| ||||
|
|
|
|||
| found: 131 books on 6 pages. This is page 1 - Next page |
ALS HET VOORJAAR KOMT Amsterdam, L.J. Veen's Uitgevers Mij N.V. - z.j.. Fotoverdeeling Fré Cohen. Linnen gebonden/ingenaaid. Stukje uit schutblad geknipt, vlek kaft achter, netjes. 168 pag. Met foto's van J.P. Strijbos, R.J. de Stoppelaar, J.A. Verwey, A.J. van Stralen. Book number: 5827 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: flora, fauna | In shopping cart More information div> |
Als het voorjaar komt L. J. Veen's uitgeversmij nv. Amsterdam. Gebonden, illustraties, 168 pp. Bruinvlekkig Book number: 101555476 € 12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248]
Keywords: Friesland | In shopping cart More information div> |
Als het voorjaar komt Amsterdam, 168 .pp, soft cover, 16 x 24 cm. geïllustreerd; cover not so good/omslag onfris en gescheurd. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 48115&288G € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: Fauna En Flora
Keywords: Fauna en Flora | In shopping cart More information div> |
Als het voorjaar komt Veen. 168pp Gebonden linnen zw/w foto's Strijbos / Stoppelaar, de / Verwey / Stralen, van Book number: 101409796 € 10.95 [Appr.: US$ 13.74 | £UK 9 | JP¥ 1093]
Keywords: literatuur | In shopping cart More information div> |
Als het voorjaar komt L, J. Veen's Uitgevers Mij N. V.., Amsterdam 1937, 1e druk. Gebonden, linnen. Met foto's van J.P.Strijbos, R.J. de Stoppelaar, J.A.Verwey en A.J. van Stralen. Fotoverdeeling Fré Cohen. Pp 166. Inhoud wat roest. Naam op 1e schutbladen. Fré Cohen 645. Book number: gn13431 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: Geillustreerd
Keywords: proza, natuurbeschrijving, flora en fauna, geillustreerd, nederlands | In shopping cart More information div> |
Als het voorjaar komt. Amsterdam, Veen, z.j. Linnen. 168 pp. Met 16 foto's. Book number: 4785 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Friesland natuur
| In shopping cart More information div> |
Als het voorjaar komt. Amst., 168 blz. Foto's. Gebonden. Met vochtvlekjes. [4843] Book number: 4843 € 9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
| In shopping cart More information div> |
ALS HET VOORJAAR KOMT. Amsterdam, (L.J. Veen's Uitg.), Z.j. (ca. 1942). 168 p., Foto-ill., oorspr. linn. Foto-verdeling Fre Cohen Book number: 25031 € 12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248] Catalogue: Diversen
| In shopping cart More information div> |
Als het voorjaar komt. L. J. Veen's uitgeversmaatsch. Nv. Amsterdam. Geb. en geïll. 168 pag. Book number: 101425100 € 12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248]
Keywords: Natuur | In shopping cart More information div> |
ALS HET VOORJAAR KOMT Amsterdam g.d., 168 pag., zwart-wit foto's( by JP Strijbos, RJ de toppelaar, JA Verwey, AJ v Stralen) (code B-259) -- Moby DickBook number: 11321 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Natural History
Keywords: natural history romantiek | In shopping cart More information div> |
ALS HET VOORJAAR KOMT Amsterdam n.d., 168 pp., potos c62 -- Moby DickBook number: 118197 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Natural History
Keywords: natural history | In shopping cart More information div> |
Blinkende Verten L.J.Veen. hard kartonnen kaft in linnen, kaft wat verkleurd en gevlekt, gebonden, geen naam, inhoud goed, geen roest in inhoud, 266 pp. illustraties in zwart en wit, 940 g. Book number: 003838 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Natuur, Vogelleven, Jaargetijden | In shopping cart More information div> |
Blinkende verten. Amsterdam, L.J. Veen, zonder jaar. Linnen band, 266 pp, 24 cm, Ill.: tekeningen. Goed / good. Book number: 40655 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Dieren - Animals
Keywords: H. Verstijnen | In shopping cart More information div> |
Blinkende verten . Amsterdam, L.J. Veen. Zonder jaartal, 266 pp, Gebonden, Met illustraties van H. Verstijnen, ex.bibl., vlekkig Book number: 101473187 € 16.50 [Appr.: US$ 20.7 | £UK 13.25 | JP¥ 1647]
| In shopping cart More information div> |
Blinkende verten Veen, Amsterdam, z.j. . Ingenaaid, halflinnen band, illustraties H. Verstynen, 266 pp. Roestvlekjes, wat slijtage. -- KIEN BoekenBook number: 13759 € 11.50 [Appr.: US$ 14.43 | £UK 9.25 | JP¥ 1148] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
BLINKENDE VERTEN. Amsterdam, (L.J. Veen's Uitg. mij.), z.j.. 267 p., vele ill. H. Verstijnen, oorspr. linn. Book number: 302 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Diversen
| In shopping cart More information div> |
Blinkende verten Amsterdam, L.J. Veen's Uitgeversmaatschappij NV, Aº1935. hardcover , 266 pp. 24x19 cm. Ill.: verstijnen, h. Enig roest door het boek. Book number: X-94 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: Flora en Fauna
Keywords: (Flora en Fauna)(Vogels) verstijnen, h | In shopping cart More information div> |
Blinkende verten L. J. Veen's Uitgevers Mij. N.V., Amsterdam, nd, 1e druk. Gebonden, linnen. Met illustraties van H. Verstijnen. Pp 266. Exlibrisstempel op titelpagina, net ex. Book number: nn50582 € 9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Natuur
Keywords: natuur, geillustreerd, nederlands, | In shopping cart More information div> |
Blinkende Verten L.J.Veen. hard kartonnen kaft met opdruk eiber op nest, rug linnen, gebonden, geen naam, kaft wat verkleurd, rug met lichte sporen, inhoud schoon en geen roest!. 266 pp. 893 g. Book number: 003832 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: Natuur, Vogels, Jaargetijden | In shopping cart More information div> |
Blinkende verten. . A, Amsterdam: L.J. Veen. Half linnen. Geb. 266 pag. Ill.: H. Verstijnen. Bruine vochtvlekjes, heel lichte gebruikssporen, maar goed ex. Book number: 350 € 11.50 [Appr.: US$ 14.43 | £UK 9.25 | JP¥ 1148] Catalogue: Biologie
Keywords: Dieren - Jacht Biologie | In shopping cart More information div> |
Blinkende verten. Amsterdam, L.J. Veen. Zonder jaartal, 266 pp, Gebonden, illustraties: H. Verstijnen, beschaadigd en verkleurd Book number: 101537544 € 12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248]
Keywords: literatuur | In shopping cart More information div> |
Blinkende Verten Amsterdam, Veen. Ill.: H.Verstijnen. (ca 1935). hard kartonnen kaft in linnen met opdruk eiber. rug verkleurd, geen naam, papier met ouderdomsverkleuring, gebonden, goed, 266 pp. 950 g. 19 x 25 cm. Book number: 003827 € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
Keywords: Natuur, Vogels, Jaargetijden H.Verstijnen | In shopping cart More information div> |
Blinkende verten Amsterdam, 266 .pp, soft cover, 19 x 25 cm. geïllustreerd door H. Verstijnen. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 50996&88B € 20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996] Catalogue: Landen En Volkeren
Keywords: Landen en Volkeren | In shopping cart More information div> |
Blinkende verten Linnen band met stofomslag. Pp: 266. Yearly cycle of flora and fauna in Friesland related by a keen observer of nature, illustrated with excellent black and white drawings. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U647746 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: Natuur
| In shopping cart More information div> |
Blinkende verten Amsterdam: Veen uitgeverij, 1934. 1e druk, Hardcover, 8vo, 266pp. Met illustraties van H. Verstijnen. Linnen band. Zeer goed. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 35783.LIT € 20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996] Catalogue: Literatuur (oorspr. Nederlands)
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | - Next page