ascending
descending
found: 58 books on 3 pages. This is page 1
- Next page

[ROBBERS, HERMAN],
De Haagsche ooievaar of: Weg met de critiek!, Door den schrijver van "Kunst en onafhankelijkheid",
A'dam, Elsevier, 1e dr.1920, 39p., Ing., Onopengesneden. Robbers schrijft in zijn inleiding met de nodige zelfspot over 'het revu'tje', naar aanleiding waarvan deze tekst tot stand kwam.,
Book number: 15951
€  20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
Keywords: studies
In shopping cart

More information

CRIJNS, HUB/ELHORST, EIELIE/MIEDEMA, LUTZEN/NOORDEGRAAF, HERMAN/ROBBERS-VAN BERKEL, PLONI/STOPPELS, SAKE/WELL, HERMAN VAN (RED.)
Barmhartigheid en gerechtigheid. Handboek diaconiewetenschap
Kampen, Kok, 2004. 444 p. Hardcover, als nieuw.
Book number: 46744
€  14.00 [Appr.: US$ 17.56 | £UK 11.25 | JP¥ 1397]
In shopping cart

More information

LEWIS, ALBERT L., ED. (JAMES PECK, HERMAN SALMON, DOUGLAS ROLFE, WILLIAM SUDA, ALFRED OWLES, E.W. EVANS, CHARLES HOLLINGER, JERRY BROFMAN, H.A. THOMAS, WALTER MUSCIANO, ROBERT BROWN, HENRY STRUCK, HARVEY ROBBERS, C.D. CALKINS, J.F. CONWAY.)
Air Trails Pictorial. February, 1949. Vol. Xxxi, No. 5.
Street & Smith, Elizabeth, New Jersey, 1949.. 110 pp, 11 3/16" H, soft cover (magazine format). Profusely illustrated, predominantly in b&w, with photographs, drawings, plans (2 fold-outs), advertisements. Contents: Behemoth (Consolidated XC-99); The Reds Aren't Stallin' (Soviet Air Force); We Fly the Minnow; Dallas School; Air Progress: Gun Turrents; Jet Propulsion Isn't New!; Photo Competition; C.A.P. News; Skystreak; Goodyear Round Up - Part I; Jaguar; Aeronca C-3; XC-99; Albatros; "Pete" (Sterling Pete); Flying Wing Airfoils; Jetex Job; Record Riser; Accident Prevention Code for Clubs; Twin-Engine Technique. Departments: Showcase; Development Highlights; Air Notes; Solo Club; Sketchbook; Dope Can; Airmen of Vision; The Last Word. Interior - very light browning to pag e s , o t h erwise clean and tight with no previous ownership marks. Exterior - light wear at top/bottom of spine, a few small wrinkles on spine. light browning to edges of textblock, very light browning on spine and rear cover, minor rubbing/edge w ea r, sm al l corner crease on rear cover - migrates into last few pages. Very Good.
Book number: 20520
USD 20.00 [Appr.: EURO 16 | £UK 13 | JP¥ 1591]
Keywords: Minnow, Dallas School, Gun Turrets, Jet Propulsion, Jets, Jaguar, Aeronca C-3, Cosmic Rave 1, Consolidated Xc-99, Albatros, Airfoils, Jetex, Twin-Engine, Soviet Fighters, Bombers, Skystreak, Triplanes, Sterling Pete, Models, Modelling, Hobbies.
In shopping cart

More information

ROBBERS, HERMAN
De bruidstijd van Annie de Boogh
Amsterdam, Jacs.G. Robbers. 1901. Hardcover, 12mo. Tussen band en schutblad zit een scheur. 316 p. Redelijk Goed.
Book number: 000094
€  11.00 [Appr.: US$ 13.8 | £UK 9 | JP¥ 1098]
Catalogue: Pulp fiction
In shopping cart

More information

ROBBERS, HERMAN
De bruidstijd van Annie de Boogh (gebonden in leder)
Amsterdam, Robbers, 1917. Druk: 7de druk. octavo, bruin leder, 264 pp. Beduimeld, paar p. gevlekt; goed.
¶ Ondanks de tekortkomingen een fraai exemplaar in leder gebonden, goud op kopsnede, leeslint.
Book number: 50764
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: ; ROMANS; 1917; LEDEREN BAND
In shopping cart

More information

ROBBERS, HERMAN.
De bruidstijd van Annie de Boogh.
Amsterdam Jac. G. Robbers 1911, linn. 283 p.
Book number: 22832
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
In shopping cart

More information

ROBBERS HERMAN
De bruidstijd van Annie de Booch
Amsterdam, 1912, 283 .pp, Pocket/Poche/Taschenbuch, 16 x 11 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b)
Book number: 289240&308G
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

ROBBERS, HERMAN (WOORD VOORAF) EN EEN INLEIDING VAN GIUSEPPA MOTTA
Duizend en Eén kijkjes in Zwitserland. Uitgelezen photo's, afgebeeld in diepdruk, van zwitsersche landschappen, stradsgezichten, merkwaardige bouwwerken, enz., enz., en korte artikelen van bekende zwitsersche Schrijvers
Amsterdam, Elsevier. 1927, First Edition. Gebonden. 576p. Goed.
Book number: 022998
€  40.00 [Appr.: US$ 50.18 | £UK 32.25 | JP¥ 3992]
Catalogue: Topografie
In shopping cart

More information

ROBBERS, HERMAN(INL.)
Duizend en Eén kijkjes in Zwitserland. Uitgelezen photo's, afgebeeld in diepdruk, van zwitsersche landschappen, stradsgezichten, merkwaardige bouwwerken, enz., enz., en korte artikelen van bekende zwitsersche schrijvers.
Amsterdam, Elsevier, 1927, 1e, marocain, 576p. Mooi exemplaar. Met een voorwoord van bondspresident Giuseppe Motta.
Book number: 11571
€  75.00 [Appr.: US$ 94.1 | £UK 60.25 | JP¥ 7485]
Keywords: Xantippe
In shopping cart

More information

 -
ROBBERS, HERMAN, R.W.P. DE VRIES
Elsevier`s Geillustreerd maandschrift [Jaargang 14, januari-juni, deel 37, 1909]
Amsterdam, Uitgevers Maatschappy Elsevier, 1909 Gebonden, 432 pag., Porto 6,75 euro . 29x21x3cm. Ietwat vergeeld, lichte slijtage aan kaft, verder in goede staat..
Book number: EMP373/58857
€  20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
In shopping cart

More information

 -
ROBBERS HERMAN
De gelukkige familie
Antwerpen, 415 .pp, soft cover, 11 x 18 cm. De Feniks, De roman van een gezin. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 164681&382G
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

 -
ROBBERS HERMAN
De gelukkige familie
Antwerpen, 415 .pp, soft cover, 11 x 18 cm. De Feniks, De roman van een gezin, Omslag wat verkleurd/Cover discoloured. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 164678&382G
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

ROBBERS, HERMAN
De gelukkige familie (deel 1). Een voor een (deel 2).
Elsevier. 1920, 4e/ 5e Druk. Book, Deel 1: 369 blz. Deel 2: 372 blz. Halflinnen. Goed.
Book number: 002630
€  35.00 [Appr.: US$ 43.91 | £UK 28.25 | JP¥ 3493]
In shopping cart

More information

ROBBERS HERMAN
De gelukkige familie
Antwerpen - De Feniks, 415 .pp, soft cover, 11 x 19 cm. Omslag onfris/Cover not so good. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Leuven)
Book number: 267607&123
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

 -
ROBBERS HERMAN
Litteraire smaak
Amsterdam, 1924, 123 .pp, soft cover, 12 x 19 cm. Omslag wat verkleurd/Cover discoloured, Band wat verkleurd/Discolouration. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 168014&349D
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: Literatuurgeschiedenis
In shopping cart

More information

ROBBERS, HERMAN/BOUTENS, P.C.,
Louise Labé, naast den oorspronkelijken tekst vertaald door P.C.Boutens,
Bussum, Van Dishoeck, 1e dr.1926, 49p., Linnen., Met opdracht van Herman Robbers., Net ex.,
Book number: 10164
€  20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
Keywords: nederlands gesigneerd
In shopping cart

More information

 -
ROBBERS, HERMAN
Een mannenleven. 1: Sint-Elmsvuur. 2: Op hooge golven. 3: De thuisreis.
Amsterdam, Elsevier, 1924-1929. Drie delen. Uniform halflinnen met stofomslag. 2e drukken. Ruggen verschoten, maar een opvallend gave set.
¶ De banden en omslagen dateren zo te zien uit de jaren dertig. Niet zo'n beroemde trilogie, maar wat een prachtstaat!
Book number: 259486
€  25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
In shopping cart

More information

ROBBERS, HERMAN
Een Mannenleven, de Thuisreis
Amsterdam: Elsevier, 1927. Original Decorated Boards.. 364 pp. Uncut.Binding design : N.Schrjer..
Book number: 71554
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
In shopping cart

More information

ROBBERS, HERMAN
Een mannenleven. Deel 1: Sint-Elmsvuur
Amsterdam, Elsevier, 1919, gebonden, linnen band, rug band ontbreekt, voor- en achterband vochtschade, verder goed
Book number: 8101878
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
In shopping cart

More information

ROBBERS, HERMAN
De Nederlandsche Litteratuur nà 1880
De Boekenvriend. 1925 142pp pocket rug verkleurd
Book number: 101318032
€  16.50 [Appr.: US$ 20.7 | £UK 13.25 | JP¥ 1647]
Keywords: literatuur
In shopping cart

More information

 -
ROBBERS, HERMAN
De Nederlandsche Litteratuur Na 1880
Amsterdam, Netherlands, Elsevier. 1922, First Edition. Cloth, 12mo - over 6¾" - 7¾" tall. Text in Dutch. Green bds (fresh and unworn, gilt title dulled) pp viii 138. Page browning due to paper type, else nice crisp copy. Tekst in het Nederlands. Groene bds (verse en ongedragen, vergulde afgestompte titel) pp viii 138, pagineren bruinen wegens document type, anders aardig kernachtig exemplaar. Near Fine/No Jacket.
Book number: 12284
USD 20.00 [Appr.: EURO 16 | £UK 13 | JP¥ 1591]
In shopping cart

More information

ROBBERS, HERMAN
Het ontstaan van een roman
Querido, Amsterdam, 1922. 1ste. Ingenaaid, linnen band, verguld bandstempel, vlek op achterplat, 90 pp. .
Book number: 22376
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
In shopping cart

More information

ROBBERS HERMAN,
HET ONTSTAAN VAN EEN ROMAN,
Amsterdam, Querido, 1922, 1e druk, 90 blz., bewerkt linnen; . Staat: Goed; isbn: geen / none; . bandontwerp J.B. HEUKELOM,.
Book number: 13404
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: LITERATUUR Nederlands na 1900 HEUKELOM J.B.
In shopping cart

More information

ROBBERS,HERMAN
Het ontstaan van een roman
Amsterdam, Em Querido. 1922. Li nnen band, 11x17cm. 94pp. Goed.
Book number: 006364
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
In shopping cart

More information

ROBBERS, HERMAN
Het Ontstaan Van Een Roman
Amsterdam: Em. Querido, 1922. 1st Thus. paperback. Soft cover with gold design. ; 16mo; 90 pages. Very Good with no dust jacket .
Book number: 46042
USD 10.33 [Appr.: EURO 8.25 | £UK 6.75 | JP¥ 822]
Catalogue: Literature
Keywords: Netherlands Dutch
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | - Next page

New Search