| ||||
|
|
|
|||
| found: 22 books |
De Kern 4e druk, noordhoff - groningen, halflinnen, 206 blz. goede staat -- MooiboekBook number: 8112317 € 2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 250]
| In shopping cart More information div> |
De kern; leesboek voor de hoogste klassen van inrichtingen voor voorbereidend hoger en middelbaar onderwijs en kweekscholen Groningen, Noordhoff. 1950, 5e druk. gekart./linnen rug, Ill.: niet geïllustreerd. schoolboekjes bloemlezing. Goed. Book number: 005836 € 3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349] Catalogue: kinderboeken
Keywords: schoolboekjes bloemlezing niet geïllustreerd | In shopping cart More information div> |
Geschiedenis van Nederland eerste en tweede deel Thieme & Cie, Zutphen, z.j. 2e druk, paperback, in redelijke staat -- MooiboekBook number: 8134489 € 16.00 [Appr.: US$ 20.07 | £UK 13 | JP¥ 1597]
| In shopping cart More information div> |
Humor en humoristen: Een keuze uit 125 jaren Nederlandse humor Amsterdam, 1940, 198 .pp, hard cover/dust jacket, 12 x 19 cm. Stofwikkel beschadigd/Dust jacket damaged, Omslag wat verkleurd/Cover discoloured. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 175652&14C € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Humor
Keywords: Humor | In shopping cart More information div> |
Humor en Humoristen. Een keuze uit 125 jaren Nederlandse Humor. Amsterdam, J.M. Meulenhoff, 1940. Gebonden. 198 p. Ills. [Bibliotheekstempeltje]. Book number: L4562 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: - Studie
Keywords: studie | In shopping cart More information div> |
Humor en humoristen, een keuze uit 125 jaren Nederlandse humor Amsterdam, 1940, 198 .pp, hard cover, 12 x 19 cm. geïllustreerd. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 23593&88H € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Literatuurgeschiedenis
Keywords: Literatuurgeschiedenis | In shopping cart More information div> |
Humor en humoristen Amsterdam: Meulenhoff, 1940. Dietse Letteren. 1e druk, Hardcover, 198pp. Een keuze uit 125 jaar Nederlandse humor. Geillustreerd. Linnen band. Nog heel goed. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 77038.LIW € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Literatuurgeschiedenis & -wetenschap
Keywords: Dietse Letteren | In shopping cart More information div> |
Humor En Humoristen Een Keuze Uit 125 Jaren Nederlandse Humor Amsterdam, J.M Meulenhoff. 1940, 1e Druk. Hard Cover, 19 cm x 12 cm. Ill.: Tekeningen. 198 blz. 300 gram.. Fine. Book number: 012012 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Literatuur
Keywords: Nederland Literatuur | In shopping cart More information div> |
Humor en humoristen. Eem keuze uit 125 jaar Nederlandse humor Amsterdam: Meulenhoff, 1940. 198 p. Karton. Tekeningen door Jan Wiegman. -- ParadoxBook number: 6295 € 6.50 [Appr.: US$ 8.15 | £UK 5.25 | JP¥ 649] Catalogue: Literature: General Literature
Keywords: 19th century | In shopping cart More information div> |
Humor en Humoristen Amsterdam: Meulenhoff, 1940. Dietse Letteren. 1e druk, Hardcover, 198pp. Een keuze uit 125 jaren Nederlandse humor. Met illustraties van Jan Wiegman. Kartonnen band met geillustr. voorplat. Met zw. besch. stofomslag. Schutbladen roestvlekkig. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 20586.LIW € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Literatuurgeschiedenis & -wetenschap
Keywords: Dietse Letteren | In shopping cart More information div> |
Humor en humoristen, Keuze uit 125 jaren nederlandse humor Amsterdam 1960, linn. 199p. geill. Book number: 12635 € 6.81 [Appr.: US$ 8.54 | £UK 5.5 | JP¥ 680] Catalogue: Humor, Algemeen / Humour
| In shopping cart More information div> |
Journael ofte gedenckwaerdige … Bontekoe Amsterdam, Meulenhoff, 1930. gebonden, 142 pp. Ex libris op schutblad. Book number: 10264 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
| In shopping cart More information div> |
Journael ofte gedenckwaerdige beschrijvinghe van de Oost-Indische reyse van Willem Ysbrantsz. Bontekoe van Hoorn Amsterdam, Meulenhoff. 1930, First Edition. Gebonden. ruggetje beschadigd, verder goed. Redelijk. -- Champ-ClarkBook number: 010785 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Scheepvaart
| In shopping cart More information div> |
JOURNAEL OFTE GEDENCKWAERDIGE BESCHRIJVINGHE VAN DE OOST-INDISCHE REYSE VAN WILLEM YSBRANTSZ BONTEKOE VAN HOORN Amsterdam, j.m. Meulenhoff. 1930. 12.5 X 18.5 Cm. 142 pp, ill, hardcover, good. Book number: 011694 € 9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Maritime / Early Days
| In shopping cart More information div> |
Journael ofte gedenckwaerdige beschrijvinghe van de Oost-Indische reyse van Willem Ysbrantsz. Bontekoe van Hoorn. Amsterdam[Meulenhoff], 1930, 142 pp. Geb., ill. Book number: 4386 € 9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Travels and expeditions
| In shopping cart More information div> |
Journael ofte gedenckwaerdige beschrijvinghe van de Oost-Indische reyse van Willem Ysbrantsz. Bontekoe van Hoorn. Amsterdam[, Meulenhoff, 1930. 142 pp. Geb., ill. -- Kool BoekenBook number: 51819 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Topografie
| In shopping cart More information div> |
Het nederlandse volkskarakter 's-Gravenhage, W. van Hoeve, 1946. 1 volumes. 23 x 15,5 cm. softcover. 23 pp. Goed exemplaar. Gewicht/weight: 0 gr. Book number: 4205 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Land- en volkenkunde
Keywords: nederland, geschiedenis | In shopping cart More information div> |
Portretten van Nederlanders. Bibliotheek der Nederlandse Letterkunde. Amsterdam, Elsevier, 1940. 1ste druk, 269blz., formaat 14-22cm., omslag ingebonden linnen met lederen rug. - goed Book number: 593-4927 € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198] Catalogue: Poezie
Keywords: Portretten van Nederlanders, Bibliotheek der Nederlandse Letterkunde, Staverman. | In shopping cart More information div> |
Potgieters lief en leed in het Gooi. Zutphen, W.J. Thieme, 1928. 2e druk. Gebonden. 124 p. Ills. Klassiek Letterkundig Pantheon nr. 166. Book number: L1340 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: 19e Eeuw
Keywords: 19e eeuw | In shopping cart More information div> |
Potgieters lief en leed in het Gooi. Bibliotheek van Nederlandsche letterkunde deel 4. Groningen, Wolters, 1919. 1ste druk, 119blz., formaat 13-20cm. - goed Book number: 25291 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Literatuur
Keywords: Potgieters lief en leed in het Gooi, Bibliotheek van Nederlandsche letterkunde deel 4. | In shopping cart More information div> |
Robinson Crusoe in Nederland. Een bijdrage tot de geschiedenis van den roman in de XVIIIe eeuw. Groningen, M. de Waal, 1907. (VI)+184+(4) pp. Thesis Groningen University. Hardcover. Later cloth. (Occas. sl. foxing). Good/--. ¶ Incl. bibliography of Dutch (pre-) robinsonades from 1672. Book number: 47567 € 275.00 [Appr.: US$ 345.02 | £UK 220.25 | JP¥ 27445] Catalogue: Y. Literary
Keywords: Literatuurgeschiedenis. Bibliography Islands staverman, w.h. crusoe, robinson 1672 - 1907 | In shopping cart More information div> |
Gijsbreght van Aemstel, D`ondergang van zijn stad en zijne ballingschap, Treurspel Amsterdam, J.M. Meulenhoff 1950 (tweede druk) softcover, 80 pag., porto 2,00 euro, bevat roestplekjes verder in goede staat. Book number: SP843/43919 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Literatuur
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 |