| ||||
|
|
|
|||
| found: 77 books on 4 pages. This is page 1 - Next page |
Kuyper De Geweldige Van Dichtbij Baarn, Bosch En Keuning. First Edition. Ingenaaid. 44p.. Goed. -- Champ ClarkBook number: 023474 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: History
Keywords: Libelle Serie Nr 260 | In shopping cart More information div> |
De andere wereld. Baarn, Bosch & Keuning, 1950. geïllustreerd, 228pp ingenaaid, linnen, Opgangserie, redelijk tot goede staat, Tweedehands; roestvlekken op rug en snede, scheurtje in rug, wat los in band, randjes sleets, verder goed. Book number: 1100003437 € 4.80 [Appr.: US$ 6.02 | £UK 4 | JP¥ 479] Catalogue: Proza
Keywords: Romans | In shopping cart More information div> |
De andere wereld. Baarn, Bosch & Keuning, z.j. 228 pp. geb.linnen, 13.5 x 21 cm. ; rug iets verbleekt, overigens in goede staat. Book number: 05983 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Een bloedgetuige der kerk. Het leven en sterven van Johannes Kapteyn. Beschreven door Rudolf van Reest. Onder medewerking van prof. dr. K. Schilder. GRONINGEN, A. de Jager, 1946. 124 blz. Geb. met omslag. -- Kool BoekenBook number: 19435 € 11.00 [Appr.: US$ 13.8 | £UK 9 | JP¥ 1098] Catalogue: Kerkgeschiedenis
| In shopping cart More information div> |
Een bloedgetuige der kerk. Het leven en sterven van Johannes Kapteyn, gereformeerd predikant 1947. Pp: 124. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1961423 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Religie
| In shopping cart More information div> |
EEN BLOEDGETUIGE DER KERK. Het Leven en Sterven van JOHANNES KAPTEYN, gereformeerd predikant A. de Jager 1946, 1e druk. Goede staat. Ouderwets ingenaaide halflinnen HC + zilveropdruk, plaat van JK voorin, 124 pp. naam voorin.. -- Boek na BoekBook number: A17542 € 7.95 [Appr.: US$ 9.97 | £UK 6.5 | JP¥ 793]
| In shopping cart More information div> |
Een bloedgetuige der kerk. Het leven en sterven van Johannes Kapteyn. Groningen, Erven A. de Jager, 1947. wa., 2e druk, 124p., formaat 15-21cm., hard cover, met foto's. - Book number: 97356 € 2.00 [Appr.: US$ 2.51 | £UK 1.75 | JP¥ 200] Catalogue: Theologie
Keywords: . . | In shopping cart More information div> |
De Braambos. 2 dln. (Geschiedenis Vrijmaking en vrijgemaakte kerk) Goes 1969/70. linnen 184 - 228 pp. Ruggen wat verkleurd. Book number: K1000 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Kerkgeschiedenis
Keywords: Kerkgeschiedenis | In shopping cart More information div> |
De braambos. GOES, Oosterbaan & le Cointre, 1970. 2 delen. 1: 184 (2) blz. 1969. 2: 228 (2) blz. 1970. Geb. -- Kool BoekenBook number: 7713 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Theologie 20e en 21e eeuw
| In shopping cart More information div> |
De braambos I. Zonder plaats, Oosterbaan & Le Cointre, 1969. Gebonden, 184 pp, 20 cm. Goed / good. Book number: 22216 € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Religie - Religion
| In shopping cart More information div> |
De braambos.II Oosterbaan & le Cointre, geb.1970, goed exemplaar -- MooiboekBook number: 8105416 € 2.50 [Appr.: US$ 3.14 | £UK 2.25 | JP¥ 250]
| In shopping cart More information div> |
De Braamnos (2 delen) Goes, Oosterbaan & Le Cointre. 1969. Gebonden. Blauw linnen hard coverband. Rugzijde verkleurd. Verslag/overzicht over de vrijmaking (Geref. Kerken art. 31). Totaal ca. 400 pp. Book number: 0025712 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749] Catalogue: Kerkgeschiedenis
| In shopping cart More information div> |
De Dagen Onzer Jaren Baarn, Bosch & Keuning. 1953, 1e Druk. Hard Cover with dust jacket, 24 cm x 16 cm. Ill.: Foto's. Een Roman van Rudolf van Reest in dit uur alsmede een kroniek in foto's en tekst van hetgeen in ons land en in de wereld gebeurde in het jaar 1 oct. 1952-30 sept. Gedeelten zijn in dialect. 1953. 152 blz. informatie en 50 blz met foto's en bijpassende tekst. Gewicht: 600 gram.. Very Good/Very Good. Book number: 007156 € 14.00 [Appr.: US$ 17.56 | £UK 11.25 | JP¥ 1397] Catalogue: Zeeland
Keywords: De-ramp Zeeland Dialect Foto's | In shopping cart More information div> |
De dagen onzer jaren. In dit uur, alsmede een kroniek in foto's en tekst van hetgeen in ons land en in de wereld gebeurde in het jaar 1 oct. 1952 - 30 sept. 1953 Baarn, Bosch & Keuning N.V., Met een voorwoord van Mr. L.W.G. Scholten. 251 blz. Hard cover. Linnen. Stofomslag licht gerafeld aan randen- -- De Wijze UilBook number: 4395 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749] Catalogue: Geschiedenis
Keywords: Geschiedenis | In shopping cart More information div> |
De Dagen onzer Jaren. Roman 'In dit Uur' alsmede een Kroniek in Foto's en Tekst van hetgeen in ons Land en in de Wereld gebeurde in het Jaar 1 oct. 1952 - 30 sept. 1953.. 1955 (HB, lin., goudopdr., 252 pag. , goed ex.) Baarn, Bosch & Keuning. Met een voorwoord van mr. L.W.G. Scholten. Book number: 73561 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749]
| In shopping cart More information div> |
De dagen onzer jaren. / In dit uur. / Een kroniek in foto's en tekst van hetgeen in ons land en in de wereld gebeurde in het jaar 1 oct. 1952 - 30 sept. 1953. / Met een voorwoord van Mr. L.W.G. Scholten, Hoogleraar te Utrecht. Baarn, Bosch & Keuning. Zonder jaartal, 152, XCIX pp, Gebonden, Illustraties Book number: 101551470 € 10.95 [Appr.: US$ 13.74 | £UK 9 | JP¥ 1093]
Keywords: romans | In shopping cart More information div> |
Dichterschap en Profetie. In 4 delen. I:Literatuur in de middeleeuwen. II:De eeuw der kerkhervorming. III: De Gouden Eeuw. IV: Nabloei en verval. Goes Oosterbaan & Le Cointre. 1953/58. 8°. 204;218;193;212pp. Or.linn. 4 vols. Illustr. Bibliogr. Book number: 10819 € 22.00 [Appr.: US$ 27.6 | £UK 17.75 | JP¥ 2196]
Keywords: Theologie, Religion, History | In shopping cart More information div> |
Dichterschap en profetie. I.Literatuur in de Middeleeuwen. II.De eeuw der Kerkhervorming. III.De Gouden Eeuw. IV.Nabloei en verval. Goes-Oosterbaan, 1953-1958, 4 dln., 840 blz., geb. Book number: 9392 € 18.00 [Appr.: US$ 22.58 | £UK 14.5 | JP¥ 1796] Catalogue: Varia
| In shopping cart More information div> |
Dichterschap En Profetie, de Gouden Eeuw, Deel III Goes, Oosterbaan En Le Cointre. 1957. hard karton kaft in linnen, gebonden, wat verkleurd, geen naam, tekst schoon, illustraties in zwart en wit, 193 pp, 15 x 23 cm. 500 g. Book number: 003918 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: Poëzie, Profetie | In shopping cart More information div> |
Dichterschap en profetie. 4 Dln.: 1. Literatuur in de middeleeuwen. 2. De eeuw der kerkhervorming / 3. De Gouden Eeuw / 4. Nabloei en verval. Goes : Oosterbaan & Le Cointre, 1953-1958. "23 cm. 204; 218; 193; 212 p. Geill. Orig. linnen. Naam vorige eigenaar. ". Gebonden. Zeer goed. -- Utz BoekenBook number: 35043 € 9.80 [Appr.: US$ 12.3 | £UK 8 | JP¥ 978] Catalogue: Taal- & letterkunde
| In shopping cart More information div> |
Dichterschap en profetie gebonden, harde kaft, goede staat, Oosterbaan & Le Cointre (GOES), 1953 -- MooiboekBook number: 8132790 € 2.00 [Appr.: US$ 2.51 | £UK 1.75 | JP¥ 200]
| In shopping cart More information div> |
Dichterschap en profetie 1 t/m 4: Litteratuur in de Middeleeuwen; De eeuw der kerkhervorming; De gouden eeuw; Nabloei en verval Goes, Oosterbaan & Le Cointre. 1e druk. linnen, Ill.: Geïllustreerd. letterkunde geschiedenis. Goed. Book number: 013163 € 30.00 [Appr.: US$ 37.64 | £UK 24.25 | JP¥ 2994] Catalogue: literatuur en boeken over boeken
Keywords: letterkunde geschiedenis Geïllustreerd | In shopping cart More information div> |
Dichterschap en profetie 2. De eeuw der kerkhervorming Goes, Oosterbaan & Le Cointre. 1954, 1e druk. linnen, Ill.: Geïllustreerd. Goed. Book number: 015840 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: literatuur en boeken over boeken
Keywords: Geïllustreerd | In shopping cart More information div> |
Dichterschap en Profetie Deel II. Literatuur in de Middeleeuwen. Goes, Oosterbaan & Le Cointre, 1953. wa., 204blz., formaat 15-23cm., linnen. - goed Book number: 98315 € 3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299] Catalogue: Literatuur
Keywords: . . | In shopping cart More information div> |
Dichterschap en profetie 1; litteratuur in de middeleeuwen Goes, Oosterbaan & Le Cointre. 1953, 1e druk. linnen, Ill.: Geïllustreerd. Goed. Book number: 008903 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: literatuur en boeken over boeken
Keywords: Geïllustreerd | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | - Next page