| ||||
|
|
|
|||
| found: 39 books on 2 pages. This is page 1 - Next page |
VERSTAAN MY VERLANGSTE - 100 Liefdesgedichten in het Afrikaans 2003, Davidsfonds/Literair, 1e druk. Hardcover, de stofomslag heeft een licht schuifspoortje van ca. 3 cm. 136 pp. verder nieuw. -- Boek na BoekBook number: A14563 € 14.25 [Appr.: US$ 17.88 | £UK 11.5 | JP¥ 1422]
| In shopping cart More information div> |
VERSTAAN MY VERLANGSTE - 100 Liefdesgedichten in het Afrikaans. 2003, Davidsfonds - Literair, 1e druk. Hardcover met stofomslag, 136 pp. *Nieuw exemplaar. -- Boek na BoekBook number: A14562 € 12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248]
| In shopping cart More information div> |
Dochters van Afrika Uitgeverij Ooievaar, 1999. Paperback Als nieuw -- De Wijze UilBook number: 32821 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Roman
Keywords: Roman, Detective, Kinderboeken, Verhalenbundel | In shopping cart More information div> |
Die ding in die vuur Zonder Uitgever Zonder Jaar. Conditie Goed Binding: Paperback ISBN 9789053335239 -- Budget BoekBook number: 16843 € 11.00 [Appr.: US$ 13.8 | £UK 9 | JP¥ 1098]
Keywords: 9789053335239 | In shopping cart More information div> |
Die ding in die vuur Prometheus, 1996, 278 .pp, paperback, 12 x 20 cm. 0. Zeer Goed/Very Good/Très bien/Sehr gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Antwerpen) Book number: 222420&VT € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: Vertaalde Literatuur
Keywords: Vertaalde literatuur | In shopping cart More information div> |
Die Ding in Die Vuur HAUM-Literer. Softcover, Soft cover, ISBN: 9780798630658. Very Good. The wraps are slightly shelf rubbed.Some markings.Well bound.Book is in Afrikaans.EK. -- Chapter 1Book number: fs55 USD 15.00 [Appr.: EURO 12 | £UK 9.75 | JP¥ 1193]
Keywords: 9780798630658 | In shopping cart More information div> |
Die ding in die vuur. De beste verhalen Amsterdam, Prometheus. 1996, 1ste dr. Paperback, 20x12,5cm. 280 blz. Uit het Afrikaans vertaald door Riet de Jong-Goossens. Als Nieuw. Book number: 002365 € 9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Vertaalde Literatuur
Keywords: Afrikaans - Verhalen - Zuid-Afrika | In shopping cart More information div> |
Dochters van Afrika [verhalen over vrouwenlevens] gebonden in linnen, goed, Prometheus (Amsterdam), 1998, ISBN 9053336893 -- MooiboekBook number: 8141305 € 3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
| In shopping cart More information div> |
Dochters van Afrika: verhalen over vrouwenlevens Amsterdam: Prometheus, 1998. ;samengest. en ingel. door Riana Scheepers; vertaling [uit het Afrikaans] door Riet de Jong-Goossens Verhalen over het leven van uiteenlopende vrouwen in Zuid-Afrika in de twintigste eeuw. Met literatuur opgave 215 pagina's 20 cm. Als nieuw. -- De KantlijnBook number: 31100 € 5.50 [Appr.: US$ 6.9 | £UK 4.5 | JP¥ 549] Catalogue: Afrika
Keywords: Literatuur 9053336893 | In shopping cart More information div> |
Dochters van Afrika. Verhalen over vrouwenlevens. Amsterdam,Prometheus,1998. Pap.215p. Inleiding: Riana Scheepers. Vertaling: Riet de Jong-Goossens. Book number: 43705 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: AFRICA/AFRIKA, LITERATURE/LITERATUR | In shopping cart More information div> |
Dulle griet 1995. Paperback. Pp: 151. Verhalen, spelend in Zuid-Afrika. ISBN: 9789053333044. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U609160 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Romans
Keywords: 9789053333044 | In shopping cart More information div> |
Dulle Griet Amsterdam, Prometheus. 1996, 1ste dr. Paperback, 20x12,5cm. 152 blz. Opdracht: 'In die Stad van Dulle Griet, Antwerpen 96'. Uit het Afrikaans vertaald door Riet de Jong-Goossens. Als Nieuw. Gesigneerd met opdracht en datum. Book number: 002366 € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198] Catalogue: Vertaalde Literatuur
Keywords: Afrikaans - Verhalen - Zuid-Afrika | In shopping cart More information div> |
Dulle Griet Tafelberg, 1991. F 1st Edition. Softcover, Soft cover, ISBN: 9780624030645. Very Good. The wraps are slightly shelf rubbed.Internally clean and tightly bound.Book is in Afrikaans.EK -- Chapter 1Book number: fr83 USD 15.00 [Appr.: EURO 12 | £UK 9.75 | JP¥ 1193]
Keywords: 9780624030645 | In shopping cart More information div> |
Dulle Griet Tafelberg, 1991. F 1st Edition. Softcover, Soft cover, ISBN: 0624030644. Fine. the wraps are a touch shelf rubbed, but are not creased. the book has no inscriptions and the binding is excellent. the book is in afrikaans. -- Chapter 1Book number: 541k USD 15.00 [Appr.: EURO 12 | £UK 9.75 | JP¥ 1193] Catalogue: Afrikaans Language
Keywords: 0624030644 | In shopping cart More information div> |
Dulle Griet Prometheus, Paperback, 1995, 152 pagina's in goede staat, porto 2,00 euro.. Book number: D34/1262 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Verhalen
| In shopping cart More information div> |
Dulle griet Zonder Uitgever Zonder Jaar. Conditie Als nieuw Binding: Paperback ISBN 9789053333044 -- Budget BoekBook number: 18063 € 11.90 [Appr.: US$ 14.93 | £UK 9.75 | JP¥ 1188]
Keywords: 9789053333044 | In shopping cart More information div> |
Feeks. Verhalen. Amsterdam. Em. Querido's Uitgeverij bv. 2000. Original publisher's purple paperback, pictorial frontcover, 8vo: 120pp. Very fine copy - as new. ISBN: 9789021480732 Book number: 57919 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: 9789021480732 | In shopping cart More information div> |
Feeks 2000. Paperback. Pp: 120. Verhalen over bijzondere vrouwen in Zuid-Afrika. ISBN: 9789021480732. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U702429 € 6.95 [Appr.: US$ 8.72 | £UK 5.75 | JP¥ 694] Catalogue: Romans
Keywords: 9789021480732 | In shopping cart More information div> |
Feeks Amsterdam, Querido. 2000, First Edition. (ISBN: -) Paperback, 1o1 4. Good. Book number: 011598 € 5.50 [Appr.: US$ 6.9 | £UK 4.5 | JP¥ 549] Catalogue: Literatuur - Literature
| In shopping cart More information div> |
Feeks - Verhalen Amsterdam, E.M. Querido, 2000 (eerste druk NL) paperback, 120 pp., porto 2,00 euro isbn 9789021480732in zeer goede staat. Book number: EJ282/60148 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Verhalen
| In shopping cart More information div> |
Feeks, Verhalen Amsterdam, Querido 2000 (eerste en tweede druk) paperback, 120 pag., porto 2,00 euro, isbn 9789021480732 beide exemplaren in uitstekende staat. Book number: SP1060[2]/42107 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Verhalen
| In shopping cart More information div> |
Haai, Katriena - Wat Vertel Jy My Nou! J. P Van Der Walt, 1995. 3rd Edition. Softcover, Soft cover, ISBN: 079932132X. As New. No Jacket The book is as new. [TK] -- Chapter 1Book number: ct65 USD 15.00 [Appr.: EURO 12 | £UK 9.75 | JP¥ 1193]
Keywords: 079932132x | In shopping cart More information div> |
Haai, Katriena - Wat Vertel Jy My Nou! J. P. van der Walt, 1996. 4th Edition. Softcover, Soft cover, ISBN: 079932132X. Good. The wraps are slightly shelf rubbed.Light stain mark.Well bound.The book is in Afrikaans.[R.K] -- Chapter 1Book number: pi21 USD 15.00 [Appr.: EURO 12 | £UK 9.75 | JP¥ 1193] Catalogue: Afrikaans Language
Keywords: 079932132x | In shopping cart More information div> |
Haai, Katriena- wat vertel jy my nou ! LAPA, 2004. 2nd Edition. Softcover, Soft cover, ISBN: 0799329975. Fine. The wraps are slightly shelf rubbed.Internally clean.Excellent binding.The book is in Afrikaans.[R.K] -- Chapter 1Book number: ve69 USD 15.00 [Appr.: EURO 12 | £UK 9.75 | JP¥ 1193] Catalogue: Afrikaans Language
Keywords: 0799329975 | In shopping cart More information div> |
De Heiden-dochters juichen Prometheus 1996 (1e druk NL) paperback, uitstekende staat, porto 2,00 euro. Book number: D112/4030 € 3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349] Catalogue: Roman
| In shopping cart More information div> |