| ||||
|
|
|
|||
| found: 46 books on 2 pages. This is page 1 - Next page |
"Economie & Humanisme. N° 20, 28 décembre 1950. Contient entre autres : Faits et Tendances : 1/ La Grande Peur du XXème siècle. La meance atomique cause une vive émotion, la réaction britannique, la médiation asiatique, l'armée européenne Où en est l'Europe ? 2/ Il y a aussi des conquêtes pacifiques : les projets soviétiques; l'Ouest bouge aux E.U.A. 3/ Le chantier ""France"" est menacé : Bilan économique 1950. 4/ Pierres d'attente pour une économie humaine. La théorie des jeux; le rôle des délais dans la théorie économique (7 pages au total). " Paris, Au Siège de la Rédaction,1950. Contient aussi : France : Où sont les travailleurs ? Remarques sur une carte de la population active en France, par L. Flavay (4 pages). Le rôle de l'Etat dans le financement et l'organisationn des recherches de pétrole en France métropolitaine et d'Outre-mer, par A. Perrodon (3 pages). Europe : Sidérurgie française, Sidérurgie britannique, leur évolution depuis vingt ans, par A. Fischer-Link (4 pages). 1 fascicule gr in-8 carré, broché. Couverture illustrée. Bon état. ¶ "Faits et Tendances : 1/ La Grande Peur du XXème siècle. La meance atomique cause une vive émotion, la réaction britannique, la médiation asiatique, l'armée européenne Où en est l'Europe ? 2/ Il y a aussi des conquêtes pacifiques : les projets soviétiques; l'Ouest bouge aux E.U.A. 3/ Le chantier ""France"" est menacé : Bilan économique 1950. 4/ Pierres d'attente pour une économie humaine. La théorie des jeux; le rôle des délais dans la théorie économique (7 pages au total). France : Où sont les travailleurs ? Remarques sur une carte de la population active en France, par L. Flavay (4 pages). Le rôle de l'Etat dans le financement et l'organisationn des recherches de pétrole en France métropolitaine et d'Outre-mer, par A. Perrodon (3 pages). Europe : Sidérurgie française, Sidérurgie britannique, leur évolution depuis vingt ans, par A. Fischer-Link (4 pages). " Book number: 96730 € 14.00 [Appr.: US$ 17.56 | £UK 11.25 | JP¥ 1397]
| In shopping cart More information div> |
De ballade van het huis. Utrecht/Antw., Het Spectrum, 1953. Oorspr.omslag. Book number: 3152 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Nederlands ; | In shopping cart More information div> |
De bruid die hij niet verwachtte Het Spectrum. 1940 249pp Gebonden linnen Book number: 101251228 € 17.75 [Appr.: US$ 22.27 | £UK 14.25 | JP¥ 1771]
Keywords: romans | In shopping cart More information div> |
Eiland der eenzamen Heerlen: Winants uitg. 1946. 1e druk, Hardcover 8vo, 48pp. Gedichten van een gevangene, ontstond, ondanks het strafmatig schrijfverbod van den bezetter, in de herfst van 1943-1944, als spijkerschrift in de gevangenissen van Maastricht, Haaren en Scheveningen. Oplage 1100 exemplaren. Kartonnen band. Pagina's vergeeld. Zeer goed. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 33605.POE € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Literatuur poëzie
| In shopping cart More information div> |
Eiland der eenzamen. Heerlen, Winants, 1946. Tweede herziene druk. Karton. 51 pag. Book number: 20283 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Nederlands ; | In shopping cart More information div> |
Franciscus, de kleine arme van Assisie 1955. Hardcover. Pp: 357. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U786610 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749] Catalogue: Religie
| In shopping cart More information div> |
Het glazen paardje Heerlen: Leufkens, 1946. 1e druk, Hardcover, 132pp. Geen stofomslag. Met roestplekjes op band. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 61103.LVZ € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Limburgensia
| In shopping cart More information div> |
Het glazen paardje Heerlen: Leufkens, 1946. 1e druk, Hardcover 8vo, 132pp. Fotografisch verlucht en uitgegeven door Hub. Leufkens. Linnen band met goudopdruk. Met stofomslag. Heel goed. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 33657.LVZ € 20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996] Catalogue: Limburgensia
| In shopping cart More information div> |
Het glazen paardje Heerlen: Leufkens, 1946. 1e druk, Hardcover, 132pp. Geen stofomslag. Met roestplekjes op band. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 7531.LVZ € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Limburgensia
| In shopping cart More information div> |
In de ogen van kinderen Nuth: Rosbeek B. V. 1993. 8vo, geniet, 31pp. Geill. door Guus van Eck in z/w. Heel goed exemplaar. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 77588.POE € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749] Catalogue: Literatuur poëzie
| In shopping cart More information div> |
In de ogen van kinderen Nuth: Rosbeek B. V. 1993. 8vo, geniet, 31pp. Geill. door Guus van Eck in z/w. Heel goed exemplaar. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 77589.POE € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749] Catalogue: Literatuur poëzie
| In shopping cart More information div> |
In de ogen van kinderen Sittard, Stichting Comité Herdenking Jacques Schreurs, 1993, 1e druk. Geniet, z.p. pp. Oplage 2000 exx. Book number: 10747 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749]
| In shopping cart More information div> |
Kleine vertellingen Baarn, 136 .pp, hard cover, 14 x 21 cm. name on title page/naam op titel pagina. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 135660&100C € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Kleine vertellingen Baarn: De Boekerij. 8vo, linnen band met stofomslag, 135pp. Illustraties van Rein van Looij. Gebruikssporen aan stofomslag verder een goed exemplaar. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 78953.LIT € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Literatuur (oorspr. Nederlands)
| In shopping cart More information div> |
Kroniek eener parochie: De mensch en zijn schaduw 1948. . Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U2031925 € 12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248] Catalogue: Lokaal
| In shopping cart More information div> |
Kroniek eener parochie. Tweede deel: De mensch en zijn schaduw. Utrecht: Spectrum, ±1942. 1e druk, 8vo, half linnen, 286pp. Naam op schutblad. Mooi ex. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 84395.LVZ € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Limburgensia
| In shopping cart More information div> |
Mijn moeder Elisabeth Baarn, De Boekerij - gebonden, 1947 1e druk. Book number: 25416 € 5.25 [Appr.: US$ 6.59 | £UK 4.25 | JP¥ 524] Catalogue: Limburg
| In shopping cart More information div> |
Mijn moeder Elisabeth. Roman uit de mijnwerkerswereld. Baarn, De Boekerij, 1947. Or. linnen, 246+2p. ¶ Iets verkleurd; goed exemplaar. Book number: 16898 € 6.50 [Appr.: US$ 8.15 | £UK 5.25 | JP¥ 649] Catalogue: Topografie Nederland
Keywords: Limburg Mijnbouw Nederlandse literatuur Topografie Nederland | In shopping cart More information div> |
Mijn moeder Elisabeth. Roman uit de mijnwerkerswereld. Baarn, De Boekerij, 1947. 1e druk. Gebonden. 246 p. Book number: L0270 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Proza
Keywords: proza | In shopping cart More information div> |
Mijn moeder Elisabeth De Boekerij. 1947 246pp Gebonden linnen Book number: 101378815 € 10.95 [Appr.: US$ 13.74 | £UK 9 | JP¥ 1093]
Keywords: romans | In shopping cart More information div> |
Mijn moeder Elisabeth Baarn: De Boekerij, 1947. 1e druk, Hardcover, 246pp. Roman uit de mijnwerkerswereld. Linnen band met goudbelettering. Heel goed. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 61051.LVZ € 9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Limburgensia
| In shopping cart More information div> |
Mijn moeder Elisabeth Baarn: De Boekerij, 1947. 1e druk, Hardcover, 246pp. Roman uit de mijnwerkerswereld. Linnen band met goudbelettering. Heel goed. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 24163.LVZ € 9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Limburgensia
| In shopping cart More information div> |
Nis en Nimbus. Utrecht, De Gemeenschap, 1933. Half linnen. Tekst(je) op schutblad. * Illustr. Charles Eyck, Joep Nicolas, Otto van Rees en Lambert Simon. Book number: 3154 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Nederlands ; | In shopping cart More information div> |
Nis en Nimbus. Verzen van zaligen en heiligen. Verlucht door Charles Eyck, Joep Nicolas, Otto van Rees en Lambert Simon. Utrecht, De Gemeenschap, 1933. Gebonden. 67 p. Book number: K9704 € 14.00 [Appr.: US$ 17.56 | £UK 11.25 | JP¥ 1397] Catalogue: Poëzie
Keywords: poëzie | In shopping cart More information div> |
Nis en Nimbus verzen van zaligen en heiligen Utrecht, De Gemeenschap - gebonden - goede staat - illustraties Charles Eyck, Joep Nicolas, Otto van Rees en Lambert Simon, 1933 1e druk. Book number: 30334 € 10.50 [Appr.: US$ 13.17 | £UK 8.5 | JP¥ 1048] Catalogue: Limburg
| In shopping cart More information div> |