| ||||
|
|
|
|||
| found: 46 books on 2 pages. This is page 1 - Next page |
The Nature of Light & Color in the Open Air New York, Dover. 1954, First (?). Trade Paperback, 8vo - over 7¾ - 9¾ tall. Light rubbing, bumping or shelfwear, with tiny corner bumps and small diagonal crease upper rear cover. Spine straight and uncreased. Interior tight and unmarked. Interior is almost crisp and shows very little tanning, which makes seller wonder whether this isn't a printing later than 1954, although such is not stated. 362 pp plus endmatter (Dover Catalogue). Near Fine/No Jacket as Issued. Book number: 003094 CAD 19.00 [Appr.: EURO 14.75 US$ 18.49 | £UK 12 | JP¥ 1471] Catalogue: Physics
Keywords: Physics Light Optics | In shopping cart More information div> |
8.100.00 M3 Zand. Utrecht, De Gemeenschap, 1932. Gebonden S.O. 76 p. Stofomslag: Photomontage A. Oosterbaan. Book number: B6558 € 50.00 [Appr.: US$ 62.73 | £UK 40.25 | JP¥ 4990] Catalogue: Proza
Keywords: proza | In shopping cart More information div> |
8.100.000 M3 Zand Utrecht, De Gemeenschap. 1931. 8vo. Origineel omslag met fotomontage van A. Oosterbaan. Eén van de 25 ex. op Basingwerk Parchment GESIGNEERD door de auteur. Dit is nr. 21. Karakteristiek voor de Nieuwe Zakelijkheid. Ex-libris, roestvlekkig, gaatje achterzijde omslag (zonder tekstverlies), rugje verkleurd. Zeer zeldzaam gesigneerd exemplaar in goede staat. Good. Book number: 001168 € 120.00 [Appr.: US$ 150.55 | £UK 96.25 | JP¥ 11976] Catalogue: Literature
Keywords: Literatuur, Nederland, Gesigneerd, Revis, Fotomontage, Nieuwe Zakelijkheid. | In shopping cart More information div> |
Knopen in Het Koord Amsterdam, Van Ditmar. 1965, First Edition. Pb. 222pp. Goed. -- Champ-ClarkBook number: 031422 € 3.50 [Appr.: US$ 4.39 | £UK 3 | JP¥ 349] Catalogue: Topografie
| In shopping cart More information div> |
Knopen in het koord, stadia van Amsterdam, 12 verhalen`. Amsterdam, Van Ditmar, 1965., Paperback. 222pp. Met ills. van Faber Heeresma. gebruikssporen. -- 't DuveltjeBook number: 0712-089 € 2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 250] Catalogue: Amsterdam
| In shopping cart More information div> |
Knopen in het koord. A'dam: van Ditmar, 1965; 222pp., zw-w illustraties (Faber Heeresma), klein 8vo, gebrocheerd. Goed ex. ¶ *deel 1 uit reeks Stadia van Amsterdam; historische verhalen gesitueerd tegen de authentieke achtergrond v.h. A'dam tussen c.1760 en 1913. Book number: 8246 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Amsterdam
Keywords: 18e eeuw 19e eeuw Amsterdam literatuur | In shopping cart More information div> |
Knopen in het koord. Van Ditmar. 1965. Book, Stadia van Amsterdam. Twaalf verhalen. Tekeningen van Faber Heeresma. 222 blz. Gebruikssporen. Book number: 002592 € 3.95 [Appr.: US$ 4.96 | £UK 3.25 | JP¥ 394]
| In shopping cart More information div> |
Knopen in het koord. Twaalf verhalen 1965. Paperback. Pp: 222. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U826402 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449] Catalogue: Topografie
| In shopping cart More information div> |
Knopen in het koord. Twaalf verhalen. Met tekeningen van Faber Heeresma. Amsterdam, Van Ditmar, 1965. Paperback. 222 p. Ills. Leesvouw. Book number: K3652 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749] Catalogue: Geschiedenis
Keywords: geschiedenis amsterdam | In shopping cart More information div> |
Kringloop; de geschiedenis van een schip Amsterdam, Amsterdamsche Boek- en Courantmaatschappij. 1946, 2e druk. kartonnen band with dust jacket, Ill.: niet geïllustreerd. Tuinspiegel. 'De Tuinspiegel', reeks van oorspronkelijke novellen. Goed/Met stofomslag. Book number: 006009 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: literatuur en boeken over boeken
Keywords: Tuinspiegel niet geïllustreerd | In shopping cart More information div> |
Kringloop. De geschiedenis van een schip. Amsterdam, Amsterdamsche Boek- en Courantmij, 1956. Orig. gekartonneerde band, met omslag. 76pp. 2e dr. Book number: 29345 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Vervoer
Keywords: maritiem vervoer scheepvaart | In shopping cart More information div> |
KRINGLOOP - DE GESCHIEDENIS VAN EEN SCHIP Amsterdam, Nv Amsterdamsche boek- En Courantmij. 1946. 11.5 X 18.5 Cm. 77 pp, hardcover, very good. Book number: 011685 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: Maritime / Early Days
| In shopping cart More information div> |
Kringloop. De geschiedenis van een schip. Amsterdam, Amsterdamsche Boek- en Courant Mij., 1942. 1e druk. Gebonden 76 p. De Tuinspiegel. [M. Revis=W. Visser]. Book number: B2086 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: Proza
Keywords: proza | In shopping cart More information div> |
Kringloop. De geschiedenis van een schip. Amsterdam, Amsterdamsche Boek- en Courantmaatschappij, 1942, 1ste druk. Linnen band, 76 pp, 19 cm. Iets roestvlekkig. Goed / good. Book number: 27275 € 3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299] Catalogue: Nederlandse literatuur - Dutch Literature
| In shopping cart More information div> |
Kringloop. De geschiedenis van een schip. Amsterdam, 1946., 76 pp., gecartonneerd met stofomslag. . ***2e druk. Book number: 195-512 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: NED. LITT. TAAL & LETTERKUNDE
| In shopping cart More information div> |
Kringloop. De geschiedenis van een schip Amsterdamsche Boek en Courantmaatschappij, Amsterdam, 1946. 2de. Ingenaaid, hardcover, stofomslag (vlek voorop), 76 pp. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 18007 € 5.80 [Appr.: US$ 7.28 | £UK 4.75 | JP¥ 579] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
Kringloop, de geschiedenis van een schip Amsterdamsche boek- en Courantmij, Amsterdam, 1942. Ingenaaid, Hard cover, 76 pp., opdracht in potlood op schutblad. Wat roestvlekjes, overigens goed. -- KIEN BoekenBook number: 12237 € 9.50 [Appr.: US$ 11.92 | £UK 7.75 | JP¥ 948] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
Kringloop De geschiedenis van een schip Amsterdam, Amsterdamsche Boek-en Courantmij. 1946, 2 e dr. Gekartonneerd, 11x18,5cm. De Tuinspiegel,78pp. Goed. Book number: 002915 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
| In shopping cart More information div> |
Kringloop. De geschiedenis van een schip Amst. Amst. Boek- en Courant Mij. 1946. 76(4) pp. Or. brds fine in VG pictorial d/w. 2nd ed. * = Series ""De Tuinspiegel"". Book number: 7580 € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
| In shopping cart More information div> |
Lampen langs de weg. Nogmaals twaalf verhalen. Amsterdam, Van Ditmar, 1967, 227 pp. paperback, 11.5 x 20 cm. Stadia van Amsterdam. ; in goede staat. Book number: 01237 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Topografie
Keywords: historie Amsterdam | In shopping cart More information div> |
Lampen langs de weg. Nogmaals twaalf verhalen. A'dam: van Ditmar, 1967; 227pp., m. tek. van Faber Heeresma, klein 8vo, gebrocheerd. Goed ex. ¶ *'M.R. verstaat op opvallende wijze de kunst 'dode' voorwerpen tot hoofdrolspelers in zijn [A'damse] verhalen te maken.' Book number: 597 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Amsterdam
Keywords: Amsterdam literatuur | In shopping cart More information div> |
Lampen langs de weg; stadia van Amsterdam `. Amsterdam: Van Ditmar, 1967., 227 pp. Paperback met tekeningen van Faber Heeresma. -- 't DuveltjeBook number: 0712-040 € 3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299] Catalogue: Amsterdam
| In shopping cart More information div> |
Lampen Langs De Weg Amsterdam, Van Ditmar. 1967, First Edition. Pb. 227p. Goed. -- Champ-ClarkBook number: 031421 € 2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 250] Catalogue: Topografie
| In shopping cart More information div> |
Lampen langs de weg Amsterdam 1967, Van Ditmar paperback 8to, tekeningen van Faber Heeresma Book number: bn0950 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
| In shopping cart More information div> |
Lampen langs de weg. Nogmaals twaalf verhalen. Met tekeningen van Faber Heeresma. Amsterdam, Van Ditmar, 1967. Paperback. 227 p. Ills. Book number: K3654 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Geschiedenis
Keywords: geschiedenis amsterdam | In shopping cart More information div> |