ascending
descending
found: 32 books on 2 pages. This is page 1
- Next page

 -
DAAN, JO; DEPREZ, KAS; HOUT, ROELAND VAN; STROOP, JAN
Onze veranderende taal - Recente inzichten over taalgebruik en taalverwerving. Bestemd voor onderwijsgevenden en ouders
Utrecht/Antwerpen, Aula, 1985 (eerste druk) paperback, 199 pp., porto 2,00 euro isbn 8710952455293in goede staat.
Book number: EJP532/65614
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
In shopping cart

More information

DONKERS, JAN EN STROOP, JAN.
Bob Dylan. Bij benadeirng.
Westfriesland: Hoorn, 1973. Paperback, naam binnenkant omslag, stukje laminaat achterkant omslag verdwenen, verder prima ex., bibliogr., 192 pp.
Book number: 9635
€  20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
Catalogue: Muziek
In shopping cart

More information

GENNIP, PIETER VAN / NORD, MAX / STUIVELING, GARMT / JONG, M. DE / STROOP, JAN / FAASSEN, SJOERD VAN.
A.M. de Jong. leven en werk. zes voordrachten.
Den Bosch., Noordbrabants Genootschap., 1981. 23 x 15 cms, 77 pp., dun carton met ingeslagen omslag. Nette staat.
Book number: 10727
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Brabant.
In shopping cart

More information

HOOGENBOOM, A. / BERT GERLAGH / JAN STROOP.
De wereld van Christiaan Andriessen. Amsterdamse dagboektekeningen 1805-1808.
Bussum/Amsterdam, Thoth/Koninklijk Oudheidkunig Genootschap/Stadsarchief, 2009. Gebonden S.O. 126 p. Ills. Met medewerking van Janine Grunfeld en Erik Schmitz.
Book number: R3899
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Catalogue: Kunst
Keywords: kunst
In shopping cart

More information

JONG, M.A. DE & NORD, MAX & STUIVELING, GARMT & JONG, MARTIEN J.G. DE & STROOP, JAN & FAASSEN, SJOERD VAN & GENNIP, PIETER ANTON VAN & GENOOTSCHAP, HET NOORDBRABANTS
A. M. de Jong. Leven en werk : zes voordrachten
1981. Papieren omslag. Pp: 77. Enkele aspecten van het leven en werk van de schrijver (1888-1943). Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U601413
€  4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449]
Catalogue: Over Literatuur
In shopping cart

More information

STROOP, JAN
Hun hebben de taal verkwanseld. Over Poldernederlands & fouter Nederlands
Athenaeum - Polak & Van Gennep. Ed./Druk: 1. Paperback. Pp: 196. ISBN: 9789025367435. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1647088
€  11.00 [Appr.: US$ 13.8 | £UK 9 | JP¥ 1098]
Catalogue: Wetenschap
Keywords: 9789025367435
In shopping cart

More information

STROOP, JAN
Hun hebben de taal verkwanseld. Over Poldernederlands & fouter Nederlands
Athenaeum - Polak & Van Gennep. Ed./Druk: 1. Paperback. Pp: 196. ISBN: 9789025367435. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U2113498
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Wetenschap
Keywords: 9789025367435
In shopping cart

More information

STROOP, JAN.
Molenaarstermen en Molengeschiedenis. Een onderzoek naar herkomst, ouderdom en verbreiding van de benamingen voor enkele molenonderdelen in verband met de geschiedenis van de water- en windmolen in de Nederlanden.
Nijmegen, thesis, 1977. Folio. Omslag. 278 pp. Met 42 afb.
Book number: 24219
€  20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
In shopping cart

More information

STROOP, JAN
Molenaarstermen en molengeschiedenis. Een onderzoek naar herkomst, ouderdom en verbreiding van de benamingen voor enkele molenonderdelen in verband met de geschiedenis van de water- en de windmolens in de Nederlanden
1979. Gekartonneerd met stofomslag. Pp: 305. ISBN: 9789062350254. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1677900
€  25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
Keywords: 9789062350254
In shopping cart

More information

STROOP, JAN
Molenaarstermen en molengeschiedenis. Een onderzoek naar de herkomst, ouderdom en verbreiding van de benamingen voor enkele molenonderdelen in verband met de geschiedenis van de water- en de windmolen in de Nederlanden.
Arnhem. Gysbers & van Loon. 1979. Original publisher's red cloth hardback, gilt lettering spine and frontcover, pictorial dustjacket, 2nd enlarged edition, 4to: xviij, 288pp. 35 maps, 51 illustrations, list of maps, list of illustrations, summary in English [2pp], list of millers and other informants, old language sources, bibliography, index words, summary in German [8pp.], curriculum vitae. Very fine copy. ISBN: 978-90-6235-025-4.
Book number: 3702
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: 9789062350254
In shopping cart

More information

STROOP, JAN,
Molenaarstermen en molengeschiedenis
Amsterdam, Rodopi. 1977, 1e dr. Softcover, Ing. + st. omsl. 4to. Handelseditie van dissertatie; XV + 278pp. met 42 afbeeldingen en talrijke overzichtskaartjes. Als nieuw.
Book number: 004736
€  20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
Catalogue: Folklore
Keywords: molens
In shopping cart

More information

STROOP, JAN.
Molenaarstermen en Molengeschiedenis. Een onderzoek naar herkomst, ouderdom en verbreiding van de benamingen voor enkele molenonderdelen in verband met de geschiedenis van de water- en windmolen in de Nederlanden
Amsterdam: Rodopi, 1977. 1e dr. XXVIII, 278 p. Pbck. 4to. Proefschrift.
Book number: 9501
€  20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
Keywords: Name Studies
In shopping cart

More information

STROOP, JAN.
Molenaarstermen en Molengeschiedenis. Een onderzoek naar herkomst, ouderdom en verbreiding van de benamingen voor enkele molenonderdelen in verband met de geschiedenis van de water- en windmolen in de Nederlanden.
Arnhem, 1979 (2-e verbeterde druk). Folio. Linnen. 278 pp. Met 42 afb.
Book number: 33436
€  25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
In shopping cart

More information

STROOP, JAN.
Molenaarstermen en molengeschiedenis. Een onderzoek naar herkomst, ouderdom en verbreiding van de benamingen voor enkele molenonderdelen in verband met de geschiedenis van de water- en de windmolen in de Nederlanden.
Arnhem, 1979. 287 blz. 42 ills. Linn., met stofomslag. (2e verbeterde druk)*With a summary in German and English.
Book number: 119051
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: Topography Windmills Wind-mills Water-mill Topografie Molens Windmolens Watermolens
In shopping cart

More information

ramsj
STROOP, JAN
Molenaarstermen en molenaarsgeschiedenis.
Gysbers & Van Loon 1977, ing, 270 blz, ill., Als nieuw..
Book number: x045
€  24.00 [Appr.: US$ 30.11 | £UK 19.25 | JP¥ 2395]
Catalogue: ramsj Molens
Keywords: ramsj Molens
In shopping cart

More information

STROOP, JAN
Molenaarstermen en molengeschiedenis. Een onderzoek naar herkomst, ouderdom en verbreiding van de benamingen voor enkele molenonderdelen in verband met de geschiedenis van de water- en de windmolen in de Nederlanden
1977. Linnen band. Pp: 297. ISBN: 9789062030804. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U145842
€  20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
Catalogue: Topografie
Keywords: 9789062030804
In shopping cart

More information

STROOP, JAN
Nederlands dialectonderzoek. Artikelen uit de periode 1927-1982.
Amsterdam. Huis aan de Drie Grachten. 1983. Original publisher's sewn paperback, title spine and pictorial, 8vo: 320pp. 19 contributions, maps, graphs, notes, bibliography. Fine copy. ISBN: 978-90-6388-331-7.
Book number: 13943
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: 9789063883317
In shopping cart

More information

STROOP, JAN.
Paardebloem à la carte. Over de Nederlandse benamingen voor taraxacum oficinale web
Amsterdam: Noord-Hollandsche, 1969. 83 p. + 2 kaarten. Pbck met omslag. Bijdragen Dialectencommissie XXXVI.
Book number: 9950
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
In shopping cart

More information

STROOP, JAN.
Paardebloem à la carte. Over de nederlandse benamingen voor Taraxacum Officinale Web.
Amst., 1969. 81 pp. Soft cover.
Book number: 159115
€  16.00 [Appr.: US$ 20.07 | £UK 13 | JP¥ 1597]
Keywords: Botany Botanie
In shopping cart

More information

STROOP, JAN
Poldernederlands: waardoor het ABN verdwijnt
Amsterdam, Bert Bakker, 1998. Druk: 1ste druk. octavo, garenloos, 119 pp. zw/w schema's enz. Als nieuw.
¶ Noten, bibliografie, verantwoording van de illustraties, bronnen van de spraakfragmenten, register. Opzienbarende publicatie van de dialectoloog en taalkundige Jan Stroop over het nieuwe Nederlands, door hem 'poldernederlands' gedoopt. Aanvankelijk alleen door 'jonge, ambiteiuze vrouwen' gebruikt maar daarbij is het niet gebleven. SCHAARS.
Book number: 2958
€  12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248]
Keywords: TAALKUNDE; ; ;
In shopping cart

More information

STROOP, JAN
Sprekend een Westbrabander krantestukjes over dialektverschijnselen in Westbrabant
Amsterdam, Rodopi, 1979. paperback , 114 pp. 22,1x15 cm. .
Book number: IV-859
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: (Noord Brabant)
In shopping cart

More information

STROOP, DR. JAN
Sprekend een Westbrabander
Amsterdam, Edtions Rodopi 1982, goed exemplaar
Book number: 8103774
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
In shopping cart

More information

STROOP, DR. JAN
Sprekend een westbrabander. Krantestukjes over dialectverschijnselen in West-Noord-Brabant. [2 vols.].
Amsterdam. Rodopi. 1979. Original publisher's sewn paperback, pictorial cover, 1979 & 1981, 8vo: Vol. 1: 116pp. 52 contributions, small maps and illustrations, notes, bibliography. Vol. 2: 140pp. 51 contributions, small maps and illustrations, notes, bibliography. Very fine copies - complete set. Signed by the author. ISBN: 90-6203-601-5. & 90-6203-
Book number: 4579
€  20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
Keywords: 9062036015906203
In shopping cart

More information

STROOP, DR. JAN
Sprekend een westbrabander.Krantestukjes over dialectverschijnselen in West-Noord-Brabant. Vol. 2 [only].
Amsterdam. Rodopi. 1981. Original publisher's sewn green paperback, pictorial cover, 8vo: 140pp. 51 contributions, small maps and illustrations, notes, bibliography. Very fine copy - as new. Verdwenen Kinderspelen - Oude Gebruiken & Voorwerpen - Boerenbedrijf - Dialect in de Merlijntje Gijzen romans. ISBN: 90-6203-843-3.
Book number: 36311
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: 9062038433
In shopping cart

More information

STROOP, DR. JAN,
Sprekend een Westbrabander.
1980 (ZB, geb., 115 pag., vl.) Geïllustreerd. Krantestukjes over dialektverschijnselen.
Book number: 392111
€  7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749]
Keywords: Brabantse Dialecten en Toponymen
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | - Next page

New Search