ascending
descending
found: 116 books on 5 pages. This is page 1
- Next page

CNEUDT, RICHARD DE/ JOSEF COHEN/ DR. FRANZ DüLBERG/ WALDIE VAN ECK/ ISRAëL QUERIDO/ MARIE SCHMITZ E.A.
Zesde winterboek van de wereldbibliotheek. 1927-1928.
Maatsch. voor goede en goedkoope Lectuur te Amsterdam. Geb. en geïll. 122 pag.
Book number: 101361751
€  15.50 [Appr.: US$ 19.45 | £UK 12.5 | JP¥ 1547]
Keywords: Literatuur
In shopping cart

More information

KUIPER JOH. - ANNA SCHIEBER - E. ZERNIKE - MARIE SCHMITZ - J.M. SELLIGER-ELOUT ( TEKST ) - W.A. VAN DE WALLE ( ILLUSTRATOR )
Kerstklanken.
Amsterdam, H. Meulenhoff , s.d. (ca. 1935-1940), in-8°, 111 pp, met gekleurde buitentekst platen en enkele kleurillustraties in de tekst. Mooie zwarte vollinnen uitgeversband met volbladgoudopdruk op het voorplat. Mooi exemplaar alhoewel enkele lichte roestvlekken op de eerste pagina's.. .
Book number: 36768
€  20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
In shopping cart

More information

KUIPER, JOH. ; SCHIEBER, ANNA ; ZERNIKE, E. ; SCHMITZ, MARIE ; SELLIGER-ELOUT, J. M.
Kerstlanken
Zilveren wiekslagen. H. Meulenhoff, Amsterdam, 1e druk. Gebonden, linnen, goudopdruk. Driekleurendruk (rood,rose, zwart) . Geillustreerd door W. A. v. d. Walle. Drie gekleurde platen. Pp 111.
Book number: ln13588
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Literatuur
Keywords: kerstverhalen, literatuur, geillustreerd, nederlands
In shopping cart

More information

SCHMITZ, MARIE
AAN HET OVERZETVEER.
Amsterdam-West, Wereldbibliotheek - tweede druk-zesde duizendtal 1932. Gebonden/ingenaaid/goudopdruk. Rug onderkant besch., schutblad uitgeknipt. Goed. 287 pag.
Book number: 7324
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Keywords: roman
In shopping cart

More information

SCHMITZ, MARIE,
Aan het overzetveer;
A'dam, Mij tot verspreiding van Goede en Goedkoope lectuur, 1932, 2e, 288p., linnen, schutblad ontbreekt,
Book number: 15192
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Keywords: nederlands proza na 1880
In shopping cart

More information

SCHMITZ MARIE
Aan het overzetveer
Amsterdam, Wereldbibliotheek, 1932, 287pp. hc
Book number: T14308
€  9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Keywords: Literatuur Letteren
In shopping cart

More information

SCHMITZ MARIE.
Aan het overzetveer.
Amsterdam, Wereldbibliotheek, 1932. 287 blz. Hard cover. Linnen.
Book number: 4539
€  12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248]
Catalogue: Literatuur
Keywords: Literatuur/Wereldbibliotheek
In shopping cart

More information

SCHMITZ MARIE
Aan het overzetveer
Wereldbibliotheek, 1932. Gebonden. 287 blz.
Book number: 404-283
€  9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
In shopping cart

More information

SCHMITZ, MARIE,
Alles valt op zijn plaats.
Amsterdam, Querido, 1965. 1st. 151 pp. Linnen.
Book number: 30273
€  7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749]
In shopping cart

More information

 -
SCHMITZ MARIE
Als een bloem in den wind
Amsterdam, 1934, 259 .pp, hard cover, 13 x 20 cm. Roestvlekjes/Foxing/Taches de rouille/Rostfleckig, Bandontwerp van Agnes Canta. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 143670&52B
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: Vertaalde literatuur
In shopping cart

More information

 -
SCHMITZ, MARIE.
Als een bloem in den wind.
Amsterdam 1e Wereldbibliotheek 1934, linn. 259 p. band gedrukt in grijs Bandontwerp Agnes Canta.
Book number: 23468
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
In shopping cart

More information

SCHMITZ, MARIE.
Als een bloem in de wind.
Amsterdam, Wereldbibliotheek, 1936, gebonden met verzilverd reliëf, 3e, 259p. Bandontwerp van Agnes Canta.
Book number: 3047
€  11.00 [Appr.: US$ 13.8 | £UK 9 | JP¥ 1098]
Keywords: Nederlands proza
In shopping cart

More information

SCHMITZ, MARIE,
Als een bloem in de wind.
Amsterdam, n.d. ca.1960. 218 pp. Geb/stofomslag.
Book number: 30721
€  6.50 [Appr.: US$ 8.15 | £UK 5.25 | JP¥ 649]
In shopping cart

More information

SCHMITZ, MARIE,
Als een bloem in de wind.
Amsterdam, n.d. 218 pp. Geb/stofomsl.
Book number: 18795
€  8.50 [Appr.: US$ 10.66 | £UK 7 | JP¥ 848]
In shopping cart

More information

SCHMITZ MARIE
Als een bloem in de wind.
Amsterdam, De Geïllustreerde Pers N.V., "Margriet" bibliotheek 218 blz. Gebonden. Hard cover. Linnen. Stofomslag.
Book number: 7018
€  12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248]
Catalogue: Literatuur
Keywords: Literatuur
In shopping cart

More information

 -
SCHMITZ MARIE
Als een bloem in den wind
Amsterdam, 1934, 259 .pp, hard cover, 13 x 20 cm. Bandontwerp van Agnes Canta. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 163789&384D
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

SCHMITZ, MARIE
Altijd wat anders
Amsterdam, Ploegsma 1961 ill Elly ter Beek 1e dr. - (Ploegsma jeugdserie). - Karton met stofomslag
Book number: J55444
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Keywords: kinderboek
In shopping cart

More information

SCHMITZ, MARIE.
Barendje.
Edam, De Klyne Librye, z.j. Ingenaaid. 64 p. handgeschreven: van de schrijfster
Book number: L0563
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Proza
Keywords: proza
In shopping cart

More information

SCHMITZ, MARIE
Barendje
De klyne librye te Edam, nd. Gebrocheerd. Pp 64. Naam op titelpagina. Ex libris. Lichte gebr sporen
Book number: kb35663
€  9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Catalogue: Kinderboek
Keywords: kinderboek, nederlands, lietratuur
In shopping cart

More information

SCHMITZ, MARIE
Barendje
Edam, De Klyne Librye 1925 1e dr. - Gebrocheerd
Book number: J89494
€  3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
Keywords: kinderboek
In shopping cart

More information

SCHMITZ, MARIE
Barendje.
Edam. De Klyne Librye. Original publisher's sewn light-brown paperback, pictorial frontcover, 16mo: 64pp. [iv], table of contents, small list other titles in this series. Fine copy.
Book number: 41445
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

SCHMITZ, MARIE
Bas betaald haar schuld
Amsterdam, van Holkema & Warendorf, z.j.. Gebonden zonder omslag 23x15. 1e druk. 171 blz. Uit de 'KNAL' - Serie..
Book number: K2300
€  7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749]
Keywords: Meisjesboek illustraties Rie Reinderhoff
In shopping cart

More information

SCHMITZ, MARIE
Bas betaalt haar schuld
Amsterdam, Van Holkema & Warendorf z j ill Rie Reinderhoff 1e dr. - (Knalserie). - Karton
Book number: J50824
€  4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449]
Keywords: jeugdboek
In shopping cart

More information

SCHMITZ, MARIE
Bas betaalt haar schuld
Amsterdam, Van Holkema & Warendorf. 1e druk. kartonnen band, Ill.: Reinderhoff, Rie. kinderboeken. De Knal-serie. Zonder jaartal (1939). Goed.
Book number: 011036
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Catalogue: kinderboeken
Keywords: kinderboeken Reinderhoff, Rie
In shopping cart

More information

SCHMITZ, MARIE
Bas betaalt har schuld
Amsterdam, Holkema en Warendorf. linnen. Ill.: Reinderhoff Rie. Gebonden in geillustreerde linnen band.
Book number: 004649
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Catalogue: meisjesboeken
Keywords: Reinderhoff Rie
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | - Next page

New Search