| ||||
|
|
|
|||
| found: 14 books |
KAREL EN THERESIA. Maldeghem, Delille, 1904 Gebrocheerd, originele uitgeversomslag, 18x13.7 cm., 108 pp. ¶ Duimpjesuitgave nummer 43. Book number: 32466 € 50.00 [Appr.: US$ 62.73 | £UK 40.25 | JP¥ 4990]
Keywords: . 43 letteren letterkunde | In shopping cart More information div> |
De Opper-Reeder - vertelsels uit het jaar Blok Davidsfonds, 1930. 142 pp., softcover. 1e druk. 8vo. penteekeningen van A. Dessenis. Volksreeks 230. Inscr.: . zeer goed. Book number: 7440 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: Literaire Romans Ned
Keywords: Volksreeks penteekeningen van A. Dessenis | In shopping cart More information div> |
Geschiedenis der Vlaamsche Letterkunde. Antwerpen, De Nederlandsche Boekhandel, 1910. Linnen band, 27cmx19cm, Bovenkant rug besch. Onderverdeeld in de periodes: 1830-1846, 1847-1870 en na 1870-1890. Met portretten, handschriften, prenten en naamlijst. 387 pag. Book number: 004602 € 34.00 [Appr.: US$ 42.66 | £UK 27.25 | JP¥ 3393] Catalogue: Algemeen - General
Keywords: belgië vlaanderen | In shopping cart More information div> |
Spelen van Cornelis Everaert. Leiden, 1920. LVIII,664 blz. Ing. Book number: 164466 € 45.00 [Appr.: US$ 56.46 | £UK 36.25 | JP¥ 4491]
Keywords: Dutch literature 16th century Nederlandse letterkunde 16e eeuw | In shopping cart More information div> |
Gheestelick Meyspel van t reyne Maecxsele ghezeyt de ziele Leuven/ Amsterdam, Bomans en Vanbrusselen/ Van der Vecht, 1906. 127pp. in de reeks "Leuvense tekstuitgaven" nr.2, 19cm. -- De LezenaarBook number: T56076 € 35.00 [Appr.: US$ 43.91 | £UK 28.25 | JP¥ 3493] Catalogue: Literatuur, taal-en letterkunde
Keywords: Religieuze Literatuur Vlaanderen België Rederijker poëzie dichtkunde | In shopping cart More information div> |
(35) Spelen van Cornelis Everaert vanwege de Mij. der Nederlandsche Letterkunde te Leiden met inleiding en aanteekeningen uitgegeven door J.W. Muller en L. Scharpé. Leiden, 1898-1920. LVIII,644 pp. Halflinnen. (stempel). Book number: 2566 € 89.00 [Appr.: US$ 111.66 | £UK 71.25 | JP¥ 8882]
| In shopping cart More information div> |
(35) Spelen van CORNELIS EVERAERT (naar HS. KB. Brussel 19036 met Inl. & Aant. Uitg. door. Leiden, [1898-] 1920;. LVIII-664 pp; (Mij.); los & besch. Book number: 18142 € 65.00 [Appr.: US$ 81.55 | £UK 52.25 | JP¥ 6487] Catalogue: Nederlands Middeleeuwen
Keywords: Neerlandistiek: Middeleeuwen,Everaert, Cornelis/Nederlands, Dutch, Niederländistiek, Medieval Literature, Literature Middle Ages, Mittelalterliche Philologie, Mittelalter, Middeleeuwse Literatuur, Philology, Arthur, Arthurian literature, Dutch: Medieval L | In shopping cart More information div> |
Spelen van Cornelis Everaert (Brugge 1480-1556) met inleiding en aanteekeningen Leiden, E.J. Brill, 1920. In-8°, 58 + 664 pp. Gebonden in half kunstlederen band, met behoud van de uitgeverskaften. Book number: 11746 € 60.00 [Appr.: US$ 75.28 | £UK 48.25 | JP¥ 5988]
Keywords: taal|theater|geschiedenis | In shopping cart More information div> |
Spelen van Cornelis Everaert, van wege de maatschappij der nederlandsche letterkunde te Leiden met inleiding en aantekeningen Leiden, E.J.Brill, 1920. 25 x 15,2 cm - LVIII+664 pgs - berbonden in linnen, orig. band niet bewaard - handtekening in inkt op titelblad, enkele onderlijningen in inkt, achteraan heel klein beetje sporen van vocht, niet storend, goed ex (foto op verzoek). Book number: 00888 € 24.00 [Appr.: US$ 30.11 | £UK 19.25 | JP¥ 2395] Catalogue: Literature
Keywords: rederijkers | In shopping cart More information div> |
Bdinski Zbornik. An Old-Slavonic Menologium of Women Saints (Ghent University Library Ms. 408, A.D. 1360). With an introduction by E. Voordeckers. Brugge, «De Tempel»,"Rijksuniversiteit te Gent. Werken uitgegeven door de faculteit van de wijsbegeerte en letteren --155-". 1973. In-8, 246 pp., reliure de l'éditeur, jaquette (jaquette défraîchie). Envoi au professeur R. Van Caenegem Book number: 30458 € 35.00 [Appr.: US$ 43.91 | £UK 28.25 | JP¥ 3493] Catalogue: Religion - Théologie - Spiritualités
Keywords: Littérature médiévale - Medieval literature Hagiographie - Hagiography bdinski zbornik vidin-empire menologium | In shopping cart More information div> |
Dietsche warande en belfort, overdruk uit jaargang 1904: Gezelle als spoker Antwerpen, 55 .pp, soft cover, 14 x 22 cm. foxing/roestvlekjes/rousseurs. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 41608&303C € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: Poëzie
Keywords: Poëzie | In shopping cart More information div> |
R.Lawet: Gheestelick Meyspel van tReyne Maecxsele ghezeyt de ziele. Leuven/Amsterdam, Bomans en Vanbrusselen/Van der Vecht, 1906. ingenaaid, niet afgesneden, 125 p.; tekstuitgave en aantekeningen; Leuvense tekstuitgaven. -- De MiniatuurBook number: M1745 € 23.00 [Appr.: US$ 28.86 | £UK 18.5 | JP¥ 2295] Catalogue: Middeleeuwen
Keywords: rederijkersspel. | In shopping cart More information div> |
R. LAWET: Gheestelick Meyspel van 't REYNE MAECXSELE ghezeyt de ZIELE (naar HS. KB. Brussel II-154, met Aant., Uitg. door). Leuven/ Amsterd., 1906;. 127 pp; (Leuvense Tekstuitg. 2). Book number: 18175 € 35.00 [Appr.: US$ 43.91 | £UK 28.25 | JP¥ 3493] Catalogue: Nederlands Middeleeuwen
Keywords: Neerlandistiek: Middeleeuwen,Lawet, Robert/Nederlands, Dutch, Niederländistiek, Medieval Literature, Literature Middle Ages, Mittelalterliche Philologie, Mittelalter, Middeleeuwse Literatuur, Philology, Arthur, Arthurian literature, Dutch: Medieval Litera | In shopping cart More information div> |
DE ROVERE'S SPEL VAN QUICONQUE VULT SALVUS ESSE. I. TEKST, Lier, Jozef Van In, z.d. Gebrocheerd, papieromslag, 160 x 240mm., 43pp. ¶ Overgedrukt uit " Leuvensche Bijdragen ". In goede staat. Book number: 20667 € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198] Catalogue: Theater ; Theater ; Théatre ; Theater
Keywords: toneel opvoering ROVERE'S overdruk | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 |