| ||||
|
|
|
|||
| found: 170 books on 7 pages. This is page 1 - Next page |
Een avondje in Muscadin Utrecht, 185 .pp, Pocket/Poche/Taschenbuch, 11 x 17 cm. Zwarte beertjes 412. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 113201&269D € 3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Een avondje in Muscadin. Zwarte beertjes pocket 412. Utrecht, Bruna, -- De Wijze UilBook number: 1350 € 3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299] Catalogue: Zwarte Beertjes
Keywords: Zwarte Beertjes pocket | In shopping cart More information div> |
Een avondje in Muscadin: Een mysterie in brieven Utrecht, 1952, 226 .pp, hard cover/dust jacket, 14 x 21 cm. Stofwikkel beschadigd/Dust jacket damaged, 1e druk/edition/édition/Ausgabe, Roestvlekjes/Foxing/Taches de rouille/Rostfleckig. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 165131&386G € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Een avondje in Muscadin Utrecht, Bruna. 1961. Pocket, Ill.: niet geïllustreerd. Zwart Beertje no. 412 detectives. Omslagtekening Dick Bruna. Goed. Book number: 024084 € 3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299] Catalogue: Zwarte Beertjes
Keywords: Zwart Beertje no. 412 detectives niet geïllustreerd | In shopping cart More information div> |
Chinese handwassing Utrecht, Bruna. Pocket, Ill.: niet geïllustreerd. Zwart Beertje no. 78 detectives Bruna. Omslag Dick Bruna. Zonder jaartal. Zonder rugnummer. Scheurtje/besch. in achterplat. Goed. Book number: 025801 € 2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 250] Catalogue: Zwarte Beertjes
Keywords: Zwart Beertje no. 78 detectives Bruna niet geïllustreerd | In shopping cart More information div> |
Chinese handwassing Bruna, Utrecht, z.j. . Zwarte Beertjes 78, 192 pp, omslag Bruna. Redelijk/Goed. -- KIEN BoekenBook number: 26811 € 2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 250] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
Chinese handwassing Utrecht, Bruna. Pocket, Ill.: niet geïllustreerd. Zwart Beertje no. 78 detectives Bruna. Omslag Dick Bruna. Zonder jaartal. Goed. Book number: 002488 € 2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 250] Catalogue: Zwarte Beertjes
Keywords: Zwart Beertje no. 78 detectives Bruna niet geïllustreerd | In shopping cart More information div> |
Docteur Vlimmen TREMOIS Pierre. 1946. In-12 Carré. Broché. Bon état. Couv. légèrement passée. Dos plié. Intérieur bon état. 448 pages. ¶ Roman traduit du hollandais par Marnix Kesler. -- Le-livre.comBook number: RO20044192 € 19.80 [Appr.: US$ 24.84 | £UK 16 | JP¥ 1976]
Keywords: Littératures des autres langues | In shopping cart More information div> |
Doctor Vlimmen - Trilogie - filmeditie Utrecht-Antwerpen, Bruna, 1978. 895 pp., Gebonden. 8vo. Inscr.: . bestaande uit: Doctor Vlimmen, Vlimmen contra Vlimmen en Vlimmens tweede jeugd, foto's buiten de tekst,. s.o. redelijk, goed. Book number: 5492 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: Streekromans
| In shopping cart More information div> |
Doctor Vlimmen. Zwarte beertjes pocket 49-50. 414 blz. Pocketboek. Leesvouw in voorplat. Boek moet als pakket worden vezonden -- De Wijze UilBook number: 1274 € 3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299] Catalogue: Zwarte Beertjes
Keywords: Zwarte Beertjes pocket | In shopping cart More information div> |
Doctor Vlimmen Bruna, 1971. Zwarte Beertjes 49, 413p, omslag Dick Bruna, geschreven naam voorin. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 25480 € 3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
Doctor Vlimmen Utrecht, Bruna. 1959, 56e druk. Dikke pocket, Ill.: niet geïllustreerd. Zwart Beertje no. 49/50 Bruna roman. Omslag Dick Bruna. Zonder rugnummer. Goed. Book number: 022625 € 2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 250] Catalogue: Zwarte Beertjes
Keywords: Zwart Beertje no. 49/50 Bruna roman niet geïllustreerd | In shopping cart More information div> |
Doctor Vlimmen Trilogie Bruna. Doctor Vlimmen, Vlimmen contra Vlimmen, Vlimmens tweede jeugd. geen jaartal. hard karton kaft in net in booklon. 941 pp, goed. 910 g. Book number: 004453 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: Trilogie | In shopping cart More information div> |
Doctor Vlimmen. Utrecht, Bruna, 1955. 52e druk. 477 pp. Ln. Book number: 7908 € 6.50 [Appr.: US$ 8.15 | £UK 5.25 | JP¥ 649]
| In shopping cart More information div> |
Doctor Vlimmen Amsterdam/Antwerpen, 1942, 553 .pp, hard cover, 13 x 19 cm. Naam op titelpagina/Name on title page, Omslag onfris/Cover not so good. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Leuven) Book number: 198342&123 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Romans
Keywords: Romans | In shopping cart More information div> |
Doctor Vlimmen. Amsterdam; W.L. Salm ; Co.; 1939; 23e druk; 547 pag.; linnen; zonder stofomslag.Rug versleten en beetje los. - Book number: 08125 € 9.60 [Appr.: US$ 12.04 | £UK 7.75 | JP¥ 958]
Keywords: Nederlands. | In shopping cart More information div> |
Doctor Vlimmen Antwerpen, J.E. Buschmann/A.W. Bruna & Zoon's. z.j. 16x24cm, 469pp. hard cover, halflinnen, omslag licht beschadigd overigens goed. Geïllustreerd door Else Van Hagendoren. Book number: 003089 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749] Catalogue: Nederlandstalige literatuur
Keywords: Nederlandstalige Literatuur Roman | In shopping cart More information div> |
Doctor Vlimmen & Vlimmen contra Vlimmen & Vlimmens tweede jeugd. 3 delen in 1 band. Utrecht/Antwerpen, Bruna, 1973. Orig. linnen band. 895pp. Book number: 6638 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Literatuur
Keywords: zwarte beertjes literatuur Nederland proza roman streekroman Noord-Brabant ISBN 9022950514 | In shopping cart More information div> |
Doctor Vlimmen Utrecht, Bruna. 1970. Pocket, Ill.: niet geïllustreerd. Zwart Beertje no. 49 Bruna roman. Omslag Dick Bruna. Goed. Book number: 016799 € 2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 250] Catalogue: Zwarte Beertjes
Keywords: Zwart Beertje no. 49 Bruna roman niet geïllustreerd | In shopping cart More information div> |
Doctor Vlimmen. Utrecht, Bruna, 1953. 43e druk. 455 pp. Ln. Book number: 17269 € 6.50 [Appr.: US$ 8.15 | £UK 5.25 | JP¥ 649]
| In shopping cart More information div> |
Doctor Vlimmen trilogie (filmeditie) Bruna, 1978. gebonden, foto's, 896 pp, HOOG POSTTARIEF. -- ZoldermanBook number: 90336 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: dierenarts roman | In shopping cart More information div> |
Doctor Vlimmen Bruna, 1956. 25ste. Zwarte Beertjes 49/50, 413p, omslag Dick Bruna. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 26380 € 3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
Doctor Vlimmen. . Utrecht, Antwerpen, Bruna & Zoon, no year, height in cm: 22 cm, cloth. , 503 pp, pp.. Book number: 7-3088 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Tilburg
| In shopping cart More information div> |
Doctor Vlimmen. Utrecht, Bruna, 1961. 416 pp. Pck. Zwart beertje 49/50. Wrp by Dick Bruna. Book number: 16812 € 5.50 [Appr.: US$ 6.9 | £UK 4.5 | JP¥ 549]
Keywords: zwart beertje pockets dick bruna | In shopping cart More information div> |
Doctor Vlimmen. Roman. Antwerpen, J.E. Buschmann Uitgever - Utrecht, A.W. Bruna & Zoon's Uitgeversmij., z.j. Halflinnen, 469+1p. 24 x 16 cm. ¶ Geïllustreerd door Elsa van Hagendoorn. Met gedateerde opdracht van de auteur. Goed exemplaar. Book number: 14681 € 22.50 [Appr.: US$ 28.23 | £UK 18.25 | JP¥ 2246] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Gesigneerd Nederlandse literatuur Opdrachtexemplaar | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | - Next page