| ||||
|
|
|
|||
| found: 99 books on 4 pages. This is page 1 - Next page |
Alkmaar 1954. Paperback. Pp: 40. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1332729 € 17.50 [Appr.: US$ 21.96 | £UK 14.25 | JP¥ 1747] Catalogue: Topografie
| In shopping cart More information div> |
Alcestis. Vertaling door Eric van der Steen. Met een inleiding van Dr. J.C. Kamerbeek. Amsterdam, De Boer, 1946. Ingenaaid. 64 p. 1e druk. Omslag deels verkleurd, bruine vlek achterop. ¶ Exemplaar met handgeschreven, gesigneerde opdracht van de vertaler aan Max Schuchart op het voorste schutblad: 'Voor Max,/ o.a. als een herinnering aan een/ briefwisseling in den oorlog, waarbij je de/ stelling verdedigde dat vertalen op éen/ hoogte zou staan met creatief werk, iets/ waaraan ik des te meer twijfel nu ik/ deze vertaling nog eens heb overgelezen/ van Dick [Zijlstra]/ 15/11/'46'. Book number: 24514 € 32.00 [Appr.: US$ 40.15 | £UK 25.75 | JP¥ 3194]
| In shopping cart More information div> |
Vice Versa. A'dam, C. de Boer Jr., 1946. Oorspr.omslag. 51 pag. Book number: 3093 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Nederlands ; | In shopping cart More information div> |
Alfabetises ook wel genaamd margarinalia. Amsterdam, De Arbeiderspers, 1956. 3e druk. Ingenaaid. 31 p. De Boekvink. Book number: M4809 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Proza
Keywords: proza Boekvink | In shopping cart More information div> |
Alfabêtises. A'dam, Em. Querido, 1974. Vijfde, opnieuw uitgebreide druk. Oorspr.omslag. * Aforismen. Ook wel genaamd margarinalia, uitgebreid met imbecelliteiten. Book number: 3091 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Nederlands ; | In shopping cart More information div> |
Alfabêtises : ook wel genaamd margarinalia Arbeiderspers, 1969. ing, 4de uitgebreide druk, 31 blz., . Book number: lit85 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Literatuur
Keywords: Literatuur | In shopping cart More information div> |
Alkmaar. Amsterdam; 1954; De Bezige Bij; met foto's van Ad Windig, Eva Besnyö e.a.; slappe kaft; niet gepagineerd. ¶ Inclusief brief van Mr. H.J. Wytema (toenmalig burgemeester van Alkmaar) aan Zijne Excellentie de Minister van Volkshuisvesting en Bouwnijverheid, Mr. J. van Aartsen. Licht ezelsoor bovenzijde pagina's. Wat vlekjes. Book number: 15578 € 40.00 [Appr.: US$ 50.18 | £UK 32.25 | JP¥ 3992] Catalogue: Photography
Keywords: memorial books/gedenkboeken photography/fotografie | In shopping cart More information div> |
Alkmaar [700 year commemoration] Publisher Unknown, Alkmaar, 1954. approximately 80 unpaginated pages, numerous photographic illustrations throughout in black and white, Dutch text, First Edition, cover edges lightly rubbed, previous owners' signatures to title page, internally clean, invery good- condition, black and white photographic wrappers, 27 x 20 cm, Paperback. Book number: 39622 GBP 20.00 [Appr.: EURO 25 US$ 31.35 | JP¥ 2494] Catalogue: Van
Keywords: History Alkmaar Netherlands Dutch photography | In shopping cart More information div> |
De beesten de baas. ABC pocket 98. Amsterdam, Arbeiderspers, 1957. 238blz., formaat 11-18cm. - goed Book number: 13066 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Literatuur
Keywords: De beesten de baas, ABC pocket 98. | In shopping cart More information div> |
De beesten de baas. ABC pocket boek 98 Amsterdam, N.V. De Arbeiderspers, 1957. 238 blz. Pocketboek. -- De Wijze UilBook number: 23368 € 3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299] Catalogue: ABC pocketboek
Keywords: ABC pocketboek | In shopping cart More information div> |
Cadans Rijswijk, A.A.M. Stols, 1940. Gebonden, 1e druk. 37 pp. Helikon No 9. Oplage 300 ex. Naam op schutblad; rug verkleurd en licht beschadigd. maat boek hxb 202 x 125 mm. Redelijk. Book number: 3052 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: Poëzie
| In shopping cart More information div> |
Cadans. Rijswijk, A.A.M. Stols, 1940. Kartonnen borden. Gebonden. 8vo. 37 pp. (Serie: Helikon. no. 9 1940). 1e druk Book number: 22758 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Poetry/Poëzie
Keywords: poezie / poetry | In shopping cart More information div> |
Cadans Helikon no 9 1940 Uitgave van A. A. M. Stols, Rijswijk, 1940, 1e druk. Gebonden, kartonnen. Helikon tijdschrift voor poëzie onder redactie van Ed. Hoornik, no 9 tiende jaargang november 1940. Exx 300. Pp 37. Van Dijk 485. Goed ex. Book number: pn13590 € 9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Poëzie
Keywords: poëzie, literatuur, nederlands | In shopping cart More information div> |
Cadans. Rijswijk, A.A.M. Stols, 1940. 1e druk. Gebonden. 38 p. Oplage 300 exx. Helikon 9. Tiende jaargang nov. 1940. Omslag Piet Worm. Book number: W3286 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Poëzie
Keywords: poëzie Helikon | In shopping cart More information div> |
Controversen 1938. Papieren omslag. Pp: 71. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U644964 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Poëzie
| In shopping cart More information div> |
Controversen. Santpoort, Mees, 1938, 1e, ingenaaid, 71p.(vlekjes op voorkant). Book number: 7447 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: Nederlandse poézie | In shopping cart More information div> |
Controversen Voorheen C.A. Mees 1938, 69 pag., ingen., conditie goed. Book number: 8249 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Poëzie
Keywords: Nederlandstalige poëzie | In shopping cart More information div> |
Controversen Santpoort, voorheen Mees, 1938, 1e druk. Ingenaaid, 71 pp. Roestvlekkig. Book number: 12552 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749]
| In shopping cart More information div> |
Controversen. z.pl.: Santpoort, 1938. First edition. 71 p. Ingenaaid. Omslag wat smoezelig. . -- ParadoxBook number: 3411 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449] Catalogue: Poëzie: Poëzie 1900 - 1945
| In shopping cart More information div> |
Controversen. Mees: Santpoort,1938. Paperback, roestvlekjes, 71 pp. Book number: 9395 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Poëzie
| In shopping cart More information div> |
Controversen. Santpoort, C.A. Mees, 1938. Ingenaaid. 72 p. roestvlekjes Book number: M0109 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Poëzie
Keywords: poëzie | In shopping cart More information div> |
DROESEM, De Vrije Bladen, 1933, 1e druk, 24 blz., ingenaaid; . Staat: Goed; isbn: geen / none; De Vrije Bladen 10/2 . Voorplat los. Book number: 9633 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Nederlandse Literatuur: poëzie
Keywords: POEZIE Nederlands na 1900 | In shopping cart More information div> |
Droesem. Amsterdam, De Spieghel, [1933]. Ingenaaid. 28 p. 1e druk. Omslag deels verkleurd. ¶ Exemplaar met op het tweede schutblad een handgeschreven, ongepubliceerd kwatrijn van de dichter, getiteld '101ste kwatrijn ter inleiding' en gesigneerd 'Eric van der Steen'.De Vrije Bladen jrg. 10, afl. 2. Book number: 24518 € 45.00 [Appr.: US$ 56.46 | £UK 36.25 | JP¥ 4491]
| In shopping cart More information div> |
Finishing Touch Amsterdam, Arbeiderspers. 1946, First Edition. Gebonden. 299p.. Goed. -- Champ-ClarkBook number: 010737 € 3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299] Catalogue: Literature
| In shopping cart More information div> |
Finishing touch, Roman, A'dam, AP, 1e dr.1946, 299p., Hlinnen., Band: Nan Platvoet, Book number: 15681 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: nederlands | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | - Next page