ascending
descending
found: 41 books on 2 pages. This is page 1
- Next page

ANDRIESSOON, SYMON [MARK A. MEADOW & ANNEKE C.G. FLEURKENS - EDS] & [S.A.C. DUDOK VAN HEEL & HERMAN ROODENBURG - INTROD.].
Duytsche Adagia ofte Spreecwoorden. In Facsimile, Transcription of the Dutch Text and English Translation.
Hilversum. Uitgeverij Verloren. 2003. Original publisher's sewn yellow paperback, pictorial frontcover, large 8vo: 334pp. footnotes & references, introductory essays with illustrations - notes & references, notes on editors & contributors, index English translation, index Dutch translation. Very fine copy - as new. ISBN: 978-90-6550-720-4.
Book number: 52186
€  25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
Keywords: 9789065507204
In shopping cart

More information

BAECQUE, ANTOINE DE & BREMMER, JAN N. & ROODENBURG, HERMAN
Homo ridens. Humor van de oudheid tot heden
1999. Paperback. Pp: 303. ISBN: 9789053523841. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1652190
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Catalogue: Geschiedenis
Keywords: 9789053523841
In shopping cart

More information

BREMMER, JAN/ ROODENBURG, HERMAN (REDACTIE)
Gebaren en lichaamshouding van de oudheid tot heden.
Sun. 1993, 1e Druk. (ISBN: 9061683807) . Book, Met illustraties. 296 blz. Goed.
Book number: 012177
€  12.45 [Appr.: US$ 15.62 | £UK 10 | JP¥ 1243]
Keywords: 9061683807
In shopping cart

More information

BREMMER, JAN & HERMAN ROODENBURG (RED.)
Gebaren en lichaamshouding van de oudheid tot heden
Nijmegen, SUN, 1993. 296 pp., paperback. 1e druk. 8vo. Inscr.: . register, ill.,. zeer goed.
Book number: 12317
€  22.00 [Appr.: US$ 27.6 | £UK 17.75 | JP¥ 2196]
Catalogue: Kunst
Keywords: lichaamstaal
In shopping cart

More information

 -
BREMMER, JAN & ROODENBURG, HERMAN
Gebaren en lichaamshouding van de oudheid tot heden
Paperback; 1993; SUN, Nijmegen; 296pp.; Vouwen in omslag. -- Conditie: Goed
Book number: 108680
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Geschiedenis Europa
In shopping cart

More information

BREMMER, JAN & HERMAN ROODENBURG [EDS.].
Gebaren en lichaamshouding van de Oudheid tot Heden.
Nijmegen. Sun. 1993. Original publisher's sewn red paperback, pictorial frontcover, large 8vo: 296pp. 10 contributions 32 illustrations, notes & references, general bibliography, notes on authors, index persons. Very fine copy. Volume: Sporen. ISBN: 978-90-6168-380-3.
Book number: 45984
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: 9789061683803
In shopping cart

More information

 -
BREMMER & HERMAN ROODENBURG (REDACTIE), JAN
Gebaren en lichaamshouding van de oudheid tot heden.
Nijmegen, Sun, 1993. Paperback, 296 pp, 22 cm, Ill.: zwart/wit illustraties. Goed / good.
Book number: 41634
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
In shopping cart

More information

BREMMER, JAN & HERMAN ROODENBURG(RED.)
Gebaren en lichaamshouding van de oudheid tot heden.
Nijmegen, SUN, 1993, 1e, ingenaaid, 296p.
Book number: 8875
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Xantippe
In shopping cart

More information

BREMMER, JAN & HERMAN ROODENBURG (RED.)
Homo ridens: humor van de oudheid tot heden.
A'dam, Boom, 1999. ing. 303 p. ill. bibliogr. index. ISBN: 9053523847. Language: Dutch. = A cultural history of humour (Cambridge: Polity Press, 1997).
Book number: 796
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Humor
Keywords: 9053523847
In shopping cart

More information

BREMMER JAN EN HERMAN ROODENBURG (RED.)
Homo Ridens, Humor van de oudheid tot heden
Boom 1999, 303 pag., pb, ills, bibl., register, 14x21 /2, conditie goed, naam eigenaar.
Book number: 68044
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Geschiedenis
In shopping cart

More information

BREMMER, JAN & HERMAN ROODENBURG (HG.)
Kulturgeschichte des Humors, von der Antike bis heute. A. d. Engl. übers. v. Kai Brodersen.
Darmstadt, Primus, 1999. geb. 24,5 x 17 x 2 cm. 238 S. 4 Abb. Bibliogr. Reg. ISBN: 3896782045. Language: German. = A cultural history of humour (Cambridge: Polity Press, 1997).
Book number: 797
€  35.00 [Appr.: US$ 43.91 | £UK 28.25 | JP¥ 3493]
Catalogue: Humor studies
Keywords: 3896782045
In shopping cart

More information

BREMMER, JAN/ ROODENBURG, HERMAN:
Kulturgeschichte des Humors. Von der Antike bis heute.
Darmstadt, WB 1999. 255 S. Ppbd. Rücken leicht verfärbt.
Book number: 45780CB
€  18.00 [Appr.: US$ 22.58 | £UK 14.5 | JP¥ 1796]
Catalogue: Varia
In shopping cart

More information

DEKKER, TON, POST, PAUL EN ROODENBURG, HERMAN (RED)
Antiquaren, liefhebbers en professoren. Momenten uit de geschiedenis van de Nederlandse Volkskunde
Amsterdam, P.J. Meertens-Instituut van de Koninklijke Akademie van Wetenschappen, 1994 1 volumes. 24 x 16 cm. wrappers. 429 pp. ills. Goed. Volkskundig Bulletin 20,3 (december 1994). ISBN: 9070389452. Gewicht/weight: 0 gr.
Book number: 6576
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
In shopping cart

More information

DEKKER, TON & PAUL POST & HERMAN ROODENBURG [ED.].
Antiquaren, liefhebbers en professoren. Momenten uit de geschiedenis van de Nederlandse Volkskunde.
Amsterdam. P.J. Meertens-Instituut. 1994. Original publisher's sewn paperback, black lettering spine and frontcover, pictorial dustjacket, 8vo; iv, 227-430pp. 10 contributions, illustrations, notes, short biographical notes contributors. Very fine. Volume 20 nr. 3. Volkskundig Bulletin. ISBN: 90-70389-45-2.
Book number: 3988
€  20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
Keywords: 9070389452
In shopping cart

More information

DEKKER, TON & HERMAN ROODENBURG & GERARD ROOIJAKKERS [EDS.].
Volkscultuur - een inleiding in de Nederlandse etnologie.
Nijmegen-Amsterdam. SUN-Meertens Instituut. 2000. Original publisher's sewn paperback, pictorial frontcover, large 8vo: 446pp. 7 contributions, illustrations, footnotes, bibliographical notes, general bibliography, index persons, index subjects. Very fine copy. Contributions: Ton Dekker - Herman Roodenburg - Gerard Rooijakkers - Peter Nissen - Theo Meder - Eric Venbrux - Louis Peter Grijp. ISBN: 978-90-6168-634-7.
Book number: 33640
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: 9789061686347
In shopping cart

More information

 -
ramsj
DEKKER, TON., ROODENBURG, HERMAN. & ROOIJAKKERS, GERARD.
Volkscultuur. Een inleiding in de Nederlandse etnologie.
Nijmegen, SUN / Amsterdam,Meertens Instituut, 2000. Paperback / Softcover. Met foto's in zwart/wit. 445 pag. ISBN: 978-90-6168-634-7. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
Book number: 77915
€  14.00 [Appr.: US$ 17.56 | £UK 11.25 | JP¥ 1397]
Keywords: Geschiedenis (History) / Dutch ; ramsj
In shopping cart

More information

 -
FALKENBURG, REINDERT; JAN DE JONG; HERMAN ROODENBURG & FRITS SCHOLTEN.
Beeld en Zelfbeeld in de Nederlandse Kunst, 1550-1750. Image and Self-Image in Netherlandish Art, 1550-1750. AS NEW.
Zwolle, Waanders, 1995. Cloth-covered boards (hardcover), pictorial dustjacket, 26,4 x 20 cms., 439, (1) pp. throughout illustrated. Netherlands Yearbook for History of Art 1995, volume 46. ISBN: 904009747X
Book number: 21628
€  75.00 [Appr.: US$ 94.1 | £UK 60.25 | JP¥ 7485]
Keywords: General Dutch Art 904009747X
In shopping cart

More information

HEKMA, GERT EN HERMAN ROODENBURG
Soete Minne En Helsche Boosheit. Seksuele Voorstellingen in Nederland 1300 - 1850
Nijmegen, Sun. 1988. Ppbck, or omslag 285 pp. ills. Goed exemplaar, als nieuw.
Book number: 1144
€  6.50 [Appr.: US$ 8.15 | £UK 5.25 | JP¥ 649]
Keywords: Erotica/Sexualiteit
In shopping cart

More information

HEKMA, GERT & HERMAN ROODENBURG (EDS.).
Soete minne en helsche boosheit. Seksuele voorstellingen in Nederland 1300-1850.
Nijmegen, SUN, (1988). Paperback, 22 x 14 cm. 285 p. Geïllustreerd, bibliografie, goed exemplaar.
Book number: 5653
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: Geschiedenis/History Seksualiteit/Sexuality
In shopping cart

More information

HEKMA, GERT & HERMAN ROODENBURG [EDS.].
Soete minne en helsche boosheit. Seksuele voorstellingen in Nederland 1300-1850.
Nijmegen. SUN. 1988. Original publisher's sewn paperback, pictorial frontcover, 8vo; 286pp. illustrated, 11 contributions, footnotes, epilogue, bibliography, list contributors. As new. Volume Series: Sporen. ISBN: 978-90-6168-280-6.
Book number: 13123
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: 9789061682806
In shopping cart

More information

HEKMA &HERMAN ROODENBURG (RED.), GERT
Soete minne en helsche boosheit.Seksuele voorstellingen in Nederland 1300-1850.
Nijmegen, SUN, 1988. Paperback, 285 pp, 22 x 14 cm, Ill.: zwart/wit illustraties. Sociale geschiedenis van de seksualiteit. De nadruk van dit onderzoek ligt op de ideeën en gevoelens, op de voorstellingen van de seksualiteit. Vanuit deze benadering wordt het liefdesleven in al zijn verschijningsvormen beschreven. Goed / good.
Book number: 4503
€  8.50 [Appr.: US$ 10.66 | £UK 7 | JP¥ 848]
Keywords: seksualiteit, geschiedenis
In shopping cart

More information

HEKMA, GERT EN HERMAN ROODENBURG (SAMENST. )
Soete minne en helsche boosheit. Seksuele voorstellingen in Nederland. 1300-1850.
Sun, Nijmegen, 1988.. Geïll. 285 pag.
Book number: 101360719
€  14.50 [Appr.: US$ 18.19 | £UK 11.75 | JP¥ 1447]
Keywords: Geschiedenis
In shopping cart

More information

HEKMA,GERT EN HERMAN ROODENBURG (RED)
Soete minne en helsche boosheit. Seksuele voorstellingen in Nederland 1300-1850
Nijmegen, SUN., 1988, 1e druk, Ill.: Geillustreerd. Toestand van het boek is goed, stofomslag: geen stofomslag aanwezig, band: paperback.
Book number: 111561
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
In shopping cart

More information

HERMAN ROODENBURG;GERT HEKMA
Soete minne en helsche boosheit
1e druk, 1988. SUN Nijmegen. 285pp. Als nieuw Paperback d131
Book number: 48775
€  13.00 [Appr.: US$ 16.31 | £UK 10.5 | JP¥ 1297]
In shopping cart

More information

HEKMA, GERT & ROODENBURG, HERMAN.
Soete minne en helsche boosheit. Seksuele voorstellingen in Nederland 1300-1850.
1ste druk. Nijmegen, SUN. 1988. 285 pag. Ingenaaid.
Book number: 9582
€  13.00 [Appr.: US$ 16.31 | £UK 10.5 | JP¥ 1297]
Catalogue: Geschiedenis
Keywords: Geschiedenis Mentaliteitsgeschiedenis Seksualiteit
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | - Next page

New Search