| ||||
|
|
|
|||
| found: 35 books on 2 pages. This is page 1 - Next page |
Droomvaart [Atlantis-serie No. 10] Den Haag, A.A.M. Stols 1943 (eerste druk) gebonden, 45 pag., porto 2,00 euro NL. Boekje is enigszins verkleurd, maar in goede staat.. Book number: TP152/54287 € 10.00 [Appr.: US$ 13.27 | £UK 8.5 | JP¥ 1021] Catalogue: Poezie
| In shopping cart More information div> |
Eveline'.Een Haagse roman. Amsterdam, Oorschot,G.A.van, 1948. First Edition. Cloth, 8vo - over 73/4" - 93/4" tall, Good/No Jacket, Ln.geb.177 pag. Book number: 004941 € 9.00 [Appr.: US$ 11.95 | £UK 7.75 | JP¥ 919] Catalogue: Literatuur
Keywords: Haagse roman; | In shopping cart More information div> |
Friesch dorpsleven uit een vorige tijd. Santpoort, Mees, 1921. Gebonden 172 p. Band- en letterversieringen Fokko Mees. Handgeschept papier. Oplage 200 exx. bibliotheekstempeltje op titelpagina Book number: P1813 € 35.00 [Appr.: US$ 46.46 | £UK 29.25 | JP¥ 3574] Catalogue: Proza
Keywords: proza | In shopping cart More information div> |
Heerk Walling. Amsterdam, Wereldbibliotheek, [1936]. 2e druk. Gebonden. 228 p. Bandteekening en houtsneden van Fokko Mees. Book number: B5944 € 12.00 [Appr.: US$ 15.93 | £UK 10.25 | JP¥ 1225] Catalogue: Proza
Keywords: proza | In shopping cart More information div> |
Heerk Walling; A'dam, Wereldbibliotheek, 1936, 1e(maar eerder als luxe-editie in 200 expl. bij Mees, o.d.t. Friesch dorpsleven uit een vorige tijd), linnen, Book number: 13717 € 7.00 [Appr.: US$ 9.29 | £UK 6 | JP¥ 715] Catalogue: Nederlands proza na 1880
Keywords: nederlands proza na 1880 | In shopping cart More information div> |
Heerk Walling Wereldbibliotheek, 1936. Gebonden. 228 blz. Book number: 404-566 € 12.00 [Appr.: US$ 15.93 | £UK 10.25 | JP¥ 1225] Catalogue: Wereldbibliotheek
| In shopping cart More information div> |
Heerk Walling. Amsterdam, Wereldbibliotheek, 1936. bandtekening en houtsneden Fokko Mees genaaid, linnen band, zonder stofomslag, 2e druk, 228 pp.; goed ex. -- De MiniatuurBook number: N2421 € 9.00 [Appr.: US$ 11.95 | £UK 7.75 | JP¥ 919] Catalogue: Nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
Heerk Walling, Amsterdam, WB, 1e dr.1936, 228p., Linnen., Ills.: Fokko MEES Band: Fokko MEES, Het boek verscheen eerder onder een de titel "Friesch Dorpsleven uit een vorige tijd" in een oplage van 200 exemplaren., Book number: 12793 € 15.00 [Appr.: US$ 19.91 | £UK 12.75 | JP¥ 1532]
Keywords: nederlands | In shopping cart More information div> |
In de stroom, A'dam, v.Oorschot, 1e dr.1956, 135p., Linnen & omsl., Omsl. zéér gaaf! Op geschept papier. naam op schutbl., Prachtige herinneringen aan o.a. ALBERT VERWEY, TROELSTRA, F. v. EEDEN en de weduwe van Alex Grutteling (sic!)., Book number: 1950 € 22.50 [Appr.: US$ 29.87 | £UK 19 | JP¥ 2297]
Keywords: nederlands | In shopping cart More information div> |
In de stroom. Amsterdam, G.A. van Oorschot, 1956. 1e druk. Gebonden S.O. onafgesneden. 135 p. Gedrukt op Pannekoek. Book number: B4337 € 25.00 [Appr.: US$ 33.19 | £UK 21 | JP¥ 2553] Catalogue: - Studie
Keywords: studie | In shopping cart More information div> |
In de stroom 1956. Linnen band met stofomslag. Pp: 135. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U770182 € 20.00 [Appr.: US$ 26.55 | £UK 16.75 | JP¥ 2042] Catalogue: Romans
| In shopping cart More information div> |
In de stroom 1956. Linnen band met stofomslag. Pp: 135. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U1158710 € 7.50 [Appr.: US$ 9.96 | £UK 6.5 | JP¥ 766] Catalogue: Romans
| In shopping cart More information div> |
In de stroom (jeugdherinneringen); A'dam, Van Oorschot, 1956, 1e, 136p., linnen, geen stofomslag, op Pannekoek voorplat heeft wat waterschade, Book number: 3606 € 8.25 [Appr.: US$ 10.95 | £UK 7 | JP¥ 842] Catalogue: Nederlands proza na 1880
Keywords: nederlands proza na 1880 | In shopping cart More information div> |
In de stroom. Amsterdam, G.A. van Oorschot/Uitgever, 1956. Linnen. Met stofomslag. Gebonden. 8vo. 135 pp. (Randen omslag met lichte beschadiging. Verder goed ex.). Op zwaar papiet uitgegeven. Terugblik op haar leven en werk door Friese dichteres en prozaïste. Book number: 37686 € 12.00 [Appr.: US$ 15.93 | £UK 10.25 | JP¥ 1225] Catalogue: Literature/Letterkunde
Keywords: letterkunde / literature | In shopping cart More information div> |
In de stroom. Amsterdam,Oorschot,1956. Geb.Or.linn.band.135p. Book number: 11743 € 18.00 [Appr.: US$ 23.89 | £UK 15.25 | JP¥ 1838]
Keywords: AUTOBIOGRAPHY/AUTOBIOGRAPHIE, LITERATURE/LITERATUR | In shopping cart More information div> |
Leven van Karel de Stoute Amsterdam, 1938, 199 .pp, hard cover, 12 x 19 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b) Book number: 11016&355G € 11.00 [Appr.: US$ 14.6 | £UK 9.25 | JP¥ 1123] Catalogue: Algemene Geschiedenis
Keywords: Algemene geschiedenis | In shopping cart More information div> |
Leven van Karel de Stoute Amsterdam, Querido, 1944. 199 pp., Gebonden. 12 x18,5 cm. Salamander . Inscr.: . s.o. goed, goed+. Book number: 5610 € 7.00 [Appr.: US$ 9.29 | £UK 6 | JP¥ 715] Catalogue: Literaire Romans Ned
Keywords: Salamander | In shopping cart More information div> |
Leven van Karel de Stoute Amsterdam Querido 1944. 199 Leinen Buch in sauberem Zustand mit altersbedingten Gebrauchsspuren, Buchdeckel sauber, berieben, an den Ecken und Kanten abgerieben und bestossen. Buchrücken leicht ausgeblich, Sprache: , siehe Beschreibung, insgesamt gut Book number: BU081670 € 13.00 [Appr.: US$ 17.26 | £UK 11 | JP¥ 1327] Catalogue: Varia
| In shopping cart More information div> |
Leven van Karel de Stoute. 1944 (HB, lin., geb., 199 pag.) Amsterdam. Quirido. Roman. Book number: 35466 € 12.50 [Appr.: US$ 16.59 | £UK 10.5 | JP¥ 1276]
Keywords: Brabant | In shopping cart More information div> |
Leven van Karel de Stoute. Amsterdam, N.V.Em.Querido's Uitgeversmij, 1944, 199 pp. geb. 11.5 x 18.5 cm. Salamanderreeks. ; in goede staat. Book number: 01464 € 4.50 [Appr.: US$ 5.97 | £UK 4 | JP¥ 459] Catalogue: Literatuur
Keywords: biografieën | In shopping cart More information div> |
Leven van Karel de Stoute, roman; A'dam, Querido, 1938, z.dr., 202p., gecart., met stofomslag, blauwe salamander, naam op schutblad, Book number: 5384 € 4.75 [Appr.: US$ 6.31 | £UK 4 | JP¥ 485] Catalogue: Biografieën/biografische romans
Keywords: biografieën/biografische romans | In shopping cart More information div> |
Leven van Karel de Stoute. Amsterdam, Em. Querido, 1944. Gebonden S.O. 199 p. Salamander. Book number: B5916 € 9.00 [Appr.: US$ 11.95 | £UK 7.75 | JP¥ 919] Catalogue: Proza
Keywords: proza | In shopping cart More information div> |
Leven van Karel de Stoute. Amsterdam, Querido, 1938. 199pp ingenaaid, karton, De Salamanderreeks, goede staat, Tweedehands; rug en randen verschoten, roestvlekjes op snede, verder goed. Book number: 1100004518 € 3.80 [Appr.: US$ 5.04 | £UK 3.25 | JP¥ 388] Catalogue: Proza
Keywords: Nederlandse Literatuur; Historische Romans; Karel de Stoute | In shopping cart More information div> |
Naar het onzichtbare Santpoort: Mees, 1929. Nine van der Schaaf 87 pagina's 22 cm. Zeer goed. -- De KantlijnBook number: 6264 € 24.50 [Appr.: US$ 32.52 | £UK 20.5 | JP¥ 2502] Catalogue: Poëzie en gedichten
| In shopping cart More information div> |
Poezie. Voorschoten,Mees,1919. Broch.77p. - Band sterk beschadigd. Book number: 1935 € 18.00 [Appr.: US$ 23.89 | £UK 15.25 | JP¥ 1838]
Keywords: POETRY/GEDICHTE | In shopping cart More information div> |