| ||||
|
|
|
|||
| found: 163 books on 7 pages. This is page 1 - Next page |
De Chineesche fluit. Lyrische Chineesche gedichten 1921. Pp: 112. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U2041833 € 12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248] Catalogue: Poëzie
| In shopping cart More information div> |
Hélène Swarth. Haar huwelijk met Frits Lapidoth. 1894 - 1910. A'dam, Arbeiderspers, 1985. Paperback (Open Domein). Illustr. 218 pag. Book number: 22051 € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198] Catalogue: Literature
Keywords: Literatuur / Eerste druk ; Studies literatuur | In shopping cart More information div> |
Blanke duiven. Amsterdam, Van Kampen, [1895]. Geïllustreerd linnen. (4), 124 p. 1e druk. Randen iets geschaafd. Resten van exlibris op binnenzijde voorplat. Fraai bandje. Book number: 258740 € 18.00 [Appr.: US$ 22.58 | £UK 14.5 | JP¥ 1796]
| In shopping cart More information div> |
Gedichten. Blanke duiven - Diepe wateren - Schaduw-tuinen (Nieuwe gedichten) Amsterdam: Van Kampen, z.j.. 314 p. Linnen. Achterplat slijtplek aan rand. . -- ParadoxBook number: 5675 € 20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996] Catalogue: Poëzie: 19th century
Keywords: voor 1900 Poëzie voor 1900 | In shopping cart More information div> |
Najaarsstemmen. Amsterdam, P.N. Van Kampen. z.j. 11x17cm, 108pp. linnen band, naam op eerste pagina, in goede staat. Book number: 006672 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: Poetry - Poëzie
Keywords: Poëzie Gedichten | In shopping cart More information div> |
Najaarsstemmen. Amsterdam, Van Kampen, [1900]. Gedecoreerd linnen (L.W.R. Wenckebach). (4), 112 p. 1e druk. ¶ Dichtbundel met prachtig plantaardig bandontwerp. Book number: 21659 € 18.00 [Appr.: US$ 22.58 | £UK 14.5 | JP¥ 1796]
| In shopping cart More information div> |
Nieuwe Verzen. Amsterdam, P.N. van Kampen, z.j (ca. 1900). Oorspronkelijk linnen. 304 p. op handgeschept papier. Book number: 65930 € 20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
| In shopping cart More information div> |
Nieuwe verzen Amsterdam: P. N. Van Kampen & Zoon, ca. 1900. 12mo, halflinnen band, 304pp. Fraaie uitgave op geschept papier, pagina's versneden. Rug licht zonverkleurd. Goed ex. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 75546.POE € 20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996] Catalogue: Literatuur poëzie
| In shopping cart More information div> |
Roemeensche Volksliederen En Balladen - verzamled door Helene Vacaresco Amsterdam, Mij. Goede en Goedkope Lectuur, z.j. 366 pp., hardback. 1e druk. 8vo. Nederlandse bibliotheek . Inscr.: . rug verkleurd. redelijk. Book number: 2994 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Literaire Romans Vert
Keywords: Nederlandse bibliotheek | In shopping cart More information div> |
Roemeensche volksliederen en balladen verzameld door Hélène Vacaresco in Hollandsche verzen naar Fransch proza bewerkt. Amsterdam, Mij. Goede en Goedkope Lectuur, [1909]. Gebonden 366 p. Book number: R3439 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: - Poëzie Vertaald
Keywords: poëzie vertaald | In shopping cart More information div> |
Van vrouwenleed. P.N. van Kampen & Zoon, Amsterdam, [1897]. Gebonden 160 p. Book number: R3438 € 25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495] Catalogue: Proza
Keywords: proza | In shopping cart More information div> |
Van vrouwenleven Amsterdam, Van Kampen, z.j. (c. 1880). Druk: 1ste druk. smal octavo, half linnen, 138 pp. Plathoekjes gebutst; goed. ¶ Negentiende-eeuwse schetsen over vrouwenlevens. Book number: 50042 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: FEMINISME; LAPIDOTH SWARTH | In shopping cart More information div> |
Van Vrouwenleven. Amsterdam: Kampen, n.d. Orig. cloth binding, 138 pp. Mailorder only - Alleen verzending mogelijk. Binding discoloured, but a beautifull little book with gold-decorated endpapers.. ISBN Book number: #160549 € 20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
Keywords: doos, LITERATURE . | In shopping cart More information div> |
Van vrouwenleven Amsterdam, P.N. Van Kampen & Zoon (datum en druk onbekend) Gebonden, 138 pag., porto 2,50 euro,in 1 pagina zit een klein scheurtje, verder in goede staat. Bevat ex-libris.. Book number: CP925/22523 € 27.00 [Appr.: US$ 33.87 | £UK 21.75 | JP¥ 2695] Catalogue: Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Blanke duiven. Amsterdam, Van Kampen, z.j., 1e, linnen, 124p. Book number: 13082 € 20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
Keywords: Nederlandse poëzie | In shopping cart More information div> |
ANWB - Ons Eigen Land, van de Geldersche Heuvelen, bosschen en heiden naar het land van de wijde vlakten, 1883 - 1908 ANWB, Algemeenen Nederlandschen Wielrijdersbond, t.g.v. 25 jarig bestaan, 1910 Groot formaat gebonden boek, oblong, 66 pag. geillustreerd, porto 6,75 euro, in zeer goede staat, gedrukt der boek en steendrukkerij v/h Morks en Geuze Dordrecht. . Book number: P843/20995 € 48.00 [Appr.: US$ 60.22 | £UK 38.5 | JP¥ 4790] Catalogue: Gedenkboeken
| In shopping cart More information div> |
Al onder de boomen. A'dam, W.B., z.j. Oblong Groen linnen. Stempeltje op schutblad. 111 pag. Book number: 14711 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Nederlands ; | In shopping cart More information div> |
Al onder de boomen. Amsterdam, Wereldbibliotheek, First Edition. Original Wraps, 24mo - over 5" - 53/4" tall, Good/No Jacket, Oblong.111 pag. Book number: 010054 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: Literatuur
Keywords: gedichten/poezie; | In shopping cart More information div> |
Avonddauw Kampen: Kok, 1930. 1e druk, Hardcover, 8vo, 104pp. Foto op frontspice. Pagina's niet versneden. Linnen band . Band verkleurd. Heel goed. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 55061.POE € 9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Literatuur poëzie
| In shopping cart More information div> |
Avonddauw. Kampen, J.H. Kok, 1930. 1ste druk. Linnen. 104 pag. Book number: 3127 € 9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Nederlands ; | In shopping cart More information div> |
Avonddauw. Kampen, J.H. Kok, 1930. 1ste druk. In linnen gebonden. Hardcover. Tekst(je) op schutblad. 104 pag. Book number: 68284 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Nederlands ; | In shopping cart More information div> |
Avonddauw door Helene Swarth 1e druk Kampen, J.H.Kok, 1930. 104 blz. geb. -- Kool BoekenBook number: 47030 € 9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Avonddauw. Kampen, J.H. Kok, 1930. 1e druk. Gebonden. 104 p. Met portret. Band verkleurd. Book number: H4058 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Tachtigers
Keywords: tachtigers Swarth poëzie | In shopping cart More information div> |
Avonddauw Kampen: Kok, 1930. 1e druk, 8vo. 104pp. Fotoi op frontispice. Papieren band, vlekkig en iets beschadigd. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 83365.POE € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Literatuur poëzie
| In shopping cart More information div> |
Avonddauw 1930. Pp: 104. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U1751727 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749] Catalogue: Poëzie
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | - Next page