ANEMA, TACO: FOTO'S & 'S-GRAVESANDE, ADRIAAN: VOORWOORD
Holland Festival
Focus, 1988. Paperback. Pp: 83. Geregisseerde fotografie van Taco Anema, een terugblik op het veertigste Holland festival. Heel goed. ISBN: 9789012058254. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U976333
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: 9789012058254
In shopping cart

More information

ANEMA, TACO.
Holland Festival. Fotografie Taco Anema.
Amsterdam/Den Haag, Focus/SDU, 1988. 30,5 x 30,5 cm. Hardcover. In linnen gebonden met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 84 pag. KEURIG EXEMPLAAR
Book number: 60443
€  20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
Keywords: Photography / Dutch ; Theater / Toneel
In shopping cart

More information

ANEMA, TACO
Holland Festival.
Amsterdam, Den Haag, 1988 orig cloth dustjacket 84 pp first edition 31 x 31 cm
Book number: A1117-7894
€  20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
In shopping cart

More information

ANEMA, TACO: FOTO'S & 'S-GRAVESANDE, ADRIAAN: VOORWOORD
Holland Festival
Focus, 1988. Paperback. Pp: 83. Geregisseerde fotografie van Taco Anema, een terugblik op het veertigste Holland festival. Heel goed. ISBN: 9789012058254. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U15871
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: 9789012058254
In shopping cart

More information

 -
ANEMA, TACO,
Holland Festival.
(Amst., Den Haag, Focus/SDU, 1988). 30x30 cm. Pb. 84 pp., inleiding A. 's-Gravesande. - Fotoboek; ca. 40 foto's (theatergezelschappen, acteurs, musici, enz.) in kleur n.a.v. het Holland Festival 1987 door Taco Anema. Beperkte oplage. ISBN 90-12-05825-2.
Book number: 940
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: Twintigste eeuw Fotoboeken, Documentaire fotografie Theater
In shopping cart

More information

ANEMA, TACO
Holland Festival
Amsterdam, Focus. 1988, Stated First Edition. Soft cover . 4to - over 9¾ - 12" tall. Collection of photographs by Taco Anema of the 40th edition of the Holland Festival. Fine/No Jacket.
Book number: 000300
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: ICM
Keywords: photography
In shopping cart

More information

ANEMA, TACO (PHOTOGRAPHY).
Holland Festival.
Amsterdam - Den Haag, Uitgeverij Focus - SDU Uitgeverij, (1988), 1e druk (3000 ex.). Softcover (geïllustreerde kaft/lichte gebruikssporen), 30 x 30 cm. 84 p. Rijk geïllustreerd met fotografische afbeeldingen in kleur, goed exemplaar.
Book number: 5091
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: Fotografie/Photography Fotoboeken/Photography Books Holland Festival Anema
In shopping cart

More information

ANEMA E.A. (REDACTIE), TACO
Mijn moeder vindt het ook. De bewapening, het antimilitarisme en de vredesbeweging in beeld.
Amsterdam, Sua, 1982. Paperback, 78 paginas, 30 cm, Ill.: zwart/wit illustraties. De tijd dat mensen nog actief waren en niet lijdzaam toekeken. Goed / good.
Book number: 32486
€  7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749]
Keywords: kernenergie
In shopping cart

More information

ANEMA, TACO.(EN ANDEREN; SAMENST.).
Mijn moeder vindt het ook. De bewapening, het antimilitarisme en de vredesbeweging in beeld.
Amsterdam, SUA, 1982. Orig. omslag. 78pp. Met vele foto?s.
Book number: 24899
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: geschiedenis/politiek Nederland atoombom kernwapens kernoorlog ISBN 9062220827
In shopping cart

More information

ANEMA, TACO/ZWARTS, KIM/BAGGEN, JOHN-SCHOLS, MARC/BESEMS, KORRIE
Momentum
Born: NedCar, 1992. 1e druk, 4to. Foto expositie Gouvernement Maastricht. Hard kartonnen band. Zeer goed. (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 84638.CUF
€  35.00 [Appr.: US$ 43.91 | £UK 28.25 | JP¥ 3493]
Catalogue: Fotografie
In shopping cart

More information

ANEMA, TACO EN BERT VERHOEFF
De rode loper. De partij van de arbeid honderd jaar later.
Drukkerij en uitgeversbedrijf Lecturis bv. Boekhandel de Verbeelding.. Geïll. 127 pp.
Book number: 101367581
€  14.50 [Appr.: US$ 18.19 | £UK 11.75 | JP¥ 1447]
Keywords: Politiek
In shopping cart

More information

ANEMA, TACO, VERHOEFF, BERT
De rode loper: de Partij van de Arbeid honderd jaar later
Eindhoven: Lecturis, Amsterdam: De Verbeelding [distr.], cop. 1994. [fotogr.:] Taco Anema, Bert Verhoeff; [inl. Henk van Os; tekst Max van Weezel] Fotoboek in kleur en zwart-wit over de Partij van de Arbeid vóór en na de Tweede Kamerverkiezingen van 1994. Foto's gemaakt in opdracht van het Rijksmuseum Amsterdam 127 pagina's 24×31 cm. Als nieuw.
Book number: 26312
€  12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
Catalogue: Fotografie
Keywords: Politieke geschiedenis en politiek 9070108445
In shopping cart

More information

ANEMA, TACO & VERHOEFF, BERT & VAN OS, HENK
De Rode Loper, Taco Anema Bert Verhoeff
Eindhoven, Lecturis. 1994. (ISBN: 9070108445) Paperback, Oblong Qto. Book, 128 pages, colour and duotone photographs. The text is in Dutch. Fine.
Book number: 45707
GBP 18.00 [Appr.: EURO 22.5 US$ 28.22 | JP¥ 2245]
Keywords: 9070108445 Taco Anema, Bert Verhoeff Photography
In shopping cart

More information

ANEMA, TACO / VERHOEFF, BERT.
De rode loper. de partij van de arbeid honderd jaar later.
1994. Eindhoven / A'dam., Lecturis / De Verbeelding., 1994. 24 x 29 cms, oblong, 128 p., rijkelijk geillustreerd. met , inliggend, een persoonlijke brief van Mr. Yvonne van Rooy voor ene Jef. het verval in beeld.
Book number: 2242
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | - Next page

New Search