ascending
descending
found: 62 books on 3 pages. This is page 1
- Next page

BURGER, W. L. P. ; COETERIER-SCHRÖDER, A. H. ; DUYL, J. C. VAN ; EA
Practische warenkennis deel II huishoudkunde en wasbehandeling
H. Meulenhoff, Amsterdam, 1946, 6e herziene druk. Gebonden, halflinnen. Illustraties, tekeningen en foto's. Pp 297. Goed ex.
Book number: vw50411
€  12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248]
Catalogue: Vrouw
Keywords: vrouw, huishouden, geillustreerd, nederlands, huishoudschool, lesboek, opvoeding
In shopping cart

More information

COETERIE-SCHRODER, A.H / JONGEJAN, P
Behandeling van wasgoed.`.
Meulenhoff, 1935, softcover 15,5 x 22,5 cm.voorwoord van J.C. van Duyl Geïllustreerd. 115 pp.
Book number: 1250-112
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Varia
In shopping cart

More information

COETERIER-SCHRÖDER, A. H. ; JONGEJAN, P.
Behandeling van wasgoed in huis beknopte handleiding
H. Meulenhoff, Amsterdam, nd, 3e druk. Gebrocheerd. Pp 142. Omslag wat verkleurd, inhoud gebruind.
Book number: vn50705
€  9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Catalogue: Varia
Keywords: varia, huishouding, de was, nederlands, vrouw, techniek
In shopping cart

More information

COETERIER-SCHRODER A.H. EN P. JONGEJAN
Behandeling van wasgoed in huis
3e druk, Meulenhoff 1943, 142 pag., halflinnen, omslag, ills, 17x23 /2, conditie goed.
Book number: 98096
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Catalogue: Techniek
In shopping cart

More information

COETERIER-SCHRODER A.H. EN P. JONGEJAN
Behandeling van wasgoed in huis
3e druk, Meulenhoff 1943, 142 pag., pb, register, 16x23 /1, conditie goed.
Book number: 47587
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Catalogue: Varia
In shopping cart

More information

COETERIER-SCHRÖDER, A.H. & JONGEJAN, P.
Beknopte handleiding voor de behandeling van wasgoed in huis
1935. Gekartonneerd. Pp: 115. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1935279
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Hobby
In shopping cart

More information

 -
COETERIER-SCHRÖDER & P. JONGEJAN, A.H.
Beknopte handleiding voor de behandeling van wasgoed in huis.
Amsterdam, Meulenhoff, 1939. cloth, 124 pp, 23 cm. Goed / good.
Book number: 33375
€  8.50 [Appr.: US$ 10.66 | £UK 7 | JP¥ 848]
Catalogue: Mode - Fashion
In shopping cart

More information

COETERIER-SCHRÖDER, A.H. & P. JONGEJAN,
Beknopte Handleiding voor de behandeling van Waschgoed in huis. Tweede aangepaste druk [Second amended edition].
Amsterdam, Meulenhoff, [..], 1939. Original cloth with dustjacket. [7], 124pp. 2 detailed monochrome illustrations in text of fibres, publ. list at very end, table of contents, some private annotations in ms. loosely inserted. Dutch language textbook on behalf of housewives with extensive practical information on domestic cleaning of clothing and other garments manufactured from types of fibres as cotton and wool, detergents to be used, application of detergents, fixing temerature, etc. Good copy WITH dusjacket (dustjacket skilfully restored in places
Book number: 50998
€  55.00 [Appr.: US$ 69 | £UK 44.25 | JP¥ 5489]
Keywords: fabrics clothing garments textbook manual handleiding cleaning washing homecraft instruction handboek history wasmiddelen
In shopping cart

More information

 -
GELLINEK, CHRISTIAN; ZAUCHENBERGER, HERWIG (EDS.); SONDEREGGER, S.; COWGILL, W.; HAUGEN, E.; EBBINGHAUS, E. A.; KUHN, H.; GUTENBRUNNER, S.; KRAUSE, W.; HOLTSMARK, A.; LEHMANN, W. P.; HALLDORSSON, H.; BEKKER-NIELSEN, H.; SCHRÖDER. W.; BETZ, W.
Festschrift Für Konstantin Reichardt
Bern: Francke Verlag, 1969. Hard Cover. Book contains essays in German and English. Exlibrary markings. Square, tight binding and hinges. Clean, slightly off-white text pages. Frontispiece black and white photographic portrait of Reichardt. Cloth over boards has bumped corners with light overall shelf wear. 173 pp. Contents: Stefan Sonderegger, "Erscheinungsformen der Variation in Germanischen"; Warren Cowgill, "A Note on Palatalization in Old Irish"; Christian Gellinek, "Lateinische Lehnwörter im vorliterarischen Althochdeutschen: Probleme ihrer Klassifizierung"; Einar Haugen, "On the Parsimony of the Younger Futhark"; Ernst A. Ebbinghaus, "wela gisihu ih in dinem hrustim"; Hans Kuhn, "Die Drottkvaettstrophe als Kunstwerk"; S. Gutenbrunner, "Versuch über das Verfahren der Trelleborg-Vermessung"; Wolfgang Krause, "Die Hamletstrophe Snaebjorns"; Anne Holtsmark, "Idavollr"; W. P. Lehzmann, "Skroggr: An Exercise in Etymology"; Halldor Halldorsson, "Some Old Saxon Loanwords in Old Icelandic Poetry and Their Cultural Background"; Hans Bekker-Nielsen, "The Old Norse Dedication Homily"; Werner Schröder, "Der Markgraf und die gefallenen Heidenkönige in Wolframs Willehalm"; Werner Betz, "Gottfried von Straßburg als Kritiker höfischer Kultur und Advokat religiöser erotischer Emanzipation."; Ex-Library; 9.75" (25 cm) tall... Good with no dust jacket .
Book number: 740027
USD 24.95 [Appr.: EURO 20 | £UK 16 | JP¥ 1985]
Keywords: German Language Linguist Konstantin Reichardt Anglo Saxon Norse Icelandic All Languages and Linguistics Languages and Linguistics: : German (Deutsch)
In shopping cart

More information

JONGEJAN, P. & A.H. COETERIER-SCHRÖDER
Beknopte Handleiding voor de Behandeling van Wasgoed in Huis. 4th [slightly amended] edn.
Amsterdam, s.d. [circa], 1947. pict. col. wrs. 142pp. with a register. Concise practical manual for home-laundering of all kinds of textiles & clothing (incl. underwear), still using the substitutes available during the german occupation of the Netherlands for real detergents, in post-war Holland. (slightly dog-eared.)
Book number: 7036
€  20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
Keywords: laundry laundering textiles clothing home laundering detergents substitutes
In shopping cart

More information

KAN, J.B. EN H.P. SCHRÖDER
Latijnsch-Nederlandsch woordenboek
Utrecht: Kemink en Zoon, 1924. 3e druk, 12mo, linnen band, 770pp. Hoeken en zijkanten rug iets geschaafd, verder goed. (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 75293.KLA
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Catalogue: Taalwetenschap
In shopping cart

More information

KAN, J.B. EN H.P. SCHRÖDER
Latijnsch-Nederlandsch woordenboek
Kemink en Zoon, Utrecht, 1864, gebonden, redelijk
Book number: 8115612
€  27.50 [Appr.: US$ 34.5 | £UK 22.25 | JP¥ 2745]
In shopping cart

More information

KAN, J.B. & SCHRÖDER, H.P.
Latijnsch-Nederlandsch woordenboek
1933. Pp: 769. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1882665
€  14.99 [Appr.: US$ 18.81 | £UK 12 | JP¥ 1496]
Catalogue: Woordenboeken
In shopping cart

More information

 -
JOHANNES LANG T. VON LANZ W. WACHSMUTH H.-P. JENSEN F. SCHRÖDER J. LANG
Lanz / Wachsmuth Praktische Anatomie. Kopf: Übergeordnete Systeme: Ein Lehr- und Hilfsbuch der anatomischen Grundlagen ärztlichen Handelns
Heidelberg, Springer Berlin , 2003. 748, 32,2 x 25,4 x 5 cm, Softcover. Zustand: 2. Beschreibung: Der "Lanz/Wachsmuth" ist ein Begriff - als opulent ausgestattete Darstellung der menschlichen Anatomie, als Brücke zwischen anatomischem Wissen und klinischem Handeln, als unerschöpfliche Informationsquelle zu den subtilsten Details. Mit der unveränderten Sonderausgabe, die 7 Bände aus den Jahren 1955 bis 1993 umfasst, wird der "Lanz/Wachsmuth" wieder einem breiten Interessentenkreis zugänglich gemacht. Durch die Qualität der Abbildungen, den Detailreichtum der Beschreibungen, den konsequenten klinischen Bezug, das ausführliche Eingehen auf Verlaufsvarianten von Gefässen und Nerven und auf Normvarianten bleibt der "Lanz/Wachsmuth" auch im 21. Jahrhundert ein zeitlos aktuelles Werk. Inhaltsverzeichnis: Regio cervicalis: Kraniozerebrale Topographie - Weichteildecke - Fossa cranialis anterior - Regio hypophysialis - Fossa cranialis media - Mesencephalon und Cisterna ambiens - Fossa cranialis posterior.- Regio craniocervicalis: Skeletteile - Articulationes craniocervicales - Muskelkegel der Regio craniocervicalis - Canalis vertebralis - Venen ausserhalb des Wirbelkanals - Foramen magnum - A. vertebralis - Cisterna cerebellomedullaris.- Regio orbitalis: Form der Orbita - Paries orbitae - hintere Pfortenregion - Bulbus oculi - Mm. bulbi - Befestigung des Bulbus oculi in der Orbita - Nerven - Gefässe - Palpebrae - Septum orbitale, Faszien und Aponeurosenspalte des Oberlides - Saccus conjunctivae - Apparatus lacrimalis - Sinus venosus sclerae- Nervus opticus - Corpus vitreum - Lens - Zonula ciliaris. ISBN/ISSN 3540405682. Gewicht/weight: 2000 gr.
Book number: BN6652
€  179.95 [Appr.: US$ 225.77 | £UK 144.25 | JP¥ 17959]
Keywords: Verlaufsvarianten Gefässe Nerven Normvarianten Regio cervicalis Kraniozerebrale Topographie Weichteildecke Fossa cranialis anterior Regio hypophysialis Fossa cranialis media Mesencephalon Cisterna ambiens Fossa cranialis posterior Regio craniocervicalis S
In shopping cart

More information

 -
SCHMOOK, G. EN SCHRODER, P.H.;
BOEKEN EN BIBLIOTHEKEN,
Amsterdam, Nutsuitgeverij, 1954, Gebrocheerd, 16x20,5cm, 75pp.
¶ Twee redevoeringen. In goede staat.
Book number: 1506
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: library bibliotheek bibliothek bibliothéque Schröder
In shopping cart

More information

SCHMOOK, G EN P.H. SCHRODER.
Boeken en Bibliotheken, twee redevoeringen.
Amsterdam, Nutsuitgeverij, 1954. Oorspr. omslag. 75 p.
Book number: R4732
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Typografie
Keywords: typografie bibliotheken
In shopping cart

More information

SCHRÖDER P.H. DR.
En met zo n juffertje ging dominee trouwen. Twintig Nederlandse en Vlaamse schrijvers bekeken
Amsterdam, Wereldbibliotheek, 1968. 120 blz. Paperback. Leesvouwen in rug.
Book number: 26005
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Verhalenbundel
Keywords: Verhalen
In shopping cart

More information

SCHRODER, P. H.
Van Aalmoes Tot Zwijntjesjager
Baarn, Thomas Rap. 1980, First Edition. (ISBN: 906005170x) Gebonden. 344p. Als Nieuw.
Book number: 019280
€  4.75 [Appr.: US$ 5.96 | £UK 4 | JP¥ 474]
Catalogue: Dictionaries
Keywords: 906005170x
In shopping cart

More information

SCHRÖDER, P.H.
Van Aalmoes tot Zwijntjesjager
Erven Thomas Rap, 1980. Gekartonneerd. Pp: 344. ISBN: 9789060051702. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1729204
€  6.95 [Appr.: US$ 8.72 | £UK 5.75 | JP¥ 694]
Catalogue: Woordenboeken
Keywords: 9789060051702
In shopping cart

More information

 -
SCHRODER, DR. P.H.
Van aalmoes tot zwijntjesjager
Baarn, Thomas Rap (eerste druk), gebonden, 343 p., porto 2,50 euro, ex libris op schutblad, in goede staat.
Book number: EP236/35958
€  7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749]
Catalogue: Geschiedenis
In shopping cart

More information

SCHRODER, P.H
Van Aalmoes tot Zwijntjesjager`.
Erven thomas rap, baarn 1980, gebonden, 344pp.
Book number: 0350-282
€  4.95 [Appr.: US$ 6.21 | £UK 4 | JP¥ 494]
Catalogue: Literatuur
In shopping cart

More information

 -
SCHRODER, DR. P.H.
Van Aalmoes tot Zwijntjesjager .
Baarn, Erven Thomas Rap, Vijverhof 1980 (eerste druk) gebonden, 344 pag., Porto 3,00 euro, isbn 0906005170, In goede staat. Naam op schutblad..
Book number: CD245/24718
€  11.00 [Appr.: US$ 13.8 | £UK 9 | JP¥ 1098]
Catalogue: Literatuur
In shopping cart

More information

SCHRÖDER, DR. P.H.
Van Aalmoes tot Zwijntjesjager
Baarn, 1980, Thomas Rap. 344 pp. Gebonden. Donkerblauw linnen. Net exemplaar .
Book number: 20644
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
In shopping cart

More information

SCHRÖDER, DR. P.H.
Van Aalmoes tot Zwijntjesjager.
Baarn, Erven Thomas Rap, (1980). Hardcover (linnen, zilverkleurige belettering op de rug en voorzijde), 20,5 x 12,5 cm. 344 p. Goed exemplaar.
Book number: 7215
€  5.50 [Appr.: US$ 6.9 | £UK 4.5 | JP¥ 549]
Keywords: Taalwetenschap/Linguistics Taal/Language Etymologie/Etymology Woordenboek/Dictionary
In shopping cart

More information

SCHRÖDER, P.H.
Van aalmoes tot zwijntjesjager.
Baarn: Rap, 1980. 1e dr. 344 p. Linnen. .
Book number: 3092
€  7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749]
Keywords: Lexicography History of Language
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | - Next page

New Search