ascending
descending
found: 51 books on 3 pages. This is page 1
- Next page

BECKER, H.A.; RADEMAKER, L.
Toegepaste sociologie; dl. 1
Zonder Uitgever Zonder Jaar. Conditie Goed Binding: Paperback ISBN 9789027454461
Book number: 15960
€  10.99 [Appr.: US$ 13.79 | £UK 9 | JP¥ 1097]
Keywords: 9789027454461
In shopping cart

More information

CLEMEN, CARL & BABINGER, FRANZ & RADEMAKER, L.A.
Van heidendom tot heden. De godsdiensten der aarde, hun wezen en hun geschiedenis
1940. Gekartonneerd. Pp: 497. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1511217
€  12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248]
Catalogue: Religie
In shopping cart

More information

CLEMEN, CARL, L. A. RADEMAKER,
Van Heidendom tot Heden. De godsdiensten der Aarde hun Wezen en hun geschiedenis. Met medewerking van Franz Babinger, Leo Baeck, Heinrich Hackmann, F. E. A. Krause, Karl H. Meyer, Friedrich Pfister, Günther Roeder, Albert Schott, Franz Rolf Schroeder, Erich Seeberg, Otto Strauss.
Amsterdam, A. J. G. Strengholt, 1941. 8vo. 497 S. Mit Abb. OLwd (St.a.T.Vorsatz und Titelrücks.).
Book number: 13224DB
€  30.00 [Appr.: US$ 37.64 | £UK 24.25 | JP¥ 2994]
In shopping cart

More information

CLEMEN, CARL, RADEMAKER, L.A, NEDERLANDSCHE BEWERKING
Van heidendom tot heden, de godsdiendten der aarde hun wezen en hun geschiedenis
Amsterdam, Strengholt, zj. 1e druk, formaat 25-17-5, 5cm, 480+32blz regirster, met een groot aantal illustraties, hardcover linnen met goudopdruk - goed
Book number: 38251
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Catalogue: Theologie
Keywords: Van heidendom tot heden, de godsdiendten der aarde hun wezen en hun geschiedenis
In shopping cart

More information

RAALTE, F. VAN, RADEMAKER, L.A.,
De tuin der geheimenissen. Uit de occulte wereld.
Amsterdam, Van Embden, 1950. 236 pp. gebonden + omslag. omslag licht beschadigd, boekblok licht roestvlekkig
Book number: 595036
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

RAALTE, FRITS VAN/DR. L.A. RADEMAKER.
De tuin der geheimenissen Uit de Occulte wereld
Amsterdam: Engelhard van Embden & Co. 1950. Druk/edition: 1. 236 pag. schutbladen bruin verkleurd, beschadigd stofomslag . geb. goed.
Book number: 11327.1
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
In shopping cart

More information

RADEMAKER, DR. L. A.
AAN DE POORT VAN DE NIEUWE WERELD.
Amsterdam, A. J. G. Strengholt N.V.. 1e druk 303 pp. leer gebonden goudopdruk. ca 1939. Binnenwerk iets vergeeld en wat roest. Enkele minieme witte stipjes op zwarte band. in goede staat
Book number: 32812
€  12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248]
In shopping cart

More information

RADEMAKER, DR. L. A.
Aan de poort van een wereld
A. J. G. Strengholt's uitgeversmaatschappij nv. Amsterdam. Gebonden, 303 pp. Schutbladen vuil
Book number: 115991429
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
In shopping cart

More information

RADEMAKER, L.A.
Aan de poort van een nieuwe wereld
Strenholt's. 303pp Gebonden kunstleer aantekeningen en onderstrepingen met pen
Book number: 101390111
€  16.50 [Appr.: US$ 20.7 | £UK 13.25 | JP¥ 1647]
In shopping cart

More information

RADEMAKER L.A.DR.
AAN DE POORT VAN DEN NIEUWE TIJD deel I ONZE GEESTELIJKE EN MAATSCHAPPELIJKE REVOLUTIE
Den Haag,1938,272 pag., niet geill., (code C-384)
Book number: 115446
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Catalogue: Theologie
Keywords: theologie
In shopping cart

More information

RADEMAKER, L. A.
AAN DE POORT VAN DEN NIEUWEN TIJD, Omze geestelijke en maatschappelijke revolutie.
Amsterdam, Strengholt, First Edition.,Condition: Good,Halflinnen, 272p.
Book number: 000442
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: filosofie, godsdienst, psychologie;
In shopping cart

More information

RADEMAKER, L.A.
Crematie en het crematorium te Driehuizen: voor en tegen
's-Gravenhage: Nijhoff, 1916. door L.A. Rademaker; met 6 afbeeldingen ., Metamorfoze UBU 72 pagina's 20 cm. Zeer goed.
Book number: 26025
€  20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
In shopping cart

More information

RADEMAKER, DR. L.A.
Crematie en het Crematorium te Driehuizen. Voor en tegen
Den Haag, Martinus Nijhoff. 1916. Eerste druk, 72 pagina's, met zes afbeeldingen; omslag wat gevlekt, maar verder keurig exemplaar; zeldzaam!.
Book number: 000631
€  25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
In shopping cart

More information

RADEMAKER, L.A.
Crematie en het crematorium te Velsen. Voor en tegen.
's Gravenhage, Nijhoff, 1933. 92p. ills. wrps. very good condition. .
Book number: 1487
€  11.00 [Appr.: US$ 13.8 | £UK 9 | JP¥ 1098]
Keywords: history of medicine ethics and philosophy noordholland
In shopping cart

More information

RADEMAKER, L.A.
Crematie en het crematorium te Velsen.
Amsterdam, Strengholt, 1940. Vijfde geheel herziene druk. Oorspronkelijke omslag. Softcover. Met foto's. 92 pag. + bijlagen.
Book number: 64362
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

RADEMAKER, DR. L.A.,
Crematie en het Crematorium te Velsen. Voor en tegen.
1940 (ZB, geb., vl., 96 pag.) Strengholt's. Geïllustreerd.
Book number: 66600
€  7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749]
In shopping cart

More information

RADEMAKER, DR. L.A.
Crematie en het crematorium te Velsen.
Amsterdam, A.J.G. Strengholt's Uitgeversmaatschappij N.V., n.d. Or. wrapper, 92+4p.
¶ 'Vijfde, geheel herziene druk'. Ruststained; wrapper repaired.
Book number: 13301
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Dodencultus
In shopping cart

More information

RADEMAKER, DR. L. A.
CREMATIE. En het Crematorium te Velsen.
Amsterdam, A. J. G. Strengholt N.V.. 6e druk 84 pp. Pb. Geillustreerd met foto's. ca. 1946 Iets roest. Band wat minder fraai. enige vergeling
Book number: 27835
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
In shopping cart

More information

RADEMAKER, L.A.
Didericus Camphuysen. M.portr.& 1 facs.
Gouda 1898. (viii), 341 p. lin. diss.
Book number: 7621
€  32.00 [Appr.: US$ 40.15 | £UK 25.75 | JP¥ 3194]
In shopping cart

More information

RADEMAKER, L.A.
Didericus Camphuysen, Zijn Leven en Werken.
Gouda, 1898;. Ills; 341 pp; Diss; Bibl. bd.
Book number: 18679
€  38.00 [Appr.: US$ 47.67 | £UK 30.5 | JP¥ 3792]
Keywords: Neerlandistiek: 17de/18de Eeuw,Camphuysen, Dirk Rafaelsz./Nederlands, Dutch, Niederländistiek, Literatuur, Literature after/nach/na 1550, 17e/18e eeuw, Golden Age, Gouden Eeuw, seventeenth/eighteenth century, literatuurgeschiedenis nieuwe tijd, literaturg
In shopping cart

More information

RADEMAKER, L.A.
Didericus Camphuysen. Proefschrift. Rijks Universiteit te Utrecht.
Gouda. Koch & Knuttel. 1898. 8°. 340pp. Karton. (prive). Diss./ Thesis. Bibliogr. Inedx.
Book number: 20308
€  20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
Keywords: Literatuur, Literatur, Litarature
In shopping cart

More information

RADEMAKER, DR.L.A.
De koningin en haar huis. Schetsen van het geslacht der Oranje's
Den Haag: Holland Express, ±1930. 1e druk, 4vo, softcover, 51pp. Met foto's geillustreerd. Papieren band, geniet. Goed. (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 59800.VON
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
In shopping cart

More information

RADEMAKER, L.A.,
De Koningin en heer Huis. Scetsen van het Geslacht der Oranje's. Orig. edn.
['s-Gravenhage], Holland Express, [..], 1926. Small folio, original wrappers, staple. Title on front wrapper printed within a broad orange-coloured decorative border. 51pp. Many textills, portraits and group-portraits of the Dutch Royal family, advertism. by a travel-agency printed inside front- and lower outer wrapper. A collection of contributions to the history of the Royal House of Orange-Nassau, commemmorating the silver jubilee of H.M. Queen Wilhelmina, 1901-1926. Good copy.
Book number: 47377
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: house orange nassau history family royalty royals wilhelmina commemmoration silver jubilee cuture heritage dutch
In shopping cart

More information

RADEMAKER, DR.L.A.
Lente in de logica. Van materie tot mysterie, van mysterie tot religie.
Amsterdam: Strengholt. 1e druk, Hardcover, 8vo, 270pp. Kunstleren band met goudopdruk. Z. j. oude spelling. Zeer goed. (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 46987.FIL
€  12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
Catalogue: Filosofie
In shopping cart

More information

RADEMAKER, DR. L. A.
LENTE IN DE LOGICA. Van materie tot mysterie, van mysterie tot religie
Amsterdam, A. J. G. Strengholt N.V.. 1e druk 270 pp. linnen gebonden met stofomslag. Stofomslag in mindere staat. Enkele aandachtstreepjes in potlood in kantlijn. [1946] in goede staat, Goudopdruk
Book number: 23994
€  9.50 [Appr.: US$ 11.92 | £UK 7.75 | JP¥ 948]
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | - Next page

New Search