| ||||
|
|
|
|||
| found: 39 books on 2 pages. This is page 1 - Next page |
Wat de pers zegt van De Zondaar door Alie Smeding. Nijgh & Van Ditmar. Zonder jaar. Roestvlekkig. 35pp. Oorspr.omsl. Geniet. Book number: 59635 € 13.00 [Appr.: US$ 16.31 | £UK 10.5 | JP¥ 1297]
Keywords: litt | In shopping cart More information div> |
Duivelsnaaigaren`. Nijgh/Van Ditmar, 1943, 154 pp. Hardcover met stofomslag omslag rafelig boek keurig. -- 't DuveltjeBook number: 0350-077 € 3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349] Catalogue: Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Duivelsnaaigaren. Rotterdam, Nijgh & Van Ditmar, 1940. 2e druk. Gebonden S.O. 156 p. Book number: L5451 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Proza
Keywords: proza | In shopping cart More information div> |
Duivelsnaaigaren Rotterdam, 1940, 156 .pp, hard cover, 13 x 21 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 15605&53E € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Liefde Amsterdam, 1937, 384 .pp, soft cover, 13 x 19 cm. bandontwerp Pam G.Rueter. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 28856&111H € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Liefde. Amsterdam,Wereldbibliotheek,1937. Geb.or.lin.381p. Bandontwerp: Pam G. Rueter. - Gevlekt. Book number: 4632 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: LITERATURE/LITERATUR | In shopping cart More information div> |
Liefde Amsterdam, Wereldbibliotheek, 1940. 3de druk. 381 blz.Hard cover. Linnen verkleurd. -- De Wijze UilBook number: 494 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Literatuur
Keywords: Literatuur/Proza/Wereldbibliotheek | In shopping cart More information div> |
De ontmoeting van Rieuwertje Brand. Nijgh & van Ditmar Rotterdam, 1929., 416 pp., linnen, heel mooi. Ill.: bandontwerp J.B.Heukelom; . . Book number: 188-419 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: NED. LITT. TAAL & LETTERKUNDE
Keywords: JB.Heukelom | In shopping cart More information div> |
Het prinsesje van het groene eiland : Marker tooneelspel in drie bedrijven Rotterdam, Nijgh & Van Ditmar 1927 foto 1e dr. - Gebrocheerd, omslag licht beschadigd Book number: F93076 € 20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996] Catalogue: Nederlandse en vertaalde literatuur
Keywords: toneelstukken/Marken | In shopping cart More information div> |
Strakke dagen. Edam, De Kleine Librye, z.j. Or. omslag, 48p. ¶ Eerste druk. Vooromslag aan rand iets beschadigd; stempel op eerste en laatste pagina; iets verkleurd; naam vorige iegenaar op titelpagina; goed exemplaar. Book number: 27922 € 25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Tijne van Hilletje Rotterdam, Nijgh & Van Ditmar. 1928, Eerste druk. 455 pp. Lichte roest op de snede. Voorste schutblad ontbreekt. Gebonden/. Enige gebruikssporen. Book number: 09120 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
| In shopping cart More information div> |
Tusschen twee droomen. A.W. Sijthoff Leiden, 1935., 334 pp., linnen. Ill.: met bandontwerp van P.A.H.Hofman; . . Book number: 198-484 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: NED. LITT. TAAL & LETTERKUNDE
Keywords: PAH.Hofman | In shopping cart More information div> |
Het wazige land; R'dam, Nijgh & Van Ditmar, 1925, 1e, 156p., linnen, iets roest, Book number: 18159 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Nederlands proza na 1880
Keywords: nederlands proza na 1880 | In shopping cart More information div> |
Het wazige land. Rotterdam, 1925., 153 pp., linnen. . . Book number: 196-415 € 12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248] Catalogue: NED. LITT. TAAL & LETTERKUNDE
| In shopping cart More information div> |
Harlekijntje Rotterdam, Nijgh & Van Ditmar 1931 1e dr. - Linnen, bandontwerp van Machiel Wilmink, klein stempeltje op titelpagina Book number: J92717 € 9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: jeugdboek/boekbanden | In shopping cart More information div> |
Bruggenbouwers; R'dam, Nijgh & Van Ditmar, 1938, 1e, 368p., linnen, kop licht besch., overigens mooi expl., Book number: 13183 € 11.50 [Appr.: US$ 14.43 | £UK 9.25 | JP¥ 1148] Catalogue: Nederlands proza na 1880
Keywords: nederlands proza na 1880 | In shopping cart More information div> |
Domineesvrouw van Blankenheim. Rotterdam,Nijgh&Van Ditmar,1931,2de druk. Geb.or.lin.495p. - Klein scheurtje in schutblad, rug verkleurd. Book number: 67669 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: LITERATURE/LITERATUR | In shopping cart More information div> |
De domineesvrouw van Blankenheim. Rotterdam, Nijgh & Van Ditmar, 1930. Gedecoreerd linnen (ontwerp J.B. Heukelom). 496 p. 1e druk. Frisse band. Voorste schutbladen (netjes) aan elkaar geplakt. Book number: 259398 € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
| In shopping cart More information div> |
Duivels naaigaren Rotterdam, Nijgh en van Ditmar 1940, 2e druk , hardcover, 156 blz, goed -- MooiboekBook number: 8150680 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449]
| In shopping cart More information div> |
Duivels naaigaren Rotterdam, Nijgh en van Ditmar 1943 (derde druk) Hardcover., porto 2,00 euro In goede staat, lichte veroudering.. Book number: P303/9678 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: Roman
| In shopping cart More information div> |
Duivelsnaaigaren; R'dam, Nijgh en Van Ditmar, 1926, 1e, 126p., linnen, naam binnenzijde schutblad en iets roest Book number: 5638 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Nederlands proza na 1880
Keywords: nederlands proza na 1880 | In shopping cart More information div> |
Grillige schaduwen. Enkhuizer vertelsels. Huis ter Heide. N.V. Uitgeverij-Mij De Tijdstroom. Original publisher's cloth hardback, gilt title spine and frontcover, pictorial frontcover, 2nd printing, 8vo: 148pp. [ij], illustrations. Fine copy. Book number: 33196 € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
| In shopping cart More information div> |
Grillige schaduwen. Enkhuizer vertelsels 1930. Paperback. Pp: 148. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U712168 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Topografie
| In shopping cart More information div> |
Harlekijntje, R'dam, Nijgh & van Ditmar, 2e dr.1932, 360p., Linnen., Bandontwerp met zonnen en cirkels., Iets gevlekt. Tekstje op schutbl., Book number: 10997 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: nederlands geïllustreerd | In shopping cart More information div> |
De ijzeren greep. Rotterdam : Nijgh & Van Ditmar, 1933. Orig. linnen uitgeversband. 454 pp. Portret. 21 cm. Mailorder only - Alleen verzending mogelijk. . ISBN Book number: #204966 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: doos, LITERATURE . | In shopping cart More information div> |