| ||||
|
|
|
|||
| found: 42 books on 2 pages. This is page 1 - Next page |
Veendam 300. Gedenkboek in opdracht van het Gemeentebestuur uitgegeven b? het 300-jarig bestaan van Veendam, 1655 - 1955. Assen, 1955. 136 blz. Z./w. illustr. Linn. Book number: 36592 € 11.50 [Appr.: US$ 14.43 | £UK 9.25 | JP¥ 1148]
Keywords: Memorial-book Topography Groningen Veendam Gedenkboeken Topografie | In shopping cart More information div> |
Uren met Goethe. Door G.H. Streurman 1941. Linnen band. Pp: 198. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U559510 € 6.99 [Appr.: US$ 8.77 | £UK 5.75 | JP¥ 698] Catalogue: Filosofie
| In shopping cart More information div> |
Uren met Goethe. Baarn, Hollandia, z.j. (VI) 194 pp. linnen. Portret. Book number: 571987 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749]
| In shopping cart More information div> |
Uren met Goethe. Door G.H. Streurman 1941. Linnen band. Pp: 198. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U1703361 € 6.50 [Appr.: US$ 8.15 | £UK 5.25 | JP¥ 649] Catalogue: Over Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Gedenkboek uitgegeven ter gelegenheid van de honderdste geboortedag van Geert Teis Pzn. (G.W. Spitzen), geboren 13 november 1864 Winschoten, J.D.v.d. Veen N.V. 1964. 97 pp. Gebonden with dust jacket/Stofomslag met enige gebruikss. Boek goed. Book number: 07200 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Gedenkboeken/Gedenkbücher/Annals
| In shopping cart More information div> |
Groningen, cultureel maandblad, Jrg. 12 nr. 9. Met onder andere: Boerderijtypen in Groningerland. - Interessante aanwinst voor het Veenkoloniaal Museum. , Het Maandblad Groningen, 1970. w., formaat 17-24cm. - goed Book number: 74010 € 3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299] Catalogue: Groningen
Keywords: Groningen, cultureel maandblad, Jrg. 12 nr. 9. Met onder andere: Boerderijtypen in Groningerland. - Interessante aanwinst voor het Veenkoloniaal Museum. | In shopping cart More information div> |
Maandblad Groningen, letterkundig tijdschrift. 29e jaargang no. 6, november 1947. Met o.a.: Hidde Betuun - Het Groninger Volkslied - Geert Teis P.zn als lyrisch dichter. Groningen, Erven B. Van der Kamp, 1947. wb., formaat 14, 5-20cm. - Book number: 77298 € 2.00 [Appr.: US$ 2.51 | £UK 1.75 | JP¥ 200] Catalogue: Groningen
Keywords: Maandblad Groningen, letterkundig tijdschrift. 29e jaargang no. 6, november 1947. Met o.a.: Hidde Betuun - Het Groninger Volkslied - Geert Teis P.zn als lyrisch dichter. | In shopping cart More information div> |
Maandblad Groningen, letterkundig tijdschrift. 29e jaargang no. 6, november 1947. Met o.a.: Hidde Betuun - Het Groninger Volkslied - Geert Teis P.zn als lyrisch dichter. Groningen, Erven B. Van der Kamp, 1947. wb., formaat 14, 5-20cm. - Book number: 77297 € 2.00 [Appr.: US$ 2.51 | £UK 1.75 | JP¥ 200] Catalogue: Groningen
Keywords: Maandblad Groningen, letterkundig tijdschrift. 29e jaargang no. 6, november 1947. Met o.a.: Hidde Betuun - Het Groninger Volkslied - Geert Teis P.zn als lyrisch dichter. | In shopping cart More information div> |
Groningen Cultureel maandblad, Jrg. 18 nr. 1. Met o.a.: In memoriam ds. I. Hamming - Luhas 5 en Laid 145 - De conservering en het behoud der Groninger borgen - De Veenkolonien (met 3 illustraties). Groningen, Groninger Culturele Gemeenschap, 1976. wb., formaat 17-24cm. - Book number: 77548 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Groningen
Keywords: Groningen Cultureel maandblad, Jrg. 18 nr. 1. Met o.a.: In memoriam ds. I. Hamming - Luhas 5 en Laid 145 - De conservering en het behoud der Groninger borgen - De Veenkolonien (met 3 illustraties). | In shopping cart More information div> |
GROTE FILOSOFIEEN EN DE HUIDIGE MENS. Amsterdam / Antwerpen, Wereldbibliotheek, 1959. 1e druk 121 pp. Pb. Wereldboogpocket 126. in goede staat Book number: 40040 € 3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349] Catalogue: Filosofie
Keywords: Filosofie | In shopping cart More information div> |
Schiller en het idealisme [Een essay] Bussum, Kroonder, 1946. 57(3) pp. Gebrocheerd. * = Dl. VI Bayard reeks. Plaatselijk wat roestvlekkig. Typografie: J. v. EIKEREN. Book number: 3277 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
| In shopping cart More information div> |
Schiller en het idealisme. Een essay. Bussum, Kroonder, 1946. 57 pp. ingenaaid. (Bayard, 6) los in omslag, papier licht roestvlekkig Book number: 574545 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
| In shopping cart More information div> |
Gedenkboek uitgeg. n.a.v. het 85 jarig bestaan van de hogere Burgerschool met 5-jarige cursus,sinds 1947 gecombineerd met een Gemeentelijke Gymnasiale afdeling en sedert dien gezamenlijk genoekd Winkler Prins Lyceum te Veendam. Veendam, Winkler Prins Lyceum, 1951. First Edition. Decorative Cloth, 8vo - over 73/4" - 93/4" tall, Good/No Jacket, Ln.geb.104 pag.Naamlijst van directeuren en leraren,hulppersoneel en leerlingen.Illustr. Book number: 007445 € 20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996] Catalogue: Groningen
Keywords: Veendam/H.B.S./Lyceum/onderwijs/gedenkboek; | In shopping cart More information div> |
Jubileum H.B.S. Veendam 1866-1951. Gedenkboek , Uitgegeven naar aanleiding van het 85 jarig bestaan van het Winkler Prins Lyceum te Veendam. Veendam, , 951. 1ste druk, 104blz., formaat 18-24cm., linnen. - goed Book number: 76113 € 11.00 [Appr.: US$ 13.8 | £UK 9 | JP¥ 1098] Catalogue: Groningen
Keywords: Jubileum H.B.S. Veendam 1866-1951. Gedenkboek , Uitgegeven naar aanleiding van het 85 jarig bestaan van het Winkler Prins Lyceum te Veendam. | In shopping cart More information div> |
Blijft u zelf: een aansporing tot behoud van geestelijk evenwicht Amsterdam, 1940, 30 .pp, hard cover, 13 x 19 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 45963&284H € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Nederlandse Geschiedenis
Keywords: Nederlandse geschiedenis | In shopping cart More information div> |
Gedenkboek Geert Teis Pzn..(G.W.Spitzen) geb. 13 november 1864. Winschoten, Veen,van Der, 1964. First Edition. Hard Cover, 8vo - over 73/4" - 93/4" tall, Good/Good, Uitgegeven t.g.v. de honderdste geboortedag van Geert Teis.Met een foto van Geert Teis. Book number: 005168 € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198] Catalogue: Groningen
Keywords: Groningen/literair/Geert Teis/G.W.Spitzen; | In shopping cart More information div> |
Gedenkboek uitgegeven ter gelegenheid van de honderdste geboortedag van Geert Teis Pzn [G.W. Spitzen], geboren 13 november 1864 1964. Gekartonneerd met stofomslag. Pp: 97. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1512716 € 9.95 [Appr.: US$ 12.48 | £UK 8 | JP¥ 993] Catalogue: Topografie
| In shopping cart More information div> |
Geert Teis Pzn.(G.W.Spitzen).Zijn leven en zijn werk. Groningen, Fa.F.Mulder, Soft Cover, 12mo - over 63/4" - 73/4" tall, Fine/No Jacket, Een uitgave het toneelfonds "De Noordstar".Ingen.143 pag.Met een tekening van Geert Teis van de auteur. Perfecte conditie! Book number: 004336 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Groningen
Keywords: Groningen/Teis/Spitzen; | In shopping cart More information div> |
Geert Teis Pzn. zijn leven en zijn werk. Groningen, F. Mulder, zonder jaar, 1ste druk. Paperback, 143 pp, 19 cm. Boekblokje ligt een iet los en enige onderstrepingen in potlood. Redelijk / fair. Book number: 23503 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: Groningana
| In shopping cart More information div> |
Geert Teis Pzn. Zijn Leven En Zijn Werk Groningen, Mulder. First Edition. Ingenaaid. 143p. Goed. -- Champ-ClarkBook number: 030961 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: Groningana
| In shopping cart More information div> |
Goethe. De universeele mensch. Amsterdam-Elsevier, 1936, 279 blz., geb. Book number: 139078 € 11.00 [Appr.: US$ 13.8 | £UK 9 | JP¥ 1098] Catalogue: Varia
| In shopping cart More information div> |
Goethe Amst. Elsevier, n. d. around 1938. 2 unnumbered leaves, Goethe's portrait as frontispice, 198 pp. 1 blank. Orcloth in original wrappers. Both binding and wrappers designed by Helmut SALDEN. First edition in Dutch. Good copy. Book number: 16915 € 22.00 [Appr.: US$ 27.6 | £UK 17.75 | JP¥ 2196]
| In shopping cart More information div> |
Goethe. De universeele mensch Amst. Elsevier, 1936. 2 unnumbered leaves, 279(1) pp. Green gilt-lettered & decorated orcloth in original pictorial dj. ( by MOHR). Dj. slightly frayed. Good copy. Book number: 16005 € 14.00 [Appr.: US$ 17.56 | £UK 11.25 | JP¥ 1397]
| In shopping cart More information div> |
Groningen Kultureel maandblad, Jrg. 1 nr. 9. Met o.a.: Het Veenkoloniaal museum - Gezicht over de Lauwerszee bij Zoutkamp - In Groningen gebeurt wat. Groningen, Groninger Culturele Gemeenschap, 1959. wb., formaat 17-24cm. - aan voorzijde omslag en eeste pagina stuk uitgeknipt. Book number: 77482 € 3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349] Catalogue: Groningen
Keywords: Groningen Kultureel maandblad, Jrg. 1 nr. 9. Met o.a.: Het Veenkoloniaal museum - Gezicht over de Lauwerszee bij Zoutkamp - In Groningen gebeurt wat. | In shopping cart More information div> |
Inleiding tot het denken van Goethe Born, Assen/ Amsterdam, 1953. 1ste. Ingenaaid, flexibele band, 54 pp., foto op frontispice, reeks Hoofdfiguren van het menselijk denken 14. -- KIEN BoekenBook number: 13947 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Filosofie
| In shopping cart More information div> |