| ||||
|
|
|
|||
| found: 21 books |
De Decamerone van Boccaccio. Uit het Italiaansch vertaald en bewerkt door J.K. Rensburg. Complete, geïllustreerde uitgave. Amsterdam : Vennootschap Letteren en Kunst, [1905]. Orig. printed cloth cover. 592 pp. 22 cm. Dutch text. Spine discolored. Very good copy. Mailorder only - Alleen verzending mogelijk. . ISBN Book number: #242474 € 35.00 [Appr.: US$ 43.95 | £UK 28.25 | JP¥ 3491]
Keywords: doos, LITERATURE . | In shopping cart More information div> |
Japanse verzen, Rotterdam, Pieterse, 1903, 93p, ingenaaid, stokvlekkig, naamstempel op schutblad, Book number: 43339 € 60.00 [Appr.: US$ 75.34 | £UK 48.25 | JP¥ 5985]
Keywords: poetry translated | In shopping cart More information div> |
De Engelbewaarder - J.K.Rensburg, 1870-1943, een joodse graalzoeker 1981. Paperback, Ill.: Foto's e,a,, deels in kleur. 151p., G, Book number: 19027 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Varia
| In shopping cart More information div> |
I Foedzji-No-Hana. Japanse Verzen. Rotterdam, Johan Pieterse 1903. Or.omsl. 93 p. Book number: 13988 € 78.00 [Appr.: US$ 97.94 | £UK 62.5 | JP¥ 7781]
Keywords: LITERATURE | In shopping cart More information div> |
De Goddelijke Komedie van Dante Alighieri. Vertaald door J.K. Rensburg. Amsterdam, C.L. van Langenhuysen, (1908). 3 delen. Linnen. Book number: 42762 € 89.00 [Appr.: US$ 111.76 | £UK 71.5 | JP¥ 8878]
| In shopping cart More information div> |
De Goddelijke komedie van Dante Alighieri. / Amsterdam, Vennootschap Letteren en Kunst. Zonder jaartal, 459 pp, Gebonden, gebruikssporen Vertaald / Voorzien van verklarende noten en een levensbeschrijving van den dichter. Book number: 101538158 € 25.50 [Appr.: US$ 32.02 | £UK 20.5 | JP¥ 2544]
Keywords: literatuur | In shopping cart More information div> |
Het Krishnamurti-drama en het messianisme van de toekomst. Hollandia: Baarn, 1926. Gebonden in linnen band, voorkant origineel omslag erop geplakt, 1ste dr., goed ex., 56 pp. Book number: 334140 € 35.00 [Appr.: US$ 43.95 | £UK 28.25 | JP¥ 3491] Catalogue: Esoterie
| In shopping cart More information div> |
Een mislukte oudejaarsavond. Zoeterwoude, De Uitvreter, 2004, vouwvel, 17,5 x 13 cm. Nieuwjaarsgeschenk. Book number: 9589 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Bibliofiel
| In shopping cart More information div> |
Een mislukte oudejaarsavond. (Zoeterwoude, De Uitvreter, 2004). Vouwblad. Met de hand gezet uit de Bembo en gedrukt in groen, geel en zwart op Hahnemühle in een beperkte oplage. ¶ Jaarwisselingsgeschenk van Nop Maas en Joep Jaspers. Book number: 256577 € 8.00 [Appr.: US$ 10.05 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
| In shopping cart More information div> |
J.K. Rensburg 1870 - 1943. Een Joodse graalzoeker. De Engelbewaarder. Deel 21. Door Jaap Meijer. A'dam, De Engelbewaarder, 1981. 1ste druk. Paperback. Met foto's. 151 pag. Book number: 31966 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Literature
Keywords: Literatuur / Eerste druk ; De Engelbewaarder | In shopping cart More information div> |
J.K. Rensburg 1870-1943. Een joodse graalzoeker. Amsterdam, Engelbewaarder, 1981. 151 pp. paperback. Illustraties. (Engelbewaarder, 21) rug verkleurd Book number: 577611 € 7.00 [Appr.: US$ 8.79 | £UK 5.75 | JP¥ 698]
| In shopping cart More information div> |
J. K. Rensburg 1870-1943: een joodse graalzoeker. A'dam, De Engelbewaarder, 1981. (De Engelbewaarder, 21) pbk. 20 x 13 x 1 cm. 151 p. ill. ISBN: 0671710222. Language: Dutch. ¶ Offenberg 254. Book number: 3095 € 5.00 [Appr.: US$ 6.28 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Judaica
| In shopping cart More information div> |
J.K. Rensburg 1870 - 1943, Een Joodse graalzoeker, Amsterdam, De Engelbewaarder, 1e dr.1981, 151p., Ing., Reeks: De Engelbewaarder 21 Typ.: Leo CRETON Ills.: Foto's & facs. Biografie & integrale facs.herdruk van de Sonnetten van Piet Lut & van Het Zwijn, Book number: 7753 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: nederlands studies | In shopping cart More information div> |
Sonetten Van Piet Lut. Een Interasteraal-Communistische Satire. Amsterdam, Van Looy z.j. Or.omsl. z.p. Book number: 1079 € 175.00 [Appr.: US$ 219.75 | £UK 140.25 | JP¥ 17456]
| In shopping cart More information div> |
Sonnetten van Piet Lut - Een interasteraal communistische satire Amsterdam, S. L. van Looij. [1925]. Ingenaaid. Op elke pagina een vignet in rood. Aan de randen gebruind. Mooi exeplaar. Book number: 004003 € 25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494] Catalogue: judaica fictie
| In shopping cart More information div> |
Theorie der evolutie, van oerschrift en oertaal tot wereldschrift en wereldtaal. Inleiding E. d'Oliveira. Amsterdam, A.J.G. Strengholt, 1931.Gebonden. 302 p. Met portret. Band verkleurd. Book number: B1822 € 30.00 [Appr.: US$ 37.67 | £UK 24.25 | JP¥ 2993] Catalogue: Filosofie
Keywords: filosofie | In shopping cart More information div> |
Theorie der evolutie, van oerschrift en oertaal tot wereldschrift en wereldtaal. Inleiding E. d'Oliveira. Amsterdam, Strengholt. 1931. Met portret, gesigneerd door J.K. Rensburg. Gebonden. 302 pp. Met lijst van intekenaren. Signed by Author. Book number: 004016 € 45.00 [Appr.: US$ 56.51 | £UK 36.25 | JP¥ 4489]
Keywords: Taalkunde | In shopping cart More information div> |
Theorie der evolutie, van oerschrift en oertaal tot wereldschrift en wereldtaal. Inl. E. d'Oliveira. A'dam, Strengholt, 1931. oln. 21,5 x 16 x 3 cm. 302 p. ill. ptr. ISBN: 0671710222. Language: Dutch. + lijst van intekenaren!. Book number: 3094 € 27.00 [Appr.: US$ 33.9 | £UK 21.75 | JP¥ 2693] Catalogue: Judaica
| In shopping cart More information div> |
Theorie der evolutie Strengholt, Amsterdam, z.j. gebonden, kaft los, roestvlekjes, matig -- MooiboekBook number: 8119805 € 11.00 [Appr.: US$ 13.81 | £UK 9 | JP¥ 1097]
| In shopping cart More information div> |
Wereldbouw. Arnhem , van Loghem Slaterus & Visser. Verzen en filosofische beschouwingen. Matig. Rug geplakt. Uitg.1932. Book number: P141 € 10.00 [Appr.: US$ 12.56 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Poëzie
Keywords: Verzen | In shopping cart More information div> |
Wereldbouw. Arnhem, Van Loghum, 1923. Oorspr. omslag (ontw. Wybo MEYER). Onafgesneden. 196 p. ¶ 1ste druk. - Een van de 220 gesign. ex. Book number: #3800 € 25.00 [Appr.: US$ 31.39 | £UK 20.25 | JP¥ 2494]
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 |