ascending
descending
found: 2042 books on 82 pages. This is page 1
- Next page

[STEINER, RUDOLF]
Rudolf Steiner 1861 - 1925.
Dornach: Goetheanum School of Spiritual Science 1964?. . 51p paperback with purple patterned cover, rear cover detached and pages 19 - 51 detached, binding very weak but pages clean and unmarked with b/w photographs.
Book number: PAQ68303
GBP 8.00 [Appr.: EURO 10 US$ 12.54 | JP¥ 998]
Catalogue: Education
In shopping cart

More information

(STEINER, RUDOLF). AGEMATSU, YUJI.
Rudolf Steiner. (Japanese Edition).
Parco, (1980). - Small quarto [10-1/2 inches high by 9-1/4 inches wide], red paper covered boards in a pictorial dust wrapper. The book is housed in a plain cardboard slipcase with a printed black paper label around the spine. The top of the rear fold of the dust jacket is chipped & the edges of the flaps are slightly darkened. There is a dent in the front panel of the slipcase & the label is rubbed. 179 & [1] pages. Profusely illustrated in color and black & white. A paper label is taped to the last page. Near fine in a very good dust wrapper and a good slipcase. Austrian philosopher, social reformer and architect Rudolf Steiner {1861-1925] founded a spiritual movement, Anthroposophy, a philosophy growing out of European transcendentalism and related to Theosophy. Beginning around 1907 he began working collaboratively in various artistic media, including drama, movement arts and architecture, which led to the building of a culutural centre to house all the arts, called the Goetheanum. The text, which is in Japanese, is by Yuji Agematsu.
Book number: 23424
USD 50.00 [Appr.: EURO 40 | £UK 32 | JP¥ 3977]
Catalogue: Art
Keywords: Art; Arts; Architecture; Austrian Philosopher; Architect; Anthroposophy; Rudolf Steiner; Illustrations; Yuji Agematsu.
In shopping cart

More information

 -
BARTSCH, RUDOLF HANS [FARBLITHOGRAPHIE UND SCHMUCK VON STEINER - PRAG]
Vom sterbenden Rokoko
Lpz. Staackmann, 1913. 155(5) S. m. 12 Original-Farblithos von H. STEINER-PRAG, farblithographischen Vorsätze und OU. Ohldr mit Rvg. & Ldrrsch mit Goldprägung, Kgs. Rckn des OU. Handnumeriert "7" und mit 6-zeiliger Widmung am ersten weissen Blatt von BARTSCH an seinem Freund Max von SCHERER.
¶ SEHR SCHÖNES EXEMPLAR. A very well preserved copy with autograph dedication of Bartsch to his friend Max von SCHERER.
Book number: 61
€  180.00 [Appr.: US$ 225.83 | £UK 144.25 | JP¥ 17964]
In shopping cart

More information

 -
RUDOLF STEINER / VERT. EDITHE BOEKE .
Anthroposofie en het sociale vraagstuk : drie artikelen uit 1905.
Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1982. 19 cm. 52 p. Naam vorige eigenaar (stempel). Gebrocheerd. ISBN: 90-6038-157-2. Goed+. In 1905 publiceerde Steiner de drie hier gebundelde artikelen in het door hem geleide tijdschrift 'Luzifer-Gnosis'. Ze waren bedoeld als proloog voor het pas na de Tweede Wereldoorlog verschenen boek. 'De kernpunten van het sociale vraagstuk'. Volgens Steiner kan alleen op geesteswetenschap gebaseerde kennis van de mens oplossingen opleveren voor de sociale problemen. De mens maakt de geschiedenis en alleen een door de antroposofie geïnspireerde mens kan de geschiedenis menswaardig laten evolueren door de samenleving en haar leden een hoger doel dan alleen billijke verdeling van de aardse rijkdommen aan te bieden. Deze nogal toegankelijk geschreven artiklen zijn louter van belang als inleiding op bovengenoemd werk van Steiner.
Book number: 48342
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Catalogue: Antroposofie
Keywords: 9060381572
In shopping cart

More information

 -
RUDOLF STEINER / VERT. EDITHE BOEKE.
Anthroposofie en het sociale vraagstuk : drie artikelen uit 1905.
Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1982. 19 cm. 52 p. Drie artikelen over de uitgangspunten van de sociale driegeleding. Antroposofie . Gebrocheerd. ISBN: 90-6038-157-2. Zeer goed. In 1905 publiceerde Steiner de drie hier gebundelde artikelen in het door hem geleide tijdschrift 'Luzifer-Gnosis'. Ze waren bedoeld als proloog voor het pas na de Tweede Wereldoorlog verschenen boek. 'De kernpunten van het sociale vraagstuk'. Volgens Steiner kan alleen op geesteswetenschap gebaseerde kennis van de mens oplossingen opleveren voor de sociale problemen. De mens maakt de geschiedenis en alleen een door de antroposofie geïnspireerde mens kan de geschiedenis menswaardig laten evolueren door de samenleving en haar leden een hoger doel dan alleen billijke verdeling van de aardse rijkdommen aan te bieden. Deze nogal toegankelijk geschreven artiklen zijn louter van belang als inleiding op bovengenoemd werk van Steiner.
Book number: 37771
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Catalogue: Antroposofie
Keywords: 9060381572
In shopping cart

More information

 -
RUDOLF JOSEPH LORENZ STEINER (1861-1925) / H.P. DE JONGH-BORGER .
De betekenis van anthroposofische inzichten voor de geneeskunde : ziekte en therapie in samenhang met een geesteswetenschappelijk mensbeeld.
Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1977. 2e dr. 18 cm. 79 p. Gebrocheerd. ISBN: 90-6038-085-1. Zeer goed.
Book number: 53557
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Catalogue: Antroposofie
Keywords: 9060380851
In shopping cart

More information

 -
BRUNNER, GRETH [RUDOLF STEINER] THERESE HACK-LIPPUNER
Greth; A Moving Life Story of a Talented Swiss Woman who was Inspired by Rudolf Steiner's Philosophy [Signed]
Printed Privately by the Author. Hard back binding in publisher's original navy cloth covers, gilt title to the upper panel, colour drawings to the end papers. 8vo. 8½'' x 6''. Contains 16 printed pages of text with colour and monochrome photographs throughout. In Fine condition. SIGNED 'To Margaret, from Therese, with best wishes.'
Book number: 67932
GBP 9.00 [Appr.: EURO 11.25 US$ 14.11 | JP¥ 1122]
Catalogue: BIOGRAPHICAL
In shopping cart

More information

STEINER RUDOLF TRANSLATED VERA COMPTON-BURNETT
Human Values in Education
London, Rudolf Steiner Press. 1971, First Edition. (ISBN: 0854402500) Hard Cover, 8vo - over 7¾" - 9¾" tall. near fine in same DW, Ten lectures given in Arnheim July 17-24 1924, 189 +2pp adverts. Very Good/Very Good.
Book number: 002090
€  30.00 [Appr.: US$ 37.64 | £UK 24.25 | JP¥ 2994]
Keywords: Rudolf Steiner Education Theory Psychology New Age Occul Metaphysical Anthroposophy 0854402500
In shopping cart

More information

COLLECTIF/STEINER RUDOLF
TRIADES, XXXe ANNEE,N°2,NOEL 1982:NAITRE A LA TERRE,NAITRE AU SOCIAL
1982. 0 pp. Couverture souple. Revue antroposophique(culture humaine inspirée de l'enseignement de rudolf Steiner).In-8°broché,format moyen,couverture imprimée en couleurs,Editions Triades,Paris,105 pages,très bon état,Sommaire:L'évolution de l'humanité et l'avenir social - La tragédie de la connaissance et Faust - Malaise dans la civilisation - Le corps humain:une manifestation de la réincarnation - LA préparation spirituelle de l'incarnation - Triades-jeunesse:L'impulsion du cosmopolitisme michaélique dans la jeunesses, - Actualités:Quelques aspects des institutions financières anthroposophiques aux Pays-Bas - La biodynamie,élargissement de l'agronomie - L'Irlande à Paris. Très bon.
Book number: 011947
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: SCIENCES HUMAINES
In shopping cart

More information

COLLECTIF/STEINER RUDOLF
TRIADES, XXIXe ANNEE,N°2,NOEL 1981:CONNAISSONS-NOUS L'HOMME?
1981. 0 pp. Couverture souple. Revue antroposophique(culture humaine inspirée de l'enseignement de rudolf Steiner).In-8°broché,format moyen,couverture imprimée en couleurs,Editions Triades,Paris,105 pages,très bon état,Sommaire:Darwin et l'investigation suprasensible - L'homme,permier-né de la création - Le goéthéanisme,ni finalisme,ni darwinisme - Darwinisme social ou goéthéanisme social? - Comment distinguer l'homme de l'animal? - Triades-jeunesse - Actualités. Très bon.
Book number: 011945
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: SCIENCES HUMAINES
In shopping cart

More information

COLLECTIF/STEINER RUDOLF
TRIADES,35e ANNEE,N°1,1987:AU SEUIL DE L'INVISIBLE
1987. 0 pp. Couverture souple. Revue antroposophique(culture humaine inspirée de l'enseignement de rudolf Steiner).In-8°broché,format moyen,couverture imprimée et illustrée en couleurs,Editions Triades,Paris,108 pages,très bon état,Sommaire:L'antroposophie forge-t-elle des chimères? - Comment le spirituel se manifeste à notre époque - Le seuil dans les contes - Situation de seuil dans le Faust de Goethe - Le développement embryonnaire de l'e^tre humain,expression de son individualité - La>peut-elle nous étonner? - Mourir et naître:vers une morale individuelle - Actualités:Agriculture biodynamique;2 specatcales d'eurythmie - Les livres:La structure tétraédrique de la Terre(J-M Florin). Très bon.
Book number: 011948
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: SCIENCES HUMAINES
In shopping cart

More information

COLLECTIF/STEINER RUDOLF
TRIADES, XXIXe ANNEE,N°1,AUTOMNE 1981:LE GOETHEANISME ET L'AVENIR
1981. 0 pp. Couverture souple. Revue antroposophique(culture humaine inspirée de l'enseignement de rudolf Steiner).In-8°broché,format moyen,couverture imprimée en couleurs,Editions Triades,Paris,105 pages,très bon état,Sommaire:R.Steiner:Le combat de Maichale avec le dragon:le combat de Michael devant la conscience de notre époque;l'environnement spirituel de Goethe et notre temps - De l'Ecole de Chartres au goethéanisme - Goethe et la 5e époque post-atlantéenne - Faust,1ère partie(extrait) - Le goéthéanisme,autre regard sur la nature et impulsion d'avenir - Les sens ne trompent pas - Penser autrement? - Le langage des formes - A propos de l'eurythmie - Les dangers de la pesnée technologique - Triades-jeunesse. Très bon.
Book number: 011944
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: SCIENCES HUMAINES
In shopping cart

More information

COLLECTIF/STEINER RUDOLF
TRIADES, XXIXe ANNEE,N°4,ETE 1982:LE XIXe SIECLE,UN TOURNANT DANS L'HISTOIRE ET DANS LA PENSEE
1982. 0 pp. Couverture souple. Revue antroposophique(culture humaine inspirée de l'enseignement de rudolf Steiner).In-8°broché,format moyen,couverture imprimée en couleurs,Editions Triades,Paris,105 pages,très bon état,Sommaire:Le 19e siècle,un tournant - Le jeune Rudolf Steiner et Goethe - Penser le penser - Les conditions d'une science goethéenne - ROuge et vert,couleurs complémentaires - Gérard de Nerval et la quête du moi - Nerval et l'idée de réincarnation - Les banques de Bochum. - Triades-jeunesse - Actualités:Les>:une nouvelle approche des propriétés rythmiques et des utilisations de l'eau. Très bon.
Book number: 011946
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: SCIENCES HUMAINES
In shopping cart

More information

COLLECTIF/STEINER RUDOLF
TRIADES,39e ANNEE,TOME XXXIX,N°1,PRINTEMPS 1991:IMAGES ET REALITE OU EST LE PONT?
1991. 0 pp. Couverture souple. Revue antroposophique(culture humaine inspirée de l'enseignement de Rudolf Steiner).In-8°broché,format moyen,couverture imprimée et illustrée en couleurs,Editions Triades,Paris,94 pages,très bon état,Sommaire:Une guerre pour l'héritage d'Abraham - L'Antéchrist vu par Soloviev - L'eau,mystère manifesté - En quête d'une réalité:l'imagination du Paradis - Oedipe:mythologie et génétique - Télé-visions - Une guerre pour l'héritage d'Abraham - Pourquoi mangeons-nous? - Le Québec,peuple du milieu en Amérique - Lazare,d'André Obey - Les Dialogues avec l'ange ou paroles d'un éveil - L'enfant différent- Chronqiue des livres. Très bon.
Book number: 011952
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: SCIENCES HUMAINES
In shopping cart

More information

COLLECTIF/STEINER RUDOLF
TRIADES,35e ANNEE,TOME XXXV,N°2,HIVER 1987-88:EXPERIENCES AU SEUIL
1987. 0 pp. Couverture souple. Revue antroposophique(culture humaine inspirée de l'enseignement de rudolf Steiner).In-8°broché,format moyen,couverture imprimée et illustrée en couleurs,Editions Triades,Paris,108 pages,couverture légèrement insolée,sinon très bon état,Sommaire:Le vitrail rouge - Le retour du Christ - L'expérience du Seuil entre contemplation et action - Les bergers oubliés;Histoire de Noel - La Chimie ou la Création à l'oeuvre - Extraits des récits de mythologie celtique - Nuages,neige et forces cosmiques - Le cinéma:vers quelle réalité? - Actualités:Le temps qu'il fait,le climat spirituel.et l'entre-deux;Où il est question de l'architecture,d'une rencontre en Hongrie et de l'avant-dernier n°de Triades;Réflexion au sujet du dernier film de Wim Wenders Les ailes du désir - Les livres:Eléments de médecine dentaire anthropologique(Dr Pascal Seventi. Très bon.
Book number: 011949
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: SCIENCES HUMAINES
In shopping cart

More information

COLLECTIF/STEINER RUDOLF
TRIADES,35e ANNEE,TOME XXXV,N°3,PRINTEMPS 1988:AU SEUIL:LE RETOURNEMENT
1988. 0 pp. Couverture souple. Revue antroposophique(culture humaine inspirée de l'enseignement de rudolf Steiner).In-8°broché,format moyen,couverture imprimée et illustrée en couleurs,Editions Triades,Paris,108 pages,dos insolé,sinon très bon état,Sommaire:Du monde sensible au monde suprasensible:le retournement - Comment le spirituel se manifeste à nnotre époque(II) - Le vertige du vide,l'expérience intérieur de Blaise Pascal - Gloire des Couleurs - Paul Cézanne - A travers l'homme,guérir la Terre - Actualités - Livres. Très bon.
Book number: 011950
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: SCIENCES HUMAINES
In shopping cart

More information

COLLECTIF/STEINER RUDOLF
TRIADES,36e ANNEE,TOME XXXVI,N°4,ETE 1989:ACTEURS OU SPECTATEURS DU MONDE?
1989. 0 pp. Couverture souple. Revue antroposophique(culture humaine inspirée de l'enseignement de rudolf Steiner).In-8°broché,format moyen,couverture imprimée et illustrée en couleurs,Editions Triades,Paris,104 pages,très bon état,Sommaire:Exaltation d'esprit et conception réaliste de la vie dans le penser et le vouloir sociaux - La Révolution française dans la marche de l'esprit à l'époque moderne - André Chénier,la lyre de l'âme de conscience(II) - Le journal télévisé ou le face-à- face des absents- Chronqiue des livres. Très bon.
Book number: 011951
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: SCIENCES HUMAINES
In shopping cart

More information

NESFIELD-COOKSON, BERNARD; STEINER, RUDOLF
Rudolf Steiner's Vision of Love: Spiritual Science and the Logic of the Heart
Northamptonshire, Aquarian Press, 1983. Paperback. 8vo. small tear to base of spine. Very Good .
Book number: 703
GBP 16.30 [Appr.: EURO 20.5 US$ 25.55 | JP¥ 2033]
Catalogue: Occult
Keywords: Spiritual
In shopping cart

More information

STEINER RUDOLF TRSL DAVY & BARFIELD
Guidance in esoteric training
London, Rudolf Steiner Press. 1972, First Edition. (ISBN: 0854402586) Hard Cover, 8vo - over 7¾" - 9¾" tall. Ex-Library, (500 gram rate) blue papered boards, pen address and rubber stamps to fep. Plastic cover taped to paste downs rear fep has remains of a library pocket. Ex private library no other stamps or marks.109pp . includes ; general demands which every aspirant for occult development must put to himself / exercises and mantras / concerning the union of the image with the archetype / exegesis to 'Light on the path" by Mabel Collins. Very Good/No Jacket.
Book number: 000547
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Steiner Anthroposophy Occult Training Mabel Collins Light on the Path 0854402586
In shopping cart

More information

[STEINER, RUDOLF]; MINISTRY OF EDUCATION
Report by H M Inspectors on Michael Hall School, Forest Row, Sussex, (E). Inspected on 22nd, 23rd and 24th March 1950.
London: Ministry of Education 1950. . 22p stapled paperback, edges a little curled, rip to edge of p17/18 which clips the last letters of line for two thirds of the page, some red pen and colour pencil underlining but otherwise clean, VG: Steiner School Inspected….
Book number: PAQ68832
GBP 9.00 [Appr.: EURO 11.25 US$ 14.11 | JP¥ 1122]
Catalogue: Education
In shopping cart

More information

 -
RUDOLF STEINER / VERT. MARCEL FONTIJN.
Karma 7 - Het karma van de anthroposofische vereniging / De karmische achtergronden en de inhoud van de anthroposofische beweging.
Driebergen-Rijsenburg : Zevenster, cop. 1991. 21 cm. 175 p. Zes voordrachten van de grondlegger van de antroposofie (1861-1925) over de plaats van de antroposofische beweging in de geschiedenis. Karma Antroposofische visie Antroposofische Vereniging Geschiedenis . Garenloos. ISBN: 90-5064-043-5. Nieuw. Binnen de antroposofische kring vormt deze bundeling van voordrachten een zeer belangwekkend geheel. De antroposofie wordt in een cultuurhistorisch perspektief geplaatst de opgave van de antroposofie in deze tijd wordt zichtbaar gemaakt verschillende stromingen binnen de antroposofie worden gekenschetst. De lezer wordt a.h.w. uitgenodigd zijn eigen positie te bepalen. De vertaling is letterlijk en stug. Voor insiders een must. Voor anderen hangt het ervan af waarnaar hun esoterische belangstelling uitgaat.
Book number: 43421
€  6.50 [Appr.: US$ 8.15 | £UK 5.25 | JP¥ 649]
Catalogue: Antroposofie
Keywords: 9050640435
In shopping cart

More information

 -
RUDOLF STEINER / MARCEL FONTIJN.
Karma 5 Beschouwingen over het karma, gezien vanuit de dagelijkse levenservaring.
Driebergen-Rijsenburg : Terschuur, cop. 1988. 21 cm. 86 p. Beschouwingen over het karma, dl. 5. Vier voordrachten over karma en reincarnatie. Typescript. Omslag gelamineerd. Stempel bibliotheek Eindhoven. Karma Antroposofische visie karma antroposofie. Garenloos. ISBN: 90-5064-028-1. Zeer goed. In 1924 heeft Rudolf Steiner (1861-1925) een serie voordrachten gehouden over karma en reïncarnatie die in de antroposofie een bijzondere plaats innemen door de tot dan toe ongehoord intieme, concrete, gedetailleerde en värstrekkende aspecten die Steiner hierin tot een synthese bracht. Ze zijn desondanks op de gebruikelijke wijze in de 'Gesamtausgabe' gepubliceerd en sinds de 50e sterfdag van de auteur vrij van rechten. In dit boekje zijn vier zulke voordrachten vertaald. Van de tekst zelf moet gezegd worden dat hij voor lezers die niet, zoals destijds de toehoorders van de mondelinge voordrachten dat waren, grondig vertrouwd zijn met de antroposofie (met name met de karmaleer), hoegenaamd niet begrijpelijk is en de gekste misverstanden zal oproepen. De vertaling lees moeilijk, wat onvermijdelijk is omdat de vertaler zich nauwgezet aan de Duitse tekst heeft willen houden desondanks zitten er nogal wat onnauwkeurigheden in ('ook niet' waar 'niet ook' bedoeld was 'voorstellen' voor 'vor (Sie) hinstellen' een bijwoord dat als bijv. nw. is vertaald e.v.a.). Ook ontbreken de verklarende aantekeningen uit de Duitse tekst wat een ernstig gebrek is.
Book number: 52431
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Catalogue: Antroposofie
Keywords: 9050640281
In shopping cart

More information

 -
RUDOLF STEINER / VERT. MARCEL FONTIJN.
Karma 4 - Karmische beschouwingen aangaande de wording van de mensheid door de geschiedenis heen.
Driebergen-Rijsenburg : Zevenster, cop. 1989. 21 cm. 93 p. Aan de hand van voorbeelden uit de geschiedenis schetst de grondlegger van de antroposofie een aantal wetmatigheden in elk mensenleven als gevolg van karma. Geill. Karma Antroposofische visie . Gebrocheerd. ISBN: 90-5064-038-9. Nieuw. In de laatste negen maanden voor zijn dood hield Steiner voordrachten over karma en reïncarnatie die tot het hoogtepunt van zijn werkzaamheden kunnen worden gerekend. De Duitse publikatie omvat zes delen drie ervan zijn inmiddels in het Nederlands vertaald (deel 1 en 6 en het onderhavige deel 4). De voordrachten zijn bijzonder omdat ze niet blijven steken in abstracties maar konkrete voorbeelden geven van reïncarnatiecycli bij min of meer beroemde personen en hoe hun vorige levens zichtbaar worden in het huidige (bijv. hun afwisselende incarnaties als man en vrouw). Zo komt de geschiedenis in een geheel ander licht te staan. Meer algemeen behandelt de auteur een aantal wetmatigheden van het karma in elk mensenleven. Geen boek voor 'beginners', wel een serieuze studie. Deel 1 verscheen onder de titel 'Beschouwingen over het karma', deel 6 als 'Karma'.
Book number: 43418
€  6.50 [Appr.: US$ 8.15 | £UK 5.25 | JP¥ 649]
Catalogue: Antroposofie
Keywords: 9050640389
In shopping cart

More information

 -
RUDOLF STEINER / VERT. MARCEL FONTIJN.
Karma 5 - Beschouwingen over het karma, gezien vanuit de dagelijkse levenservaring.
Driebergen-Rijsenburg : Zevenster, cop. 1988. 21 cm. 86 p. Vier voordrachten van de grondlegger van de antroposofie (1861-1925) over karma en reincarnatie. Geill. Karma Antroposofische visie . Garenloos. ISBN: 90-5064-028-1. Nieuw. In 1924 heeft Rudolf Steiner (1861-1925) een serie voordrachten gehouden over karma en reïncarnatie die in de antroposofie een bijzondere plaats innemen door de tot dan toe ongehoord intieme, concrete, gedetailleerde en värstrekkende aspecten die Steiner hierin tot een synthese bracht. Ze zijn desondanks op de gebruikelijke wijze in de 'Gesamtausgabe' gepubliceerd en sinds de 50e sterfdag van de auteur vrij van rechten. In dit boekje zijn vier zulke voordrachten vertaald. Van de tekst zelf moet gezegd worden dat hij voor lezers die niet, zoals destijds de toehoorders van de mondelinge voordrachten dat waren, grondig vertrouwd zijn met de antroposofie (met name met de karmaleer), hoegenaamd niet begrijpelijk is en de gekste misverstanden zal oproepen. De vertaling lees moeilijk, wat onvermijdelijk is omdat de vertaler zich nauwgezet aan de Duitse tekst heeft willen houden desondanks zitten er nogal wat onnauwkeurigheden in ('ook niet' waar 'niet ook' bedoeld was 'voorstellen' voor 'vor (Sie) hinstellen' een bijwoord dat als bijv. nw. is vertaald e.v.a.). Ook ontbreken de verklarende aantekeningen uit de Duitse tekst wat een ernstig gebrek is.
Book number: 43419
€  6.50 [Appr.: US$ 8.15 | £UK 5.25 | JP¥ 649]
Catalogue: Antroposofie
Keywords: 9050640281
In shopping cart

More information

FRÄNKL, OTTO; STEINER, RUDOLF:
Die Anthroposophie Rudolf Steiners
West-Ost Verlag,Konstanz 1927. Ein Hinweis von Dr. Otto Fränkl. Fein getitelter OHLnbd (Hardcover), gutes Exemplar. - 167 S. (pages).
Book number: F3034-3432
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | - Next page

New Search