ascending
descending
found: 73 books on 3 pages. This is page 1
- Next page

ALGRA, H. DR., RIJNSDORP, C., KAAM, BEN VAN
VRIJ EN GEBONDEN 50 jaar NCRV. Boordevol zwart-wit fotografie. Typografie: Ad Aalbertsen.
1974 Bosch & Keuning nv, Baarn. Linnengebonden/ingenaaid. In keurige staat. 191 pag.
Book number: 18901
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: jubileumuitgave; oorspronkelijk
In shopping cart

More information

ALGRA, H.; C.RIJNSDORP & BEN VAN KAAM.
Vrij en gebonden. 50 jaar NCRV.
Baarn, Bosch & Keuning, 1974. Geïllustreerd. Paperback. 4to. 191 pp. Mooi exemplaar. (ISBN/EAN: 9024641691)
Book number: 17667
€  9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Catalogue: Theatre/Theater
Keywords: theater / theatre televisie
In shopping cart

More information

ALGRA H., C. RIJNSDORP EN BEN VAN KAAM
Vrij en gebonden, vijftig jaar NCRV
Bosch en Keuning 1974, 192 pag., ingen., ills, 19x25, conditie goed.
Book number: 10283
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Catalogue: Papier en media
Keywords: omroepen
In shopping cart

More information

ALGRA H. RIJNSDORP C. EN KAAM BEN VAN
Vrij en gebonden, vijtig jaar NCRV
Baarn, Bosch en Keuning. 1974. Soft Cover, 4to. Ill.: Foto's. goed.
Book number: 001443
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Keywords: Omroepgeschiedenis Omroepen Ncrv Foto's
In shopping cart

More information

ALGRA, H.; C. RIJNSDORP & BEN VAN KAAM.
Vrij en gebonden. 50 jaar NCRV.
Baarn, Bosch & Keuning, 1974. In rood linnen gebonden. Hardcover. Met foto's. 192 pag. Luxe editie!
Book number: 65994
€  18.00 [Appr.: US$ 22.58 | £UK 14.5 | JP¥ 1796]
Keywords: ; Gedenkboek (Companybooks) Omroep
In shopping cart

More information

ALGRA, H., C.RIJNSDORP, BEN VAN KAAM. BIJDRAGEN.
Vrij en gebonden. 50 jaar NCRV.
Baarn. Bosch & Keuning. 1974. 8°. 191pp. Pap. Illustr.
Book number: 25789
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: Geschiedenis, Geschichte, History
In shopping cart

More information

ALGRA, H., C. RIJNSDORP & BEN VAN KAAM.
Vrij en gebonden. Vijftig jaar NCRV.
Baarn, Bosch & Keuning N.V. (1974). Softcover (illustrated cover), 25,5 x 19 cm. 192 p. Numerous photographic illustrations (b/w.), good copy.
Book number: 4020
€  6.50 [Appr.: US$ 8.15 | £UK 5.25 | JP¥ 649]
Catalogue: Media
Keywords: Media Omroep/Broadcasting Televisie/Television Ncrv
In shopping cart

More information

ALGRA, H.; RIJNSDORP, C.; KAAM, B. VAN
Vrij en gebonden. Vijftig jaar NCRV
Baarn, Bosch & Keuning, 1974. vele ill, 190 pp
Book number: 10428
€  8.50 [Appr.: US$ 10.66 | £UK 7 | JP¥ 848]
Keywords: Memory Books
In shopping cart

More information

HULST, W.G. VAN DE E.A. (RED. G. KAMPHUIS, HENDRIKA KUYPER-VAN OORDT, C. RIJNSDORP EN P.J. RISSEEUW)
Het heerlijk ambacht
Nijkerk, Christelijke Auteurs Kring/Callenbach. 6e druk. linnen, Ill.: foto's. literatuur verhalen. Zonder jaartal (1937). Uitgave t.g.v. het eerste lustrum van de Chr. Auteurskring. Bevat van Van de Hulst: 'Een schooldag van Rozemarijntje'. Goed.
Book number: 026657
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: literatuur verhalen foto's
In shopping cart

More information

HULST, W.G. VAN DE E.A. (RED. G. KAMPHUIS, HENDRIKA KUYPER-VAN OORDT, C. RIJNSDORP EN P.J. RISSEEUW)
Het heerlijk ambacht
Nijkerk, Christelijke Auteurs Kring/Callenbach. 4e druk. linnen, Ill.: foto's. literatuur verhalen. Zonder jaartal (ca. 1935). Uitgave t.g.v. het eerste lustrum van de Chr. Auteurskring. Bevat van Van de Hulst: 'Een schooldag van Rozemarijntje'. Gesigneerd door Rie van Rossum, P.J. Risseeuw, Jan H. de Groot en een (nog) niet te achterhalen ander lid van de auteurskring. Goed. gesigneerd door diverse auteurs.
Book number: 026658
€  30.00 [Appr.: US$ 37.64 | £UK 24.25 | JP¥ 2994]
Keywords: literatuur verhalen foto's
In shopping cart

More information

HULST, W.G. VAN DE E.A. (RED. G. KAMPHUIS, HENDRIKA KUYPER-VAN OORDT, C. RIJNSDORP EN P.J. RISSEEUW)
Het heerlijk ambacht
Nijkerk, Christelijke Auteurs Kring/Callenbach. 5e druk. linnen, Ill.: foto's. literatuur verhalen. Zonder jaartal (ca. 1936). Uitgave t.g.v. het eerste lustrum van de Chr. Auteurskring. Bevat van Van de Hulst: 'Een schooldag van Rozemarijntje'. Goed.
Book number: 028818
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: literatuur verhalen foto's
In shopping cart

More information

JONG DE K. DRS. / RIJNSDORP C. DR. / EA
In Het Honderdste Jaar Gedenkboek Unie 'School En Evangelie'
Kampen, Stichting Unie 'School En Evangelie' / J.H. Kok. 1979, 1e Druk. Hard Cover, 23 cm x 14cm. Ill.: Foto's En Tekeningen. Gedenkboek, Naam van de eigenaar op het schutblad. 260 blz. Gewicht: 500 gram.. Very Good.
Book number: 006671
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Catalogue: Onderwijs
Keywords: Gedenkboek Geschiedenis Onderwijs Religie Godsdienst Foto's En Tekeningen
In shopping cart

More information

KAMPHUIS G., KUYPER-VAN OORDT H., RIJNSDORP C., RISSEEUW P.J. (RED.)
Verzeild bestek - Uitgave ter gelegeheid van het tweede Lustrum van Den christelijken auteurskring 1929-1939
Kampen, J.H. Kok, 1939?, gebonden, linnen, 273 blz. verkleurd, maar vrij goed
Book number: 8107967
€  3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
In shopping cart

More information

NAGEL, PROF. MR. W. H. ; RIJNSDORP, C. ; RODENKO, PAUL EA
Gerrit Achterberg 20 mei 1905 - 17 januari 1962
20 mei 1905 - 17 januari 1962. Maatstaf, Maandblad voor Letteren, januari/februari, 1964, 10/11. Pocket uitgave. Redacteur Bert Bakker 11e jaargang nr. 10/11. Foto's.
Book number: ln50794
€  9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Catalogue: Literatuur
Keywords: proza, poëzie, geillustreerd, literatuur, nederlands, biografie, necrologie
In shopping cart

More information

 -
RIJNSDORP, C.
Aan de driesprong van kunst, wetenschap enr eligie
Gebonden, hardcover, inclusief stofomslag; Bosch & Keuning nv, Baarn; 191pp.; Bovenzijde stofomslag voorzijde gerafeld -- Conditie: Goed
Book number: 126920
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: Religie
In shopping cart

More information

RIJNSDORP, C.
Aan de driesprong van kunst, wetenschap en religie
Baarn, Boch en Keuning. 1e druk. Gebonden, 24,5x16x2. Goed/Goed.
Book number: 000327
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Keywords: Kunst Religie Wetenschap
In shopping cart

More information

RIJNSDORP, C.
Aan de driesprong van kunst wetenschap en religie
Bosch & Keuning nv. Baarn. Gebonden, 192 pp. Kapot stofomslag
Book number: 117147151
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
In shopping cart

More information

RIJNSDORP C.
Aan de driesprong van kunst, wetenschap en religie
Bosch & Keuning zj (plm 1963), 186 pag., linnen, 17x25, conditie zeer goed.
Book number: 25798
€  8.50 [Appr.: US$ 10.66 | £UK 7 | JP¥ 848]
In shopping cart

More information

RIJNSDORP,C.DR.
BALKON OP DE WERELD
Amsterdam 1973,293 pag., niet geill., (code B-468)
Book number: 30170
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Theologie
Keywords: theologie
In shopping cart

More information

RIJNSDORP, C.
Bazuinen klinken in 't verschiet. Bevrijdingslied
1945. Papieren omslag. Pp: 7. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1344997
€  5.95 [Appr.: US$ 7.46 | £UK 5 | JP¥ 594]
Catalogue: Geschiedenis
In shopping cart

More information

RIJNSDORP, C.
Bazuinen klinken in 't verschiet.
Den Haag, J.N. Voorhoeve, 1945. Oorspr.omslag. * Illustr. Eva Schütz.(Tekeningen)
Book number: 4285
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Nederlands ; Tweede Wereldoorlog / Second World War
In shopping cart

More information

 -
RIJNSDORP, C.
Bazuinen klinken in 't verschiet Bevrijdingslied
Den Haag: Voorhoeve, 1945. Druk/edition: 1. naam en datum op titelblad, wat kleine roestvlekjes op het omslag . Illustr.: Schütz, Eva. br. goed.
Book number: 8589.1
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Catalogue: Poezie
In shopping cart

More information

 -
RIJNSDORP, C.
Bazuinen klinken in 't verschiet
Den Haag, J.N. Voorhoeve, 1945. 1e druk. Bevrijdingslied. Papieren band; niet open gesneden. Teekeningen van Eva Schütz. Voorplat heeft wat foxing. maat boek hxb 248 x 160 mm. Goed.
Book number: 3238
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Catalogue: Poëzie
In shopping cart

More information

RIJNSDORP, C.
Eldert Holier
Baarn, Bosch & Keuning. 1930. Hard Cover. 1e druk. Met bandversiering van Karel Hoekendijk. 287 pp. Netjes.
Book number: 0026277
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

RIJNSDORP, C.
Eldert Holier
Bosch & Keuning, Baarn, z.j. 1ste. Ingenaaid, linnen band, 287 pp., bandversiering Karel Hoekendijk, roestvlekjes, pakketverzending.
Book number: 22588
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | - Next page

New Search