ascending
descending
found: 71 books on 3 pages. This is page 1
- Next page

HEBBEL, FRIEDRICH & RAAF, K. H. DE
Gyges en zijn ring. Treurspel in vijf bedrijven
1916. Gekartonneerd. Pp: 113. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1368032
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Over Literatuur
In shopping cart

More information

HOFFMANN VON FALLERSLEBEN, RAAF, K.H. DE,
Hoffman von Fallersleben. Voortrekker in het oude land der Dietsche letteren. Verlucht met foto's en facsimiles.
Den Haag, Oceanus, 1943. 139 pp. halflinnen + omslag. Portret. Illustraties. omslag licht beschadigd, naam op schutblad
Book number: 574480
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
In shopping cart

More information

KLOOS, W., RAAF, K.H. DE,
Willem Kloos. De mensch, de dichter, de kriticus.
Velsen, Schuyt, 1934. (XVI) 309 pp. linnen. Portret. bibliotheekexemplaar, bovenzijde rug heel licht beschadigd
Book number: 567391
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
In shopping cart

More information

PAALTJENS, PIET. /K.H. DE RAAF.
Snikken En Grimlachjes. Nieuwe Uitgave Van Den Eersten Druk Van 1867
Den Haag, Oceanus. 1944. Gebonden. 80pp. Very Good.
Book number: 007300
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Catalogue: Literature
Keywords: Paaltjens
In shopping cart

More information

RAAF, K.H. DE (VERT.); PERCY BYSSHE SHELLEY
Alastor of de geest der eenzaamheid. Vertaald uit het Engels. Met een voorrede van Willem Kloos. Rotterdam, W.L. & J. Brusse, [1905].
8º: 60 [4] pp. Oorspr. papieren omslag, rug beschadigd. In zijn voorrede bij dit "geniale" gedicht toont Kloos zijn grote bewondering voor de Engelse romantische dichter Shelley, die volgens hem "een groote en zeer heilzame" invloed heeft gehad op het tot stand komen van de Beweging van Tachtig. Price outside EU (no VAT): euro 45
Book number: 17834
€  47.70 [Appr.: US$ 59.84 | £UK 38.25 | JP¥ 4760]
In shopping cart

More information

RAAF, K.H.DE.
Hoffmann von Fallersleben. Voortrekker in het oude land der Dietsche Letteren. Verlucht met foto's en facsimiles.
Den Haag. Oceanus. 1943. 8°. 139pp. Or.hlinn.
Book number: 20437
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Literatuur, Literatur, Litarature
In shopping cart

More information

RAAF, K.H. DE
Hoffmann von Fallersleben. Voortrekker in het oude land der Dietsche Letteren.
Den Haag, Oceanus, 1943. Halflinnen band, 139 pp, 24 x 16 cm, Ill.: zwart/wit illustraties. Verlucht met foto's en facsimiles Goed / good.
Book number: 28445
€  9.50 [Appr.: US$ 11.92 | £UK 7.75 | JP¥ 948]
In shopping cart

More information

RAAF, K.H. DE.
Hoffmann von Fallersleben. Voortrekker in het oude land der Dietsche Letteren. Verlucht met foto's en facsimiles.
Den Haag, Oceanus, 1943. Gebonden. 139 p. Ills.
Book number: L1707
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: - Studie
Keywords: studie
In shopping cart

More information

RAAF, K.H. DE
Hoffmann von Fallersleben. Voortrekker in het oude land der Dietsche letteren
Den Ha1943ag, Oceanus, foto´s, facsimle´s, 139 pp - linnen, stofomslag
Book number: 27635
€  7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749]
Catalogue: Literature
Keywords: Literature
In shopping cart

More information

DE RAAF K.H.
Hoffmann von Fallersleben, voortrekker in het oude land der dietsche letteren
Den Haag, 1953, 140 .pp, hard cover/dust jacket, 16 x 24 cm. geïllustreerd. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 45829&284D
€  18.00 [Appr.: US$ 22.58 | £UK 14.5 | JP¥ 1796]
Keywords: Literatuurgeschiedenis
In shopping cart

More information

RAAF, K.H. DE.
Hoffmann von Fallersleben. Voortrekker in het oude land der Dietsche Letteren. Verlucht met foto's en facsimiles.
Den Haag, Oceanus, 1943. Blue half cloth, gilt. 140 pp. and b/w plates.; 24 cm. Text in Dutch and German. - (covers sl. worn, sl. faded, paper sl. browned, although still good). Gewicht/Weight: 580 grs.
Book number: 13766
€  11.00 [Appr.: US$ 13.8 | £UK 9 | JP¥ 1098]
In shopping cart

More information

RAAF, K.H. DE.
Hoffmann von Fallersleben. Voortrekker in het oude land der Dietsche letteren.
Den Haag, 1948. Halflinnen. 140 pp. Met foto's en facsimiles.
Book number: 9923
€  12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
In shopping cart

More information

RAAF, K.H. DE
Hoffmann von Fallersleben ~ voortrekker in het oude land der Dietsche letteren
Oceanus, 1943. gecart, stofomslag besch, naam op schutblad, ills, 140 pp.
Book number: 60756
€  6.50 [Appr.: US$ 8.15 | £UK 5.25 | JP¥ 649]
Keywords: Middelnederlands
In shopping cart

More information

RAAF, K.H.DE.
Hoffmann von Fallersleben. Voortrekker in het oude land der Dietsche Letteren. Verlucht met foto`s en facssimiles.
Den Haag. Oceanus. 1943. 8°. 139pp. Or.hlinn. Met besch.st.omsl.
Book number: 19281
€  12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
Keywords: Literatuur,Letterkunde, Literatur, Litarature
In shopping cart

More information

DE RAAF K.H.
Hoffmann von Fallersleben, voortrekker in het oude land der Dietsche letteren
Den Haag, 1953, 139 .pp, hard cover, 16 x 24 cm. geïllustreerd. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 22415&88D
€  11.00 [Appr.: US$ 13.8 | £UK 9 | JP¥ 1098]
Keywords: Literatuurgeschiedenis
In shopping cart

More information

DE RAAF K.H.
Hoffmann von Fallersleben, voortrekker in het oude land der Dietsche letteren
Den Haag, 1943, 139 .pp, hard cover, 16 x 24 cm. Omslag onfris/Cover not so good, los. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Leuven)
Book number: 265998&LIT
€  12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
Keywords: Literatuurgeschiedenis
In shopping cart

More information

RAAF, DR.K.H.DE
Hoffmann von Fallersleben. Voortrekker in het oude land der Dietsche letteren.
Den Haag: Oceanus, 1943. 1e druk, 8vo, halflinnen band met stofomslag, 139pp. Verlucht met foto's en facsimiles. Stofomslag beschadigd, verder goed. (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 62766.LIG
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

(DEYSSEL, L. VAN ). RAAF, DR. K.H. DE
Hoffmann von Fallersleben. Voortrekker in het oude land der Dietsche letteren. Verlucht met foto's en facsimiles.
Den Haag, Oceanus, (1943). Halflinnen. 140 p. 1e druk.
¶ Uit de bibliotheek van Lodewijk van Deyssel, die op het schutblad schreef: 'Dr. K.J.L. Alberdingk Thijm./'. Daaronder schreef de toekomstige biograaf, enkele maanden na Van Deyssels dood: 'Op Dinsdag 19 Augustus 1952/ overgegaan in het bezit van/ Harry G.M. Prick'.
Book number: 254913
€  45.00 [Appr.: US$ 56.46 | £UK 36.25 | JP¥ 4491]
In shopping cart

More information

RAAF, DR. K.H
Hoffmann von Fallersleben - Voortrekker in het oude land der dietsche letteren.
Den Haag, Oceanus, 1943. 1e druk. Papieren omslag met flappen, 8vo, Verlucht met foto's en facsimiles. 139 pag.
Book number: 004288
€  16.00 [Appr.: US$ 20.07 | £UK 13 | JP¥ 1597]
In shopping cart

More information

RAAF, DR. K.H. DE.
Hoffmann von Fallersleben. Voortrekker in het oude land der Dietsche letteren.
Den Haag., Oceanus., 1943. 24 x 16 cms, 139 p. met foto's en facsimiles. linnen band met stofomslag.
Book number: 10985
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
In shopping cart

More information

 -
RAAF, K. H. DE
Hoffmann von Fallersleben. Voortrekker in het oude land der Dietsche letteren
Oceanus, 1943, gebonden, foto's en facsimiles. goed.
Book number: A-11585
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Catalogue: Biografisch
In shopping cart

More information

RAAF, K.H. DE
Hoffmann von Fallersleben. Voortrekker in het oude land der Dietsche letteren
Oceanus, Den Haag, 1943. 1ste. Ingenaaid, halflinnen band met goudbelettering, geplastificeerd, 139 pp., met foto's en facsimiles, foto op frontispice. Goed.
Book number: 14758
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

 -
RAAF, K.H. DE & GRISS, J.J.,
Letterkundig leesboek voor de hoogere klassen van Gymnasia en hoogere burgerscholen.
Rotterdam, Brusse, 1917. 679 pp. Ln/bandtek. Deel V van 1880 tot onzen tijd.
Book number: 16361
€  14.00 [Appr.: US$ 17.56 | £UK 11.25 | JP¥ 1397]
Keywords: letterkunde nederlandse literatuur bloemlezing onderwijs
In shopping cart

More information

 -
DE RAAF K.H. - GRISS J.J.
Een nieuwe bundel: Bloemlezing van Nederlandse poëzie en proza voor de hogere klassen van gymnasia, hogere burgerscholen en voor zelfstudie, van 1880 tot onze tijd (Volume 5)
Rotterdam, 1963, 704 .pp, hard cover, 16 x 23 cm. 9e druk/edition/édition/Ausgabe, Band wat verkleurd/Discolouration, Omslag wat verkleurd/Cover discoloured, Herzien door F.W. Van Heerikhuizen. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 159259&356G
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: Literatuurgeschiedenis
In shopping cart

More information

 -
DE RAAF K.H. - GRISS J.J.
Een nieuwe bundel: Bloemlezing van Nederlandse poëzie en proza voor de hogere klassen van gymnasia, hogere burgerscholen en voor zelfstudie, 18e en 19e eeuw (Volume 4)
Rotterdam, 1964, 364 .pp, hard cover, 16 x 23 cm. 8e druk/edition/édition/Ausgabe, Herzien door F.W. Van Heerikhuizen, Band wat verkleurd/Discolouration, Omslag wat verkleurd/Cover discoloured, Naam op titelpagina/Name on title page. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 159258&356G
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: Literatuurgeschiedenis
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | - Next page

New Search