ascending
descending
found: 14 books

 -
RUSSE ELLEN
De heirbaan
Amsterdam, 267 .pp, soft cover, 15 x 21 cm. Omslag wat verkleurd/Cover discoloured, Roestvlekjes/Foxing/Taches de rouille/Rostfleckig, Stofwikkel beschadigd/Dust jacket damaged, Rug beschadigd/Spine damaged, Bibliotheekstempel/Ownership stamp/Cachet de bibliothèque/Bibliothekstempel. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 143305&8A
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: Vertaalde literatuur
In shopping cart

More information

RUSSE, ELLEN
De heirbaan
Amsterdam, Van Kampen & zoon, s.d. 268pp. 1°dr. mooie staat, kaft met lichte slijtage
Book number: T9839
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: Literatuur, letterkunde
In shopping cart

More information

RUSSE, ELLEN
DE HEIRBAAN.
Amsterdam, Van Kampen, 1e druk. Blauw linnen met goud/zwart, 8vo, Z.j. In Italië gesitueerde roman. 267 pag.
Book number: 005466
€  21.00 [Appr.: US$ 26.35 | £UK 17 | JP¥ 2096]
Keywords: italia
In shopping cart

More information

RUSSE, ELLEN
ITALIË - Portretten en profielen.
Amsterdam, Uitgevers-Maatschappij Fidelitas, 1e druk. Geel linnen/zwartdruk, 21cmx16cm, Net exemplaar. Z.j. (1936). Met 15 illustraties. Inhoud: I). Giovanni Papini. 1). Eerste kennismaking. 2). Bij den Wildeman. 3). Het wijkende licht. 4). Het elfde lustrum. II). Piero Misciattelli. 1). Palazzo Buonaparte. 2). De pelgrim. III). Domenico Giulliotti. 1). De hamer der liefde. IV). Benito Mussolini. 1). De adunata. 2). Het arendsjong. 3). Napels, de ruischende schelp. 4). Het uitvarend schip. 5). In het Palazzo Venezia. 6). Plannen voor het Imperio. 7). Brood voor allen. 8). Romeinsche vrouwen. V). Assisi. 1). Santa Chiara. 2). Joergensen, de geboeide viking. VI). Lecco. 1). In het land van Manzini. VII). Gardameer. 1). Dichters en vioolbouwers. VIII). Venetië. 1). Murano, eiland van goud en kristal. 2). De historische regatta. 3). Het San Lazzaro klooster. 4). Een Verna van de zee. VIII). Ravenna. 1). Bij Dante's graf. IX). Val D'Aosta. 1). IJsreuzen en geloofshelden. 2). Het kruis op den berg. 3). Rome. 1). Scala regia. 2). Het zingende water. Met 15 illustraties. 236 pag.
Book number: 018118
€  29.00 [Appr.: US$ 36.38 | £UK 23.25 | JP¥ 2894]
Catalogue: ITALIAN history
Keywords: italia muranogiovanni giullioti dante j. verbiest adrian venema
In shopping cart

More information

RUSSE ELLEN
Italië, portretten en profielen
Amsterdam, 236 .pp, hard cover, 16 x 21 cm. geïllustreerd, foxing/roestvlekjes, no dust jacket. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 112024&301G
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Catalogue: Toerisme Italië
Keywords: Toerisme Italië
In shopping cart

More information

RUSSE ELLEN
Italië
Amsterdam, 236 .pp, soft cover, 15 x 21 cm. Geïllustreerd, Gevouwen rug/Folded back, cover not so good/omslag onfris. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 73308&261D
€  12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
Keywords: Landen en Volkeren
In shopping cart

More information

RUSSE, ELLEN
DE KEUS.
's - Gravenhage, Thijmfonds, 1e druk. Rode half linnen band, 21cmx15cm, Net exemplaar. Z.j. Begin jaren '40. 'De schrijfster is een ingewijde in de Italiaansche geesteswereld, maar ze is en bleef een Nederlandsche van harte. 'Het waas op de druiven van het Zuiden, de Romeinsche poëzie in de visie der italianiseerende schrijfster, kan de alledags-grauwheid bij het lezen van den eigen tijd wat opluisteren'. Russe (Van der Velden - Vijgh, Lilian Geraldine, schrijfster, 1889 - 1942) was voor W.O. II een bekende vertaalster uit het Italiaans (o.a. van Papini). Deels in Florence spelende roman. 253 pag.
Book number: 026476
€  19.00 [Appr.: US$ 23.84 | £UK 15.25 | JP¥ 1896]
Keywords: j. blarkom jos vandervelden -
In shopping cart

More information

RUSSE, ELLEN
DE KEUS.
's-Gravenhage, Thijmfonds, 1e druk. Nette, rode, halflinnen band, 21cmx16cm, Stofomslag beschadigd. Z.j. Begon jaren '40. 'De schrijfster is een ingewijde in de Italiaansche geesteswereld, maar ze is en bleef een Nederlandsche van harte. Het waas op de druiven van het Zuiden, de Romeinsche poëzie in de visie der italianiseerende schrijfster, kan de alledags-grauwheid bij het lezen van den eigen tijd wat opluisteren'. Russe (Van der Velden - Vijgh, Lilian Geraldine, schrijfster, 1889 - 1942) was voor W.O.II een bekende vertaalster uit het Italiaans (o.a. van Papini). Deels in Florence spelende roman. 253 pag.
Book number: 005459
€  19.00 [Appr.: US$ 23.84 | £UK 15.25 | JP¥ 1896]
Keywords: italia geraddine -
In shopping cart

More information

RUSSE, ELLEN
De Keus
Thijmfonds Den Haag, gebonden, 253 blz, goed (1e blz zit een beetje los)
Book number: 8146123
€  4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449]
In shopping cart

More information

 -
RUSSE, ELLEN
de klokkenmaker van Venetie
Gebonden; P.N. Van Kampen en Zoon, Amsterdam; 86pp.
Book number: 028756
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Keywords: Nederlands
In shopping cart

More information

RUSSE, ELLEN
De klokkenmaker van VENETIË.
Amsterdam, P. N. van Kampen & Zoon, 1e druk. Gebonden met harde kaft, 15cmx10,5cm, Omslag in kleur. Z.j. Serie: 'Ziveren Verpoozingen'. De bandtekening werd vervaardigd door Louise E. van Bergen. Met twee foto-reproducties, waarvan één uitklapbaar. In 1932 afgekraakt door Ad. J. Sassen in 'De gemeenschap'. Ellen Rosse is een pseudoniem van Lilian Geraldine-Vijgh. 86 pag.
Book number: 003896
€  18.00 [Appr.: US$ 22.58 | £UK 14.5 | JP¥ 1796]
Keywords: italia . . fiametta geraldine-vijgh
In shopping cart

More information

RUSSE, ELLEN
De klokkenmaker van VENETIË.
Amsterdam, P. N. van Kampen & Zoon, 1e druk. Ingenaaid met papieren omslag, 15cmx10,5cm, Z.j. Jaren '30. Serie: 'Ziveren Verpoozingen'. De bandtekening werd vervaardigd door Louise E. van Bergen. Met twee foto-reproducties, waarvan één uitklapbaar. 86 pag.
Book number: 004885
€  12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
Keywords: italia
In shopping cart

More information

RUSSE ELLEN
De klokkenmaker van Venetië
Amsterdam, 88 .pp, Pocket/Poche/Taschenbuch, 11 x 16 cm. bandtekening Louise E. van Bergen. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 28622&111D
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

RUSSE ELLEN
De klokkenmaker van Venetië
Amsterdam, 86 .pp, hard cover, 10 x 15 cm. cover not so good/omslag onfris, zilveren Verpoozingen. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 120742&322G
€  9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

| Pages: 1 |

New Search