| ||||
|
|
|
|||
| found: 353 books on 15 pages. This is page 1 - Next page |
Duetten. Apeldoorn, Uitg. Semper Agendo B.V., z.j. (1975). Or. linnen en omslag met flappen, ongepagineerd. ¶ Beperkte genummerde en door beiden gesigneerde oplage van 250 exemplaren (90/250) op aquarel torchon vellin 150 grs. Prenten (beschermd door vloeipapier) van Fie de Ferrante. Mooi exemplaar. Book number: 21799 € 50.00 [Appr.: US$ 62.73 | £UK 40.25 | JP¥ 4990] Catalogue: Bibliofilie & geïllustreerde uitgaven
Keywords: Bibliofilie Ferrante, Fie de Gesigneerd Geïllustreerde uitgaven Nederlandse literatuur Poëzie Zeeland | In shopping cart More information div> |
Duetten. Apeldoorn, Uitg. Semper Agendo B.V., z.j. (1975). Linnen en omslag met flappen, ongepagineerd. ¶ Beperkte genummerde en door beiden gesigneerde oplage van 250 exx. (76/250) op aquarel torchon vellin 150 grs. Prenten (beschermd door vloeipapier) van Fie de Ferrante. Iets verkleurd; verder mooi exemplaar. Book number: 2572 € 50.00 [Appr.: US$ 62.73 | £UK 40.25 | JP¥ 4990] Catalogue: Bibliofilie & geïllustreerde uitgaven
Keywords: Bibliofilie Ferrante, Fie de Gesigneerd Geïllustreerde uitgaven Nederlandse literatuur Poëzie Zeeland | In shopping cart More information div> |
Duetten. Apeldoorn, Uitg. Semper Agendo B.V., z.j. (1975). Linnen met omslag met flappen en het originele beschermfolie, ongepagineerd. ¶ Beperkte genummerde en door beiden gesigneerde oplage van 250 exemplaren (35/250) op aquarel torchon vellin 150 grs. Prenten (beschermd door vloeipapier) van Fie de Ferrante. Met extra handtekeningen van Van Schagen en Fie de Ferrante op eerste schutblad! Mooi exemplaar. Book number: 8722 € 75.00 [Appr.: US$ 94.1 | £UK 60.25 | JP¥ 7485] Catalogue: Bibliofilie & geïllustreerde uitgaven
Keywords: Bibliofilie Ferrante, Fie de Gesigneerd Geïllustreerde uitgaven Nederlandse literatuur Poëzie Zeeland | In shopping cart More information div> |
Duetten. Apeldoorn. Uitgeverij Semper Agendo B.V. 1975. Original publisher's black cloth hardback, white ornament frontcover, white title spine, pictorial dustjacket, 8vo; [40]pp. 17 illustrations, colophon. Fine copy. Printed in 250 numbered copies and signed by author and monogramed by the artist. This is nr. 13 ISBN: 90-6086-614-2. Book number: 16527 € 45.00 [Appr.: US$ 56.46 | £UK 36.25 | JP¥ 4491]
Keywords: 9060866142 | In shopping cart More information div> |
Zeeuwse Reflexen. Met begeleiding van Jan Heyse. Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1953. Cloth-covered boards (hardcover) with pictorial dustjacket, 18 x 23,2 cms., 78 (2) pp. with b/w illustrations, nice complete copy. Book number: 20543 € 24.00 [Appr.: US$ 30.11 | £UK 19.25 | JP¥ 2395] Catalogue: Dutch Artists 20th Century
Keywords: Dutch Artists 20th Century | In shopping cart More information div> |
Dit leven hier. Zengedichten en foto's 1979. Paperback. Pp: 61. ISBN: 9789064120060. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U378551 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Spiritualiteit
Keywords: 9789064120060 | In shopping cart More information div> |
Kalligram - Spiegelbeeldig. "Ordening des hemels". Door J.C.J. van Schagen 1891 Vlissingen - 1985 Deventer. Afmeting: 17,5 x 37 cm. Geleverd in zuurvrij passe-partout. Book number: 23411 € 250.00 [Appr.: US$ 313.65 | £UK 200.25 | JP¥ 24950]
Keywords: Schagen, J.C. van etchings/etsen other engravings/overige gravures prints/prenten | In shopping cart More information div> |
24 conversaties met de nachtpoes. Stichting Dichtersgroep Dimensie 1981, ing, ill. Bas Blankevoort., . Book number: sa152 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Literatuur
Keywords: Literatuur | In shopping cart More information div> |
24 Conversaties met de nachtpoes Leiden, Dimensie. 1981, 1e dr. Softcover, Pb. 8vo. Obl. 51p. met illustraties. Keurig ex. Book number: 006651 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Poëzie
| In shopping cart More information div> |
44 reflexen. Domburgse Cahiers No. VIa Mei 1965. Domburg, In eigen beheer, 1965. Oorspr. omslag. N.p. Book number: B3752 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Poëzie
Keywords: poëzie | In shopping cart More information div> |
50 vreugden Schoorl, [Flora Pers], 1983. z.p. - Verzorging door Mia-Pot van Regteren Altena - oplage 100, genummerd V, vetersluiting Book number: 37184 € 20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996] Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry | In shopping cart More information div> |
Al tuimelende. Amsterdam, Peter Loeb, 1975. Or. omslag. 86 p. Domburgse Cahiers no. XXIII. Book number: A0269 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Proza
Keywords: proza | In shopping cart More information div> |
Al tuimelende. Amsterdam, Loeb, 1975, 1e dr., oorspronkelijk omslag, 88 p., opl.2000 ex. Domburgse Cahiers 23. Met opdracht op fr. titelpagina, dd 9-5-75. En een drieregelig gedicht: 'de wind waait zomaar / de wolken varen zomaar / dit boek kwam zomaar'. Book number: 9123 € 20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996] Catalogue: Nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
Al tuimelende. Amsterdam, Peter Loeb, 1975, 1e, garenloos; Domburgse Cahiers nr.23, 86p. Gesigneerd. Book number: 338 € 16.00 [Appr.: US$ 20.07 | £UK 13 | JP¥ 1597]
Keywords: Nederlands proza | In shopping cart More information div> |
Al tuimelende. Amsterdam, Peter Loeb, 1975. Or. omslag met flappen, 86+2p. ¶ Domburgsche Cahiers no. XXIII. Oplage 2.000 exemplaren. Omslag iets vlekkerig; verder goed exemplaar. Book number: 13142 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur Zeeland | In shopping cart More information div> |
Al tuimelende. Amsterdam, Peter Loeb, 1975. Or. omslag met flappen, 86+2p. ¶ Domburgsche Cahiers no. XXIII. Oplage 2.000 exemplaren. Mooi exemplaar. Book number: 2590 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur Zeeland | In shopping cart More information div> |
Al tuimelende. Domburgse cahiers no.XXIII. 1ste druk. Amsterdam, Peter Loeb. 1975. 86 p. Paperback met stofomslag. * Lichte gebruikssporen. Book number: 35428 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Bibliofiel
Keywords: Bibliofiel Literatuur Literatuur, Nederlandse | In shopping cart More information div> |
AL TUIMELENDE. Amsterdam, Peter Loeb, uitgever, 1975. 1e druk. Paperback/garenloos, 21,5cmx14cm, Net exemplaar. Deel 23 in de serie 'Domburgse cahiers'. Oplage: 2000 exemplaren. Omslag en typografie: Leendert Stofbergen. 86 + (2) pag. Book number: 012975 € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198] Catalogue: Algemeen - General
| In shopping cart More information div> |
Al tuimelende A'dam, Peter Loeb, 1975 Domburgse Cahiers no. XXIII. Opl.2000 expl. 86 pp. Book number: L5000 € 11.50 [Appr.: US$ 14.43 | £UK 9.25 | JP¥ 1148] Catalogue: Literature
Keywords: photography | In shopping cart More information div> |
Al tuimelende. Amsterdam, Peter Loeb, 1975. Or. omslag met flappen, 86+2p. ¶ Domburgsche Cahiers no. XXIII. Oplage 2.000 exemplaren. Omslag verkleurd; naam op eerste pagina; hier en daar iets bruin; verder goed exemplaar. Book number: 24262 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur Zeeland | In shopping cart More information div> |
Al tuimelende. Loeb. 1975, 1e Druk. (ISBN: 906213002x) . Book, 86 blz. Domburgse Cahiers no. XXIII. Oplage: 2000 exemplaren. Omslag met flappen. Goed. Book number: 004516 € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
Keywords: 906213002x | In shopping cart More information div> |
Al tuimelende, Amsterdam, Loeb, 1975, 1e druk, 88 blz., paperback; 8vo Boekgrootte tot 247 mm. Staat: Goed; isbn: 906213002X; . Domburgse Cahiers XXIII,. Book number: 9092 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Nederlandse Literatuur: proza en letterkunde
Keywords: LITERATUUR Nederlands na 1900 | In shopping cart More information div> |
Al tuimelende. Loeb. 1975, 1e Druk. (ISBN: 906213002x) . Book, Domburgse Cahiers XXIII. Oplage: 2000 exemplaren. Omslag met flappen. 86 blz. Als Nieuw. Book number: 004339 € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
Keywords: 906213002x | In shopping cart More information div> |
Al tuimelende. Amsterdam; 1975; Peter Loeb; Domburgse cahiers no. XXIII; 86 p. ¶ Gesigneerd met opdracht. Mooi exemplaar. Book number: 514 € 20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996] Catalogue: Zeeland
Keywords: Zeeland literature/literatuur | In shopping cart More information div> |
Al tuimelende. Domburgse Cahiers XXIII. Amsterdam 1975, 86 pag. Exemplaar als nieuw. Price outside EU (no VAT): euro 8 Book number: 51983 € 8.48 [Appr.: US$ 10.64 | £UK 7 | JP¥ 846] Catalogue: Literatuur
Keywords: /Literatuur | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | - Next page