| ||||
|
|
|
|||
| found: 51 books on 3 pages. This is page 1 - Next page |
Toegepaste sociologie; dl. 1 Zonder Uitgever Zonder Jaar. Conditie Goed Binding: Paperback ISBN 9789027454461 -- Budget BoekBook number: 15960 € 10.99 [Appr.: US$ 13.79 | £UK 9 | JP¥ 1097]
Keywords: 9789027454461 | In shopping cart More information div> |
Van heidendom tot heden. De godsdiensten der aarde, hun wezen en hun geschiedenis 1940. Gekartonneerd. Pp: 497. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1511217 € 12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248] Catalogue: Religie
| In shopping cart More information div> |
Van Heidendom tot Heden. De godsdiensten der Aarde hun Wezen en hun geschiedenis. Met medewerking van Franz Babinger, Leo Baeck, Heinrich Hackmann, F. E. A. Krause, Karl H. Meyer, Friedrich Pfister, Günther Roeder, Albert Schott, Franz Rolf Schroeder, Erich Seeberg, Otto Strauss. Amsterdam, A. J. G. Strengholt, 1941. 8vo. 497 S. Mit Abb. OLwd (St.a.T.Vorsatz und Titelrücks.). Book number: 13224DB € 30.00 [Appr.: US$ 37.64 | £UK 24.25 | JP¥ 2994]
| In shopping cart More information div> |
Van heidendom tot heden, de godsdiendten der aarde hun wezen en hun geschiedenis Amsterdam, Strengholt, zj. 1e druk, formaat 25-17-5, 5cm, 480+32blz regirster, met een groot aantal illustraties, hardcover linnen met goudopdruk - goed Book number: 38251 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Theologie
Keywords: Van heidendom tot heden, de godsdiendten der aarde hun wezen en hun geschiedenis | In shopping cart More information div> |
De tuin der geheimenissen. Uit de occulte wereld. Amsterdam, Van Embden, 1950. 236 pp. gebonden + omslag. omslag licht beschadigd, boekblok licht roestvlekkig Book number: 595036 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
| In shopping cart More information div> |
De tuin der geheimenissen Uit de Occulte wereld Amsterdam: Engelhard van Embden & Co. 1950. Druk/edition: 1. 236 pag. schutbladen bruin verkleurd, beschadigd stofomslag . geb. goed. -- Utz BoekenBook number: 11327.1 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Spiritueel / Esoterie
| In shopping cart More information div> |
AAN DE POORT VAN DE NIEUWE WERELD. Amsterdam, A. J. G. Strengholt N.V.. 1e druk 303 pp. leer gebonden goudopdruk. ca 1939. Binnenwerk iets vergeeld en wat roest. Enkele minieme witte stipjes op zwarte band. in goede staat Book number: 32812 € 12.50 [Appr.: US$ 15.68 | £UK 10.25 | JP¥ 1248]
| In shopping cart More information div> |
Aan de poort van een wereld A. J. G. Strengholt's uitgeversmaatschappij nv. Amsterdam. Gebonden, 303 pp. Schutbladen vuil Book number: 115991429 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
| In shopping cart More information div> |
Aan de poort van een nieuwe wereld Strenholt's. 303pp Gebonden kunstleer aantekeningen en onderstrepingen met pen Book number: 101390111 € 16.50 [Appr.: US$ 20.7 | £UK 13.25 | JP¥ 1647]
| In shopping cart More information div> |
| In shopping cart More information div> |
AAN DE POORT VAN DEN NIEUWEN TIJD, Omze geestelijke en maatschappelijke revolutie. Amsterdam, Strengholt, First Edition.,Condition: Good,Halflinnen, 272p. Book number: 000442 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: Geesteswetenschappen; humanities
Keywords: filosofie, godsdienst, psychologie; | In shopping cart More information div> |
Crematie en het crematorium te Driehuizen: voor en tegen 's-Gravenhage: Nijhoff, 1916. door L.A. Rademaker; met 6 afbeeldingen ., Metamorfoze UBU 72 pagina's 20 cm. Zeer goed. -- De KantlijnBook number: 26025 € 20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996] Catalogue: Begraafplaatsen en begraven
| In shopping cart More information div> |
Crematie en het Crematorium te Driehuizen. Voor en tegen Den Haag, Martinus Nijhoff. 1916. Eerste druk, 72 pagina's, met zes afbeeldingen; omslag wat gevlekt, maar verder keurig exemplaar; zeldzaam!. Book number: 000631 € 25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
| In shopping cart More information div> |
Crematie en het crematorium te Velsen. Voor en tegen. 's Gravenhage, Nijhoff, 1933. 92p. ills. wrps. very good condition. . Book number: 1487 € 11.00 [Appr.: US$ 13.8 | £UK 9 | JP¥ 1098]
Keywords: history of medicine ethics and philosophy noordholland | In shopping cart More information div> |
Crematie en het crematorium te Velsen. Amsterdam, Strengholt, 1940. Vijfde geheel herziene druk. Oorspronkelijke omslag. Softcover. Met foto's. 92 pag. + bijlagen. Book number: 64362 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
| In shopping cart More information div> |
Crematie en het Crematorium te Velsen. Voor en tegen. 1940 (ZB, geb., vl., 96 pag.) Strengholt's. Geïllustreerd. Book number: 66600 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749]
| In shopping cart More information div> |
Crematie en het crematorium te Velsen. Amsterdam, A.J.G. Strengholt's Uitgeversmaatschappij N.V., n.d. Or. wrapper, 92+4p. ¶ 'Vijfde, geheel herziene druk'. Ruststained; wrapper repaired. Book number: 13301 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Dodencultus | In shopping cart More information div> |
CREMATIE. En het Crematorium te Velsen. Amsterdam, A. J. G. Strengholt N.V.. 6e druk 84 pp. Pb. Geillustreerd met foto's. ca. 1946 Iets roest. Band wat minder fraai. enige vergeling Book number: 27835 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
| In shopping cart More information div> |
Didericus Camphuysen. M.portr.& 1 facs. Gouda 1898. (viii), 341 p. lin. diss. Book number: 7621 € 32.00 [Appr.: US$ 40.15 | £UK 25.75 | JP¥ 3194] Catalogue: Nederlandse Taal- en Letterkunde
| In shopping cart More information div> |
Didericus Camphuysen, Zijn Leven en Werken. Gouda, 1898;. Ills; 341 pp; Diss; Bibl. bd. Book number: 18679 € 38.00 [Appr.: US$ 47.67 | £UK 30.5 | JP¥ 3792] Catalogue: Nederlands 17e-18e eeuw
Keywords: Neerlandistiek: 17de/18de Eeuw,Camphuysen, Dirk Rafaelsz./Nederlands, Dutch, Niederländistiek, Literatuur, Literature after/nach/na 1550, 17e/18e eeuw, Golden Age, Gouden Eeuw, seventeenth/eighteenth century, literatuurgeschiedenis nieuwe tijd, literaturg | In shopping cart More information div> |
Didericus Camphuysen. Proefschrift. Rijks Universiteit te Utrecht. Gouda. Koch & Knuttel. 1898. 8°. 340pp. Karton. (prive). Diss./ Thesis. Bibliogr. Inedx. Book number: 20308 € 20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
Keywords: Literatuur, Literatur, Litarature | In shopping cart More information div> |
De koningin en haar huis. Schetsen van het geslacht der Oranje's Den Haag: Holland Express, ±1930. 1e druk, 4vo, softcover, 51pp. Met foto's geillustreerd. Papieren band, geniet. Goed. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 59800.VON € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: Geschiedenis vaderland
| In shopping cart More information div> |
De Koningin en heer Huis. Scetsen van het Geslacht der Oranje's. Orig. edn. ['s-Gravenhage], Holland Express, [..], 1926. Small folio, original wrappers, staple. Title on front wrapper printed within a broad orange-coloured decorative border. 51pp. Many textills, portraits and group-portraits of the Dutch Royal family, advertism. by a travel-agency printed inside front- and lower outer wrapper. A collection of contributions to the history of the Royal House of Orange-Nassau, commemmorating the silver jubilee of H.M. Queen Wilhelmina, 1901-1926. Good copy. Book number: 47377 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: house orange nassau history family royalty royals wilhelmina commemmoration silver jubilee cuture heritage dutch | In shopping cart More information div> |
Lente in de logica. Van materie tot mysterie, van mysterie tot religie. Amsterdam: Strengholt. 1e druk, Hardcover, 8vo, 270pp. Kunstleren band met goudopdruk. Z. j. oude spelling. Zeer goed. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 46987.FIL € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198] Catalogue: Filosofie
| In shopping cart More information div> |
LENTE IN DE LOGICA. Van materie tot mysterie, van mysterie tot religie Amsterdam, A. J. G. Strengholt N.V.. 1e druk 270 pp. linnen gebonden met stofomslag. Stofomslag in mindere staat. Enkele aandachtstreepjes in potlood in kantlijn. [1946] in goede staat, Goudopdruk Book number: 23994 € 9.50 [Appr.: US$ 11.92 | £UK 7.75 | JP¥ 948]
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | - Next page