| ||||
|
|
|
|||
| found: 45 books on 2 pages. This is page 1 - Next page |
Hans van Manen : foto's - feiten - meningen. Photographs - facts - opinions Nederlands Instituut voor de Dans, 1992. Ed./Druk: 1. Paperback. Pp: 160. Vormg.: Pieter Roozen. Uitgave t.g.v. het Holland Festival 1992. Tweetalige catalogus van het werk van Hans van Manen. Essays van o.a. Joyce Roodnat, Ron Kaal, Wim Crouwel en Gerardjan Rijnders. Met oeuvre-overzicht, biografie en filmografie. Text in Dutch & English. ISBN: 9789071718090. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U276820 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: Kunst
Keywords: 9789071718090 | In shopping cart More information div> |
Land in verandering duo/duo, 2004,/.pp, hard cover, 28 x 22 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Antwerpen) Book number: 287872&HN € 11.00 [Appr.: US$ 13.8 | £UK 9 | JP¥ 1098] Catalogue: Streekgeschiedenis Nederland
Keywords: Streekgeschiedenis Nederland | In shopping cart More information div> |
Het landschap. Schoonheid van ons land Contact. Ed./Druk: 1. Gekartonneerd met stofomslag. Pp: 160. ISBN: 9789025428754. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1393445 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Reizen en landen
Keywords: 9789025428754 | In shopping cart More information div> |
Het landschap. Schoonheid van ons land Contact. Ed./Druk: 1. Gekartonneerd met stofomslag. Pp: 160. ISBN: 9789025428754. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U2066196 € 7.99 [Appr.: US$ 10.02 | £UK 6.5 | JP¥ 797] Catalogue: Reizen en landen
Keywords: 9789025428754 | In shopping cart More information div> |
De schoonheid van ons land. Het landschap Contact, Amsterdam, Antwerpen, 2008. Gebonden, illustraties, 159 pp met stofomslag Book number: 118865234 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
| In shopping cart More information div> |
ramsj 100 x Aan de wandel. Joyce Roodnat wandelt door Nederland en de rest van de wereld Prometheus / NRC Handelsblad, 2004. Ed./Druk: 1. Paperback. Pp: 237. 2e druk. Vormg.: Mariska Cock. Bundel wandelverhalen van Joyce Roodnat, eerder verschenen in NRC Handelsblad. Geïllustreerd met routekaartjes. Met een voorwoord van Arnon Grunberg, getiteld 'Houd vijf meter afstand' op p. 5-9. Goed exemplaar. ISBN: 9789044604146. Cond./Kwaliteit: Nieuw. Book number: B36044 € 5.99 [Appr.: US$ 7.52 | £UK 5 | JP¥ 598] Catalogue: Sport en Spel
Keywords: ramsj 9789044604146 | In shopping cart More information div> |
100 x Aan de wandel. Joyce Roodnat wandelt door Nederland en de rest van de wereld Prometheus / NRC Handelsblad, 2004. Paperback. Pp: 240. [1e druk]. Vormg.: Mariska Cock. Bundel wandelverhalen van Joyce Roodnat, eerder verschenen in NRC Handelsblad. Geïllustreerd met routekaartjes. Met een voorwoord van Arnon Grunberg, getiteld 'Houd vijf meter afstand' op p. 5-9. Goed exemplaar. ISBN: 9789044604139. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U2065818 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Reizen en landen
Keywords: 9789044604139 | In shopping cart More information div> |
100 x Aan de wandel. Joyce Roodnat wandelt door Nederland en de rest van de wereld Prometheus / NRC Handelsblad, 2004. Ed./Druk: 1. Paperback. Pp: 237. 2e druk. Vormg.: Mariska Cock. Bundel wandelverhalen van Joyce Roodnat, eerder verschenen in NRC Handelsblad. Geïllustreerd met routekaartjes. Met een voorwoord van Arnon Grunberg, getiteld 'Houd vijf meter afstand' op p. 5-9. Goed exemplaar. ISBN: 9789044604146. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U41759 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Sport en Spel
Keywords: 9789044604146 | In shopping cart More information div> |
100 x Aan de wandel. Joyce Roodnat wandelt door Nederland en de rest van de wereld Prometheus / NRC Handelsblad, 2004. Ed./Druk: 1. Paperback. Pp: 237. 2e druk. Vormg.: Mariska Cock. Bundel wandelverhalen van Joyce Roodnat, eerder verschenen in NRC Handelsblad. Geïllustreerd met routekaartjes. Met een voorwoord van Arnon Grunberg, getiteld 'Houd vijf meter afstand' op p. 5-9. Goed exemplaar. ISBN: 9789044604146. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1475178 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Sport en Spel
Keywords: 9789044604146 | In shopping cart More information div> |
't is zo weer nacht, Amsterdam, Contact, 2001, 1e druk, 238 blz., paperback; 8vo Boekgrootte tot 247 mm. Staat: Als nieuw; isbn: 9025410804; .. Book number: 8881 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Nederlandse Literatuur: proza en letterkunde
Keywords: LITERATUUR Nederlands na 1900 | In shopping cart More information div> |
't Is zo weer nacht Ed./Druk: 3. Paperback. Pp: 235. ISBN: 9789046703922. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1003200 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Romans
Keywords: 9789046703922 | In shopping cart More information div> |
't is zo weer nacht 2001. Paperback. Pp: 237. ISBN: 9789025410803. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1155838 € 6.50 [Appr.: US$ 8.15 | £UK 5.25 | JP¥ 649] Catalogue: Romans
Keywords: 9789025410803 | In shopping cart More information div> |
t is zo weer nacht Contact (Amsterdam), 2005, 3de druk, ISBN 9046703924, NUR 311, 238 blz. paperback, goede staat -- MooiboekBook number: 8146822 € 2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 250]
| In shopping cart More information div> |
't Is zo weer nacht Amsterdam/Antwerpen - Uitg. Contact, 2001, 237 .pp, paperback, 12 x 20 cm. 0. Zeer Goed/Very Good/Très bien/Sehr gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Leuven) Book number: 198343&123 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Romans
Keywords: Romans | In shopping cart More information div> |
'T is zo weer nacht. Amsterdam, Contact, 2005. Pocket. 235pp. [Pandorapocket] Book number: 33082 € 2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 250] Catalogue: Literatuur
Keywords: pandorapocket literatuur Nederland proza roman ISBN 9046703924 | In shopping cart More information div> |
t Is zo weer nacht Contact, 2e druk 2001. pb, 238 pag, lichte leesvouw in rug, zeer goede staat. Book number: L1474 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Literatuur
| In shopping cart More information div> |
't Is zo weer nacht. Amsterdam, Contact, 2001, 2de druk. Paperback, 235 pp, 20 cm. Gaaf / fine. Book number: 15144 € 3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349] Catalogue: Nederlandse literatuur - Dutch Literature
| In shopping cart More information div> |
t IS ZO WEER NACHT. Amsterdam/Antwerpen, Uitgeverij Contact. 1e druk 2001. Foto auteur: Arjen Oosterbaan. Keurig. 237 pag. Omslagontwerp: Artgrafica. Omslagillustratie: 'de Argentijnse Tango' van Jacques Henri Lartigue Book number: 3273 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
| In shopping cart More information div> |
Een kwestie van lef Contact, 2007. Hardcover. Vrijwel in nieuwstaat. ISBN 9789025420000. Book number: 2586-B-1333 € 11.20 [Appr.: US$ 14.05 | £UK 9 | JP¥ 1118]
Keywords: 9789025420000 | In shopping cart More information div> |
Een kwestie van lef. Stijlgids voor vrouwen tussen de 40 en de 60+ Contact, 2007. Ed./Druk: 5. Gekartonneerd. Pp: 223. 'Een kwestie van lef' geeft adviezen over uiterlijk, levenshouding en mentaliteit. En tips voor kleding en make-up. Maar waar het eigenlijk om draait is zelfvertrouwen. Waarom kleden en verzorgen vrouwen van boven 40, 50 zich, mannen nauwelijks? Die vrouwen zie je in musea, in theaters. Mannen niet. Ik lees en denk 'het is oorlog'. Wie is de vijand? Joyce volgt de strijd tegen het onwillig lijf, tegen mannen met praatjes, tegen ontmoedigende vriendinnen. En de tegen de mythe van het jeugdgeluk. Ze houdt en passant een pleidooi voor de flirt en bespreekt de gruwelijke 'opvliegers' in de overgang. Over 'hoe je eruit ziet' blijkt eigenlijk nauwelijks in ernst gesproken te worden. Ook onder vrouwen niet. ISBN: 9789025420000. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1935026 € 12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248] Catalogue: Hobby
Keywords: 9789025420000 | In shopping cart More information div> |
Een kwestie van lef. Stijlgids voor vrouwen tussen de 40 en de 60+ Contact, 2007. Ed./Druk: 5. Gekartonneerd. Pp: 223. 'Een kwestie van lef' geeft adviezen over uiterlijk, levenshouding en mentaliteit. En tips voor kleding en make-up. Maar waar het eigenlijk om draait is zelfvertrouwen. Waarom kleden en verzorgen vrouwen van boven 40, 50 zich, mannen nauwelijks? Die vrouwen zie je in musea, in theaters. Mannen niet. Ik lees en denk 'het is oorlog'. Wie is de vijand? Joyce volgt de strijd tegen het onwillig lijf, tegen mannen met praatjes, tegen ontmoedigende vriendinnen. En de tegen de mythe van het jeugdgeluk. Ze houdt en passant een pleidooi voor de flirt en bespreekt de gruwelijke 'opvliegers' in de overgang. Over 'hoe je eruit ziet' blijkt eigenlijk nauwelijks in ernst gesproken te worden. Ook onder vrouwen niet. ISBN: 9789025420000. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1862568 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: Hobby
Keywords: 9789025420000 | In shopping cart More information div> |
Een kwestie van lef. Stijlgids voor vrouwen tussen de 40 en 60+ Contact, 2007, hardcover. 9789025420000 . Book number: 112407348 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
| In shopping cart More information div> |
Een kwestie van lef Uitgeverij Contact 5e druk, 2007.223pp. 2007 Als nieuw Hardcover d83 Book number: 53991 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
| In shopping cart More information div> |
Een kwestie van lef: stijlgids voor vrouwen tussen de 40 en de 60+ Gebonden, hardcover; 2007; Contact, Amsterdam; 223pp.; Nieuw boek. -- Conditie: Als nieuw Book number: 139269 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Maatschappij/Mode
Keywords: Mode, Kostuums, Verzorging | In shopping cart More information div> |
Een kwestie van lef Uitgeverij Contact Lichte vochtschade achterplat.Pagina's licht gewelfd. Verder goed. 2007 Redelijk Hardcover d157 Book number: 50100 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
| In shopping cart More information div> |