ascending
descending
found: 23 books

 -
VAN DEN BORREN CH. - PEETERS FLOR - VAN DOORSLAER G. - DE KLERK JOS. - VIJVERMAN JUL. - VAN NUFFEL J. - DE BOECK E.H. - DE SCHUTTER A. - LAMMERTIJN L. - MOORTGAT ALF - CARON S. - VAN DE VELDE E. - GASTOUÉ A.
Musica Sacra "Sancta Sancte": Maart 1930, nr.1 / Juni 1930, nr.2 / September 1930, nr.3 / December 1930, nr.4
Brugge, 1930, 273 .pp, soft cover, 16 x 24 cm. Omslag wat verkleurd/Cover discoloured, Band wat verkleurd/Discolouration. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 166891&358D
€  25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
Catalogue: Muziek
Keywords: Muziek
In shopping cart

More information

 -
BROEDER CASSIANUS - VAN DEN BORREN CH. - DE BOECK E.H.H. - CARON S. - VAN NUFFEL J. - MOORTGAT A. - BORREMANS J. - STAQUET Z.E.H.P. - VAN DOORSLAER G. - LENAERTS R. - DE SCHUTTER A. - VAN HEVELE J. - VERBIST A. - VAN DEN GHEYN - VAN DE VELDE E. - ALE
Musica Sacra "Sancta Sancte": Maart 1931, nr.1 / Juni 1931, nr.2 / September 1931, nr.3 / December 1931, nr.4
Brugge, 1931, 264 .pp, soft cover, 16 x 24 cm. Omslag wat verkleurd/Cover discoloured, Band wat verkleurd/Discolouration. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 166892&358D
€  25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
Catalogue: Muziek
Keywords: Muziek
In shopping cart

More information

DUCHATEAU, A.; DE SCHUTTER, G.
Het Volksboek. Een schoone historie vander Borchgravinne van Vergi. (= Rederijkerstudiën, no. 1, pp. 9-40)
Gent, Seminarie voor Nederlandse Literatuurstudie van de Rijksuniversiteit te Gent. 1964, 64 pp. gebrocheerd. (het tweede onderdeel van deze bijdrage van de Rederekijkerstudiën bevat pp. 41-64 : L. Timmerman "Een geneuchelijck Spelkensboeck" uit de zestiende eeuw.) (overdruk uit Jaarboek 1966 van de Koninklijke Soevereine Hoofdkamer van Retorica "De Fonteine" te Gent). in goede staat.
Book number: 011124
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: literatuurgeschiedenis, Belgie, rederijkers,
In shopping cart

More information

DUCHATEAU, A. & G. DE SCHUTTER
Het Volksboek ' Een schoone historie vander Borchgravinne van Vergi '. & ' Een gheneuchelijck spelkensboeck ' uit de zestiende eeuw.
Gent. Rijksuniversiteit Gent. 1964. Original publisher's sewn brown paperback, black lettering spine and frontcover, tall 8vo; 120pp. 2 essays, 6 illustrations, footnotes, bibliographical notes. Very fine copy. Volume 1: Rederijkersstudiën. Seminarie voor Nederlandse Literatuurstudie van de Rijksuniversiteit te Gent nr. 3.
Book number: 12016
€  20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
In shopping cart

More information

GRONINGEN STAD/SCHUTTER, G.N.
Het Huis met de Dertien Tempels. Een Korte Geschiedenis van het Gebouw en de Bewoners van Oude Boteringestraat 23 Groningen
Groningen, Verzekeringsmaatschappij De Auto Onderlinge, 1964, ingen./softcover, 32 p. Dutch
Book number: 11458
€  3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
In shopping cart

More information

 -
VAN NUFFEL J. - BORREMANS G.J. - VERBIST ALF. - VAN DOORSLAER G. - MOORTGAT A. - KREPS J. - TINEL E. - VYVERMAN E.H.J. - VAN DE VELDE EUG. - VAN DEN BORREN CH. - STAQUET E.H.P. - DE SCHUTTER E.H. - CARON S. - PRIETO JOSÉ IGNACIO
Musica Sacra "Sancta Sancte": Maart 1932, nr.1 / Juni 1932, nr.2 / September 1932, nr.3 / December 1932, nr.4
Brugge, 1932, 264 .pp, soft cover, 16 x 24 cm. Omslag wat verkleurd/Cover discoloured, Band wat verkleurd/Discolouration. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 166893&358D
€  25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
Catalogue: Muziek
Keywords: Muziek
In shopping cart

More information

 -
VAN NUFFEL J. - LEMMENS J.-N. - GEZELLE C. - VERBIST A. - STRIELS G. - MOORTGAT A. - THEYS J. - KREPS J. - TINEL P. & E. - DIERCKX F. - PRIETO - GEPTS - VAN COMPERNOLLE M. - DE SCHUTTER A. - GASTOUÉ A. - VAN DEN BORREN CH. - VAN HULSE G. - FELLERER K
Musica Sacra "Sancta Sancte": Maart 1934, nr.1 / Juni 1934, nr.2 / September 1934, nr.3 / December 1934, nr.4
Brugge, 1934, 288 .pp, soft cover, 16 x 24 cm. Omslag wat verkleurd/Cover discoloured, Band wat verkleurd/Discolouration. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 166895&358D
€  25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
Catalogue: Muziek
Keywords: Muziek
In shopping cart

More information

SCHUTTER, G.N.
Borgen & Hofsteden in en om Hoogezand-Sappemeer.
Hoogezand, 1996. 139 blz. Karton.
Book number: 235013
€  25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
Keywords: Groningen Hoogezand Topografie / Sappemeer Topography Topografie / Sappemeer Topografie
In shopping cart

More information

SCHUTTER, G.N.
De Groningse gilden, Groningen, museum, 1966, geïll.
Price outside EU (no VAT): euro 6
Book number: 30823
€  6.36 [Appr.: US$ 7.98 | £UK 5.25 | JP¥ 635]
Catalogue: Groningen
Keywords: /Groningen
In shopping cart

More information

SCHUTTER, G.N.
Het huis met de dertien tempels. Een korte geschiedenis van het gebouw en de bewoners van Oude Boteringestraat 23 Groningen.
Groningen, Verzekeringsmaatschappij De Auto onderlinge. 1964, 1e Druk. Soft cover. Book, Met foto's. 30 blz. Goed.
Book number: 013569
€  3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349]
In shopping cart

More information

SCHUTTER, G.N.
Het huis met de dertien tempels.
De Auto Verz 1964, 1ste, ing, 30 blz, ill., .
Book number: e361
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Catalogue: Groningen
Keywords: Groningen
In shopping cart

More information

SCHUTTER, G. N.
Het Huis Met De Dertien Tempels. Een Korte Geschiedenis Van Het Gebouw En De Bewoners Van Oude Boteringestraat 23
Groningen, 1964, First Edition. Geniet. 30p.. Goed.
Book number: 018231
€  3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349]
Catalogue: Groningana
Keywords: Wicheringe
In shopping cart

More information

SCHUTTER, G.N,
Het huis met de dertien tempels. Een korte geschiedenis van het geboiuw en de bewoners van Oude Boteringestraat 23 Groningen.
Groningen, Verzekeringsmaatschappij de Auto Onderlinge, 1964. Paperback, 28 pp, 21 cm, Ill.: zwart/wit illustraties. Goed / good.
Book number: 33699
€  4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449]
Catalogue: Groningana
In shopping cart

More information

SCHUTTER, G.N.
Het Huis met de Dertien Tempels. Een korte geschiedenis van het gebouw en de bewoners van Oude Boteringestraat 23 te Groningen.
Verzekeringsmaatschappij De Auto Onderlinge, Groningen, 1964. 30 blz. ing. 8vo. foto’s. n
Book number: 250909-2872
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Groningen, stad
Keywords: Groningen,
In shopping cart

More information

SCHUTTER, MR. G. N
KLOOSTERS IN STAD EN LANDE - gids voor de kloosterkaart in het klooster TER APEL.
Groningen, Groninger Museum voor Stad en Lande, 1965. 1e druk. Paperback/ingenaaid, 24cmx15cm, Net exemplaar. Omslag: 15e eeuws terracottakopje uit het klooster Selwerd. Layout: Abe Kuipers. Foto's: P. Boonstra. Inhoud: I). Kloosters naar de regels van St. Benedictus. 1). De Benedictijnen. 2). De Cisterciensers. II). Kloosters naar de regels van St. Augustinus. 1). De Praemonstratensers of Norbertijnen. 3). De broeders van het Heilige Kruis of Kruisheren. 4). De Dominicanen of Jacobijnen. 5). De Augustijnen Heremieten. III). Kloosters naar de regels van St. Franciscus. 1). De Franciscanen of Minderbroeders. 2). De Johanniter Ridderorde. 3). De Begijnen. 4). De Broeders en Zusters van het Gemene Leven. Met documentatie. 8 afbeeldingen. 36 pag.
Book number: 023682
€  12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
Keywords: . . .
In shopping cart

More information

DE SCHUTTER G. EN GOOSSENS J. (RED.).
Van Madelgijs tot Malagis. Een bundel opstellen verzameld n.a.v. de tachtigste verjaardag van Gilbert de Smet.
Gent, Secretariaat van de Koninklijke Academie voor Nederlandse Taal- en Letterkunde, 2002., Gebrocheerd, originele uitgeversomslag, 16x24cm, 97pp.
¶ Studies op het gebied van de oudere Nederlandse letterkunde, 1. De Malagis is een laat-middeleeuwse Hoogduitse versie van een ridderroman die teruggaat op een Middelnederlands voorbeeld; van dat laatste zijn enkel fragmenten bewaard gebleven. Ter gelegenheid van de recente uitgave van het handschrift door Annegret Haase, Bob W. Th. Duijvestijn, Gilbert A. R. de Smet en Rudolf Bentzinger, organiseerde de Koninklijke Academie voor Nederlandse Taal- en Letterkunde op 26 september een bescheiden symposium, mede ter ere van em. prof. dr. G.A.R. de Smet, die een drijvende kracht is geweest achter de onderneming. Het woord werd er gevoerd door vier specialisten uit België, Duitsland en Nederland. Deze bundel brengt, behalve een tekst van G.A.R. de Smet, die gemakkelijk als een inleiding tot de hele problematiek kan gelden, in hoofdzaak de uitgeschreven versies van de vier lezingen. Een groot aantal aspecten van de Madelgijs-Malagis-studie wordt behandeld; daaronder: de plaats van de grotendeels verdwenen Middelnederlandse versie in de West-Europese cultuurkring; de literair-historische plaats van het werk in het middeleeuwse cultuurlandschap, met aandacht voor de culturele en literaire relaties tussen de Nederlanden en het Midden- en Hoogduitse gebied; de literair-historische waarde van de Nederlands-Hoogduitse Madelgijs-Malagis; de appreciatie van het werk vanaf zijn ontstaan tot heden de relatie tussen de taal van het Middelnederlandse origineel en die van de omzetting in een Middelhoogduits dialect; de reis van de tekst door het Continentaal-Germaanse continuüm; de studie van specifieke cultuurhistorische onderwerpen zoals die zich in de Madelgijs/Malagis manifesteren. Alle hier gepresenteerde teksten behandelen meer dan één van die onderwerpen; en vrijwel alle onderwerpen worden in meer dan één van de teksten besproken.Een overzicht van de wetenschappelijke bijdragen: Gilbert A.R. de Smet: De Nederlandse Madelgijs schets van een geschiedenis Bob Duijvestijn: Madelgijs, zwerftocht van een epische stof. Jef D. Janssens: Madelgijs en de 14de-eeuwse ridderroman. Een literairhistorische verkenning. Martin J. Schubert, met medewerking van Rudolf Bentzinger en Annegret Haase: Nederlands-Duitse betrekkingen op het gebied van taal en literatuur in de late Middeleeuwen. Over de manier waarop Malagis, Ogier en Reinolt vertaald zijn. Bart Besamusca: Humor in Malagis. De editie waarnaar verwezen wordt, verscheen onder de titel Der deutsche Malagis, nach den Handschriften CPG 340 und CPG 315, unter Benutzung der Vorarbeiten von Gabriele Schieb und Sabine Seelbach, Berlin 2000 (Deutsche Texte des Mittelalters, Band LXXXII).
Book number: 11158
€  17.00 [Appr.: US$ 21.33 | £UK 13.75 | JP¥ 1697]
Keywords: litrature nederlands dutch néerlandaise neerlandaise belgie belgië belgium flemish flamand vlaams flandres flanders flandern vlaanderen Taalkunde goosens medelgijs
In shopping cart

More information

SCHUTTER, G. DE
Morphological Atlas of the Dutch Dialects / I. Maps : incl. Commentary
Ed./Druk: 1. Gekartonneerd. Pp: 94. Voor het eerst in de geschiedenis van de Nederlandse dialectologie is er met de 'Morfologische Atlas van de Nederlandse Dialecten (MAND)' een gedetailleerd overzicht beschikbaar van de variatie bij woordvorming. De MAND presenteert in twee delen een overzicht van de morfologische variatie aan het eind van de twintigste eeuw. Er bestaan enorme verschillen in woordvorming in het relatief kleine taalgebied waar Nederlandse en Friese dialecten worden gesproken in Nederland en België. De woordvormingsprocessenin deze dialecten verschillen sterk van het Standaard Nederlands, vooral op de volgende gebieden: woorduitgangen, verschillen in stamklinkers (verkort, verlengd en met umlaut) en tooncontrasten. De MAND is gebaseerd op gegevens die door veldwerk verkregen zijn in de periode 1979-2000 door gezamelijke inspanningen van taalkundigen in Nederland en België. Er werden in 613 plaatsen opnames gemaakt van 1876 woordvormen of zinnen. - Deel 1 bevat de meervoudsvorming bij zelfstandig naamwoorden, de vorming van verkleinwoorden en het woordgeslacht bij zelfstandig naamwoord en bijvoeglijk naamwoord. - Deel 2, te verschijnen in voorjaar 2008, bevat de graden van vergelijking, het werkwoordsysteem en voornaamwoorden (subject en object). Verkrijgbaar in een Nederlands- en Engelstalige editie Voor meer informatie kijkt u op www.meertens.nl/projecten/mand/MAND. ISBN: 9789053566954. Cond./Kwaliteit: Als nieuw.
Book number: U496046
€  75.00 [Appr.: US$ 94.1 | £UK 60.25 | JP¥ 7485]
Catalogue: Over Literatuur
Keywords: 9789053566954
In shopping cart

More information

SCHUTTER, G. DE
Morphological Atlas of the Dutch Dialects / I. Maps : incl. Commentary
Ed./Druk: 1. Gekartonneerd. Pp: 94. Voor het eerst in de geschiedenis van de Nederlandse dialectologie is er met de 'Morfologische Atlas van de Nederlandse Dialecten (MAND)' een gedetailleerd overzicht beschikbaar van de variatie bij woordvorming. De MAND presenteert in twee delen een overzicht van de morfologische variatie aan het eind van de twintigste eeuw. Er bestaan enorme verschillen in woordvorming in het relatief kleine taalgebied waar Nederlandse en Friese dialecten worden gesproken in Nederland en België. De woordvormingsprocessenin deze dialecten verschillen sterk van het Standaard Nederlands, vooral op de volgende gebieden: woorduitgangen, verschillen in stamklinkers (verkort, verlengd en met umlaut) en tooncontrasten. De MAND is gebaseerd op gegevens die door veldwerk verkregen zijn in de periode 1979-2000 door gezamelijke inspanningen van taalkundigen in Nederland en België. Er werden in 613 plaatsen opnames gemaakt van 1876 woordvormen of zinnen. - Deel 1 bevat de meervoudsvorming bij zelfstandig naamwoorden, de vorming van verkleinwoorden en het woordgeslacht bij zelfstandig naamwoord en bijvoeglijk naamwoord. - Deel 2, te verschijnen in voorjaar 2008, bevat de graden van vergelijking, het werkwoordsysteem en voornaamwoorden (subject en object). Verkrijgbaar in een Nederlands- en Engelstalige editie Voor meer informatie kijkt u op www.meertens.nl/projecten/mand/MAND. ISBN: 9789053566954. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1334106
€  69.50 [Appr.: US$ 87.19 | £UK 55.75 | JP¥ 6936]
Catalogue: Over Literatuur
Keywords: 9789053566954
In shopping cart

More information

SCHUTTER, G. DE & J. TAELDEMAN.
De ovenpaal. Een kommentaar bij de kaart voor het Nederlandse taalgebied
Amsterdam: Noord-Hollandsche, 1972. 58 p. Pbck. Aantekeningen met kleurpotlood. Bijdragen en Mededeelingen der Dialect-commissie XLII.
Book number: 6694
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

SCHUTTER, G. DE & J. TAELDEMAN.
De ovenpaal. Een kommentaar bij de kaart voor het Nederlandse taalgebied
Amsterdam: Noord-Hollandsche, 1972. 58 p. Pbck. 2 uitslaande kaarten, 1 losse kaart. Bijdragen en Mededeelingen der Dialect-commissie XLII.
Book number: 10419
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
In shopping cart

More information

SCHUTTER, G. DE & J. TAELDEMAN.
De ovenpaal. Een kommentaar bij de kaart voor het Nederlandse taalgebied.
Amsterdam, Noord-Hollandsche Uitg. Mij., 1972. Oorspr. omslag. 58 p. Met twee uitsl. kaarten en een losse kaart. Bijdragen en Mededelingen der Dialectencommissie XLII.
Book number: B5445
€  12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
Catalogue: Taalkunde
Keywords: taalkunde
In shopping cart

More information

 -
SCHUTTER, G. DE; GERRITSEN, M.;
Taal en de tongval, Tijdschrift voor dialectologie, Dialectsyntaxis
Amsterdam, Taal en Tongval 1990 (themanummer 3) paperback, 241 pag., porto 2,50 euro, issn 00398691 in uitstekende staat.
Book number: SP346/34063
€  6.50 [Appr.: US$ 8.15 | £UK 5.25 | JP¥ 649]
In shopping cart

More information

VLEUGELS SCHUTTER, G.J.N.
Urethrographie en mannelijke gonorrhoe.
Amersfoort, 1933. 84pp. or.wrps. 28 plts. diss. Physician at Oosterland. .
Book number: 54190
€  12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
Keywords: venerial diseases
In shopping cart

More information

| Pages: 1 |

New Search