| ||||
|
|
|
|||
| found: 73 books on 3 pages. This is page 1 - Next page |
VRIJ EN GEBONDEN 50 jaar NCRV. Boordevol zwart-wit fotografie. Typografie: Ad Aalbertsen. 1974 Bosch & Keuning nv, Baarn. Linnengebonden/ingenaaid. In keurige staat. 191 pag. Book number: 18901 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: jubileumuitgave; oorspronkelijk | In shopping cart More information div> |
Vrij en gebonden. 50 jaar NCRV. Baarn, Bosch & Keuning, 1974. Geïllustreerd. Paperback. 4to. 191 pp. Mooi exemplaar. (ISBN/EAN: 9024641691) Book number: 17667 € 9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Theatre/Theater
Keywords: theater / theatre televisie | In shopping cart More information div> |
Vrij en gebonden, vijftig jaar NCRV Bosch en Keuning 1974, 192 pag., ingen., ills, 19x25, conditie goed. Book number: 10283 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Papier en media
Keywords: omroepen | In shopping cart More information div> |
Vrij en gebonden, vijtig jaar NCRV Baarn, Bosch en Keuning. 1974. Soft Cover, 4to. Ill.: Foto's. goed. Book number: 001443 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Keywords: Omroepgeschiedenis Omroepen Ncrv Foto's | In shopping cart More information div> |
Vrij en gebonden. 50 jaar NCRV. Baarn, Bosch & Keuning, 1974. In rood linnen gebonden. Hardcover. Met foto's. 192 pag. Luxe editie! Book number: 65994 € 18.00 [Appr.: US$ 22.58 | £UK 14.5 | JP¥ 1796]
Keywords: ; Gedenkboek (Companybooks) Omroep | In shopping cart More information div> |
Vrij en gebonden. 50 jaar NCRV. Baarn. Bosch & Keuning. 1974. 8°. 191pp. Pap. Illustr. Book number: 25789 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: Geschiedenis, Geschichte, History | In shopping cart More information div> |
Vrij en gebonden. Vijftig jaar NCRV. Baarn, Bosch & Keuning N.V. (1974). Softcover (illustrated cover), 25,5 x 19 cm. 192 p. Numerous photographic illustrations (b/w.), good copy. Book number: 4020 € 6.50 [Appr.: US$ 8.15 | £UK 5.25 | JP¥ 649] Catalogue: Media
Keywords: Media Omroep/Broadcasting Televisie/Television Ncrv | In shopping cart More information div> |
Vrij en gebonden. Vijftig jaar NCRV Baarn, Bosch & Keuning, 1974. vele ill, 190 pp Book number: 10428 € 8.50 [Appr.: US$ 10.66 | £UK 7 | JP¥ 848] Catalogue: Press-Broadcasting
Keywords: Memory Books | In shopping cart More information div> |
Het heerlijk ambacht Nijkerk, Christelijke Auteurs Kring/Callenbach. 6e druk. linnen, Ill.: foto's. literatuur verhalen. Zonder jaartal (1937). Uitgave t.g.v. het eerste lustrum van de Chr. Auteurskring. Bevat van Van de Hulst: 'Een schooldag van Rozemarijntje'. Goed. Book number: 026657 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: literatuur en boeken over boeken
Keywords: literatuur verhalen foto's | In shopping cart More information div> |
Het heerlijk ambacht Nijkerk, Christelijke Auteurs Kring/Callenbach. 4e druk. linnen, Ill.: foto's. literatuur verhalen. Zonder jaartal (ca. 1935). Uitgave t.g.v. het eerste lustrum van de Chr. Auteurskring. Bevat van Van de Hulst: 'Een schooldag van Rozemarijntje'. Gesigneerd door Rie van Rossum, P.J. Risseeuw, Jan H. de Groot en een (nog) niet te achterhalen ander lid van de auteurskring. Goed. gesigneerd door diverse auteurs. Book number: 026658 € 30.00 [Appr.: US$ 37.64 | £UK 24.25 | JP¥ 2994] Catalogue: literatuur en boeken over boeken
Keywords: literatuur verhalen foto's | In shopping cart More information div> |
Het heerlijk ambacht Nijkerk, Christelijke Auteurs Kring/Callenbach. 5e druk. linnen, Ill.: foto's. literatuur verhalen. Zonder jaartal (ca. 1936). Uitgave t.g.v. het eerste lustrum van de Chr. Auteurskring. Bevat van Van de Hulst: 'Een schooldag van Rozemarijntje'. Goed. Book number: 028818 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: literatuur en boeken over boeken
Keywords: literatuur verhalen foto's | In shopping cart More information div> |
In Het Honderdste Jaar Gedenkboek Unie 'School En Evangelie' Kampen, Stichting Unie 'School En Evangelie' / J.H. Kok. 1979, 1e Druk. Hard Cover, 23 cm x 14cm. Ill.: Foto's En Tekeningen. Gedenkboek, Naam van de eigenaar op het schutblad. 260 blz. Gewicht: 500 gram.. Very Good. Book number: 006671 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Onderwijs
Keywords: Gedenkboek Geschiedenis Onderwijs Religie Godsdienst Foto's En Tekeningen | In shopping cart More information div> |
Verzeild bestek - Uitgave ter gelegeheid van het tweede Lustrum van Den christelijken auteurskring 1929-1939 Kampen, J.H. Kok, 1939?, gebonden, linnen, 273 blz. verkleurd, maar vrij goed -- MooiboekBook number: 8107967 € 3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
| In shopping cart More information div> |
Gerrit Achterberg 20 mei 1905 - 17 januari 1962 20 mei 1905 - 17 januari 1962. Maatstaf, Maandblad voor Letteren, januari/februari, 1964, 10/11. Pocket uitgave. Redacteur Bert Bakker 11e jaargang nr. 10/11. Foto's. Book number: ln50794 € 9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Literatuur
Keywords: proza, poëzie, geillustreerd, literatuur, nederlands, biografie, necrologie | In shopping cart More information div> |
Aan de driesprong van kunst, wetenschap enr eligie Gebonden, hardcover, inclusief stofomslag; Bosch & Keuning nv, Baarn; 191pp.; Bovenzijde stofomslag voorzijde gerafeld -- Conditie: Goed Book number: 126920 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Maatschappij/Religie
Keywords: Religie | In shopping cart More information div> |
Aan de driesprong van kunst, wetenschap en religie Baarn, Boch en Keuning. 1e druk. Gebonden, 24,5x16x2. Goed/Goed. Book number: 000327 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Keywords: Kunst Religie Wetenschap | In shopping cart More information div> |
Aan de driesprong van kunst wetenschap en religie Bosch & Keuning nv. Baarn. Gebonden, 192 pp. Kapot stofomslag Book number: 117147151 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
| In shopping cart More information div> |
Aan de driesprong van kunst, wetenschap en religie Bosch & Keuning zj (plm 1963), 186 pag., linnen, 17x25, conditie zeer goed. Book number: 25798 € 8.50 [Appr.: US$ 10.66 | £UK 7 | JP¥ 848] Catalogue: Geesteswetenschappen
| In shopping cart More information div> |
| In shopping cart More information div> |
Bazuinen klinken in 't verschiet. Bevrijdingslied 1945. Papieren omslag. Pp: 7. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1344997 € 5.95 [Appr.: US$ 7.46 | £UK 5 | JP¥ 594] Catalogue: Geschiedenis
| In shopping cart More information div> |
Bazuinen klinken in 't verschiet. Den Haag, J.N. Voorhoeve, 1945. Oorspr.omslag. * Illustr. Eva Schütz.(Tekeningen) Book number: 4285 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Nederlands ; Tweede Wereldoorlog / Second World War | In shopping cart More information div> |
Bazuinen klinken in 't verschiet Bevrijdingslied Den Haag: Voorhoeve, 1945. Druk/edition: 1. naam en datum op titelblad, wat kleine roestvlekjes op het omslag . Illustr.: Schütz, Eva. br. goed. -- Utz BoekenBook number: 8589.1 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Poezie
| In shopping cart More information div> |
Bazuinen klinken in 't verschiet Den Haag, J.N. Voorhoeve, 1945. 1e druk. Bevrijdingslied. Papieren band; niet open gesneden. Teekeningen van Eva Schütz. Voorplat heeft wat foxing. maat boek hxb 248 x 160 mm. Goed. Book number: 3238 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: Poëzie
| In shopping cart More information div> |
Eldert Holier Baarn, Bosch & Keuning. 1930. Hard Cover. 1e druk. Met bandversiering van Karel Hoekendijk. 287 pp. Netjes. Book number: 0026277 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Taal- en Letterkunde
| In shopping cart More information div> |
Eldert Holier Bosch & Keuning, Baarn, z.j. 1ste. Ingenaaid, linnen band, 287 pp., bandversiering Karel Hoekendijk, roestvlekjes, pakketverzending. -- KIEN BoekenBook number: 22588 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | - Next page