ascending
descending
found: 34 books on 2 pages. This is page 1
- Next page

ADAMA VAN SCHELTEMA, C.S., BOLKESTEIN, H., ANKERSMIT, J.F., BONGER, W.A.,
Ter herdenking van C.S. Adama van Scheltema.
Amsterdam, Querido, 1929. 114 pp. linnen. Portret.
¶ Andere bijdragen van o.a.: L.E.J Brouwer, H.E. van Gelde, H.P.L. Wiessing
Book number: 573087
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
In shopping cart

More information

BARENDRECHT, J.M.;GIESEN, I.;SCHELLEKENS, M.H.M.;SCHELTEMA, M.W.
Overheidsaansprakelijkheid voor informatieverstrekking; Nederlands recht, rechtsvergelijking en de aansprakelijkheid van particuliere informatieverstrekkers
Den Haag, Boom Juridische uitgevers, 2002. ing., 191 pp. Centrum voor aansprakelijkheidsrecht.
Book number: 9789054541561
€  9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Catalogue: Privaatrecht
In shopping cart

More information

KREVELD, MR. J. H. EN PROF. MR. M. SCHELTEMA (BEWERKT DOOR)
Parlementaire geschiedenis van de wet Arob alsmede van de daarmee samenhangende wijziging van de wet op de raad van state
H. D. Tjeenk Willink bv. Groningen, 1976. Paperback, 592 pp
Book number: 101554602
€  15.50 [Appr.: US$ 19.45 | £UK 12.5 | JP¥ 1547]
Keywords: Politiek
In shopping cart

More information

KREVELD, J.H. VAN & M. SCHELTEMA.
Parlementaire geschiedenis van de wet AROB alsmede van de daarmee samenhangende wijziging van de Wet op de Raad van State.
Groningen : H.D. Tjeenk Willink,1976. Paperback. xx,592 pp. Mailorder only - Alleen verzending mogelijk. . ISBN 9001780121
Book number: #10235
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: doos, RECHT *, *, *2011-01 nederlands recht, publiek. 9001780121
In shopping cart

More information

KREVELD, J.H. VAN;SCHELTEMA, M.
Parlementaire geschiedenis van de Wet AROB, alsmede van de daarmee samenhangende wijziging van de Wet op de Raad van State
Groningen, H.D. Tjeenk Willink, 1976. ing., 592 pp.
Book number: 9789001780128
€  9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
In shopping cart

More information

KREVELD, J.H. VAN EN M. SCHELTEMA.
Parlementaire geschiedenis van de wet AROB alsmede van de daarmee samenhangende wijziging van de Wet op de Raad van State
Groningen, Tjeenk Willink, 1976. paperback, XX,592p. Isbn 9001780121. Conditie: goed en keurig exemplaar!.
Book number: 10409
€  9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Keywords: Recht 9001780121
In shopping cart

More information

SCHELTEMA, H.J. (WOORD VOORAF)
Het Academiegebouw te Groningen. Historisch overzicht ter gelegenheid van het 50 jarig bestaan van het tegenwoordige gebouw en het 25 jarig bestaan van het Universiteitsmuseum.
, , 1959. 19blz., formaat 12-20cm. - goed
Book number: 75840
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Groningen
Keywords: Het Academiegebouw te Groningen. Historisch overzicht ter gelegenheid van het 50 jarig bestaan van het tegenwoordige gebouw en het 25 jarig bestaan van het Universiteitsmuseum.
In shopping cart

More information

SCHELTEMA, H.J. & N. VAN DER WAL [EDS.].
Basilicorum Libri LX. Scholia in libris XXI-XXIII [Volumen IV].
Groningen [Groningen-'s Gravenhage]. Egbert Forsten [J.B. Wolters-Martinus Nijhoff]. 1959. Original publisher's green cloth hardback, gilt title spine, tall 8vo: vi, [ij], 1221-1716pp. [iv], footnotes, bibliographical notes, abbreviations, table of contents, index. Very fine copy - as new. Volume 4: Basilicorum Libri LX. Series B: Textus
Book number: 40076
€  75.00 [Appr.: US$ 94.1 | £UK 60.25 | JP¥ 7485]
In shopping cart

More information

SCHELTEMA, H.J. & N. VAN DER WAL [EDS.].
Basilicorum Libri LX. Scholia in libris I-XI [Volumen I].
Groningen [Groningen-'s Gravenhage]. Egbert Forsten [J.B. Wolters-Martinus Nijhoff]. 1953. Original publisher's green cloth hardback, gilt title spine, tall 8vo: xiv, [ij], 448pp. [ij], footnotes, bibliographical notes, abbreviations, table of contents, index. Very fine copy - as new. Volume 1: Basilicorum Libri LX. Series B: Textus
Book number: 40073
€  75.00 [Appr.: US$ 94.1 | £UK 60.25 | JP¥ 7485]
In shopping cart

More information

SCHELTEMA, H.J. & N. VAN DER WAL [EDS.].
Basilicorum Libri LX. Textus librorum XXVI-XXXIV [Volumen IV].
Groningen [Groningen-'s Gravenhage]. Egbert Forsten [J.B. Wolters-Martinus Nijhoff]. 1962. Original publisher's green cloth hardback, gilt title spine, tall 8vo: xij, [ij], 1241-1558pp. [ij], footnotes, bibliographical notes, abbreviations, index. Very fine copy - as new. Volume 4: Basilicorum Libri LX. Series A: Textus
Book number: 40068
€  75.00 [Appr.: US$ 94.1 | £UK 60.25 | JP¥ 7485]
In shopping cart

More information

SCHELTEMA, H.J. & N. VAN DER WAL [EDS.].
Basilicorum Libri LX. Scholia in libris XII-XIV [Volumen II].
Groningen [Groningen-'s Gravenhage]. Egbert Forsten [J.B. Wolters-Martinus Nijhoff]. 1954. Original publisher's green cloth hardback, gilt title spine, tall 8vo: xij, [ij], 449-838pp. [ij], footnotes, bibliographical notes, abbreviations, table of contents, index. Very fine copy - as new. Volume 2: Basilicorum Libri LX. Series B: Textus
Book number: 40074
€  75.00 [Appr.: US$ 94.1 | £UK 60.25 | JP¥ 7485]
In shopping cart

More information

SCHELTEMA, H.J. & N. VAN DER WAL [EDS.].
Basilicorum Libri LX. Scholia in libris XV-XX [Volumen III].
Groningen [Groningen-'s Gravenhage]. Egbert Forsten [J.B. Wolters-Martinus Nijhoff]. 1957. Original publisher's green cloth hardback, gilt title spine, tall 8vo: xiv, [ij], 839-1219pp. [iv], footnotes, bibliographical notes, abbreviations, table of contents, index. Very fine copy - as new. Volume 3: Basilicorum Libri LX. Series B: Textus
Book number: 40075
€  75.00 [Appr.: US$ 94.1 | £UK 60.25 | JP¥ 7485]
In shopping cart

More information

SCHELTEMA, H.J. & N. VAN DER WAL [EDS.].
Basilicorum Libri LX. Textus librorum IX-XVI [Volumen II].
Groningen [Groningen-'s Gravenhage]. Egbert Forsten [J.B. Wolters-Martinus Nijhoff]. 1956. Original publisher's green cloth hardback, gilt title spine, tall 8vo: xx, [ij], 439-842pp. [iv], footnotes, bibliographical notes, abbreviations, index. Very fine copy - as new. Volume 2: Basilicorum Libri LX. Series A: Textus
Book number: 40066
€  75.00 [Appr.: US$ 94.1 | £UK 60.25 | JP¥ 7485]
In shopping cart

More information

SCHELTEMA, H.J. & N. VAN DER WAL [EDS.].
Basilicorum Libri LX. Scholia in libris XLII [Part2] - XLVIII [Volumen VII].
Groningen [Groningen-'s Gravenhage]. Egbert Forsten [J.B. Wolters-Martinus Nijhoff]. 1965. Original publisher's green cloth hardback, gilt title spine, tall 8vo: vi, [ij], 2575-3020pp. [viij], footnotes, bibliographical notes, abbreviations, table of contents, index. Very fine copy - as new. Volume 7: Basilicorum Libri LX. Series B: Textus
Book number: 40079
€  125.00 [Appr.: US$ 156.83 | £UK 100.25 | JP¥ 12475]
In shopping cart

More information

SCHELTEMA, H.J. & N. VAN DER WAL [EDS.].
Basilicorum Libri LX. Textus librorum I-VIII [Volumen I].
Groningen [Groningen-'s Gravenhage]. Egbert Forsten [J.B. Wolters-Martinus Nijhoff]. 1955. Original publisher's green cloth hardback, gilt title spine, tall 8vo: xviij, [ij], 438pp. footnotes, bibliographical notes, abbreviations, index. Very fine copy - as new. Volume 1: Basilicorum Libri LX. Series A: Textus
Book number: 40065
€  75.00 [Appr.: US$ 94.1 | £UK 60.25 | JP¥ 7485]
In shopping cart

More information

SCHELTEMA, H.J. & N. VAN DER WAL [EDS.].
Basilicorum Libri LX. Scholia in libris XXXVIII-XLII [Part 1] [Volumen VI].
Groningen [Groningen-'s Gravenhage]. Egbert Forsten [J.B. Wolters-Martinus Nijhoff]. 1964. Original publisher's green cloth hardback, gilt title spine, tall 8vo: vi, [ij], 2159-2574pp. [vi], footnotes, bibliographical notes, abbreviations, table of contents, index. Very fine copy - as new. Volume 6: Basilicorum Libri LX. Series B: Textus
Book number: 40078
€  75.00 [Appr.: US$ 94.1 | £UK 60.25 | JP¥ 7485]
In shopping cart

More information

SCHELTEMA, H.J. & D. HOLWERDA [EDS.].
Basilicorum Libri LX. Scholia in libris XXIV-XXX [Volumen V].
Groningen [Groningen-'s Gravenhage]. Egbert Forsten [J.B. Wolters-Martinus Nijhoff]. 1961. Original publisher's green cloth hardback, gilt title spine, tall 8vo: vi, [ij], 1719-2158pp. [vi], footnotes, bibliographical notes, abbreviations, table of contents, index. Very fine copy - as new. Volume 5: Basilicorum Libri LX. Series B: Textus
Book number: 40077
€  100.00 [Appr.: US$ 125.46 | £UK 80.25 | JP¥ 9980]
In shopping cart

More information

SCHELTEMA, H.J. & N. VAN DER WAL [EDS.].
Basilicorum Libri LX. Textus librorum XVII-XXV [Volumen III].
Groningen [Groningen-'s Gravenhage]. Egbert Forsten [J.B. Wolters-Martinus Nijhoff]. 1960. Original publisher's green cloth hardback, gilt title spine, tall 8vo: xiv, [ij], 847-1236pp. [iv], footnotes, bibliographical notes, abbreviations, index. Very fine copy - as new. Volume 3: Basilicorum Libri LX. Series A: Textus
Book number: 40067
€  75.00 [Appr.: US$ 94.1 | £UK 60.25 | JP¥ 7485]
In shopping cart

More information

SCHELTEMA DE HEERE, J.H.
De Bekoring Van Het Bijenhouden.
Gouda, Johan Mulder z.j. Or.linn. 88 p.
Book number: 21916
€  30.00 [Appr.: US$ 37.64 | £UK 24.25 | JP¥ 2994]
Keywords: FAUNA
In shopping cart

More information

SCHELTEMA DE HEERE, J. H. EN P. C. VAN BORK (SAMENST. )
De Chauffeur-pompbediener bij de brandweer.
Ijmuiden, 1952. geïll. 184 pag.. Vermande zonen, uitgevers-Ijmuiden
Book number: 101324353
€  15.50 [Appr.: US$ 19.45 | £UK 12.5 | JP¥ 1547]
Keywords: Brandweer
In shopping cart

More information

SCHELTEMA DE HEERE, J.H. / BORK, P.C. VAN
ELEMENTAIRE OEFENINGEN voor de BRANDWEER. Lay-out en tekeningen van A. de Jong.
Vermande Zonen - Uitgevers - IJmuiden, Juni 1952. Slap kaftje/ingenaaid. Kaftje kleine beschadigingen. Schutbladen vlekje. Goed. 114 pag.
Book number: 11407
€  7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749]
Keywords: Brandweer; oorspronkelijk
In shopping cart

More information

SCHELTEMA, H.J.
Flores legum H.J. Scheltema antecessori groningano oblati.
Edited R. Feenstra, J.H.A. Lokin, N. van der Wal. Groningen : Wolters-Noordhoff, 1971. Orig. cloth binding. Dustjacket. xvi,215 pp. Mailorder only - Alleen verzending mogelijk. . ISBN 9001779506
Book number: #8464
€  20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
Keywords: doos, RECHT *, *2006-100 roman law, roman law, römisches Recht. 9001779506
In shopping cart

More information

SCHELTEMA, J.H. (PREFACE).
Herinneringsboek bij gelegenheid van het 25-jarig bestaan van de N.V. Het Nederlandsch Sportpark. De geschiedenis van twee Stadions: het eerste Amsterdamsche Stadion 1914-1919 en het Olympisch Stadion 1916 tot heden.
Amsterdam, [N.N. Het Nederlandsch Sportpark], 1937. 47 pp. B./w. illustr. Orig. stapled wrappers, designed by B.van Vlijmen. - Name on french title-page.
Book number: 176303
€  40.00 [Appr.: US$ 50.18 | £UK 32.25 | JP¥ 3992]
Keywords: Olympic Games Sports Topography Amsterdam Olympic Stadium Topografie / Amsterdam(Stadions) Olympische Spelen Sport Topografie Olympisch stadion Topografie / Amsterdam(Stadions)
In shopping cart

More information

SCHELTEMA, F.G.;SCHELTEMA, H.J.
Nederlandsch burgerlijk bewijsrecht
Zwolle, W.E.J. Tjeenk Willink, 1939. geb., 536 pp. Publiek- en Privaatrecht, 17.
Book number: A000000000999
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Catalogue: Privaatrecht
In shopping cart

More information

NIEDERLANDE. - SCHELTEMA, J.H. (UITG.)
Nederlandsche liederen uit vroegeren tijd
Leiden : Brill, 1885. - xii, 458 S. OLn. m. Goldprägung.
Book number: 30560
€  27.00 [Appr.: US$ 33.87 | £UK 21.75 | JP¥ 2695]
Keywords: Dutch music, Netherlands, singing, songbooks, holländische Musik, Niederlande, Gesangkunst, Liederbücher, Gesangbücher
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | - Next page

New Search