| ||||
|
|
|
|||
| found: 17 books |
Een boek van Typen Utrecht, Bruna en zoon, jaartal onbekend, gebonden, linnen, roestvlekjes, , stempel voorin, krabbel achterin, matig -- MooiboekBook number: 8100233 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449]
| In shopping cart More information div> |
Hoe leer ik skiloopen? 1930. Hardcover. Pp: 115. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U796620 € 6.50 [Appr.: US$ 8.15 | £UK 5.25 | JP¥ 649] Catalogue: Sport en Spel
| In shopping cart More information div> |
Hoe leer ik skiloopen? 1924. Linnen band. Pp: 127. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U527778 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Sport en Spel
| In shopping cart More information div> |
Humoresken en Sarcasmen door- Amst. van Holkema en Warendorf, n. d. around 1920. 87 (1) pp. w. num. text-illustrations by Is. van Mens. Original wrappers, illustrated in colours. Bdg. trifle worn, paper a bit browned. Book number: 15308 € 22.00 [Appr.: US$ 27.6 | £UK 17.75 | JP¥ 2196]
| In shopping cart More information div> |
Humoresken en sarcasmen Amsterdam, Van Holkema & Warendorf zonder jaar illustraties van Is. Van Mens 1e dr. - Halflinnen Book number: F87020 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: Nederlandse en vertaalde literatuur
Keywords: nederlandse literatuur/proza | In shopping cart More information div> |
In vijf werelddeelen s Gravenhage, H.P.Leopolds, 1926, 285 pag. Goede staat, met roestvlekjes -- MooiboekBook number: 8090425 € 3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
| In shopping cart More information div> |
Een reis naar het hiernamaals, langs den weg van de psychical research en het spiritisme Den Haag, W.P. van Stockum, 1928. hardcover, half linnen, 8vo groot, xii, 284 blz. bibliogr. frontisp. Band vervangen, bevestiging rug niet meer 100%. Verder ok, redelijk/geen stofomslag. Book number: 2837 € 6.50 [Appr.: US$ 8.15 | £UK 5.25 | JP¥ 649] Catalogue: Parapsychologie
Keywords: spiritisme reincarnatie bijna-dood | In shopping cart More information div> |
Een reis naar het hiernamaals. Langs den weg van de psychical research en het spiritisme 1930. Pp: 264. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U1948455 € 9.50 [Appr.: US$ 11.92 | £UK 7.75 | JP¥ 948] Catalogue: Spiritualiteit
| In shopping cart More information div> |
Een reis naar het hiernamaals. Langs den weg van de physical research en het spiritisme. Den Haag, W.P. Van Stockum & Zoon, 1930. tweede herziene en vermeerderde druk. In linnen gebonden. Hardcover. 23,5 x 16 cm. 264 pag. Book number: 78990 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: ; Esoterie | In shopping cart More information div> |
EEN REIS NAAR HET HIERNAMAALS langs den weg van de psychical research en het spiritisme. Den Haag, W.P. Van Stockum & Zoon, 1930. 2e herziene druk 264 pp. linnen met goudopdruk gebonden. in goede staat Book number: 34817 € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198] Catalogue: Parapsychologie
Keywords: Religie, spiritisme, parapsychologie | In shopping cart More information div> |
Een reis naar het hiernamaals. Langs den weg van de physical research en het spiritisme. Den Haag, W.P. Van Stockum & Zoon, 1928, 284 pp. soft cover, 15.5 x 23 cm. ; band in slechte, boek in behoorlijke staat. Book number: 03731 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Filosofie
| In shopping cart More information div> |
Surprises Sijthoff. 1920 136pp gebrocheerd sleets Book number: 101441500 € 26.75 [Appr.: US$ 33.56 | £UK 21.5 | JP¥ 2670]
| In shopping cart More information div> |
Twee occulte problemen : De mensch buiten zijn lichaam / De mensch in den horoscoop. "W.P. van Stockum & Zoon; Den Haag," 1933. 25 cm. viii, 213 p. Geill. Orig. linnen, rug verkleurd. Ex libris. Gebonden. Zeer goed. -- Utz BoekenBook number: 52190 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Astrologie
| In shopping cart More information div> |
Twee occulte problemen. De mensch buiten zijn lichaam. Uitredingsverschijnselen. De mensch in den horoscoop. Experimenten op het gebied der astrologie. Den Haag, Van Stockum, 1933. (VIII) 213 pp. linnen. Illustraties. band verkleurd, namen op schutblad Book number: 595032 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
| In shopping cart More information div> |
Twee occulte problemen. De mensch buiten zijn lichaam. Uitredingsverschijnselen. De mensch in den horoscoop. Experimenten op het gebied der astrologie. Den Haag, Van Stockum, 1933. (VIII) 213 pp. linnen. Illustraties. band verkleurd Book number: 593419 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
| In shopping cart More information div> |
Twee occulte problemen. De mensch buiten zijn lichaam. Uitredingsverschijnselen. en : De mensch in den horoscoop. Experimenten op het gebied der astrologie. Hilversum, van Stockum, 1933. 1e druk 213 pp. linnen. Band en snede wat vuil en verkleurd. Potloodaantekeningen in tekst. Binnenzijde verder in goede staat. redelijke staat Book number: 36530 € 8.50 [Appr.: US$ 10.66 | £UK 7 | JP¥ 848] Catalogue: Occultisme
Keywords: occultisme, astrologie | In shopping cart More information div> |
SHORT SEATRIP BY LUXURIOUS STEAMERS FROM SOUTHAMPTON TO CANARY ISLANDS Amsterdam, r.h.l.. 12 X 21 Cm. 36 pp, ill, soft cover, very good. Book number: 011969 € 18.00 [Appr.: US$ 22.58 | £UK 14.5 | JP¥ 1796] Catalogue: Maritime / Miscellaneous
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 |