ascending
descending
found: 122 books on 5 pages. This is page 1
- Next page

DECORTE BERT, DELEU JOZEF, HOLMES JAMES S., VAN ITTERBEEK EUGÈNE, MEEUWESSE KAREL, SIMONS LUDO, SÖTEMANN GUUS, DE WIT JOOST (RED.)
Een boeket van 50 nederlandse gedichten in engelse of franse vertaling
Orion, 1975, 126 .pp, soft cover, 21 x 14 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b)
Book number: 287211&290C
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Catalogue: Poëzie
Keywords: Poëzie
In shopping cart

More information

DRAULANS, IVO (= JOZEF SIMONS)
Eer Vlaanderen vergaat.
Brussel, Gudrun - Turnhout, Lityca, z.j. Or. omslag, 206+2p.
¶ Omslag nogal beschadigd.
Book number: 12631
€  12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248]
Keywords: Belgische geschiedenis Eerste Wereldoorlog Simons, Jozef Vlaamse Beweging
In shopping cart

More information

FEHRS H., KRÖGER T., DE VRIES B., ZIEROW W., FROMME FR., VERTAALD DOOR JOZEF SIMONS
Nederduitsche vertellingen
Averbode, 332 .pp, Genaaid/Broché, 21 x 15 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b)
Book number: 242701&364G
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

JESPERS HENRI-FLORIS, SIMONS JOZEF
Eer Vlaanderen vergaat. Jozef Simons (1888-1948)
Antwerpen, The Private Press, 1988. Softcover, gebrocheerd, 8vo, 39 pp, genummerd ex 60 van oplage 200. Simons (°Oelegem 21/5/1888 +Turnhout 20/1/1948) was een letterkundige, simpatiserend met de Frontbeweging. Het belangrijkste werk van Jozef Simons is Eer Vlaanderen vergaat (eerste druk in 1927), een geromantiseerde geschiedenis van de Frontbeweging. In de inleiding schetst Simons de sociale en geestelijke onderworpenheid van het Vlaamse volk vóór de Eerste Wereldoorlog. De kern van het verhaal handelt over de Franstalige aristocraat jonkheer Florimond van Laar, die zich aan het IJzerfront opwerpt als verdediger van de radicale vleugel van de Vlaamsgezinde soldaten. Van Laar kan worden beschouwd als een metafoor voor Simons’ verwachting dat de Franstalige aristocratie in Vlaanderen een stap in de richting van de Vlaamse Beweging zou zetten. De eerste editie verscheen onder het pseudoniem Ivo Draulans, omdat de auteur acties van belgicisten vreesde. Het werk had een grote invloed op de Vlaamse bewustwording tijdens het interbellum en kende talrijke herdrukken. Very fine
Book number: 43035
€  75.00 [Appr.: US$ 94.1 | £UK 60.25 | JP¥ 7485]
Catalogue: HISTORY
In shopping cart

More information

JOZEF DELEU, GASTON DURNEZ, REGINALD DE SCHRYVER, LUDO SIMONS
Encyclopedie van de vlaamse beweging (2 delen)
Lannoo, 1973, 902 .pp, hard cover, 19 x 28 cm. Stofwikkel ontbreekt. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b)
Book number: 303870&15D
€  50.00 [Appr.: US$ 62.73 | £UK 40.25 | JP¥ 4990]
Catalogue: Vlaamse Beweging
Keywords: Vlaamse Beweging
In shopping cart

More information

PRIMS, FLORIS; GRIETENS, JUL.; SIMONS, JOZEF; VERMEYEN, VICTOR; JESPERS, JOZ. A.
Kempisch Volk (onvolledig)
Antwerpen, De Oogst. 1935, Genummerd. Ingenaaid, 320x280mm. "Kempisch Volk" is een vlammende hulde in woord en beeld, Leo Lewi ontwierp 10 levensgroote teekeningen en de illustraties waarrond de pennevruchten werden vergaard van Dr Floris Prims Dr Jul.Grietens Jozef Simons Victor Vermeyen en Joz.A.Jespers". De oplage bedraagt 300 genummerde exemplaren (d.i. nr 7) op vederlicht provolumen papier en voorzien van het handteeken van den kunstenaar (Lewi) en van één van J.A. Jespers bovenaan het titelblad. Spijtig genoeg ontbreken de tekeningen en illustraties. 63 p. Enkele scheurtjes aan randen van voorplat. Verder uitstekend. Belgisch of Nederlands posttarief naar keuze. Zeer Goed. Handtekening auteur.
Book number: 000106
€  20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
Keywords: Kempen, Antwerpen Numbered Books Streekkunde En Heemkunde
In shopping cart

More information

SIMONS, JOZEF
Blonde Garve
Boek- en Steendr. J. Vermaut, 1914. Paperback. Pp: 93. Eerste druk. Kleine beschadiging bovenaan rugje, verder gaaf. // Poëzie Vlaanderen. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U65780
€  22.00 [Appr.: US$ 27.6 | £UK 17.75 | JP¥ 2196]
Catalogue: Romans
In shopping cart

More information

SIMONS JOZEF
Bonifacius Suikerbuik
Turnhout, 1963, 118 .pp, soft cover, 13 x 21 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 28807&111G
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

SIMONS, JOZEF
Bonifacius Suykerbuyck. 2de druk
Brussel, N.V. Standaard-Boekhandel, 1926. Or. omslag, 210p.
¶ Guldensporenreeks. Omslag en binnenin wat roest; stempeltje op titelpagina; verder goed exemplaar.
Book number: 13299
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Kempen Nederlandse literatuur Oelegem Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

SIMONS JOZEF
Bonifacius Suikerbuik
Turnhout, J.Van Mierlo-Proost 1943, 149pp. 8-12e duizendtal, goede staat
Book number: T23254
€  11.50 [Appr.: US$ 14.43 | £UK 9.25 | JP¥ 1148]
Keywords: Literatuur
In shopping cart

More information

SIMONS JOZEF
Bonifacius Suikerbuik
Turnhout, 1943, 152 .pp, Gelijmd, 15 x 19 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Westerlo)
Book number: 219968&A1C
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: Kinder- en jeugdboeken
In shopping cart

More information

SIMONS, JOZEF
Bonifacius Suikerbuik
Turnhout, J van Mierlo-Proost 1943 8e tot 12e duizendtal. - Gebrocheerd
Book number: J64738
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: kinderboek
In shopping cart

More information

SIMONS JOZEF
Bonifacius Suyckerbuyck
Standaard Boekhandel, 1926, 210 .pp, soft cover, 14 x 21 cm. 0. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b)
Book number: 290618&80C
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

SIMONS, JOZEF
Bonte Garve.
Turnhout, J. van Mierlo-Proost, 1963. wa., 8e druk, 193p., formaat 12, 5-20, 5cm., met stofomslag. - goed
Book number: 98098
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Catalogue: Poezie
In shopping cart

More information

 -
SIMONS JOZEF
De danstent
Turnhout, 1944, 96 .pp, soft cover, 13 x 20 cm. Herdruk, Omslag wat verkleurd/Cover discoloured, Band wat verkleurd/Discolouration. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 159406&359F
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

SIMONS JOZEF
De danstent.
J.Van Mierlo-Proost Turnhout, 1944. Herdruk. Genaaid,Met tekeningen van Fred Bogaerts,96p. Goed.
Book number: 1653
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Catalogue: Literatuur Frans
Keywords: Spanning
In shopping cart

More information

SIMONS, JOZEF
Dientje Goris. Vijfde druk.
Turnhout, J. van Mierlo-Proost, 1942. Or. omslag, 159+1p.
¶ Omslag wat gebruiikt; goed exemplaar.
Book number: 28894
€  6.50 [Appr.: US$ 8.15 | £UK 5.25 | JP¥ 649]
Keywords: Kempen Nederlandse literatuur Oelegem Turnhout Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

SIMONS JOZEF
Dientje Goris
J.Van Mierlo-Proost Turnhout, 6e,1943. ingenaaid,159p. Goed.
Book number: 1100
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Catalogue: Literatuur Frans
Keywords: Spanning
In shopping cart

More information

SIMONS JOZEF
Dientje Goris
Turnhout, 1943, 159 .pp, soft cover, 13 x 19 cm. Spine damaged/rug beschadigd, 6e druk. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 87234&123C
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

SIMONS JOZEF
Eer Vlaanderen vergaat
Kapellen - Pelckmans, 1999, 192 .pp, paperback, 14 x 22 cm. Gevouwen rug/Folded back. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 214241&314B
€  9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Catalogue: Oorlogsromans
Keywords: Oorlogsromans
In shopping cart

More information

 -
SIMONS, JOZEF.
EER VLAANDEREN VERGAAT.
Kapellen, Pelckmans, 1999 Gebrocheerd, geïllustreerde kartonomslag met flappen, 140 x 220mm., 192pp. ISBN 9789028926172.
¶ Vlaanderens belangrijkste bijdrage tot de Europese literatuur over de Eerste Wereldoorlog. Het is het boek van een frontsoldaat, die het dagelijkse leven in de modderige loopgraven achter de Ijzer aan den lijve heeft meegemaakt en er op aangrijpende wijze verslag over uitbrengt. Nieuw boek.
Book number: 18893
€  17.00 [Appr.: US$ 21.33 | £UK 13.75 | JP¥ 1697]
Keywords: WOI WWI geschiedenis histoire history 9789028926172
In shopping cart

More information

 -
SIMONS, JOZEF;
EER VLAANDEREN VERGAAT,
brussel, reinaert, 1972 Gebonden, leder onder papieromslag, 125 x 200mm., 448pp.
¶ Vlaanderens belangrijkste bijdrage tot de Europese literatuur over de Eerste Wereldoorlog. Het is het boek van een frontsoldaat, die het dagelijkse leven in de modderige loopgraven achter de Ijzer aan den lijve heeft meegemaakt en er op aangrijpende wijze verslag over uitbrengt. Nieuw boek.
Book number: 34401
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: letteren letterkunde
In shopping cart

More information

SIMONS, JOZEF
Eer Vlaanderen vergaat
Turnhout, J.Van Mierlo-Proost. 1963, 7e dr. gebrocheerd met flappen, 12,5X20,5cm. 196pp. in goede staat.
Book number: 016938
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
In shopping cart

More information

SIMONS JOZEF
Eer Vlaanderen vergaat, voorafgegaan door Bonifacius Suikerbuik, ingeleid door Ludo Simons
Aartselaar, 1985, 254 .pp, hard cover, 20 x 25 cm. Vlaanderen's glorie, kunstlederen band, bibliofiele uitgave. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b)
Book number: 250477&6C
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Volksromans
Keywords: Volksromans
In shopping cart

More information

SIMONS, JOZEF
Eer Vlaanderen vergaat. Zesde druk.
Turnhout, Uitgeverij J. van Mierlo-Proost, 1944. Or. omslag, 302+2p.
¶ Toelatingsnummer 8448. Rug mist onderaan een stukje; verder goed exemplaar.
Book number: 28899
€  7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749]
Keywords: Kempen Nederlandse literatuur Oelegem Turnhout Vlaamse Beweging Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | - Next page

New Search