ascending
descending
found: 45 books on 2 pages. This is page 1
- Next page

JONKERS, MARC [E.A., RED.] & CROUWEL, WIM & ROODNAT, JOYCE
Hans van Manen : foto's - feiten - meningen. Photographs - facts - opinions
Nederlands Instituut voor de Dans, 1992. Ed./Druk: 1. Paperback. Pp: 160. Vormg.: Pieter Roozen. Uitgave t.g.v. het Holland Festival 1992. Tweetalige catalogus van het werk van Hans van Manen. Essays van o.a. Joyce Roodnat, Ron Kaal, Wim Crouwel en Gerardjan Rijnders. Met oeuvre-overzicht, biografie en filmografie. Text in Dutch & English. ISBN: 9789071718090. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U276820
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Catalogue: Kunst
Keywords: 9789071718090
In shopping cart

More information

MARTIJN PETERS, FRANCIS WEIJMER, JOYCE ROODNAT
Land in verandering
duo/duo, 2004,/.pp, hard cover, 28 x 22 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Antwerpen)
Book number: 287872&HN
€  11.00 [Appr.: US$ 13.8 | £UK 9 | JP¥ 1098]
Keywords: Streekgeschiedenis Nederland
In shopping cart

More information

OORTHUYS, CAS & STRIJBOS, JAN P. & ROODNAT, JOYCE
Het landschap. Schoonheid van ons land
Contact. Ed./Druk: 1. Gekartonneerd met stofomslag. Pp: 160. ISBN: 9789025428754. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1393445
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Reizen en landen
Keywords: 9789025428754
In shopping cart

More information

OORTHUYS, CAS & STRIJBOS, JAN P. & ROODNAT, JOYCE
Het landschap. Schoonheid van ons land
Contact. Ed./Druk: 1. Gekartonneerd met stofomslag. Pp: 160. ISBN: 9789025428754. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U2066196
€  7.99 [Appr.: US$ 10.02 | £UK 6.5 | JP¥ 797]
Catalogue: Reizen en landen
Keywords: 9789025428754
In shopping cart

More information

OORTHUYS, CAS EN JAN P. STRIJBOS (FOTO'S ) JOYCE ROODNAT (TEKST)
De schoonheid van ons land. Het landschap
Contact, Amsterdam, Antwerpen, 2008. Gebonden, illustraties, 159 pp met stofomslag
Book number: 118865234
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
In shopping cart

More information

 -
ramsj
ROODNAT, JOYCE & GRUNBERG, ARNON
100 x Aan de wandel. Joyce Roodnat wandelt door Nederland en de rest van de wereld
Prometheus / NRC Handelsblad, 2004. Ed./Druk: 1. Paperback. Pp: 237. 2e druk. Vormg.: Mariska Cock. Bundel wandelverhalen van Joyce Roodnat, eerder verschenen in NRC Handelsblad. Geïllustreerd met routekaartjes. Met een voorwoord van Arnon Grunberg, getiteld 'Houd vijf meter afstand' op p. 5-9. Goed exemplaar. ISBN: 9789044604146. Cond./Kwaliteit: Nieuw.
Book number: B36044
€  5.99 [Appr.: US$ 7.52 | £UK 5 | JP¥ 598]
Catalogue: Sport en Spel
Keywords: ramsj 9789044604146
In shopping cart

More information

ROODNAT, JOYCE & GRUNBERG, ARNON
100 x Aan de wandel. Joyce Roodnat wandelt door Nederland en de rest van de wereld
Prometheus / NRC Handelsblad, 2004. Paperback. Pp: 240. [1e druk]. Vormg.: Mariska Cock. Bundel wandelverhalen van Joyce Roodnat, eerder verschenen in NRC Handelsblad. Geïllustreerd met routekaartjes. Met een voorwoord van Arnon Grunberg, getiteld 'Houd vijf meter afstand' op p. 5-9. Goed exemplaar. ISBN: 9789044604139. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U2065818
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Catalogue: Reizen en landen
Keywords: 9789044604139
In shopping cart

More information

ROODNAT, JOYCE & GRUNBERG, ARNON
100 x Aan de wandel. Joyce Roodnat wandelt door Nederland en de rest van de wereld
Prometheus / NRC Handelsblad, 2004. Ed./Druk: 1. Paperback. Pp: 237. 2e druk. Vormg.: Mariska Cock. Bundel wandelverhalen van Joyce Roodnat, eerder verschenen in NRC Handelsblad. Geïllustreerd met routekaartjes. Met een voorwoord van Arnon Grunberg, getiteld 'Houd vijf meter afstand' op p. 5-9. Goed exemplaar. ISBN: 9789044604146. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U41759
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Sport en Spel
Keywords: 9789044604146
In shopping cart

More information

ROODNAT, JOYCE & GRUNBERG, ARNON
100 x Aan de wandel. Joyce Roodnat wandelt door Nederland en de rest van de wereld
Prometheus / NRC Handelsblad, 2004. Ed./Druk: 1. Paperback. Pp: 237. 2e druk. Vormg.: Mariska Cock. Bundel wandelverhalen van Joyce Roodnat, eerder verschenen in NRC Handelsblad. Geïllustreerd met routekaartjes. Met een voorwoord van Arnon Grunberg, getiteld 'Houd vijf meter afstand' op p. 5-9. Goed exemplaar. ISBN: 9789044604146. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1475178
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Catalogue: Sport en Spel
Keywords: 9789044604146
In shopping cart

More information

ROODNAT, JOYCE
't is zo weer nacht,
Amsterdam, Contact, 2001, 1e druk, 238 blz., paperback; 8vo Boekgrootte tot 247 mm. Staat: Als nieuw; isbn: 9025410804; ..
Book number: 8881
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: LITERATUUR Nederlands na 1900
In shopping cart

More information

ROODNAT, JOYCE
't Is zo weer nacht
Ed./Druk: 3. Paperback. Pp: 235. ISBN: 9789046703922. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1003200
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Catalogue: Romans
Keywords: 9789046703922
In shopping cart

More information

ROODNAT, JOYCE
't is zo weer nacht
2001. Paperback. Pp: 237. ISBN: 9789025410803. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1155838
€  6.50 [Appr.: US$ 8.15 | £UK 5.25 | JP¥ 649]
Catalogue: Romans
Keywords: 9789025410803
In shopping cart

More information

ROODNAT, JOYCE
t is zo weer nacht
Contact (Amsterdam), 2005, 3de druk, ISBN 9046703924, NUR 311, 238 blz. paperback, goede staat
Book number: 8146822
€  2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 250]
In shopping cart

More information

ROODNAT JOYCE
't Is zo weer nacht
Amsterdam/Antwerpen - Uitg. Contact, 2001, 237 .pp, paperback, 12 x 20 cm. 0. Zeer Goed/Very Good/Très bien/Sehr gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Leuven)
Book number: 198343&123
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Romans
Keywords: Romans
In shopping cart

More information

ROODNAT, JOYCE.
'T is zo weer nacht.
Amsterdam, Contact, 2005. Pocket. 235pp. [Pandorapocket]
Book number: 33082
€  2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 250]
Catalogue: Literatuur
Keywords: pandorapocket literatuur Nederland proza roman ISBN 9046703924
In shopping cart

More information

ROODNAT, JOYCE
t Is zo weer nacht
Contact, 2e druk 2001. pb, 238 pag, lichte leesvouw in rug, zeer goede staat.
Book number: L1474
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Catalogue: Literatuur
In shopping cart

More information

ROODNAT, JOYCE
't Is zo weer nacht.
Amsterdam, Contact, 2001, 2de druk. Paperback, 235 pp, 20 cm. Gaaf / fine.
Book number: 15144
€  3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349]
In shopping cart

More information

ROODNAT, JOYCE
t IS ZO WEER NACHT.
Amsterdam/Antwerpen, Uitgeverij Contact. 1e druk 2001. Foto auteur: Arjen Oosterbaan. Keurig. 237 pag. Omslagontwerp: Artgrafica. Omslagillustratie: 'de Argentijnse Tango' van Jacques Henri Lartigue
Book number: 3273
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
In shopping cart

More information

JOYCE ROODNAT
Een kwestie van lef
Contact, 2007. Hardcover. Vrijwel in nieuwstaat. ISBN 9789025420000.
Book number: 2586-B-1333
€  11.20 [Appr.: US$ 14.05 | £UK 9 | JP¥ 1118]
Keywords: 9789025420000
In shopping cart

More information

ROODNAT, JOYCE
Een kwestie van lef. Stijlgids voor vrouwen tussen de 40 en de 60+
Contact, 2007. Ed./Druk: 5. Gekartonneerd. Pp: 223. 'Een kwestie van lef' geeft adviezen over uiterlijk, levenshouding en mentaliteit. En tips voor kleding en make-up. Maar waar het eigenlijk om draait is zelfvertrouwen. Waarom kleden en verzorgen vrouwen van boven 40, 50 zich, mannen nauwelijks? Die vrouwen zie je in musea, in theaters. Mannen niet. Ik lees en denk 'het is oorlog'. Wie is de vijand? Joyce volgt de strijd tegen het onwillig lijf, tegen mannen met praatjes, tegen ontmoedigende vriendinnen. En de tegen de mythe van het jeugdgeluk. Ze houdt en passant een pleidooi voor de flirt en bespreekt de gruwelijke 'opvliegers' in de overgang. Over 'hoe je eruit ziet' blijkt eigenlijk nauwelijks in ernst gesproken te worden. Ook onder vrouwen niet. ISBN: 9789025420000. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1935026
€  12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248]
Catalogue: Hobby
Keywords: 9789025420000
In shopping cart

More information

ROODNAT, JOYCE
Een kwestie van lef. Stijlgids voor vrouwen tussen de 40 en de 60+
Contact, 2007. Ed./Druk: 5. Gekartonneerd. Pp: 223. 'Een kwestie van lef' geeft adviezen over uiterlijk, levenshouding en mentaliteit. En tips voor kleding en make-up. Maar waar het eigenlijk om draait is zelfvertrouwen. Waarom kleden en verzorgen vrouwen van boven 40, 50 zich, mannen nauwelijks? Die vrouwen zie je in musea, in theaters. Mannen niet. Ik lees en denk 'het is oorlog'. Wie is de vijand? Joyce volgt de strijd tegen het onwillig lijf, tegen mannen met praatjes, tegen ontmoedigende vriendinnen. En de tegen de mythe van het jeugdgeluk. Ze houdt en passant een pleidooi voor de flirt en bespreekt de gruwelijke 'opvliegers' in de overgang. Over 'hoe je eruit ziet' blijkt eigenlijk nauwelijks in ernst gesproken te worden. Ook onder vrouwen niet. ISBN: 9789025420000. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1862568
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Catalogue: Hobby
Keywords: 9789025420000
In shopping cart

More information

ROODNAT, JOYCE
Een kwestie van lef. Stijlgids voor vrouwen tussen de 40 en 60+
Contact, 2007, hardcover. 9789025420000 .
Book number: 112407348
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
In shopping cart

More information

JOYCE ROODNAT
Een kwestie van lef Uitgeverij Contact
5e druk, 2007.223pp. 2007 Als nieuw Hardcover d83
Book number: 53991
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

 -
ROODNAT, JOYCE
Een kwestie van lef: stijlgids voor vrouwen tussen de 40 en de 60+
Gebonden, hardcover; 2007; Contact, Amsterdam; 223pp.; Nieuw boek. -- Conditie: Als nieuw
Book number: 139269
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: Mode, Kostuums, Verzorging
In shopping cart

More information

JOYCE ROODNAT
Een kwestie van lef Uitgeverij Contact
Lichte vochtschade achterplat.Pagina's licht gewelfd. Verder goed. 2007 Redelijk Hardcover d157
Book number: 50100
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | - Next page

New Search