ascending
descending
found: 170 books on 7 pages. This is page 1
- Next page

ROOTHAERT A. - ROMIJN JAAP
Een avondje in Muscadin
Utrecht, 185 .pp, Pocket/Poche/Taschenbuch, 11 x 17 cm. Zwarte beertjes 412. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 113201&269D
€  3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

ROOTHAERT A. EN ROMIJN JAAP.
Een avondje in Muscadin. Zwarte beertjes pocket 412.
Utrecht, Bruna,
Book number: 1350
€  3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
Catalogue: Zwarte Beertjes
Keywords: Zwarte Beertjes pocket
In shopping cart

More information

 -
ROOTHAERT A. - ROMIJN JAAP
Een avondje in Muscadin: Een mysterie in brieven
Utrecht, 1952, 226 .pp, hard cover/dust jacket, 14 x 21 cm. Stofwikkel beschadigd/Dust jacket damaged, 1e druk/edition/édition/Ausgabe, Roestvlekjes/Foxing/Taches de rouille/Rostfleckig. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 165131&386G
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

ROOTHAERT, MR. A. EN JAAP ROMIJN
Een avondje in Muscadin
Utrecht, Bruna. 1961. Pocket, Ill.: niet geïllustreerd. Zwart Beertje no. 412 detectives. Omslagtekening Dick Bruna. Goed.
Book number: 024084
€  3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
Catalogue: Zwarte Beertjes
Keywords: Zwart Beertje no. 412 detectives niet geïllustreerd
In shopping cart

More information

ROOTHAERT, MR. A.
Chinese handwassing
Utrecht, Bruna. Pocket, Ill.: niet geïllustreerd. Zwart Beertje no. 78 detectives Bruna. Omslag Dick Bruna. Zonder jaartal. Zonder rugnummer. Scheurtje/besch. in achterplat. Goed.
Book number: 025801
€  2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 250]
Catalogue: Zwarte Beertjes
Keywords: Zwart Beertje no. 78 detectives Bruna niet geïllustreerd
In shopping cart

More information

 -
ROOTHAERT, MR.A.
Chinese handwassing
Bruna, Utrecht, z.j. . Zwarte Beertjes 78, 192 pp, omslag Bruna. Redelijk/Goed.
Book number: 26811
€  2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 250]
In shopping cart

More information

ROOTHAERT, MR. A.
Chinese handwassing
Utrecht, Bruna. Pocket, Ill.: niet geïllustreerd. Zwart Beertje no. 78 detectives Bruna. Omslag Dick Bruna. Zonder jaartal. Goed.
Book number: 002488
€  2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 250]
Catalogue: Zwarte Beertjes
Keywords: Zwart Beertje no. 78 detectives Bruna niet geïllustreerd
In shopping cart

More information

ROOTHAERT A.
Docteur Vlimmen
TREMOIS Pierre. 1946. In-12 Carré. Broché. Bon état. Couv. légèrement passée. Dos plié. Intérieur bon état. 448 pages.
¶ Roman traduit du hollandais par Marnix Kesler.
Book number: RO20044192
€  19.80 [Appr.: US$ 24.84 | £UK 16 | JP¥ 1976]
Keywords: Littératures des autres langues
In shopping cart

More information

ROOTHAERT, MR. A
Doctor Vlimmen - Trilogie - filmeditie
Utrecht-Antwerpen, Bruna, 1978. 895 pp., Gebonden. 8vo. Inscr.: . bestaande uit: Doctor Vlimmen, Vlimmen contra Vlimmen en Vlimmens tweede jeugd, foto's buiten de tekst,. s.o. redelijk, goed.
Book number: 5492
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Catalogue: Streekromans
In shopping cart

More information

ROOTHAERT A. MR.
Doctor Vlimmen. Zwarte beertjes pocket 49-50.
414 blz. Pocketboek. Leesvouw in voorplat. Boek moet als pakket worden vezonden
Book number: 1274
€  3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
Catalogue: Zwarte Beertjes
Keywords: Zwarte Beertjes pocket
In shopping cart

More information

ROOTHAERT, MR.A.
Doctor Vlimmen
Bruna, 1971. Zwarte Beertjes 49, 413p, omslag Dick Bruna, geschreven naam voorin. Goed.
Book number: 25480
€  3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
In shopping cart

More information

ROOTHAERT, MR. A.
Doctor Vlimmen
Utrecht, Bruna. 1959, 56e druk. Dikke pocket, Ill.: niet geïllustreerd. Zwart Beertje no. 49/50 Bruna roman. Omslag Dick Bruna. Zonder rugnummer. Goed.
Book number: 022625
€  2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 250]
Catalogue: Zwarte Beertjes
Keywords: Zwart Beertje no. 49/50 Bruna roman niet geïllustreerd
In shopping cart

More information

ROOTHAERT, A.
Doctor Vlimmen Trilogie
Bruna. Doctor Vlimmen, Vlimmen contra Vlimmen, Vlimmens tweede jeugd. geen jaartal. hard karton kaft in net in booklon. 941 pp, goed. 910 g.
Book number: 004453
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: Trilogie
In shopping cart

More information

ROOTHAERT, MR. A.,
Doctor Vlimmen.
Utrecht, Bruna, 1955. 52e druk. 477 pp. Ln.
Book number: 7908
€  6.50 [Appr.: US$ 8.15 | £UK 5.25 | JP¥ 649]
In shopping cart

More information

ROOTHAERT A.
Doctor Vlimmen
Amsterdam/Antwerpen, 1942, 553 .pp, hard cover, 13 x 19 cm. Naam op titelpagina/Name on title page, Omslag onfris/Cover not so good. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Leuven)
Book number: 198342&123
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Catalogue: Romans
Keywords: Romans
In shopping cart

More information

ROOTHAERT, A.
Doctor Vlimmen.
Amsterdam; W.L. Salm ; Co.; 1939; 23e druk; 547 pag.; linnen; zonder stofomslag.Rug versleten en beetje los. -
Book number: 08125
€  9.60 [Appr.: US$ 12.04 | £UK 7.75 | JP¥ 958]
Keywords: Nederlands.
In shopping cart

More information

ROOTHAERT, A.
Doctor Vlimmen
Antwerpen, J.E. Buschmann/A.W. Bruna & Zoon's. z.j. 16x24cm, 469pp. hard cover, halflinnen, omslag licht beschadigd overigens goed. Geïllustreerd door Else Van Hagendoren.
Book number: 003089
€  7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749]
Keywords: Nederlandstalige Literatuur Roman
In shopping cart

More information

ROOTHAERT, MR. A.
Doctor Vlimmen & Vlimmen contra Vlimmen & Vlimmens tweede jeugd. 3 delen in 1 band.
Utrecht/Antwerpen, Bruna, 1973. Orig. linnen band. 895pp.
Book number: 6638
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Literatuur
Keywords: zwarte beertjes literatuur Nederland proza roman streekroman Noord-Brabant ISBN 9022950514
In shopping cart

More information

ROOTHAERT, MR. A.
Doctor Vlimmen
Utrecht, Bruna. 1970. Pocket, Ill.: niet geïllustreerd. Zwart Beertje no. 49 Bruna roman. Omslag Dick Bruna. Goed.
Book number: 016799
€  2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 250]
Catalogue: Zwarte Beertjes
Keywords: Zwart Beertje no. 49 Bruna roman niet geïllustreerd
In shopping cart

More information

 -
ROOTHAERT, MR A.,
Doctor Vlimmen.
Utrecht, Bruna, 1953. 43e druk. 455 pp. Ln.
Book number: 17269
€  6.50 [Appr.: US$ 8.15 | £UK 5.25 | JP¥ 649]
In shopping cart

More information

ROOTHAERT, A.
Doctor Vlimmen trilogie (filmeditie)
Bruna, 1978. gebonden, foto's, 896 pp, HOOG POSTTARIEF.
Book number: 90336
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: dierenarts roman
In shopping cart

More information

 -
ROOTHAERT, MR.A.
Doctor Vlimmen
Bruna, 1956. 25ste. Zwarte Beertjes 49/50, 413p, omslag Dick Bruna. Goed.
Book number: 26380
€  3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349]
In shopping cart

More information

ROOTHAERT, MR. A.
Doctor Vlimmen. .
Utrecht, Antwerpen, Bruna & Zoon, no year, height in cm: 22 cm, cloth. , 503 pp, pp..
Book number: 7-3088
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Tilburg
In shopping cart

More information

 -
ROOTHAERT, MR. A.,
Doctor Vlimmen.
Utrecht, Bruna, 1961. 416 pp. Pck. Zwart beertje 49/50. Wrp by Dick Bruna.
Book number: 16812
€  5.50 [Appr.: US$ 6.9 | £UK 4.5 | JP¥ 549]
Keywords: zwart beertje pockets dick bruna
In shopping cart

More information

ROOTHAERT, MR. A.
Doctor Vlimmen. Roman.
Antwerpen, J.E. Buschmann Uitgever - Utrecht, A.W. Bruna & Zoon's Uitgeversmij., z.j. Halflinnen, 469+1p. 24 x 16 cm.
¶ Geïllustreerd door Elsa van Hagendoorn. Met gedateerde opdracht van de auteur. Goed exemplaar.
Book number: 14681
€  22.50 [Appr.: US$ 28.23 | £UK 18.25 | JP¥ 2246]
Keywords: Gesigneerd Nederlandse literatuur Opdrachtexemplaar
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | - Next page

New Search