| ||||
|
|
|
|||
| found: 27 books on 2 pages. This is page 1 - Next page |
Alhucema. Revista Internacional de Teatro y Literatura Special: Antología de la poesía holandesa actual. Dauro Ed.: Albolote, 2010. Paperback, fine copy, 291 pp. Book number: 37078 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
| In shopping cart More information div> |
Atlantis 4. De mooiste froman ragmenten van.... Amsterdam, Arena, 1994. 140 blz. Hard cover. -- De Wijze UilBook number: 13137 € 3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299] Catalogue: Verhalenbundel
Keywords: Verhalen/Literatuur | In shopping cart More information div> |
MOEDERLIEF - Gedichten voor en over moeders 2006, Muntinga, 1e druk. Rainbow Essentials no. 39. Hardcover met stofomslag, 176 pp. scheurtje achterkaft, verder *Nieuw. -- Boek na BoekBook number: A16755 € 6.45 [Appr.: US$ 8.09 | £UK 5.25 | JP¥ 644]
| In shopping cart More information div> |
Mijn Vormen Amsterdam, Arena. 1994. (ISBN: 9069742128). Hardcover. Book, Poëziedebuut. Good/Good. Book number: 000464 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: 9069742128 poëzie | In shopping cart More information div> |
Mijn vormen - Mijn gedichten. Amsterdam. Vassallucci. 2000. Original publisher's paperback, title spine and frontcover, 8vo: 100pp. Very fine copy - as new. ISBN: 978-90-5000-307-0. Book number: 56265 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: 9789050003070 | In shopping cart More information div> |
Mijn gedichten. A'dam, Vassallucci, 1998. 1ste druk. Linnen met stofomslag. 52 pag. Exemplaar met opdracht. ALS NIEUW Book number: 65179 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Nederlands ; | In shopping cart More information div> |
Mijn vormen. Arena. 1994. 47 p. Linnen/ stofomslag. Book number: 44147 € 9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Literatuur
Keywords: Literatuur Literatuur, Nederlandse Poëzie | In shopping cart More information div> |
Mijn vormen & mijn gedichten Vassallucci, 2000, paperback, goed exemplaar. 9789050003070 . Book number: 118458773 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
| In shopping cart More information div> |
Mijn gedichten 1998. Linnen band met stofomslag. Pp: 51. ISBN: 9789050000758. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1653174 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749] Catalogue: Poëzie
Keywords: 9789050000758 | In shopping cart More information div> |
Mijn vormen Uitgever: Uitgeverij Vassallucci Jaar: 2002. Conditie Als nieuw Binding: Hardcover ISBN 9789050000901 -- Budget BoekBook number: 24435 € 12.99 [Appr.: US$ 16.3 | £UK 10.5 | JP¥ 1296]
Keywords: 9789050000901 | In shopping cart More information div> |
Vakernsroze ansichten Amsterdam, De Bezige Bij 2003 (eerste druk) paperback, 84 pp., porto 2,00 euro isbn 9789023412533in zeer goede staat. Book number: EJP261B/75820 € 5.99 [Appr.: US$ 7.52 | £UK 5 | JP¥ 598] Catalogue: Poezie
| In shopping cart More information div> |
Varkensroze ansichten, Amsterdam, De Bezige Bij, 2003, 1e druk, 86 blz., paperback; 12mo Boekgrootte tot 196 mm. Staat: Goed; isbn: 9789023412533; .. Book number: 27687 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Buitenlandse en Vertaalde Literatuur: poëzie
Keywords: POEZIE Overigen | In shopping cart More information div> |
Varkensroze ansichten. Bezige Bij: Amsterdam, 2006. Paperback, hoekje uit tielpagina geknipt, verder goed ex., 84 pp. Book number: 37193 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Poëzie
| In shopping cart More information div> |
Varkensroze ansichten. Gedichten. 4de druk. Amsterdam, De Bezige Bij. 2004. 85 p. Paperback. Book number: 47803 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Literatuur
Keywords: Literatuur, Nederlandse Poëzie | In shopping cart More information div> |
Varkensroze ansichten. Gedichten. Amsterdam, De Bezige Bij, 2004. Paperback. 84pp. 3e dr. Book number: 41589 € 6.50 [Appr.: US$ 8.15 | £UK 5.25 | JP¥ 649] Catalogue: Literatuur
Keywords: literatuur Nederland poezie ISBN 9789023412533 | In shopping cart More information div> |
Varkensroze ansichten. Amsterdam, Bezige Bij, 2004. Tweede druk. Oorspronkelijke omslag. 84 pag. Gesigneerd exemplaar. MOOI EXEMPLAAR Book number: 73083 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Nederlands ; | In shopping cart More information div> |
Varkensroze ansichten 2004. Paperback. Pp: 84. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1688557 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Poëzie
| In shopping cart More information div> |
ramsj Varkensroze ansichten. Amsterdam, Bezige Bij, 2004. Vierde druk. Oorspronkelijke omslag. 84 pag. NIEUW EXEMPLAAR Book number: 73219 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Nederlands ; ramsj | In shopping cart More information div> |
Varkensroze ansichten. gedichten. Amsterdam. De Bezige Bij. 2004. Original publisher's sewn paperback, pictorial frontcover, 4th printing [2003], 8vo: 84pp. [ij]. Very fine copy - as new. ISBN: 9789023412533 Book number: 56251 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: 9789023412533 | In shopping cart More information div> |
Varkensroze ansichten : gedichten. Amsterdam : De Bezige Bij, 2003. Mooi ex. (ISBN/EAN: 9023412532) Book number: 20890 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Poetry/Poëzie
Keywords: poetry / poezie ; oorspr. Nederlands / (teksten) 19XX | In shopping cart More information div> |
Varkensroze ansichten. Amsterdam, Bezige Bij, 2004, 3de druk. Paperback, 84 pp, 20 cm. Zeer goed / very good. Book number: 28915 € 8.50 [Appr.: US$ 10.66 | £UK 7 | JP¥ 848] Catalogue: Poëzie - Poetry
| In shopping cart More information div> |
Varkensroze ansichten. Amsterdam, Bezige Bij, 2003. Eerste druk. Oorspronkelijke omslag. 84 pag. MOOI EXEMPLAAR Book number: 74899 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Nederlands ; | In shopping cart More information div> |
Varkensroze Ansichten Amsterdam, De Bezige Bij, 2006. 84 pp., Soft Cover. Vijfde Druk. Inscr.: . Gedichten met CD. Nieuw. Book number: 8872 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: Poezie
| In shopping cart More information div> |
Varkensroze ansichten. Amsterdam: De Bezige Bij, 2004. 1e dr. 86 p. Pbck. . -- ParadoxBook number: 11916 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Poëzie: 21ste eeuw
| In shopping cart More information div> |
Varkensroze ansichten Amsterdam, De Bezige Bij, 2003 (eerste druk) paperback, 84 pp., porto 2,00 euro isbn 9789023412533in zeer goede staat. Book number: EJD15/65045 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749] Catalogue: Poezie
| In shopping cart More information div> |