| ||||
|
|
|
|||
| found: 21 books |
Het Alibi van Egidius. Roman. Amsterdam, Heijnis, [1967]. 8vo, pp. 126. Uitgever's linnen in het oorspronkelijke stofomslag. Eerste druk. In goede staat. -- Zaal BooksBook number: 1807 € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
| In shopping cart More information div> |
Droomschip Rotterdam, W.L. & J. Brusse 1946 (eerste druk) gebonden, 104 pag., porto 2,50 euro, naam op schutblad verder in redelijk goede staat. Book number: SP143/36817 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Verhalen
| In shopping cart More information div> |
Mensen zijn geen goden A. A. M. Stols, 's-Gravenhage, 1958. Gebonden, 274 pp. Lichtbeschadigde stofomslag Book number: 117682668 € 11.50 [Appr.: US$ 14.43 | £UK 9.25 | JP¥ 1148]
| In shopping cart More information div> |
Noodsignalen en Hartsgeheimen. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols / J.P. Barth, 1960. 8vo, pp. 216. Uitgever's linnen in het oorspronkelijke stofomslag. Eerste druk. Ontwerp stofomslag door Th. de Haan. Randen stofomslag wat geschaafd. Verder in goede staat. -- Zaal BooksBook number: 1804 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
| In shopping cart More information div> |
Bezwarend getuigenis Amsterdam, Querido 1963 1e dr. - Linnen met stofomslag Book number: F22924 € 4.60 [Appr.: US$ 5.77 | £UK 3.75 | JP¥ 459] Catalogue: Nederlandse en vertaalde literatuur
Keywords: nederlandse literatuur/romans | In shopping cart More information div> |
Dagboek van Sara: en andere verhalen. Amsterdam, 1969, Contact. 126 pp. Paperback. Net exemplaar . Book number: 29711 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: Ned. Bellettrie
| In shopping cart More information div> |
Droomschip. Rotterdam, Brusse, 1946. 1e druk. Half linnen met stofomslag, 8vo, Met een voorwoord van J. van Galen. In Zuid-Duitsland spelende roman in dagboekvorm. 104 pag. Book number: 004200 € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198] Catalogue: Algemeen - General
Keywords: dagboek | In shopping cart More information div> |
Droomschip. Rotterdam-Antwerpen. W.L. & J. Brusse nv. 1946. Original publishers cream coloured cloth spine, blue paper-covered boards, blue title spine and frontcover, pictorial dustjacket, tall 8vo; 104pp. Fine copy. Book number: 26344 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
| In shopping cart More information div> |
Droomschip Rotterdam, 1946, Brusse. 104 pp. Gebonden. Met stofomslag. Net exemplaar . Book number: 21737 € 9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Ned. Bellettrie
| In shopping cart More information div> |
De heilsleer van juffrouw Francois. Grote ABC no 41. 1e druk Amsterdam:De Arbeiderspers., 1965. 188 p. SOFTCOVER: (Orig. pict. covers. rug verschotenen wat roestplekjes, naam op schutblad. GOOD) Book number: 5632 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449] Catalogue: Literature
Keywords: Literature fiction | In shopping cart More information div> |
De heilsleer van juffrouw Francois. Arbeiderspers, 1965. 188 pp. Pbk. Mooi ongelezen exemplaar. Book number: 37903 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
| In shopping cart More information div> |
De koningsmantel Amsterdam, Heijnis, Geb./hardcover, 150p., G, Book number: 20309 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: lit/proza na 1880
| In shopping cart More information div> |
Kroniek van een jeugdzonde Bussum, Van Dishoeck, 1935. Druk: 1ste druk. octavo, gekartonneerd, 145 pp. Enig roest; goed. ¶ Verhalen van destijds gewaardeerd auteur. Zeer schaars. Book number: 6298 € 20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: ; ; | In shopping cart More information div> |
Mensen zijn geen goden s- Gravenhage, Stols, 1958, gebonden met stofomslag, goed -- MooiboekBook number: 8104584 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
| In shopping cart More information div> |
Mensen zijn geen goden 's-Gravenhage, Stols, 1958. Geb./hardcover, 274p., G, Met beschadigd stofomslag Book number: 20308 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: lit/proza na 1880
| In shopping cart More information div> |
Noodsignalen en hartsgeheimen 's-Gravenhage, Stols/barth, 1960. Geb./hardcover, 216p., G, Met wat verkleurd stofomslag Book number: 20307 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: lit/proza na 1880
| In shopping cart More information div> |
De tomatenplukster Amsterdam, Arbeiderspers, 1964. Geb./hardcover, 151p., G, Met stofomslag Book number: 20269 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: lit/proza na 1880
| In shopping cart More information div> |
Verlossing en herschepping Rotterdam/Antwerpen, Ad. Donker, 1946, 1e druk. ingenaaid, 28 pp. Band verkleurd en gekreukt. Oplage van 530 exx. Book number: 10373 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
| In shopping cart More information div> |
Verlossing en herschepping Rotterdam/Antwerpen, Ad. Donker, 1946, 1e druk. ingenaaid, 28 pp. Band verkleurd en gekreukt. Oplage van 530 exx. Book number: 10170 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749]
| In shopping cart More information div> |
Vertrouwelijke vertellingen A. A. M. Stols, 1ste druk, gebonden, met stofomslag. goed. Book number: A-23451 € 17.50 [Appr.: US$ 21.96 | £UK 14.25 | JP¥ 1747] Catalogue: Romans
| In shopping cart More information div> |
De wrede idealist Amsterdam, Contact, 1971. Paperback, 183p., G, Book number: 20167 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: lit/proza na 1880
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 |