ascending
descending
found: 55 books on 3 pages. This is page 1
- Next page

VAN DEN BOOGAARD, OSCAR - LANDVREUGD, HERMINE - SALAMON, SILVAIN - SCHOLTEN, JAAP
De Achttiende Deur
Oudekerk, NPP. 1996, 1ste dr. Geb.L. 19,5x13,5cm. 62 blz. Ill.: Wijnen. Vier verhalen waarin ergens een deur voorkomt. Met biografie van de vier auteurs. Samenstelling Eugène van Herpen. Goed exemplaar.
Book number: 001662
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Gelegenheidsuitgave - Crawford Wijnen
In shopping cart

More information

BOOGAARD, OSCAR VAN DEN & HERMINE LANDVREUGD & SILVAIN SALAMON & JAAP SCHOLTEN
De achttiende deur.
Amsterdam. Crawford Deur B.V. 1996. Original publisher's brown cloth hardback, silver title spine and frontcover, 8vo: 62p. 4 stories, biographical notes authors. Very fine copy. Volume 18: Speciale Reeks Crawford Deur B.V. voor haar relaties.
Book number: 19196
€  25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
In shopping cart

More information

BOOGAARD, OSCAR VAN DEN & HERMINE LANDVREUGD & SILVAIN SALAMON & JAAP SCHOLTEN
De drieëntwintigste deur.
Amsterdam. Crawford Deur B.V. 2001. Original publisher's purple cloth hardback, silver title spine and frontcover, 8vo: 64. 4 stories, biographical notes authors. Very fine copy. Volume 23: Speciale Reeks Crawford Deur B.V. voor haar relaties.
Book number: 39688
€  25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
In shopping cart

More information

BOOGAARD, OSCAR VAN DEN & HERMINE LANDVREUGD & SILVAIN SALAMON & JAAP SCHOLTEN
De eenentwintigste deur.
Amsterdam. Crawford Deur B.V. 1999. Original publisher's gray cloth hardback, silver title spine and frontcover, 8vo: 78pp. 4 stories, biographical notes authors. Very fine copy. Volume 21: Speciale Reeks Crawford Deur B.V. voor haar relaties.
Book number: 39686
€  25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
In shopping cart

More information

BOOGAARD, OSCAR VAN DEN & HERMINE LANDVREUGD & SILVAIN SALAMON & JAAP SCHOLTEN
De negentiende deur.
Amsterdam. Crawford Deur B.V. 1997. Original publisher's brown cloth hardback, silver title spine and frontcover, 8vo: 62p. 4 stories, biographical notes authors. Very fine copy. Volume 19: Speciale Reeks Crawford Deur B.V. voor haar relaties.
Book number: 39690
€  25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
In shopping cart

More information

BOOGAARD, OSCAR VAN DEN & HERMINE LANDVREUGD & SILVAIN SALAMON & JAAP SCHOLTEN
De twintigste deur.
Amsterdam. Crawford Deur B.V. 1998. Original publisher's red cloth hardback, silver title spine and frontcover, 8vo: 72p. 4 stories, biographical notes authors. Very fine copy. Volume 20: Speciale Reeks Crawford Deur B.V. voor haar relaties.
Book number: 39685
€  25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
In shopping cart

More information

CHANDERNAGOR, FRANÇOISE; SCHOLTEN, JAAP
De eerste vrouw
Uitgever: Atlas Jaar: 1999. Conditie Als nieuw Binding: Paperback ISBN 9789045001951
Book number: 30383
€  14.99 [Appr.: US$ 18.81 | £UK 12 | JP¥ 1496]
Keywords: 9789045001951
In shopping cart

More information

 -
CREMER, JAN - SCHOLTEN, JAAP.
Jan Cremer: terra toscana.
Venlo, Van Spijk, 2001. Stiff pictorial wrappers (softcover), 21 x 21 cms., 71 pp. throughout illustrated in colour, list of prizes, scholarships, awards, list of exhibitions. ISBN: 9062165362
Book number: 14872
€  12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
Keywords: Dutch Artists 20th Century 9062165362
In shopping cart

More information

HAZEU, WIM, JAAP MEIJER & HARRY SCHOLTEN
Vrolijk klimaat: zoekgeraakte of -gemaakte documenten m. b. t. fascistische sympathieën in Nederland 1920-45.
Den Haag / R'dam, Nijgh & Van Ditmar, 1968. ing. 20 x 13,5 cm. 96 p. ill. ISBN: 9061690102. Language: Dutch. = Kentering, 1968: 2/3.
Book number: 1667
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Fascism
In shopping cart

More information

HAZEU, JAAP MEIJER & HARRY SCHOLTEN, WIM
Vrolijk klimaat.
's Gravenhage, Nijgh & v. Ditmar, [1967]. Paperback, 96 pp, 20 cm, Ill.: zwart/wit illustraties. Over auteurs die flirten met het fascisme in de periode voor de tweede wereldoorlog. een deel van Kentering. Goed / good.
Book number: 38879
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
In shopping cart

More information

HAZEU, WIM, JAAP MEIJER, HARRY SCHOLTEN.
Vrolijk klimaat.
's-Gravenhage, Nijgh & Van Ditmar, z.j. Paperback. 96 p. Ills. Nieuwe Nijgh boeken 24.
Book number: K3348
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Catalogue: - Studie
Keywords: studie
In shopping cart

More information

HOTZ F.B.,BOUAZZA HAFID,UPHOFF MANON,CAMPERT REMCO,HEERESMA JR. HEERE,RUEBSAMEN HELGA,JORIS LIEVE,KOCH HERMAN,DE WIT JOS,KOOTEN,VAN KIM,LEEUWEN,VAN BOELI,RUSSELL ARTUS,MAAS MICHEL,MATSIER NICOLAAS,NEETENS WIM,POINTL FRANS,EMMERIK,VAN GERARD,SCHOLTEN JAAP
Goed Gebundeld 1997. Nederlandse verhalen van nu. Samengesteld door Jinke Obbema
Bruna, 1997. eenmalig. Paperback, 192p. Goed.
Book number: 3772
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
In shopping cart

More information

SCHOLTEN, JAAP
Bavianehaar & Chipolatapudding
Thomas Rap, 1990. Paperback. Pp: 168. [1e druk]. Vormg.: Rudo Hartman. Bundeling enerverende reisverhalen van de avonturier Jaap Scholten. Debuut. Mooi exemplaar. ISBN: 9789060053355. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U2128767
€  4.99 [Appr.: US$ 6.26 | £UK 4 | JP¥ 498]
Catalogue: Romans
Keywords: 9789060053355
In shopping cart

More information

SCHOLTEN, JAAP
Heer & Meester. Berichten uit de voormalige dubbelmonarchie.
Amsterdam-Antwerpen. Uitgeverij Contact. 2008. Original publisher's paperback, pictorial frontcover, 8vo: 336pp. Very fine copy - as new. Met interview door Tommy Wieringa [4pp]. ISBN: 978-90-254-2798-6.
Book number: 57916
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: 9789025427986
In shopping cart

More information

JAAP SCHOLTEN
Jongens voor onbepaalde tijd Servo Uitgeverij en D.T.P.
192pp. 2000 Goed Paperback d152
Book number: 49907
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

SCHOLTEN, JAAP
Lissabon en Portugal
Houten, van Reemst Uitgeverij, 2000. 3e druk/ed. paperback , 251 pp. 20x13 cm. .
Book number: XIII-502
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Catalogue: Landen en Volken
Keywords: (Reisgids)
In shopping cart

More information

SCHOLTEN, JAAP
MORGENSTER
Muntinga 2002. Rainbow pocket nr. 616. Nieuw.
Book number: A18088
€  5.95 [Appr.: US$ 7.46 | £UK 5 | JP¥ 594]
In shopping cart

More information

SCHOLTEN JAAP
Morgenster
Amsterdam/Antwerpen - Uitg. Contact, 2000, 249 .pp, paperback, 12 x 20 cm. 0. Zeer Goed/Very Good/Très bien/Sehr gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Leuven)
Book number: 198353&123
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Catalogue: Romans
Keywords: Romans
In shopping cart

More information

SCHOLTEN, JAAP
Morgenster, roman in drie delen
Amsterdam Contact 2000 tweede druk, paperback in goede staat, porto 2,50 euro, isbn 9025498132.
Book number: D134/4956
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Roman
In shopping cart

More information

 -
SCHOLTEN, JAAP
Morgenster, roman in drie delen.
Amsterdam, Contact 2000 (5e druk) paperback, 249 pag., porto 2,50 euro, isbn 9789025498139, In goede staat. .
Book number: CD318/26973
€  7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749]
Catalogue: Roman
In shopping cart

More information

SCHOLTEN, JAAP.
Morgenster. roman in drie delen.
Contact Amsterdam/Antwerpen 2000. 2e druk Paperback 253 p.
Book number: K2931
€  9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Catalogue: Proza
Keywords: proza
In shopping cart

More information

SCHOLTEN, JAAP.
Morgenster. Roman in drie delen.
2de druk. Amsterdam, Contact. 2000. 249 p. Paperback met flappen.
Book number: 16732
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Catalogue: Literatuur
Keywords: Literatuur Literatuur, Nederlandse Romans
In shopping cart

More information

 -
SCHOLTEN, JAAP
Morgenster
Amsterdam, Contact 2001 (achtste druk), paperback, 249 p., porto 2,50 euro, isbn 9025402143 in zeer goede staat.
Book number: EP207/30351
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Catalogue: Literatuur
In shopping cart

More information

SCHOLTEN, JAAP
Morgenster
Amsterdam, Uitgeverij Contact, 2000. Paperback 20x13. 5e druk. 249 blz. Gesigneerd. Op 11 juni 1977 worden in een Gronings ziekenhuis vlak na elkaar twee baby’s geboren: Octave Dupont en Finn Jacobs. Octave groeit binnen de tradities van de familie Dupont, een welgesteld maar enigszins excentriek geslacht van machinefabrikanten, op in een mengeling van grandeur en kneuterigheid. Op zijn zestiende wordt Octaves bestaan op zijn kop gezet wanneer hij ontdekt dat hij het leven leidt dat eigenlijk bestemd was voor Finn. Als hij hem heeft opgespoord, blijkt deze door een obsessie te worden beheerst. Hij kan maar over één ding praten: de treinkaping door Molukkers in 1977 bij De Punt. Octave voegt zich naar de discretie van de Dupont-clan en laat het verleden rusten. Hij wil trouw blijven aan de vrouw die hem heeft grootgebracht. Maar hoever kan loyaliteit gaan? Op welk moment besluit je om niet langer te kiezen voor een ander, maar voor jezelf? Jaren later, als hij vader wordt, scheurt de wond in alle hevigheid open. Octave moet weten wat hij gemist heeft, en bovenal: wie hij had kunnen zijn. Hij laat zijn vrouw en kind achter en stapt – bij wijze van rite de passage - in de auto voor een desperate tocht terug naar het verleden..
Book number: N4171
€  7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749]
Keywords: Roman spanning ontroering beschouwing
In shopping cart

More information

SCHOLTEN, JAAP.
Morgenster.
Amsterdam, Contact, 2000. Paperback. 249pp. [mooi ex.] 1e dr.
Book number: 43023
€  4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449]
Catalogue: Literatuur
Keywords: literatuur Nederland proza roman ISBN 9789025498139
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | - Next page

New Search