ascending
descending
found: 301 books on 13 pages. This is page 1
- Next page

ALPAERTS FLOR - ALFRED VAN DEUREN - MAURITS SABBE ( EDITORS )
Vlaamsche Muziek. Een muziekuitgave voor iederen. 4 nummers. (Nrs. 9 , 10 , 19 , 22 )
Antwerpen, s.d. (ca. 1935), in-4°, genaaide nummers, met originele geïllustreerde omslag. ca. 8 pp tekst en ca. 16 pp met gedrukte muziek. Omslagen iets bestoft. Beschikbaar ; Nr. 9 Parisina van Edward Keurvels. Nr. 10 Hendrik Waelput album. Nr. 19 Peter Benoit , De Schelde. Nr. 22 . Karel Candael album. Prijs voor de 4 albums.." .
Book number: 37249
€  60.00 [Appr.: US$ 75.28 | £UK 48.25 | JP¥ 5988]
In shopping cart

More information

ALPAERTS F., VAN DEUREN A., SABBE MAURITS
Vlaamsche muziek: 22 delen
Antwerpen, 1928, 2000 .pp, New binding/Nieuwe band, 31 x 26 cm. Geïllustreerd/Illustrated/Illustré/Illustriert + foto, groene linnen band. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Westerlo)
Book number: 264994&TFL2
€  170.00 [Appr.: US$ 213.28 | £UK 136.25 | JP¥ 16966]
Catalogue: Muziek
Keywords: Muziek
In shopping cart

More information

BASSE MAURITS DR. - H. DE HOON , LOUIS FRANCK - MAURITS SABBE - HERMAN TEIRLINCK E.A. ( REDACTIE )
Vlaamsche Gids ( De ) Algemeen Tweemaandelijksch Tijdschrift. Nieuwe Reeks Jaargang XII Nr. 1 en Nr. 2 (1923 - 1924).
Antwerpen, Nederlandsche Boekhandel, 1923, in-8°, originele nummers zoals gepubliceerd, genaaid, originele omslag, rug beschadigd. Omslag licht beschadigd en verkleurd.. .
Book number: 37598
€  30.00 [Appr.: US$ 37.64 | £UK 24.25 | JP¥ 2994]
In shopping cart

More information

BASSE MAURITS DR. - H. DE HOON , LOUIS FRANCK - MAURITS SABBE - HERMAN TEIRLINCK E.A. ( REDACTIE )
Vlaamsche Gids ( De ) Algemeen Maandschrift. 24e Jaargang . 7 losse nummers . 4 (Januari 1936) , 6 (Maart 1936) , 8, 9, 10 , 11 , 12 ( September 1936 ).
Antwerpen, Nederlandsche Boekhandel, 1931-32, in-8°, originele nummers zoals gepubliceerd, genaaid, originele omslag, rug beschadigd. Omslag licht beschadigd en verkleurd.. .
Book number: 37602
€  50.00 [Appr.: US$ 62.73 | £UK 40.25 | JP¥ 4990]
In shopping cart

More information

BASSE MAURITS DR. - H. DE HOON , LOUIS FRANCK - MAURITS SABBE - HERMAN TEIRLINCK E.A. ( REDACTIE )
Vlaamsche Gids ( De ) Algemeen Maandschrift. 21e Jaargang . 3 losse nummers . 5 (Februari 1933) , 6 (Maart 1933) , 11 ( Augustus 1933 ).
Antwerpen, Nederlandsche Boekhandel, 1931-32, in-8°, originele nummers zoals gepubliceerd, genaaid, originele omslag, rug beschadigd. Omslag licht beschadigd en verkleurd.. .
Book number: 37601
€  35.00 [Appr.: US$ 43.91 | £UK 28.25 | JP¥ 3493]
In shopping cart

More information

BASSE MAURITS DR. - H. DE HOON , LOUIS FRANCK - MAURITS SABBE - HERMAN TEIRLINCK E.A. ( REDACTIE )
Vlaamsche Gids ( De ) Algemeen Maandschrift. 5 nummers Nieuwe Reeks Jaargang XIV Nr. 4 (Januari 1926) , Nr. 10 , 11 , 12 (September 1926). Bijgevoegd Nummer Juli 1928.
Antwerpen, Nederlandsche Boekhandel, 1926, in-8°, originele nummers zoals gepubliceerd, genaaid, originele omslag, rug beschadigd. Omslag licht beschadigd en verkleurd.. .
Book number: 37604
€  30.00 [Appr.: US$ 37.64 | £UK 24.25 | JP¥ 2994]
In shopping cart

More information

BASSE MAURITS DR. - H. DE HOON , LOUIS FRANCK - MAURITS SABBE - HERMAN TEIRLINCK E.A. ( REDACTIE )
Vlaamsche Gids ( De ) Algemeen Maandschrift. 20e Jaargang . 5 losse nummers . 1 (October 1931) , 5 (Februari 1932) , 7 (April) , 10 (Juli) , 11 ( Augustus).
Antwerpen, Nederlandsche Boekhandel, 1931-32, in-8°, originele nummers zoals gepubliceerd, genaaid, originele omslag, rug beschadigd. Omslag licht beschadigd en verkleurd.. .
Book number: 37600
€  40.00 [Appr.: US$ 50.18 | £UK 32.25 | JP¥ 3992]
In shopping cart

More information

BASSE MAURITS DR. - H. DE HOON , LOUIS FRANCK - MAURITS SABBE - HERMAN TEIRLINCK E.A. ( REDACTIE )
Vlaamsche Gids ( De ) Algemeen Tweemaandelijksch Tijdschrift. Nieuwe Reeks Jaargang XIII Nr. 4 (Januari 1925) en Nr. 11 ( Augustus 1925). ( 2 nummers).
Antwerpen, Nederlandsche Boekhandel, 1925, in-8°, originele nummers zoals gepubliceerd, genaaid, originele omslag, rug beschadigd. Omslag licht beschadigd en verkleurd.. .
Book number: 37599
€  30.00 [Appr.: US$ 37.64 | £UK 24.25 | JP¥ 2994]
In shopping cart

More information

BEERS, JAN VAN & SABBE, MAURITS
Gedichten: jongelingsdroomen (10e dr.), Levensbeelden (6e dr.), Gevoel en leven (5e dr.), Rijzende blaren (3e dr.) [en] De idylle van Vriend Mathijs. Eeuwfeest-uitgave
1921. Gekartonneerd. Pp: 444. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U344963
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Over Literatuur
In shopping cart

More information

BEERS, JAN VAN [DR. MAURITS SABBE - INTROD.].
Gedichten [Jongelingsdroomen - Levensbeelden - Gevoel en Leven - Rijzende Blaren - De idylle van Vriend Mathijs]. Eeuwfeest-Uitgave.
Antwerpen. L. Opdebeek Uitgever. 1921. Coloured cloth-covered boards, 8vo: frontispiece portrait, [iv], xvi, 444pp. illustrations, table of contents. Fine & firm copy.
Book number: 38854
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

BEERS,VAN JAN,SABBE MAURITS
Gedichten. Eeuwfeest-Uitgave (Jongelingsdromen, Levensbeelden, Gevoel en leven, Rijzende blaren, De idylle van vriend Mathijs)
L.Opdebeek - Antwerpen, 1921. 10e, 6e, 5e, 3e. Met de steun van de Stad Antwerpen, bezorgd door de familie van den dichter. Inleiding door Dr. Maurits Sabbe, ingenaaid, geïll., XVI-440p, nog deels niet opengesneden. Goed.
Book number: 2555
€  14.50 [Appr.: US$ 18.19 | £UK 11.75 | JP¥ 1447]
Keywords: Bibliofiele Bijzondere uitgaven
In shopping cart

More information

GISTELINCK, FRANS/ SABBE, MAURITS.
EARLY SIXTEENTH CENTURY PRINTED BOOKS 1501 - 1540.
Leuven, Peeters/ Bibliotheek Godgeleerdheid, 1994., Bound, editors' cloth, 23,5x32,5cm, 567pp, illustrated b/w, index.
¶ In the Library of the Leuven Faculty of Theology. Tekst english/ nederlands/ français.
Book number: 7033
€  70.00 [Appr.: US$ 87.82 | £UK 56.25 | JP¥ 6986]
Keywords: old oude boeken livre ancien
In shopping cart

More information

GISTELINCK, FRANS & MAURITS SABBE [EDS.].
Early Sixteenth Century Printed Books 1501-1540 in the Library of the Leuven Faculty of Theology.
Leuven. Bibliotheek Godgeleerdheid-Uitgeverij Peeters. 1994. Original publisher's light blue cloth hardback, red title spine, illustration pasted on frontcover, tall 4to; pictorial endpapers, xxiv, 568pp. very richly illustrated, index collaborateurs, index provenances, index printers- publishers - booksellers, list reproduced woodcuts. Very fine copy. Volume 15: Documenta Libraria. ISBN: 90-73683-12-2.
Book number: 16690
€  75.00 [Appr.: US$ 94.1 | £UK 60.25 | JP¥ 7485]
Keywords: 9073683122
In shopping cart

More information

GISTELINCK FRANS & SABBE MAURITS
Early sixteenth century printed books (1501-1540) in the library of the Leuven Faculty of Theology
Leuven, Bibliotheek Godgeleerdheid / Peeters, 1994. xxii + 567pp.with 241 ills. in colour, 32cm. in the series "Documenta libraria" vol.15, cloth, fine condition, [contributions in Dutch, French and English], R74635
Book number: R74635
€  65.00 [Appr.: US$ 81.55 | £UK 52.25 | JP¥ 6487]
Catalogue: Religie
Keywords: religie religion Belgicana België Belgique Brabantica Brabant Leuven boekwezen boekwereld postincunables theologie theology boekdrukkunst library bibliotheek
In shopping cart

More information

DE HOON H. - DE JANS CARLO - DE MONT POL - FRANCK LOUIS - FREDERICQ PAUL - ROOSES MAX - SABBE MAURITS - VERCOULLIE J.
De Vlaamsche Gids (5e jaargang nr.3, mei-juni 1909)
Antwerpen, 1909, 95 .pp, soft cover, 18 x 25 cm. Algemeen tweemaandelijksch tijdschrift, Band wat verkleurd/Discolouration, Omslag verkleurd/Cover discoloured, Rug beschadigd/Spine damaged, Aantekeningen/Annotations. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 194832&259G
€  30.00 [Appr.: US$ 37.64 | £UK 24.25 | JP¥ 2994]
Keywords: Literatuurgeschiedenis
In shopping cart

More information

DE LAEY OM.K., SABBE MAURITS, E.A.
Vlaanderen. Maandschrift voor Vlaamsche Letterkunde jg.5 nr.6 (juni 1907)
Bussum/Antwerpen/Gent, Van Dishoeck / Den Nederlandschen Boekhandel, 1907. pp.225-272 + [4]pp.publiciteit, 25cm. orig.omslag, enkele roestvlekjes, goede staat, [bevat o.a.: DE LAEY Om.K. Hardenburg, pp.225-248 & SABBE Maurits, De vrome Rit, pp.249-259], T76457
Book number: T76457
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: letteren literatuur Belgicana Vlaanderen
In shopping cart

More information

MINNE, JORIS & SABBE, MAURITS [VOORW.]
Atmosfeer van Antwerpen. Zes-en-dertig houtgravures
Gemeentebestuur van Antwerpen, 1930. Paperback. Eerste uitgave. Goed ex. maar randen van omslag met kleine foutjes en kreuk vooraan. // Antwerpiana / de Vijf / houtsneden. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U65785
€  25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
Catalogue: Kunst
In shopping cart

More information

MOLIERE/ SABBE, MAURITS ( AUTEURS );
LES PRECIEUSES RIDICULES/ BIETJE,
Leuven/ Louvain, Koninklijk Atheneum/ Athenée Royal, 1943 Programma over 2 pagina's, blauwe druk op wit papier, 130 x 220mm.
¶ Comédie en I acte. Opvoering van donderdag 28 october 1943. Goede staat.
Book number: 26786
€  3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
Keywords: theatre toneel toneelstuk drama / LouvainTreurspel spel
In shopping cart

More information

NIEUW LEVEN (PERIODICAL), MAURITS SABBE (EDITOR)
Nieuw Leven. Kunstblad verschijnende om de 14 Dagen. Beeldende Kunsten, Letterkunde, Muziek, Tooneel, Oudheidkunde, Wetenschappen.
Mechelen, 1(1905) - 2(1906)(all published). 27 x 22 cm, ca. 200 pp/year, with b/w ill. Bound in 2 vols., in slipcase, uncut, printed on vergé paper.(Director was Maurits Sabbe who later became curator of the Plantin-Moretus Museum in Antwerp. Nicely produced periodical with Art Nouveau typography).. .
Book number: 3827
€  600.00 [Appr.: US$ 752.76 | £UK 480.25 | JP¥ 59880]
In shopping cart

More information

NIJHOFF, DIRK CHRISTIAAN & A.J.M.H. SCHILLINGS & DR. MAURITS SABBE & ALFRED HERMANN & JAN JURRIEN MOOLHUIZEN
VONDEL CONVOLUTE: Vondels Hecuba, Gebroeders en Maria Stuart. Aestetisch Beschouwd & Dierkennis en diersage bij Vondel & Voldel en de regeerders van Amsterdam & Joost van den Vondels " Gijsbrecht van Aemstel "in seinem Verhältnis zum zweitem Buch von Vergils " Aeneis " & Vondels Lucifer en Miltons Verloren Paradijs [5 Vols. in 1].
Utrecht. J.L. Beijers. 1886. Plain green cloth hardback, thick tall 8vo: viij, 93pp. & 220pp. & x, 166pp. & 108pp. & iv, 128pp. Firm copy.
Book number: 32850
€  50.00 [Appr.: US$ 62.73 | £UK 40.25 | JP¥ 4990]
In shopping cart

More information

PLANTIJN. ROOSES, MAX & MAURITS K.M.W.SABBE (PREF.).
Les rimes de Christophe Plantin (deuxieme edition augmentee).
Anvers, Musee Plantin-Moretus, [1922]. 65 pp. 4 b/w plates. Cloth.*Nr. 372 of the limited edition of 450 copies.
Book number: 204011
€  45.00 [Appr.: US$ 56.46 | £UK 36.25 | JP¥ 4491]
Keywords: French-litrature Typography Franse letterkunde Typografie
In shopping cart

More information

PLANTIN CHRISTOPHE - MAURITS SABBE - ARY DELEN - RUDBECK
Sept Etudes publiées à l'occasion du Quatrième Centenaire du célèbre Imprimeur anversois Christophe Plantin.
Brussels, Musée du Livre, 1920, in-4°, 31 x 23 cm, 123 pp, b/w ills & tipped in plates, sewn, orig. wrappers, one of 130 nominative copies on van Gelder paper. With articles by M. Sabbe on the origin of the museum, by H. Moretus on the Plantin-edition of Baronius, by Rudbeck on the bookbinder Plantin, by de Backer on Marie de Médicis, by Delen on the artists-collaborators of Plantin a.o.. .
Book number: 8605
€  45.00 [Appr.: US$ 56.46 | £UK 36.25 | JP¥ 4491]
In shopping cart

More information

 -
PRIMS FLORIS - SABBE MAURITS - DE MEYERE VICTOR - DELEN A.J.J. - LAMBOTTE PAUL
Rubens en zijne eeuw: Rubens' Antwerpen (door F. Prims) / Het geestesleven in Antwerpen (door M. Sabbe) / Het volksleven in Rubens' Tijd (door de Meyere) / De Vlaamsche kunst vóór, tijdens en na Rubens (door Delen) / Rubens' leven en werk (door Lambott
Brussel, 1927, 554 .pp, hard cover, 23 x 28 cm. Geïllustreerd/Illustrated/Illustré/Illustriert, Genummerde editie/Numbered edition. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b)
Book number: 185185&60B
€  95.00 [Appr.: US$ 119.19 | £UK 76.25 | JP¥ 9481]
Catalogue: Belgische Kunst
Keywords: Belgische kunst
In shopping cart

More information

ROOSES MAX & SABBE MAURITS
Catalogus van het Museum Plantin-Moretus door Max Rooses herzien en bijgewerkt door Maurtis Sabbe.
Antwerpen, Burton, 1927,in-12°, 17 x 11 cm, xxv + 216 pp, text in Dutch, sewn, orig. wrappers. Nice copy.. .
Book number: 11836
€  20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
In shopping cart

More information

SABBE (MAURITS) & RUDIN (MARIUS)
Die Civilité-Schriften des Robert Granjon in Lyon und die Flämischen Drucker des 16. Jahrhunderts.
Bibliotheca Typographica, Wien. 1929. First Edition, 4to, number 33 of 250 copies, 29 facsimiles, orig. boards, head of spine slightly torn, unopened, uncut.
Book number: 10635
GBP 18.00 [Appr.: EURO 22.5 US$ 28.22 | JP¥ 2245]
Keywords: TYPOGRAPHY
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | - Next page

New Search