ascending
descending
found: 131 books on 6 pages. This is page 1
- Next page

STOPPELAAR, DE R.J.
ALS HET VOORJAAR KOMT
Amsterdam, L.J. Veen's Uitgevers Mij N.V. - z.j.. Fotoverdeeling Fré Cohen. Linnen gebonden/ingenaaid. Stukje uit schutblad geknipt, vlek kaft achter, netjes. 168 pag. Met foto's van J.P. Strijbos, R.J. de Stoppelaar, J.A. Verwey, A.J. van Stralen.
Book number: 5827
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: flora, fauna
In shopping cart

More information

STOPPELAAR, R. J. DE
Als het voorjaar komt
L. J. Veen's uitgeversmij nv. Amsterdam. Gebonden, illustraties, 168 pp. Bruinvlekkig
Book number: 101555476
€  12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248]
Keywords: Friesland
In shopping cart

More information

DE STOPPELAAR R.J.
Als het voorjaar komt
Amsterdam, 168 .pp, soft cover, 16 x 24 cm. geïllustreerd; cover not so good/omslag onfris en gescheurd. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 48115&288G
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Catalogue: Fauna En Flora
Keywords: Fauna en Flora
In shopping cart

More information

STOPPELAAR, R.J. DE
Als het voorjaar komt
Veen. 168pp Gebonden linnen zw/w foto's Strijbos / Stoppelaar, de / Verwey / Stralen, van
Book number: 101409796
€  10.95 [Appr.: US$ 13.74 | £UK 9 | JP¥ 1093]
Keywords: literatuur
In shopping cart

More information

STOPPELAAR, R. J. DE
Als het voorjaar komt
L, J. Veen's Uitgevers Mij N. V.., Amsterdam 1937, 1e druk. Gebonden, linnen. Met foto's van J.P.Strijbos, R.J. de Stoppelaar, J.A.Verwey en A.J. van Stralen. Fotoverdeeling Fré Cohen. Pp 166. Inhoud wat roest. Naam op 1e schutbladen. Fré Cohen 645.
Book number: gn13431
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Catalogue: Geillustreerd
Keywords: proza, natuurbeschrijving, flora en fauna, geillustreerd, nederlands
In shopping cart

More information

STOPPELAAR, R.J. DE.-
Als het voorjaar komt.
Amsterdam, Veen, z.j. Linnen. 168 pp. Met 16 foto's.
Book number: 4785
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Friesland natuur
In shopping cart

More information

STOPPELAAR,R.J.DE.
Als het voorjaar komt.
Amst., 168 blz. Foto's. Gebonden. Met vochtvlekjes. [4843]
Book number: 4843
€  9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
In shopping cart

More information

STOPPELAAR, R.J. DE
ALS HET VOORJAAR KOMT.
Amsterdam, (L.J. Veen's Uitg.), Z.j. (ca. 1942). 168 p., Foto-ill., oorspr. linn. Foto-verdeling Fre Cohen
Book number: 25031
€  12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248]
Catalogue: Diversen
In shopping cart

More information

STOPPELAAR, R. J. DE
Als het voorjaar komt.
L. J. Veen's uitgeversmaatsch. Nv. Amsterdam. Geb. en geïll. 168 pag.
Book number: 101425100
€  12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248]
Keywords: Natuur
In shopping cart

More information

STOPPELAAR,R.J. DE
ALS HET VOORJAAR KOMT
Amsterdam g.d., 168 pag., zwart-wit foto's( by JP Strijbos, RJ de toppelaar, JA Verwey, AJ v Stralen) (code B-259)
Book number: 11321
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Natural History
Keywords: natural history romantiek
In shopping cart

More information

STOPPELAAR, R.J. DE
ALS HET VOORJAAR KOMT
Amsterdam n.d., 168 pp., potos c62
Book number: 118197
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Natural History
Keywords: natural history
In shopping cart

More information

STOPPELAAR DE, R.J.
Blinkende Verten
L.J.Veen. hard kartonnen kaft in linnen, kaft wat verkleurd en gevlekt, gebonden, geen naam, inhoud goed, geen roest in inhoud, 266 pp. illustraties in zwart en wit, 940 g.
Book number: 003838
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Natuur, Vogelleven, Jaargetijden
In shopping cart

More information

 -
STOPPELAAR, R.J. DE
Blinkende verten.
Amsterdam, L.J. Veen, zonder jaar. Linnen band, 266 pp, 24 cm, Ill.: tekeningen. Goed / good.
Book number: 40655
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Dieren - Animals
Keywords: H. Verstijnen
In shopping cart

More information

STOPPELAAR, R.J. DE
Blinkende verten .
Amsterdam, L.J. Veen. Zonder jaartal, 266 pp, Gebonden, Met illustraties van H. Verstijnen, ex.bibl., vlekkig
Book number: 101473187
€  16.50 [Appr.: US$ 20.7 | £UK 13.25 | JP¥ 1647]
In shopping cart

More information

STOPPELAAR, R.J. DE
Blinkende verten
Veen, Amsterdam, z.j. . Ingenaaid, halflinnen band, illustraties H. Verstynen, 266 pp. Roestvlekjes, wat slijtage.
Book number: 13759
€  11.50 [Appr.: US$ 14.43 | £UK 9.25 | JP¥ 1148]
In shopping cart

More information

STOPPELAAR, R.J. DE
BLINKENDE VERTEN.
Amsterdam, (L.J. Veen's Uitg. mij.), z.j.. 267 p., vele ill. H. Verstijnen, oorspr. linn.
Book number: 302
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Diversen
In shopping cart

More information

STOPPELAAR, R.J. DE
Blinkende verten
Amsterdam, L.J. Veen's Uitgeversmaatschappij NV, Aº1935. hardcover , 266 pp. 24x19 cm. Ill.: verstijnen, h. Enig roest door het boek.
Book number: X-94
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Catalogue: Flora en Fauna
Keywords: (Flora en Fauna)(Vogels) verstijnen, h
In shopping cart

More information

STOPPELAAR, R. J. DE
Blinkende verten
L. J. Veen's Uitgevers Mij. N.V., Amsterdam, nd, 1e druk. Gebonden, linnen. Met illustraties van H. Verstijnen. Pp 266. Exlibrisstempel op titelpagina, net ex.
Book number: nn50582
€  9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Catalogue: Natuur
Keywords: natuur, geillustreerd, nederlands,
In shopping cart

More information

STOPPELAAR DE, R.J.
Blinkende Verten
L.J.Veen. hard kartonnen kaft met opdruk eiber op nest, rug linnen, gebonden, geen naam, kaft wat verkleurd, rug met lichte sporen, inhoud schoon en geen roest!. 266 pp. 893 g.
Book number: 003832
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: Natuur, Vogels, Jaargetijden
In shopping cart

More information

STOPPELAAR, R.J. DE
Blinkende verten.
. A, Amsterdam: L.J. Veen. Half linnen. Geb. 266 pag. Ill.: H. Verstijnen. Bruine vochtvlekjes, heel lichte gebruikssporen, maar goed ex.
Book number: 350
€  11.50 [Appr.: US$ 14.43 | £UK 9.25 | JP¥ 1148]
Catalogue: Biologie
Keywords: Dieren - Jacht Biologie
In shopping cart

More information

STOPPELAAR, R.J. DE
Blinkende verten.
Amsterdam, L.J. Veen. Zonder jaartal, 266 pp, Gebonden, illustraties: H. Verstijnen, beschaadigd en verkleurd
Book number: 101537544
€  12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248]
Keywords: literatuur
In shopping cart

More information

STOPPELAAR DE, R.J.
Blinkende Verten
Amsterdam, Veen. Ill.: H.Verstijnen. (ca 1935). hard kartonnen kaft in linnen met opdruk eiber. rug verkleurd, geen naam, papier met ouderdomsverkleuring, gebonden, goed, 266 pp. 950 g. 19 x 25 cm.
Book number: 003827
€  12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
Keywords: Natuur, Vogels, Jaargetijden H.Verstijnen
In shopping cart

More information

DE STOPPELAAR R.J.
Blinkende verten
Amsterdam, 266 .pp, soft cover, 19 x 25 cm. geïllustreerd door H. Verstijnen. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 50996&88B
€  20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
Keywords: Landen en Volkeren
In shopping cart

More information

STOPPELAAR, R. J. DE
Blinkende verten
Linnen band met stofomslag. Pp: 266. Yearly cycle of flora and fauna in Friesland related by a keen observer of nature, illustrated with excellent black and white drawings. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U647746
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Catalogue: Natuur
In shopping cart

More information

STOPPELAAR, R.J.DE
Blinkende verten
Amsterdam: Veen uitgeverij, 1934. 1e druk, Hardcover, 8vo, 266pp. Met illustraties van H. Verstijnen. Linnen band. Zeer goed. (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 35783.LIT
€  20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | - Next page

New Search