ascending
descending
found: 162 books on 7 pages. This is page 1
- Next page

(STOLS, A.A.M.)
Catalogus der Tentoonstelling van Boeken gedrukt door Léon Pichon te Parijs
Museum voor Kunst-Nijverheid, Haarlem. Februari 1926. Geniet, met stofomsl. N.pp. Gedrukt bij Boosten & Stols, Maastricht in de letter Caslon. Omslag met roestvlekken en rugje licht gescheurd. Inhoud goed. Niet in Van Dijk. Zeldzaam.
Book number: kt15138
€  40.00 [Appr.: US$ 53.1 | £UK 33.5 | JP¥ 4084]
Catalogue: Boekkunst
Keywords: boekkunst, Parijs, Léon Pichon, A.A.M. Stols.
In shopping cart

More information

(STOLS, A.A.M.)
Hommage à A.A. M. Stols 28 Janvier 1900-1965
. La Haye, 1965. 8pp + 1 loosely inserted page. Wrs..
Book number: 80554
€  16.00 [Appr.: US$ 21.24 | £UK 13.5 | JP¥ 1634]
In shopping cart

More information

(STOLS, A.A.M.)
Nieuwe uitgaven 1949.
Den Haag, A.A.M. Stols, 1949. Geniet. 32 p. Geïllustreerd. Keurig.
¶ Paginagrote aankondigingen van onder meer Bloem, Jo Boer, Capote, Marnix Gijsen, Rilke, Rimbaud/ Favre en Slauerhoff. Portretten van o.a. Slauerhoff en Capote.
Book number: 26387
€  12.00 [Appr.: US$ 15.93 | £UK 10.25 | JP¥ 1225]
In shopping cart

More information

 -
BATTEN, F. / STOLS, A.A.M.
Bibliographie van de werken van Charles Edgar Du Perron,
's Gravenhage, Stols, 1948, 1e druk, 75 blz., oorspr. omslag; 12mo Boekgrootte tot 196 mm. Staat: Goed; isbn: geen / none; . Met portret, chronologie van de werken, belangrijke bibiographie van de literaire werken van Charles Edgar du Perron.
Book number: 15144
€  20.00 [Appr.: US$ 26.55 | £UK 16.75 | JP¥ 2042]
Keywords: LITERATUUR Nederlands na 1900
In shopping cart

More information

BATTEN, P.J. & A.A.M. STOLS (COMPILERS),
Bibliographie van de Werken van Charles Edgar Du Perron (1899-1940). Orig. edn.
's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1948. sm.8°. orig. wraps. 75pp. frontisp.(portr. of Du Perron), chronologies and list of contents at very end. Important bibliography on the literary estate of Charles Edgar Du Perrion (1899-1940), which includes literature covering dutch colonial Indonesia. Good copy. Rare & much sought after. (wraps. somewh. sunned).
Book number: 43338
€  85.00 [Appr.: US$ 112.83 | £UK 71 | JP¥ 8679]
Keywords: bibliography literature prose poetry essays du perron indonesia colonialism buur
In shopping cart

More information

BATTEN, P.J. & A.A.M. STOLS (COMPILERS),
Bibliographie van de Werken van Charles Edgar Du Perron (1899-1940). Orig. edn.
's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1948. sm.8°. orig. wraps. 75pp. frontisp.(portr. of Du Perron), chronologies and list of contents at very end. Important bibliography on the literary estate of Charles Edgar Du Perrion (1899-1940), which includes literature covering dutch colonial Indonesia. Good copy. Rare & much sought after. (wraps. somewh. sunned).
Book number: 43338
€  85.00 [Appr.: US$ 112.83 | £UK 71 | JP¥ 8679]
Keywords: bibliography literature prose poetry essays du perron indonesia colonialism buur
In shopping cart

More information

(PERRON, E. DU). BATTEN, F., EN A.A.M. STOLS
Bibliographie van de werken van Charles Edgar du Perron. Samengesteld door F. Batten en A.A.M. Stols.
Den Haag, Stols, 1948. Ingenaauid. 76 p. 1e druk.
¶ Van Dijk 800.
Book number: 256970
€  10.00 [Appr.: US$ 13.27 | £UK 8.5 | JP¥ 1021]
In shopping cart

More information

BATTEN, F EN A.A.M. STOLS. (ED.).
Bibliographie van de werken van Charles Edgar du Perron.
's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1948. Oorspr. omslag. 75 p. Met portret.
Book number: R1175
€  30.00 [Appr.: US$ 39.82 | £UK 25.25 | JP¥ 3063]
Catalogue: - Studie
Keywords: studie bibliografie
In shopping cart

More information

BOUTENS - STOLS, A.A.M.
Bibliographie van het werk van P.C. Boutens 1894-1924.
Maastricht, Stols, 1926. Oorspr. omslagen (rugje l. beschad.). Onafgesneden. 32 p.
¶ Oplage: 230 ex. - De Aanvulling ontbreekt. - Van Dijk 58.
Book number: #31583
€  25.00 [Appr.: US$ 33.19 | £UK 21 | JP¥ 2553]
In shopping cart

More information

BOUTENS - STOLS, A.A.M.
Over P.C. Boutens.
Haarlem, Carlinapers, 1978. Kl. 8vo. Oorspr. omslag. 12 p.
¶ 1ste druk. - Oplage: 60 ex.
Book number: #4070
€  35.00 [Appr.: US$ 46.46 | £UK 29.25 | JP¥ 3574]
In shopping cart

More information

J. GRESHOFF; A.M. STOLS; SALMA CHEN
'Stols blijft Stols, denk daarom'
Paperback. Zo goed als nieuw maar naam voorin geschreven ISBN 9789072731036.
Book number: 1716-B-literatuur_bovenkast
€  14.40 [Appr.: US$ 19.11 | £UK 12.25 | JP¥ 1470]
Keywords: 9789072731036
In shopping cart

More information

ESPINOSA, ANTONIO DE. STOLS, ALEXANDRE A.M.
Antonio de Espinosa. El segundo impresor mexicano.
México, 1962. 120 pp. Ills. Soft cover, sl.dam.
Book number: 16514
€  25.00 [Appr.: US$ 33.19 | £UK 21 | JP¥ 2553]
Keywords: Bibliography Mexico Bibliografie
In shopping cart

More information

ESPINOSA - STOLS, A.A.M.
Antonio de Espinosa. El segundo impresor mexicano.
México, Universidad Nacional, 1962. 4to. Orig. wrappers. With 35 plates, i.a. folding. 60 p. text.
¶ 1st edition. - Contains an oeuvre-catalogue 1559-1576. - Van Dijk 1021.
Book number: #33227
€  47.50 [Appr.: US$ 63.05 | £UK 39.75 | JP¥ 4850]
In shopping cart

More information

ESPINOSA - STOLS, A.A.M.
Antonio de Espinosa. El segundo impresor mexicano.
México, Universidad Nacional, 1964. 4to. Orig. wrappers. With 35 plates, i.a. folding. 60 p. text.
¶ 2nd edition. - Contains an oeuvre-catalogue 1559-1576. - Van Dijk 1021a.
Book number: #12035
€  37.50 [Appr.: US$ 49.78 | £UK 31.5 | JP¥ 3829]
In shopping cart

More information

FRANKEN PZN., J. - STOLS, A.A.M.
Iets over de houtsneden van J. Franken Pzn.
Maastricht, Stols, 1925. Oorspr. omslag. Geïll. z/w. 24 p.
¶ Overdruk uit De Witte Mier in een oplage van 150 ex. - Van Dijk 59. - Met ingevoegd Houtsneden van J. Franken Pzn met de hand gedrukt en gesigneerd, verkrijgbaar bij Trajectum ad Mosam ....
Book number: #4687
€  37.50 [Appr.: US$ 49.78 | £UK 31.5 | JP¥ 3829]
In shopping cart

More information

 -
GRESHOFF, J.; STOLS, A.A.M."
Achter het Boek 24, Briefwisseling J. Greshoff- A.A.M. Stols. Deel1, 1922-1941. Achter het boek 25, Deel 2, 1945-1951, Achter het boek 26, Deel 3, 1952-1956. Achter het boek Register, 1922-1956.
Den Haag, Nederlands Letterkundig Museum 1990 en 1992, (eerste druk) paperback, Porto 6,75 euro NL, isbn 9072731042, isbn 9072731026, isbn 9072731034 set van vier delen, in goede staat..
Book number: MP179/58256
€  80.00 [Appr.: US$ 106.19 | £UK 67 | JP¥ 8169]
Catalogue: Briefwisseling
In shopping cart

More information

GRESHOFF - STOLS, A.A.M.
[Afgekeurd] portret van Jan Greshoff, zoals afgedrukt in Jan Greshoff, gangmaker en bemiddelaar.
Haarlem, Carlinapers, 1979. 4to. 2 p.
¶ 1ste druk.
Book number: #35536
€  10.00 [Appr.: US$ 13.27 | £UK 8.5 | JP¥ 1021]
In shopping cart

More information

GRESHOFF, J.; STOLS, A.A.M.
'Beste Sander, Do it now !' Briefwisseling J.Greshoff - A.A.M. Stols. Deel 1, 1922-1941. (Achter het Boek 24)
's-Gravenhage, Nederlands Letterkundig Museum en Documentatiecentrum. 1990, XXVII, 696 pp. (+ los register). (ISBN: 9072731026) paperback. (zie ook ons nr. 006327, dl. 2). in zeer goede staat.
Book number: 001811
€  15.00 [Appr.: US$ 19.91 | £UK 12.75 | JP¥ 1532]
Keywords: Nederlandse literatuurgeschiedenis, 20e eeuw, Jan Greshoff, uitgevers, briefwisseling, correspondentie 9072731026
In shopping cart

More information

GRESHOFF, J., EN A.A.M. STOLS
'Beste Sander, Do it now!'; briefwisseling J. Greshoff-A.A.M. Stols. Dl. I, 1922-1941.
's-Gravenhage; 1990; Nederlands Letterkundig Museum en Documentatiecentrum; Achter het boek, 24; ed. by S. Chen and S.A.J. van Faassen; ill.; paperback ed.; XXVIII, 696 pp.
¶ 1 vol. of 3. Separate: index.
Book number: 11300
€  20.42 [Appr.: US$ 27.11 | £UK 17.25 | JP¥ 2085]
Keywords: literature/literatuur
In shopping cart

More information

GRESHOFF, J. / A.A.M. STOLS.
Briefwisseling J. Greshoff - A.A.M. Stols Deel I: 'Beste Sander, do it now' 1922-1941. Deel II: 'Stols blijft Stols, denk daarom' 1945-1951. Deel III: 'Ik ben overbodig geworden!' 1952-1956.
's-Gravenhage, Nederlands Letterkundig Museum en Documentatiecentrum, 1990-1992. Ingenaaid. + register. Bezorgd door Salma Chen en S.A.J. van Faassen. Achter het Boek 24-25-26.
Book number: H2638
€  80.00 [Appr.: US$ 106.19 | £UK 67 | JP¥ 8169]
Catalogue: - Studie
Keywords: studie Achter het Boek
In shopping cart

More information

GRESHOFF, J. / A.A.M. STOLS.
Briefwisseling J. Greshoff - A.A.M. Stols Deel I: 'Beste Sander, do it now' 1922-1941.
's-Gravenhage, Nederlands Letterkundig Museum en Documentatiecentrum, 1990. Ingenaaid. XXVIII + 696 p. Ills. Bezorgd door Salma Chen en S.A.J. van Faassen. Achter het Boek 24.
Book number: B9469
€  20.00 [Appr.: US$ 26.55 | £UK 16.75 | JP¥ 2042]
Catalogue: - Studie
Keywords: studie
In shopping cart

More information

GRESHOFF, J. & A.A.M.STOLS. CHEN, SALMA & S.A.J.VAN FAASSEN.
Briefwisseling J.Greshoff - A.A.M.Stols.
's-Grav., 1990-1992. 4 dln (inclusief register deel). XXVIII,696, XXXII,444, XXXIV,422 pag. Geïll. (z./w.). Ing. (Achter het Boek 24, 25 & 26).*Deel 1: 1922-1941, deel 2: 1945-1951, deel 3: 1952-1956, deel [4]: register.
Book number: 199381
€  55.00 [Appr.: US$ 73.01 | £UK 46 | JP¥ 5616]
Keywords: Dutch literature Nederlandse letterkunde
In shopping cart

More information

GRESHOFF, J.; STOLS, A.A.M.
Briefwisseling J.Greshoff - A.A.M. Stols. Deel 1, 1922-1941. Deel 2, 1945-1951. Deel 3, 1952-1956. (Achter het Boek dln.24, 25 en 26) + Register. (4 dln. in totaal)
's-Gravenhage; 1990, Nederlands Letterkundig Museum en Documentatiecentrum. 1992, XXVII, 696 ; XXXII, 444 ; XXXIV, 422 pp. (ISBN: 90727310263442) Ppb. in zeer goede staat.
Book number: 007771
€  60.00 [Appr.: US$ 79.64 | £UK 50.25 | JP¥ 6127]
Keywords: Nederlandse literatuurgeschiedenis, 20e eeuw, Jan Greshoff, uitgevers, briefwisseling, correspondentie 90727310263442
In shopping cart

More information

GRESHOFF, J. / A.A.M. STOLS.
Briefwisseling J. Greshoff - A.A.M. Stols Deel II: Stols blijft Stols, denk daarom 1945-1951.
's-Gravenhage, Nederlands Letterkundig Museum en Documentatiecentrum, 1992. Ingenaaid. XXXII + 444p. Ills. + register. Bezorgd door Salma Chen en S.A.J. van Faassen. Achter het Boek 25.
Book number: B9470
€  20.00 [Appr.: US$ 26.55 | £UK 16.75 | JP¥ 2042]
Catalogue: - Studie
Keywords: studie
In shopping cart

More information

GRESHOFF - STOLS, A.A.M.
Jan Greshoff, gangmaker en bemiddelaar.
Haarlem, Carlinapers, 1979. 4to. Oorspr. omslag. Onafgesneden. Met [afgekeurd] portret door john buckland wright. 17 p.
¶ 1ste druk. - Oplage: 50 ex. gedrukt in rood en zwart.
Book number: #12965
€  50.00 [Appr.: US$ 66.37 | £UK 41.75 | JP¥ 5106]
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | - Next page

New Search