ascending
descending
found: 69 books on 3 pages. This is page 1
- Next page

ONDER REDACTIC VAN HENRIETTE ROLAND HOLSTE, "OPMERKER: EN W. V. RAVESTEYN [LATER, J.A.N. KNUTTEL AND OTHERS],
De Communistische Gids; wetenschappelijk Maandschrift van de Communistische Internationale in Nederland. Volumes 1 (1922) - 4:3 (1925).
Amsterdam, Communistische Partij in Nederland, 1922-5. Softcover, Volumes 1 and 2 are bound. Volume 3 is complete in ten issues. Of volume 4, only the first three issues are present. Pages browning but undamaged.
Book number: 26909
USD 251.00 [Appr.: EURO 200.25 | £UK 160.25 | JP¥ 19966]
Catalogue: Dutch History
In shopping cart

More information

QUACK, H.P.G. & W. VAN RAVESTEYN.
De socialisten. Deel 9 Het socialisme aan de vooravond van de wereldoorlog 1914-1918.
Amsterdam, P.N. Van Kampen & Zoon 1960. 429p.
Book number: 8647
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Socialisme
In shopping cart

More information

QUACK, H.P.G. & W. VAN RAVESTEYN.
De socialisten. Het socialisme vóór de negentiende eeuw.
Amsterdam, P.N. Van Kampen & Zoon 1921. ?p. 5e druk Zes delen + 7e deel door Ravesteyn Geb.
Book number: 5449
€  35.00 [Appr.: US$ 43.91 | £UK 28.25 | JP¥ 3493]
Catalogue: Socialisme
In shopping cart

More information

QUACK, MR.H.P.G. EN DR.W.VAN RAVESTEYN
Socialisten, De. 9 Banden
Amsterdam, Van Kampen & Zoon. 1921. Linnen met goudopdruk. A, 6 Banden door H.Quack: Personen en stelsels. 3 Banden door W. van Ravenstein: Het socialisme aan den vooravond van den wereldoorlog. Ruggen licht verkleurd; overigens goede ex. Goed.
Book number: 5931
€  60.00 [Appr.: US$ 75.28 | £UK 48.25 | JP¥ 5988]
Catalogue: Geschiedenis
Keywords: Geschiedenis
In shopping cart

More information

RAVESTEYN. TH.L.W. VAN
De Eenheid der Eschatologische Voorstellingen in het Boek Jesaja
Utrecht, Drukkerij J. van Boekhoven, 1910. 341 p. Paperback, rug onderaan iets los, bladzijden zijn nog niet van elkaar gesneden.
Book number: 60578
€  16.00 [Appr.: US$ 20.07 | £UK 13 | JP¥ 1597]
Catalogue: Dissertaties
In shopping cart

More information

RAVESTEYN, TH.L.W.VAN
De eenheid der eschatologische voorstellingen in het boek Jesaja.
1910. Gr.8vo. (ix),341p. (incl.stellingen). Ingenaaid. [Diss.Utrecht/Valeton].
Book number: Z2-53-98
€  20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
Keywords: BIBLIA
In shopping cart

More information

RAVESTEYN, W. VAN
Geen reactie en geen utopie maar .... democratie. Proeve van een radicaal-democratisch program
Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1945. 1e druk. Brochure, 68p., propagandadrukwerk WOII , in goede staat.
Book number: GS3/046
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Geschiedenis
In shopping cart

More information

RAVESTEYN,W.VAN.
Geen reactie en geen utopie maar... democratie. Proeve van een radicaal- democratisch program.
Rotterdam, Brusse 1945. 68p.
Book number: 11421
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

RAVESTEYN, W. VAN
Grote democraten / Jean Jaurès
De Arbeiderspers. 1936 48pp gebrocheerd verkleurd sleets
Book number: 101424075
€  21.50 [Appr.: US$ 26.97 | £UK 17.25 | JP¥ 2146]
In shopping cart

More information

RAVESTEYN VAN W. DR.
Grote democraten. Jean Jaures.
Amsterdam, De Arbeiderspers, 1936. 48 blz. Karton wat vergeeld.
Book number: 21698
€  4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449]
Keywords: Biografie/Politiek/Democraat
In shopping cart

More information

VAN RAVESTEYN, W.
Herman Gorter. De dichter van Pan. Een heroisch en tragisch leven.
Rotterdam, Brusse. 1928, 1e Druk. Book, Met foto van Herman Gorter. Goudbedrukt linnen. 302 blz. Goed.
Book number: 011940
€  27.50 [Appr.: US$ 34.5 | £UK 22.25 | JP¥ 2745]
In shopping cart

More information

RAVESTEYN, DR. W. VAN
Jean Jaures. / Grote Democraten.
Amsterdam, De Arbeiderspers.. 1936, 48 pp, gebrocheerd. Verkleurd
Book number: 101498084
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
In shopping cart

More information

RAVESTEYN DR W. VAN
Personen en Stelsels, de Socialisten 8
van Kampen, 1939. Ingenaaid/paperback./Gebonden. 477 blz.
Book number: 816-336
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Catalogue: Socialisme
In shopping cart

More information

RAVESTEYN DR W. VAN
Personen en Stelsels, de Socialisten 7
van Kampen, 1933. Ingenaaid/paperback./Gebonden. 437 blz.
Book number: 816-335
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Catalogue: Socialisme
In shopping cart

More information

RAVESTEYN, W. VAN,
Pseudo-socialisme en echt-revisionisme.
Rotterdam, H.A. Wakker & Co., 1907. Softcover, Cover edges sun-darkened and worn; various stamps and labels on front cover; page corners lightly bumped; first and last pages slightly edge-browned; otherwise a good copy.
Book number: 30731
USD 11.00 [Appr.: EURO 9 | £UK 7.25 | JP¥ 875]
Catalogue: Dutch History
In shopping cart

More information

RAVESTEYN,W.VAN.
Pseudo-socialisme en echt-revisionisme.
Rotterdam, H.A.Wakker 1907. 26p.
Book number: 11423
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

RAVESTEYN, W. VAN.
Pseudo-socialisme en echte revisionisme.
Rotterdam, H.A. Wakker & Co., 1907. Oorspr. omslag. 26 p.
Book number: R5234
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Geschiedenis
Keywords: geschiedenis politiek
In shopping cart

More information

RAVESTEYN, W. VAN.
Rotterdamsche cultuur voor honderd jaar.
Leiden, Burgersdijk & Nierman, 1942. Oorspr. omslag. 62 p. In den Houttuyn 6. [bibliotheekstempeltje].
Book number: L6055
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Catalogue: Geschiedenis
Keywords: geschiedenis
In shopping cart

More information

RAVESTEYN W. VAN
Rotterdamsche cultuur voor honderd jaar
Burgersdijk & Niermans 1942, k 1660, 62 pag., hardc., 14x20, band wat smoezelig.
Book number: 14038
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Catalogue: Topografie
Keywords: cultuurgeschiedenis, Rotterdam
In shopping cart

More information

RAVESTEYN , DR. W. VAN.
Rotterdamsche Cultuur Vóór Honderd Jaar.
Leiden, Burgersdijk En Niermans. 1942. Softcover. PRIMA EXEMPLAAR.
Book number: 008067
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
In shopping cart

More information

VAN RAVESTEYN, W.
Satyre als medicijn. Jonathan Swift.
Arnhem, Van Loghum Slaterus. 1951. 14x21,5cm, 46pp. hard cover met stofwikkel, reeks 'Gastmaal der Eeuwen. Taferelen uit de cultuurgeschiedenis van Europa' nr. 15, in goede staat. Met enkele illustraties in zwart/wit.
Book number: 001423
€  7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749]
Keywords: Cultuurgeschiedenis Geschiedenis Jonathan Swift Gastmaal Der Eeuwen
In shopping cart

More information

RAVESTEYN, W. VAN.
Satyre als medicijn, Jonathan Swift.
Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1951. Gebonden S.O. 46 p. Gastmaal der eeuwen.
Book number: K7646
€  9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Catalogue: - Studie
Keywords: studie
In shopping cart

More information

RAVESTEYN, DR.W.VAN
Satyre als medicijn
Arnhem: Van Loghum Slaterus, 1951. Gastmaal der eeuwen, 15. 1e druk, Hardcover, 46pp. Jonathan Swift. Taferelen uit de Cultuurgeschiedenis van Europa. Geillustreerd. Kartonnen band met stofomslag. Zeer goed. (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 24559.LIG
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Keywords: Gastmaal der eeuwen, 15
In shopping cart

More information

RAVESTEYN, W. VAN
Satyre als medicijn - Jonathan Swift
Arnhem, Van Lochum Slaterus. 1951. (ISBN: -) Gebonden met stofomslag, 3m2 3. 46 pag. Goede staat. Niet direct af te halen in onze winkel.
Book number: 018430
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

 -
RAVESTEYN. DR. W. VAN
Satyre als medicijn, Jonathan Swift, Gastmaal der Eeuwen, Taferelen uit de Cultuurgeschiendenis van Europa
Arnhem, Van Loghum Slaterus 1951 (eerste druk) gebonden met omslag, 46 pag., porto 2,00 euro, in uitstekende staat.
Book number: SP344/34024
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | - Next page

New Search