ascending
descending
found: 14 books

STIEMENS-HOPMAN, M.M.
Jongen Bladzijden uit een levensboek
Amsterdam, Van Holkema & Warendorf's Uitgevers, 1928. 1 volumes. 20,5 x 18 cm. original hardcover. 127 pp. ills. Mooi exemplaar Naam vorige eigenaar op schutblad.Met omslagteekening van Willy Sluiter en illustraties van Netty Heijligers. Gewicht/weight: 0 gr.
Book number: 3200
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: roman
In shopping cart

More information

STIEMENS-HOPMAN, M.M.
MEISJE een boek voor moeders door een doktersvrouw uit het zuiden. Voorrede: Ida Heyermans.
Van Holkema & Warendorf, Amsterdam - tweede druk 1923. Gebonden/ingenaaid. Bovenkant rug besch., gebruikersspoortjes. Goed. 144 pag. Illustraties: B. Midderingh-Bokhorst.
Book number: 8897
€  8.50 [Appr.: US$ 10.66 | £UK 7 | JP¥ 848]
Keywords: boek voor moeders;
In shopping cart

More information

STIEMENS-HOPMAN, M.M.
Meisje. Een boek voor moeders. Met een voorrede van Ida Heyermans. Geillustreerd door B. Midderigh-Bokhorst.
Amsterdam, Van Holkema & Warendorf, z.j. Gebonden. 144 p.
Book number: H6834
€  9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Catalogue: Proza
Keywords: proza
In shopping cart

More information

STIEMENS-HOPMAN, M.M. (EEN DOKTERSVROUW UIT HET ZUIDEN)
Meisje. Een boek voor moeders.
Amsterdam,Van Holkema&Scheltema,z.j.(ca.1923). Geb.or.lin.144p. Voorrede: Ida Heyermans. Illustraties: B. Midderigh-Bokhorst.
Book number: 47322
€  9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Keywords: LITERATURE/LITERATUR
In shopping cart

More information

STIEMENS-HOPMAN M.M.
Meisje. Een boek voor moeders.
Amsterdam, Holkema & Warendorf, 1923. 2de druk, 144blz., formaat 16-20cm., omslag ingebonden linnen met goudopdruk, met illustraties. - goed
Book number: 2937-4121
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Catalogue: Literatuur
Keywords: Meisje, Een boek voor moeders, Stiemens.
In shopping cart

More information

STIEMENS-HOPMAN M.M.
Meisje: Een boek voor moeders
Amsterdam, 144 .pp, hard cover, 17 x 20 cm. Met een voorrede van Ida Heyermans, Illustraties van B. Midderigh-Bokhorst, 3e druk/edition/édition/Ausgabe, Roestvlekjes/Foxing/Taches de rouille/Rostfleckig. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 182044&63C
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: Oude kinder- en jeugdboeken
In shopping cart

More information

STIEMENS-HOPMAN, M.M.
Meisje. Een boek voor moeders door een doktersvrouw uit het zuiden, met een voorrede van I.Heyermans
Amsterdam, Van Holkema & Warendorf, 1926. derde dr. Illustr.: B. Midderigh-Bokhorst. 144 pag., linnen.
Book number: 10327
€  7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749]
Catalogue: kinderboek
In shopping cart

More information

STIEMENS-HOPMAN, M.M. (EEN DOKTERSVROUW UIT HET ZUIDEN)
Vrouw.
Amsterdam,Van Holkema&Scheltema,z.j.(ca.1924). Geb.or.lin.126p.Ill.(Netty Heyligers)
Book number: 47635
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: LITERATURE/LITERATUR
In shopping cart

More information

STIEMENS-HOPMAN, M.M.
Vrouw.
Amsterdam; van Holkema en Warendorf; z.d.; 126 pag.; illustraties Netty Heyligers; gebonden; net exemplaar, naam op schutblad.Door vorige eigenaar opnieuw gebonden. -
Book number: 12578
€  9.60 [Appr.: US$ 12.04 | £UK 7.75 | JP¥ 958]
Keywords: Nederlands.
In shopping cart

More information

STIEMENS-HOPMAN, M.M. (EEN DOKTERSVROUW UIT HET ZUIDEN)
Vrouw.
Amsterdam,Van Holkema&Scheltema,z.j.(ca.1924),2de druk. Geb.or.lin.126p.Ill.(Netty Heyligers)
Book number: 31857
€  9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Keywords: LITERATURE/LITERATUR
In shopping cart

More information

STIEMENS-HOPMAN M.M.
Vrouw
Amsterdam, 127 .pp, hard cover, 17 x 20 cm. geïllustreerd Heyligers N, 3e druk, foxing/roestvlekjes. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 107118&133B
€  9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

STIEMENS-HOPMAN, M. M
VROUW.
Amsterdam, Van Holkema & Warendorf, 2e druk. Bruine linnen band/illustratie, 20cmx16,5cm, Net exemplaar. Z.j. Ca. 1925. Geïllustreerd door Netty Heyligers. 127 pag.
Book number: 011865
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

STIEMENS-HOPMAN, M M
Vrouw
Amsterdam, Van Holkema & Warendorf zonder jaar illustraties Netty Heyligers 3e dr. - Gebonden met licht beschadigd stofomslag
Book number: F77806
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: romans
In shopping cart

More information

STIEMENS-HOPMAN, M.M. (EEN DOKTERSVROUW UIT HET ZUIDEN)
De zoveelste huisgenoot.
Assen,Van Gorcum,1952,1ste druk. Geb.or.kart.75p. Inleiding: A.F. Portielje. Van Gorcum's Verhalenbundels nr. 20.
Book number: 5496
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: LITERATURE/LITERATUR
In shopping cart

More information

| Pages: 1 |

New Search