| ||||
|
|
|
|||
| found: 172 books on 7 pages. This is page 1 - Next page |
Poesie CPNB, 1972. 1ste. Ingenaaid, hardcover, ongenummerde pagina's, met afbeeldingen uit oude poëziealbums, aangevuld met nieuw werk, Boekenweekgeschenk 1972. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 18238 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Literatuur Poëzie
Keywords: Literatuur Nederlandstalig | In shopping cart More information div> |
Poesie CPNB, 1972. 1ste. Ingenaaid, hardcover, ongenummerde pagina's, met afbeeldingen uit oude poëziealbums, aangevuld met nieuw werk, Boekenweekgeschenk 1972. Redelijk. -- KIEN BoekenBook number: 18237 € 3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299] Catalogue: Literatuur Poëzie
Keywords: Literatuur Nederlandstalig | In shopping cart More information div> |
Ik wou dat ik twee hondjes was : Nederlandse nonsens- en plezierdichters van de twintigste Eeuw Amsterdam : Bakker. 1987. Paperback. 11e druk, 184 blz, 20 cm, isbn 9035104005, goed exemplaar [naam voorin]. Annotatie: Hartenkreten, sterke verhalen, weemoedige verzen: deze definitieve editie staat vol met lichtvoetige en hilarische poëzie. Book number: 002056 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: Poëzie en Gedichten | In shopping cart More information div> |
Cursief. Amsterdam/Antwerpen, Wereldbibliotheek, 1969. Paperback. 86pp. [Najaarspremie WBV 1969; goed ex.] Book number: 41985 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Literatuur
Keywords: wbv Wereldbibliotheek literatuur Nederland proza verhalen | In shopping cart More information div> |
Cursief Wereld-Bibliotheek-vereniging, Amsterdam/ Antwerpen, 1969. 1ste. Ingenaaid, flexibele band, 88 pp., bijdragen van veertien Nederlandse en Vlaamse auteurs, omslag en typografie Aldert Witte. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 15817 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
Beestachtigheden Boucher, 's-Gravenhage, 1956. 1ste. Ingenaaid, gebonden, vignetten van Jean Paul Vroom. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 26412 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Literatuur Poëzie
| In shopping cart More information div> |
Beestachtigheden L.J.C.Boucher. 1956. Ill.: Jean Paul Vroom (vignetten). hard karton kaft met opdruk. 11 x 17 cm, lichte slijtage rugje. 90 pp. goed. 127 g. Book number: 004733 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: Poëzie Jean Paul Vroom (vignetten) | In shopping cart More information div> |
BEESTACHTIGHEDEN. Den haag, (Boucher), 1956. 1e druk, 90 p., vele vignetten van Jean Paul Vroom, oorspr hardcover (mooi exemplaar) Book number: 32033 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Diversen
Keywords: Kees Stip, poëzie | In shopping cart More information div> |
Slurfje past op het ei 1974. Pp: 60. ISBN: 9789024003556. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U2106924 € 8.50 [Appr.: US$ 10.66 | £UK 7 | JP¥ 848] Catalogue: Kinderboeken
Keywords: 9789024003556 | In shopping cart More information div> |
'10 dierkundige dichtoefeningen van Trijntje Fop uit Pennewips nalatenschap vergaard door Kees Stip en op muziek gezet door Johannes Röntgen'. Origineel handschrift van Johannes Röntgen op blanco muziekpapier. 31,8 x 24,1 cm. Geplakt met tape. Zestien genummerde bladen. Recto en verso. Gedateerd '11/12 Juni 1956/ Amsterdam'. Op het voorste blad een handgeschreven opdracht van de componist aan de auteur: 'Aan den dichter van deze kostelijke kolder opgedragen!' Daaronder een handgeschreven inhoudsopgave en de aantekening 'voor mannen of vrouwenstem en/ pianobegeleiding'. ¶ De oorspronkelijke partituur van Stips woordspelige, dierkundige dichtoefeningen ('Op een brilslang', 'Op een wesp'), uitgeschreven door de Nederlandse componist en concertpianist Johannes Röntgen (1898-1969), zoon van de negentiende-eeuwse musicus Julius Röntgen. In 1957 verscheen bij Donemus in Amsterdam als bladmuziek 11 dierkundige dichtoefeningen: aan dit oermanuscript ontbreekt nog het later op muziek gezette 'Op een kreeft'. Mooi document, vol tempi-aanwijzingen, vioolsleutels en crescendo's! Book number: 258909 € 220.00 [Appr.: US$ 276.01 | £UK 176.25 | JP¥ 21956]
| In shopping cart More information div> |
Van Aap tot zevenslaper. Het alfabed opgeschud door Trijntje Fop. 1ste druk. Amsterdam, Bert Bakker. 1983. 79 p. Paperback. * Met anonieme opdracht op franse titel. Book number: 86696 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Literatuur
Keywords: Literatuur, Nederlandse Poëzie | In shopping cart More information div> |
VAN AAP TOT ZEVENSLAPER. HET ALFABED OPGESCHUD DOOR TRIJNTJE FOP. 1983 Uitgeverij Bert Bakker, Amsterdam. Paperback. Piepklein vouwtje kaft voor. Netjes. 79 pag. Illustraties: Kees Stip. Book number: 17739 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749]
Keywords: gedichten; oorspronkelijk | In shopping cart More information div> |
Van aap tot zevenslaper, Het alfabet opgeschud door Trijntje Fop. Amsterdam, Bert Bakker 1983 (eerste druk) Paperback., porto 2,00 euro, isbn 9060199960, In goede staat, paar kleine roestvlekjes op schutblad. . Book number: CP340/15256 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Poezie
| In shopping cart More information div> |
VAN AAP TOT ZEVENSLAPER. HET ALFABED OPGESCHUD DOOR TRIJNTJE FOP. 1983 Uitgeverij Bert Bakker, Amsterdam. Slap kaftje. Rugje, kaft kleine lezersspoortjes. Binnenwerk netjes. 79 pag. Illustraties: Kees Stip. Book number: 11356 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: dierenversjes; oorspronkelijk | In shopping cart More information div> |
Au! De rozen bloeien Amsterdam 1983, Bert Bakker paperback 8vo, goed exemplaar Book number: bn9662 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
| In shopping cart More information div> |
Au! de rozen bloeien. Sonnetten van bedreigd geluk 1983. Paperback. Pp: 104. ISBN: 9789060199695. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U2050278 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: Poëzie
Keywords: 9789060199695 | In shopping cart More information div> |
Ballade van de honderd vrijers s-Gravenhage, L.J.C. Boucher, zj. paperback, 23 pp., porto 2,00 euro in goede staat, naam op schutblad. Book number: EJD133/66974 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Poezie
| In shopping cart More information div> |
Ballade van de honderd vrijers Den Haag, Boucher, [1951], 1e druk. linnen met stofomslag, 23 pp. Met illustraties van C.J. Kelfkens. Book number: 10187 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749]
| In shopping cart More information div> |
Ballade van de honderd vrijers Den Haag, L.J.C. Boucher, gebonden met stofomslag, 23 pag., porto 2,00 euro, naam op schutblad verder in goede staat, 12 x 19,5 cm . Book number: MP119/36409 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Poezie
| In shopping cart More information div> |
Ballade van de honderd vrijers. 's-Gravenhage, Boucher, z.j., 1e, ingenaaid met (licht beschadigde) omslag, 23p. Illustraties van C.J.Kelfkens. Book number: 13322 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: Nederlandse poëzie | In shopping cart More information div> |
Ballade van de honderd vrijers Gebonden, hardcover, inclusief stofomslag; ca. 1951; L.J.C. Boucher, 's-Gravenhage; 24pp.; Stofomslag scheurthe geplakt aan binnenzijde -- Conditie: Goed Book number: 077256 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Literatuur/Poëzie
Keywords: Poëzie | In shopping cart More information div> |
Ballade van de honderd vrijers. L.J.C. Boucher. 0. Hardcover. Book, Geen jaar van uitgave. Met illustraties van C.J. Kelfkens. 23 blz. Goed. Book number: 014418 € 9.75 [Appr.: US$ 12.23 | £UK 8 | JP¥ 973]
| In shopping cart More information div> |
Ballade van de honderd vrijers. Boucher, 1ste, ing, 23 blz, ill C.J. Kelfkens., . Book number: m561 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: Literatuur
Keywords: Literatuur | In shopping cart More information div> |
Ballade van de honderd vrijers Den Haag, L.J.C. Boucher. 1951. Ill.: C.J. Kelfkens. 1e druk, genaaid met stofomslagje; op de Franse pagina een geheimzinnige opdracht van de dichter die op de laatste pagina pas duidelijk wordt omdat hij een heel couplet handgeschreven heeft toegevoegd; in prachtstaat. Signed by Author. Book number: 001821 € 25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
Keywords: C.J. Kelfkens | In shopping cart More information div> |
Ballade van de honderd vrijers, 's Gravenhage, L.Boucher, z.j., 1e druk, 24 blz., ingenaaid; 8vo Boekgrootte tot 247 mm. Staat: Redelijk; isbn: geen / none; . Met illustraties van C.J.KELFKENS, Randjes verkleurd. Book number: 4453 € 11.00 [Appr.: US$ 13.8 | £UK 9 | JP¥ 1098] Catalogue: Nederlandse Literatuur: poëzie
Keywords: POEZIE Nederlands na 1900 KELFKENS C.J. | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | - Next page