ascending
descending
found: 56 books on 3 pages. This is page 1
- Next page

BALZAC, HONORÉ DE & SCHARTEN, CAREL THEODOOR & SCHARTEN-ANTINK, MARGO SYBRANDA EVERDINA
Het gevloekte kind
1937. Linnen band. Pp: 174. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U1353616
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Romans
In shopping cart

More information

BOUTENS, WIES MOENS, WILLEM KLOOS, MARGOT VOS, CAREL SCHARTEN, P.C.
Van vijf moderne dichters (verzen van P.C. Boutens, Wies Moens, Willem Kloos, Margot Vos, Carel Scharten).
Amsterdam, Maatschappij voor goede en goedkoope lectuur, 1922. Linnen band, 98 pp, 18,5 x 12,5 cm. Nederlandsche Bibliotheek 435 Goed / good.
Book number: 23678
€  3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
Keywords: Nederlandsche Bibliotheek 435
In shopping cart

More information

BOUTENS, P.C., WIES MOENS, WILLEM KLOOS, MARGOT VOS, CAREL SCHARTEN
Van vijf moderne dichters. (verzen van dr. P.C. Boutens, Wies Moens, Willem Kloos, Margot Vos, Carel Scharten
Maatschappij voor Goede en Goedkoope lectuur, 1922. 1ste. Ingenaaid, linnen band, verguld bandstempel, 98 pp. .
Book number: 21873
€  6.50 [Appr.: US$ 8.15 | £UK 5.25 | JP¥ 649]
Keywords: Literatuur Nederlandstalig
In shopping cart

More information

RENARD, JULES & CAREL SCHARTEN (VERTALING) & JOZEF CANTRE (TEKENINGEN EN BANDONTWERP)
NATUURLIJKE HISTORIETJES
1955, Wereldbibliotheek 1e druk, uitgave speciaal voor de leden van WBV als Sinterklaascadeautje. Semi-Hardcover, ingenaaid, 54 pp. *Incl. losse brief van J.C. Winterink (namens het bestuur van WBV) aan de leden. Goed exemplaar.
Book number: A17568
€  6.95 [Appr.: US$ 8.72 | £UK 5.75 | JP¥ 694]
In shopping cart

More information

 -
SCHARTEN, CAREL
De bloedkoralen doekspeld, De geschiedenis van een jongen edelman uit het begin der 20e eeuw
Amsterdam, Querido, 1920. Gebonden, linnen band met goudopdruk, goud op snee, Literaire Luxe-reeks, 126 pp, 1e druk. Rug verkleurd, papieren sticker binnenzijde omslag:Stoom en boek-kunst en handelsdrukkerij J.M.Chs. Nijland (Soerabaja), Naam en preegstempel op schutblad.
Book number: 1953319
€  8.50 [Appr.: US$ 10.66 | £UK 7 | JP¥ 848]
In shopping cart

More information

 -
SCHARTEN, CAREL.
De bloedkoralen doekspeld. De geschiedenis van een jongen edelman uit het begin der XXste eeuw.
Amsterdam, Em. Querido, 1920. Gebonden. 126 p. Goud op snede. Literaire Luxereeks. Creme ballon linnen.
Book number: M2687
€  9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Catalogue: Proza
Keywords: proza
In shopping cart

More information

SCHARTEN, CAREL.
De bloedkoralen doekspeld. De geschiedenis van een jongen edelman uit het begin der XXste eeuw.
Amsterdam, Querido, 1920. Gebonden. 126 p. Goud op snee. Literaire Luxereeks. Groen leer. Rug geplakt.
Book number: K0334
€  13.50 [Appr.: US$ 16.94 | £UK 11 | JP¥ 1347]
Catalogue: Proza
Keywords: proza
In shopping cart

More information

SCHARTEN, CAREL
DE BLOEDKORALEN DOEKSPELD en andere korte vertellingen.
Amsterdam, Wereldbibliotheek, 1952. 1e druk. Gebonden met slappe kaft, kl8vo, Gaaf exemplaar /Stofomslag als nieuw, Deze verzameling schetsen is saamgelezen uit de twee bundels: 'Typen en Curiositeiten uit Italië' en 'Het bekertje van Valentijn'. De novelle 'De bloedkoralen doekspeld', die de titel geeft aan dit boek, was van de aanvang af een editie op zichzelf. De andere 6 verhalen zijn getiteld: 'Bellen blazen', 'De kapper van Tremalfo', 'Clorinda', 'De postiljon', 'Santa Caterina del Sasso' en 'Meneer Zaveer Lievejans'. 114 pag.
Book number: 003302
€  16.00 [Appr.: US$ 20.07 | £UK 13 | JP¥ 1597]
Keywords: italia
In shopping cart

More information

 -
SCHARTEN, CAREL
De bloedkoralen doekspeld. De geschiedenis van een jonge edelman begin der 20ste eeuw.
Querido, 1e druk 1920, Linnen, ingenaaid, porto 2,00 euro, redelijk tot goede staat.
Book number: D15/325
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Literatuur
In shopping cart

More information

SCHARTEN,CAREL.
De bloedkoralen doekspeld. De geschiedenis van een jongen edelman uit het begin der XXste eeuw.
Amst., Em.Querido, 1920. 126 blz. Gebonden. [99552]
Book number: 99552
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
In shopping cart

More information

SCHARTEN CAREL
De bloedkoralen doekspeld, De geschiedenis van een jongen edelman uit het begin der XXe eeuw
Amsterdam, 1920, 127 .pp, Pocket/Poche/Taschenbuch, 11 x 17 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 28733&111E
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

SCHARTEN CAREL
De bloedkoralen doekspeld, de geschiedenis van een jongen edelman uit het begin der Xxste eeuw
Amsterdam, 1927, 125 .pp, hard cover, 11 x 17 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 14098&51H
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

SCHARTEN CAREL
De bloedkoralen doekspeld, en andere korte vertellingen
Wereldbibliotheek, 1952, 114 .pp, hard cover, 11 x 19 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Antwerpen)
Book number: 222422&VT
€  3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
Keywords: Vertaalde literatuur
In shopping cart

More information

SCHARTEN, CAREL
Drie handgeschreven briefkaarten en een handgeschreven brief aan familie De Josselin de Jong.
Diverse formaten. Recto en verso. Gesigneerd 'Carel' en gedateerd '[poststempel:] 10 X 1933', '[poststempel:] 13 XII 1939', 'Florence. 6 Febr. 1942' en '[poststempel:] 25 5 42'. 33 resp. 45, 72 en 24 regels tekst.
¶ Uitvoerige berichten van het schrijversduo Carel Scharten en Margot Scharten-Antink, dat sinds 1924 in Italië de ene na de andere bestseller schreef en ondertussen flink flirtte met het Italiaanse fascisme. In de eerste briefkaart dankt Scharten voor het aangename verblijf in 'Huize Beukenstein': 'omdat ik steeds sterker het gevoel krijg van een echte en hechte vriendschap; een gevoel, zeer zeldzaam op lateren leeftijd, en daardoor des te heuglijker'. De tweede kaart, geschreven aan het begin van de Tweede Wereldoorlog, handelt over artikelen van Dolf de Josseling de Jong, twee nieuwe boeken, en hun verblijf in Italië: 'wij leven hier rustig aan den lijve, maar vol onrust in onzen geest. Het lot van Holland, en van onze arme schepen, met al den nasleep van dien, houden ons dagelijks in spanning. Het ergste schijnt afgewend'. In de lange brief laat Scharten zijn gedachten gaan over de situatie in Europa en Indië: 'Zoo weet een mensch, en berust erin, dat hij eenmaal het liefste dat hij heeft zal moeten verliezen. Maar als het eenmaal zoover is, dan blijkt theoretisch weten een wereld weg van de werkelijkheid'. Tevens over ongeluk in de familie: 'Het zijn moeilijke tijden, en voor Marjo, bijna op nu, wat àl te moeilijk'.
Book number: 251226
€  65.00 [Appr.: US$ 81.55 | £UK 52.25 | JP¥ 6487]
In shopping cart

More information

SCHARTEN, CAREL.
Guido Gezelle.
Amsterdam, L.J. Veen, z.j. Geniet. 16 p. [bibliotheekstempeltje].
Book number: B2622
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Catalogue: - Studie
Keywords: studie
In shopping cart

More information

 -
SCHARTEN CAREL
Guido Gezelle
Amsterdam, 16 .pp, Geniet/Stapled/Agrafé, 13 x 21 cm. Ex libris Smeyers, Band wat verkleurd/Discolouration, Omslag wat verkleurd/Cover discoloured. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 170565&386C
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: Literatuurgeschiedenis
In shopping cart

More information

SCHARTEN, CAREL
De Krachten Der Toekomst.
Twee delen in een band. Amsterdam, P.N.van Kampen & Zoon (1907). Or.linn. 202, 245p.
Book number: 1112
€  30.00 [Appr.: US$ 37.64 | £UK 24.25 | JP¥ 2994]
In shopping cart

More information

SCHARTEN, CAREL
De krachten der toekomst
Amsterdam: P. N. van Kampen & Zoon, 1909. 1e druk, 8vo, linnen band, 245pp. Pagina's versneden. Schutblad los. Sneden gebruind, boek verder in goede staat. (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 79592.LIW
€  25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
In shopping cart

More information

SCHARTEN, CAREL.
De krachten der toekomst.
Amsterdam, P.N. van Kampen, [1909]. Ingenaaid. 202 + 245 p. Twee delen. Eerste deel: Bilderdijks miskenning. Over proza-kunst. Twee nieuwe gidsers. Deel II: Waarin de schoonheid van een vers bestaat. Iets over spreektaal in verzen. Over tendenz in de kunst. Dichters van drie geslachten. Socialistische dichters. Naar het proza der toekomst. De taal der kunst. Realisme. Uitbloei van het realisme, of eerste opbloei eener nieuwe romantiek?
Book number: B6922
€  25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
Catalogue: Proza
Keywords: proza
In shopping cart

More information

SCHARTEN, CAREL.
Kroniek der Nederlandsche letteren 1919-20.
Em. Querido: Amsterdam, 1923. Gebonden, halflinnen, 1ste dr., opdracht aan uitgever, gesigneerd door Scharten, over o.a. Boeken, Augusta de Wit, Van Collem, Wasch, Baekelmans, Carry van Bruggen, Dirk Coster, goed ex., 188 pp.
Book number: 30456
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Catalogue: Literatuur
In shopping cart

More information

SCHARTEN, CAREL.
Kroniek der Nederlandsche letteren 1917-18.
Em. Querido: Amsterdam, 1919. Paperback, 1ste dr.,over o.a. Van Schendel, Swarth, Nijhoff, Van Collem, Caesar Gezelle, Cyriel Buysse, Timmermans, P.N. van Eyck, Carry van Bruggen, Nescio, goed ex., 235 pp.
Book number: 30455
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Catalogue: Literatuur
In shopping cart

More information

SCHARTEN, CAREL.
Kroniek der Nederlandsche letteren 1916.
Em. Querido: Amsterdam, 1917. Paperback, 1ste dr., over o.a.Streuvels en WW I, Joodsche lied en Jacob Israël de Haan, Couperus, Pallieter, Emants, Hopman en Wagenvoort, goed ex., 212 pp.
Book number: 30454
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Catalogue: Literatuur
In shopping cart

More information

SCHARTEN, CAREL.
Kroniek der Nederlandsche Letteren 1916.
Amsterdam, Em. Querido, 1917. Ingenaaid. 212 p.
Book number: B8521
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: - Studie
Keywords: studie
In shopping cart

More information

SCHARTEN, CAREL.
Kroniek der Nederlandsche Letteren 1919-1920. (Derde deel).
Amsterdam, Em. Querido, 1923. Gebonden. 188 p. Bibliotheekstempeltje.
Book number: B8450
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: - Studie
Keywords: studie
In shopping cart

More information

SCHARTEN, CAREL,
De roeping der kunst;
A'dam, Mij voor Goede en Goedkoope Lectuur, 1917, 1e, 416p., halfl., naam op Franse titel,
Book number: 3198
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: nederlands proza na 1880
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | - Next page

New Search