ascending
descending
found: 25 books

DR. J. RENIER SNIEDERS
Dorpsverhalen
Antwerpen, J.P. Van Dieren en Comp. 1854. Decorative Cloth. goede staat. Good/No Jacket.
Book number: 000652
€  50.00 [Appr.: US$ 62.73 | £UK 40.25 | JP¥ 4990]
Catalogue: Dutch Literature
In shopping cart

More information

RENIER SNIEDERS J.
Dokter Marcus
Antwerpen, 164 .pp, soft cover, 14 x 21 cm. band wat verkleurd/discolouration, omslag wat verkleurd/cover discoloured, Spine damaged/rug beschadigd. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 142041&305G
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

RENIER SNIEDERS, J.
Hoe men burgemeester wordt.
Gebroeders Janssens, Antwerpen, 1910. Oorspr. bedrukt omslag Ills. 119 p. Met penteekeningen van Emiel Walravens. goed ex-bibliotheek ex.
Book number: R3982
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Proza
Keywords: proza
In shopping cart

More information

SNIEDERS, RENIER
Amanda. Uit het leven der zinneloozen
Lod. Janssens & Zonen, Antwerpen, 1924. Hardcover. Pp: 234. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U732230
€  7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749]
Catalogue: Romans
In shopping cart

More information

SNIEDERS RENIER J.
Anastasia, Dorpsverhalen, De gouden Willem.
janssens en zonen. 1923, geb. rode rug gemarmerde kaft. boekblok verkleurd. gebruikers sporen.
Book number: 101542792
€  10.50 [Appr.: US$ 13.17 | £UK 8.5 | JP¥ 1048]
Keywords: romans
In shopping cart

More information

SNIEDERS RENIER
De brandstichter
Gent, 1923, 70 .pp, soft cover, 15 x 21 cm. geïllustreerd. Onbekend/Unknown/Inconnu/Unbekannt. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 1448&12E
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

SNIEDERS RENIER
Dr. J. Renier Snieders werken: Schuimloopers
Antwerpen, 99 .pp, soft cover, onbekend. geïllustreerd door Emiel Walravens, ownership stamp/bibliotheekstempel/estampille de propiété. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 29567&112B
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

SNIEDERS RENIER
Dr. J. Renier Snieders werken: Het wonder van Saint-Hubert
Antwerpen, 1924, 211 .pp, soft cover, 16 x 21 cm. 0. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 29565&112B
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

SNIEDERS J. RENIER
De hut van Wartje Nulph / Het Kraaiennest / De brandstichter / Gij dwarskop
Kempische Boekhandel zj, 348 pag., hardcover, omslag, ills, conditie goed.
Book number: 57622
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Catalogue: Literatuur
Keywords: Nederlandstalige literatuur
In shopping cart

More information

SNIEDERS, RENIER
De hut van Wartje Nulph. Het kraaiennest. De brandstichter. Gij, dwarskop. Omnibus 3.
Gent, Drukkerij Het Volk N.V. 1976, 347 pag. Goed.
Book number: 8090775
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
In shopping cart

More information

SNIEDERS, RENIER GEBOREN TE BLADEL,
De Hut van Wartje Nulph. Het Kraaiennest. De Brandstichter. Gij dwarskop .
1976 (HB, stofomsl., kunstled. band, goudopdr., 347 pag.) Retie, Kempische Boekhandel. Geïllustreerd door Gijs Mertens en Emiel Walravens. Serie: Renier Snieders' Werken Omnibus 3.
Book number: 38921
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Catalogue: Brabantse Romans
Keywords: Brabantse Romans
In shopping cart

More information

SNIEDERS RENIER J.
Het kraaiennest / Amanda
janssens en zonen. 1923, geb. rode rug gemarmerde kaft. boekblok verkleurd. gebruikers sporen.
Book number: 101542795
€  10.50 [Appr.: US$ 13.17 | £UK 8.5 | JP¥ 1048]
Keywords: romans
In shopping cart

More information

SNIEDERS RENIER J.
Narda eerste en tweede deel in 1 boek.
janssens en zonen. 1925, geb. rode rug gemarmerde kaft. boekblok verkleurd. gebruikers sporen.
Book number: 101542798
€  10.50 [Appr.: US$ 13.17 | £UK 8.5 | JP¥ 1048]
Keywords: romans
In shopping cart

More information

SNIEDERS, RENIER GEBOREN TE BLADEL,
Op de Pijnbank; Hoe men Burgemeester wordt; De Schuimlopers.
1976 (HB, geb., kunstled. band, stofomsl., goudopdr., 359 pag.) Retie/Bladel. Kempische Boekhandel Renier Snieders' Werken Omnibus 2.
Book number: 38877
€  7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749]
Catalogue: Brabantse Romans
Keywords: Brabantse Romans
In shopping cart

More information

SNIEDERS, RENIER
Op de pijnbank. Hoe men burgemeester wordt. De schuimlopers. Omnibus 2
Gent, Drukkerij Het Volk N.V. 1976, 359 pag. Goed.
Book number: 8090774
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
In shopping cart

More information

SNIEDERS, RENIER
Op de pijnbank. Hoe men burgemeester wordt. De schuimlopers. Omnibus 2.
Retie, Kempische Boekhandel, 1976. Kunstlederen band met stofomslag/with dustjacket, 359 pp, 23 cm, Ill.: tekeningen. Zeer goed / very good.
Book number: 14135
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Keywords: streekroman, brabant
In shopping cart

More information

SNIEDERS JAN RENIER
Renier Snieders' Werken 2: Op de pijnbank, Hoe men Burgemeester wordt, De Schuimlopers
Het Volk Gent, 1976. 1e. Spelling en taal aangepast door Dr.F.Verachtert en Lic.L.Luyten, tekeningen van Gijs Mertens en Emiel Walravens, paperback, 15*22 cm, 360p. Goed.
Book number: 3942
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Keywords: Letterkunde Romantiek/Realisme (19e)
In shopping cart

More information

SNIEDERS, RENIER
De scheerslijper
Brabant Boeken, Bladel, 1979. Geb. en geïll. 333 pag. s.o. lichtvuil. 2 delen in 1 band
Book number: 101491238
€  12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248]
Keywords: Geschiedenis
In shopping cart

More information

SNIEDERS J. RENIER
De scheerslijper
Brabant Boeken zj, 331 pag., hardcovern, omslag, ills, conditie goed.
Book number: 57621
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Catalogue: Literatuur
Keywords: Nederlandstalige literatuur
In shopping cart

More information

SNIEDERS, RENIER GEBOREN TE BLADEL,
De Scheerslijper.
1979 (HB, stofomsl., goudopdr., kunstled. band, 333 pag.) Bladel/ Retie, Kempische Boekhandel/ Brabant Boeken. Geïllustreerd door Herman van der Werf. Serie; Renier Snieders' Werken Omnibus 4.
Book number: 38922
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Catalogue: Brabantse Romans
Keywords: Brabantse Romans
In shopping cart

More information

SNIEDERS RENIER J.
De schuimloopers / De hut van wartje nulph
janssens en zonen. 1923, geb. rode rug gemarmerde kaft. boekblok verkleurd. gebruikers sporen.
Book number: 101542796
€  10.50 [Appr.: US$ 13.17 | £UK 8.5 | JP¥ 1048]
Keywords: romans
In shopping cart

More information

SNIEDERS RENIER J.
De wonderdokter / De lelie van 't gehucht
janssens en zonen. 1923, geb. rode rug gemarmerde kaft. boekblok verkleurd. gebruikers sporen.
Book number: 101542797
€  10.50 [Appr.: US$ 13.17 | £UK 8.5 | JP¥ 1048]
Keywords: romans
In shopping cart

More information

SNIEDERS JAN RENIER
De Wonderdokter
L.J. Janssen & Zonen - Antwerpen, 1923. Met penteekeningen van Emiel Walravens, gebonden ex-bib.exemplaar (Volksboekerij), 88p. Goed.
Book number: 10271
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
In shopping cart

More information

SNIEDERS, J. RENIER.
De Wraakroepende Zonde. Tafereelen uit het dorpleven in De Kempen.
's-Hertogenbosch, Henri Bogaerts, 1869. Half leer gebonden. 151 + 155 + 332 p. Drie delen in een band. Met prenten. Meegebonden. (1). Narda. (2). Op den Toren. De inval der Franschen in 1792. Eerste en tweede deel. Rechter bovenzijde rug beschadigd.
Book number: L8634
€  70.00 [Appr.: US$ 87.82 | £UK 56.25 | JP¥ 6986]
Catalogue: 19e Eeuw
Keywords: 19e eeuw vlaams
In shopping cart

More information

SNIEDERS RENIER J.
Zonder god. eerste en tweede deel in 1 band.
janssens en zonen. 1923, geb. rode rug gemarmerde kaft. boekblok verkleurd. gebruikers sporen. 319 pag.
Book number: 101542791
€  10.50 [Appr.: US$ 13.17 | £UK 8.5 | JP¥ 1048]
Keywords: romans
In shopping cart

More information

| Pages: 1 |

New Search