ascending
descending
found: 27 books on 2 pages. This is page 1
- Next page

GERLACH, EVA, REINTS, MARTIN, OOSTERHOFF, TONNUS, BAEKE, JAN, DUINKER, ARJEN, VEGTER, ANNE, MICHEL, K., WIJNBERG, NACHOEM, WIGMAN, MENNO, GELÈNS, HÉLÈNE, LINDNER, ERIK, BOOG, MARK, HARMER, E.J., PETERS, HAGAR, BARNAS, MARIA, STITOU, MUSTAFA Y MÖHLMAN, TH.
Alhucema. Revista Internacional de Teatro y Literatura Special: Antología de la poesía holandesa actual.
Dauro Ed.: Albolote, 2010. Paperback, fine copy, 291 pp.
Book number: 37078
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
In shopping cart

More information

MARAIN ELISABETH, POLAK CHAJA, ROCA MARIA MERCE, ROON VAN VERNONICA, SHALEV MEIR, HITE SHERE, STITOU MUSTAFA, KLEIN RICHARD, GIBBONS KAYE, BRODKEY HAROLD
Atlantis 4. De mooiste froman ragmenten van....
Amsterdam, Arena, 1994. 140 blz. Hard cover.
Book number: 13137
€  3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
Catalogue: Verhalenbundel
Keywords: Verhalen/Literatuur
In shopping cart

More information

NIJHOFF, MARTINUS, NEELTJE MARIA MIN, GERRIT ACHTERBERG, MUSTAFA STITOU EN VELE ANDEREN
MOEDERLIEF - Gedichten voor en over moeders
2006, Muntinga, 1e druk. Rainbow Essentials no. 39. Hardcover met stofomslag, 176 pp. scheurtje achterkaft, verder *Nieuw.
Book number: A16755
€  6.45 [Appr.: US$ 8.09 | £UK 5.25 | JP¥ 644]
In shopping cart

More information

STITOU, MUSTAFA
Mijn Vormen
Amsterdam, Arena. 1994. (ISBN: 9069742128). Hardcover. Book, Poëziedebuut. Good/Good.
Book number: 000464
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: 9069742128 poëzie
In shopping cart

More information

STITOU, MUSTAFA
Mijn vormen - Mijn gedichten.
Amsterdam. Vassallucci. 2000. Original publisher's paperback, title spine and frontcover, 8vo: 100pp. Very fine copy - as new. ISBN: 978-90-5000-307-0.
Book number: 56265
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: 9789050003070
In shopping cart

More information

STITOU, MUSTAFA.
Mijn gedichten.
A'dam, Vassallucci, 1998. 1ste druk. Linnen met stofomslag. 52 pag. Exemplaar met opdracht. ALS NIEUW
Book number: 65179
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Nederlands ;
In shopping cart

More information

STITOU, MUSTAFA.
Mijn vormen.
Arena. 1994. 47 p. Linnen/ stofomslag.
Book number: 44147
€  9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Catalogue: Literatuur
Keywords: Literatuur Literatuur, Nederlandse Poëzie
In shopping cart

More information

STITOU, MUSTAFA
Mijn vormen & mijn gedichten
Vassallucci, 2000, paperback, goed exemplaar. 9789050003070 .
Book number: 118458773
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
In shopping cart

More information

STITOU, MUSTAFA
Mijn gedichten
1998. Linnen band met stofomslag. Pp: 51. ISBN: 9789050000758. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1653174
€  7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749]
Catalogue: Poëzie
Keywords: 9789050000758
In shopping cart

More information

STITOU, MUSTAFA
Mijn vormen
Uitgever: Uitgeverij Vassallucci Jaar: 2002. Conditie Als nieuw Binding: Hardcover ISBN 9789050000901
Book number: 24435
€  12.99 [Appr.: US$ 16.3 | £UK 10.5 | JP¥ 1296]
Keywords: 9789050000901
In shopping cart

More information

 -
STITOU, MUSTAFA
Vakernsroze ansichten
Amsterdam, De Bezige Bij 2003 (eerste druk) paperback, 84 pp., porto 2,00 euro isbn 9789023412533in zeer goede staat.
Book number: EJP261B/75820
€  5.99 [Appr.: US$ 7.52 | £UK 5 | JP¥ 598]
Catalogue: Poezie
In shopping cart

More information

STITOU, MUSTAFA
Varkensroze ansichten,
Amsterdam, De Bezige Bij, 2003, 1e druk, 86 blz., paperback; 12mo Boekgrootte tot 196 mm. Staat: Goed; isbn: 9789023412533; ..
Book number: 27687
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: POEZIE Overigen
In shopping cart

More information

STITOU, MUSTAFA.
Varkensroze ansichten.
Bezige Bij: Amsterdam, 2006. Paperback, hoekje uit tielpagina geknipt, verder goed ex., 84 pp.
Book number: 37193
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Catalogue: Poëzie
In shopping cart

More information

STITOU, MUSTAFA.
Varkensroze ansichten. Gedichten.
4de druk. Amsterdam, De Bezige Bij. 2004. 85 p. Paperback.
Book number: 47803
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Catalogue: Literatuur
Keywords: Literatuur, Nederlandse Poëzie
In shopping cart

More information

STITOU, MUSTAFA.
Varkensroze ansichten. Gedichten.
Amsterdam, De Bezige Bij, 2004. Paperback. 84pp. 3e dr.
Book number: 41589
€  6.50 [Appr.: US$ 8.15 | £UK 5.25 | JP¥ 649]
Catalogue: Literatuur
Keywords: literatuur Nederland poezie ISBN 9789023412533
In shopping cart

More information

STITOU, MUSTAFA.
Varkensroze ansichten.
Amsterdam, Bezige Bij, 2004. Tweede druk. Oorspronkelijke omslag. 84 pag. Gesigneerd exemplaar. MOOI EXEMPLAAR
Book number: 73083
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Nederlands ;
In shopping cart

More information

STITOU, MUSTAFA
Varkensroze ansichten
2004. Paperback. Pp: 84. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1688557
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Poëzie
In shopping cart

More information

ramsj
STITOU, MUSTAFA.
Varkensroze ansichten.
Amsterdam, Bezige Bij, 2004. Vierde druk. Oorspronkelijke omslag. 84 pag. NIEUW EXEMPLAAR
Book number: 73219
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Nederlands ; ramsj
In shopping cart

More information

STITOU, MUSTAFA
Varkensroze ansichten. gedichten.
Amsterdam. De Bezige Bij. 2004. Original publisher's sewn paperback, pictorial frontcover, 4th printing [2003], 8vo: 84pp. [ij]. Very fine copy - as new. ISBN: 9789023412533
Book number: 56251
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: 9789023412533
In shopping cart

More information

MUSTAFA STITOU (1974-).
Varkensroze ansichten : gedichten.
Amsterdam : De Bezige Bij, 2003. Mooi ex. (ISBN/EAN: 9023412532)
Book number: 20890
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Poetry/Poëzie
Keywords: poetry / poezie ; oorspr. Nederlands / (teksten) 19XX
In shopping cart

More information

STITOU, MUSTAFA
Varkensroze ansichten.
Amsterdam, Bezige Bij, 2004, 3de druk. Paperback, 84 pp, 20 cm. Zeer goed / very good.
Book number: 28915
€  8.50 [Appr.: US$ 10.66 | £UK 7 | JP¥ 848]
Catalogue: Poëzie - Poetry
In shopping cart

More information

STITOU, MUSTAFA.
Varkensroze ansichten.
Amsterdam, Bezige Bij, 2003. Eerste druk. Oorspronkelijke omslag. 84 pag. MOOI EXEMPLAAR
Book number: 74899
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Nederlands ;
In shopping cart

More information

STITOU, MUSTAFA
Varkensroze Ansichten
Amsterdam, De Bezige Bij, 2006. 84 pp., Soft Cover. Vijfde Druk. Inscr.: . Gedichten met CD. Nieuw.
Book number: 8872
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Catalogue: Poezie
In shopping cart

More information

STITOU, MUSTAFA.
Varkensroze ansichten.
Amsterdam: De Bezige Bij, 2004. 1e dr. 86 p. Pbck. .
Book number: 11916
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

 -
STITOU, MUSTAFA
Varkensroze ansichten
Amsterdam, De Bezige Bij, 2003 (eerste druk) paperback, 84 pp., porto 2,00 euro isbn 9789023412533in zeer goede staat.
Book number: EJD15/65045
€  7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749]
Catalogue: Poezie
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | - Next page

New Search