| ||||
|
|
|
|||
| found: 71 books on 3 pages. This is page 1 - Next page |
Gyges en zijn ring. Treurspel in vijf bedrijven 1916. Gekartonneerd. Pp: 113. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1368032 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Over Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Hoffman von Fallersleben. Voortrekker in het oude land der Dietsche letteren. Verlucht met foto's en facsimiles. Den Haag, Oceanus, 1943. 139 pp. halflinnen + omslag. Portret. Illustraties. omslag licht beschadigd, naam op schutblad Book number: 574480 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
| In shopping cart More information div> |
Willem Kloos. De mensch, de dichter, de kriticus. Velsen, Schuyt, 1934. (XVI) 309 pp. linnen. Portret. bibliotheekexemplaar, bovenzijde rug heel licht beschadigd Book number: 567391 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
| In shopping cart More information div> |
Snikken En Grimlachjes. Nieuwe Uitgave Van Den Eersten Druk Van 1867 Den Haag, Oceanus. 1944. Gebonden. 80pp. Very Good. -- Champ-ClarkBook number: 007300 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: Literature
Keywords: Paaltjens | In shopping cart More information div> |
Alastor of de geest der eenzaamheid. Vertaald uit het Engels. Met een voorrede van Willem Kloos. Rotterdam, W.L. & J. Brusse, [1905]. 8º: 60 [4] pp. Oorspr. papieren omslag, rug beschadigd. In zijn voorrede bij dit "geniale" gedicht toont Kloos zijn grote bewondering voor de Engelse romantische dichter Shelley, die volgens hem "een groote en zeer heilzame" invloed heeft gehad op het tot stand komen van de Beweging van Tachtig. Price outside EU (no VAT): euro 45 Book number: 17834 € 47.70 [Appr.: US$ 59.84 | £UK 38.25 | JP¥ 4760]
| In shopping cart More information div> |
Hoffmann von Fallersleben. Voortrekker in het oude land der Dietsche Letteren. Verlucht met foto's en facsimiles. Den Haag. Oceanus. 1943. 8°. 139pp. Or.hlinn. Book number: 20437 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Literatuur, Literatur, Litarature | In shopping cart More information div> |
Hoffmann von Fallersleben. Voortrekker in het oude land der Dietsche Letteren. Den Haag, Oceanus, 1943. Halflinnen band, 139 pp, 24 x 16 cm, Ill.: zwart/wit illustraties. Verlucht met foto's en facsimiles Goed / good. Book number: 28445 € 9.50 [Appr.: US$ 11.92 | £UK 7.75 | JP¥ 948] Catalogue: Literatuurgeschiedenis - Literary History
| In shopping cart More information div> |
Hoffmann von Fallersleben. Voortrekker in het oude land der Dietsche Letteren. Verlucht met foto's en facsimiles. Den Haag, Oceanus, 1943. Gebonden. 139 p. Ills. Book number: L1707 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: - Studie
Keywords: studie | In shopping cart More information div> |
Hoffmann von Fallersleben. Voortrekker in het oude land der Dietsche letteren Den Ha1943ag, Oceanus, foto´s, facsimle´s, 139 pp - linnen, stofomslag Book number: 27635 € 7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749] Catalogue: Literature
Keywords: Literature | In shopping cart More information div> |
Hoffmann von Fallersleben, voortrekker in het oude land der dietsche letteren Den Haag, 1953, 140 .pp, hard cover/dust jacket, 16 x 24 cm. geïllustreerd. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 45829&284D € 18.00 [Appr.: US$ 22.58 | £UK 14.5 | JP¥ 1796] Catalogue: Literatuurgeschiedenis
Keywords: Literatuurgeschiedenis | In shopping cart More information div> |
Hoffmann von Fallersleben. Voortrekker in het oude land der Dietsche Letteren. Verlucht met foto's en facsimiles. Den Haag, Oceanus, 1943. Blue half cloth, gilt. 140 pp. and b/w plates.; 24 cm. Text in Dutch and German. - (covers sl. worn, sl. faded, paper sl. browned, although still good). Gewicht/Weight: 580 grs. Book number: 13766 € 11.00 [Appr.: US$ 13.8 | £UK 9 | JP¥ 1098]
| In shopping cart More information div> |
Hoffmann von Fallersleben. Voortrekker in het oude land der Dietsche letteren. Den Haag, 1948. Halflinnen. 140 pp. Met foto's en facsimiles. Book number: 9923 € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198] Catalogue: Middle Dutch; Middelnederlands
| In shopping cart More information div> |
Hoffmann von Fallersleben ~ voortrekker in het oude land der Dietsche letteren Oceanus, 1943. gecart, stofomslag besch, naam op schutblad, ills, 140 pp. -- ZoldermanBook number: 60756 € 6.50 [Appr.: US$ 8.15 | £UK 5.25 | JP¥ 649]
Keywords: Middelnederlands | In shopping cart More information div> |
Hoffmann von Fallersleben. Voortrekker in het oude land der Dietsche Letteren. Verlucht met foto`s en facssimiles. Den Haag. Oceanus. 1943. 8°. 139pp. Or.hlinn. Met besch.st.omsl. Book number: 19281 € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
Keywords: Literatuur,Letterkunde, Literatur, Litarature | In shopping cart More information div> |
Hoffmann von Fallersleben, voortrekker in het oude land der Dietsche letteren Den Haag, 1953, 139 .pp, hard cover, 16 x 24 cm. geïllustreerd. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 22415&88D € 11.00 [Appr.: US$ 13.8 | £UK 9 | JP¥ 1098] Catalogue: Literatuurgeschiedenis
Keywords: Literatuurgeschiedenis | In shopping cart More information div> |
Hoffmann von Fallersleben, voortrekker in het oude land der Dietsche letteren Den Haag, 1943, 139 .pp, hard cover, 16 x 24 cm. Omslag onfris/Cover not so good, los. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Leuven) Book number: 265998&LIT € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198] Catalogue: Literatuurgeschiedenis
Keywords: Literatuurgeschiedenis | In shopping cart More information div> |
Hoffmann von Fallersleben. Voortrekker in het oude land der Dietsche letteren. Den Haag: Oceanus, 1943. 1e druk, 8vo, halflinnen band met stofomslag, 139pp. Verlucht met foto's en facsimiles. Stofomslag beschadigd, verder goed. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 62766.LIG € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Literatuurgeschiedenis & -wetenschap
| In shopping cart More information div> |
Hoffmann von Fallersleben. Voortrekker in het oude land der Dietsche letteren. Verlucht met foto's en facsimiles. Den Haag, Oceanus, (1943). Halflinnen. 140 p. 1e druk. ¶ Uit de bibliotheek van Lodewijk van Deyssel, die op het schutblad schreef: 'Dr. K.J.L. Alberdingk Thijm./'. Daaronder schreef de toekomstige biograaf, enkele maanden na Van Deyssels dood: 'Op Dinsdag 19 Augustus 1952/ overgegaan in het bezit van/ Harry G.M. Prick'. Book number: 254913 € 45.00 [Appr.: US$ 56.46 | £UK 36.25 | JP¥ 4491]
| In shopping cart More information div> |
Hoffmann von Fallersleben - Voortrekker in het oude land der dietsche letteren. Den Haag, Oceanus, 1943. 1e druk. Papieren omslag met flappen, 8vo, Verlucht met foto's en facsimiles. 139 pag. Book number: 004288 € 16.00 [Appr.: US$ 20.07 | £UK 13 | JP¥ 1597] Catalogue: Algemeen - General
| In shopping cart More information div> |
Hoffmann von Fallersleben. Voortrekker in het oude land der Dietsche letteren. Den Haag., Oceanus., 1943. 24 x 16 cms, 139 p. met foto's en facsimiles. linnen band met stofomslag. Book number: 10985 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
| In shopping cart More information div> |
Hoffmann von Fallersleben. Voortrekker in het oude land der Dietsche letteren Oceanus, 1943, gebonden, foto's en facsimiles. goed. Book number: A-11585 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Biografisch
| In shopping cart More information div> |
Hoffmann von Fallersleben. Voortrekker in het oude land der Dietsche letteren Oceanus, Den Haag, 1943. 1ste. Ingenaaid, halflinnen band met goudbelettering, geplastificeerd, 139 pp., met foto's en facsimiles, foto op frontispice. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 14758 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Letterkunde Algemeen
| In shopping cart More information div> |
Letterkundig leesboek voor de hoogere klassen van Gymnasia en hoogere burgerscholen. Rotterdam, Brusse, 1917. 679 pp. Ln/bandtek. Deel V van 1880 tot onzen tijd. Book number: 16361 € 14.00 [Appr.: US$ 17.56 | £UK 11.25 | JP¥ 1397]
Keywords: letterkunde nederlandse literatuur bloemlezing onderwijs | In shopping cart More information div> |
Een nieuwe bundel: Bloemlezing van Nederlandse poëzie en proza voor de hogere klassen van gymnasia, hogere burgerscholen en voor zelfstudie, van 1880 tot onze tijd (Volume 5) Rotterdam, 1963, 704 .pp, hard cover, 16 x 23 cm. 9e druk/edition/édition/Ausgabe, Band wat verkleurd/Discolouration, Omslag wat verkleurd/Cover discoloured, Herzien door F.W. Van Heerikhuizen. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 159259&356G € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Literatuurgeschiedenis
Keywords: Literatuurgeschiedenis | In shopping cart More information div> |
Een nieuwe bundel: Bloemlezing van Nederlandse poëzie en proza voor de hogere klassen van gymnasia, hogere burgerscholen en voor zelfstudie, 18e en 19e eeuw (Volume 4) Rotterdam, 1964, 364 .pp, hard cover, 16 x 23 cm. 8e druk/edition/édition/Ausgabe, Herzien door F.W. Van Heerikhuizen, Band wat verkleurd/Discolouration, Omslag wat verkleurd/Cover discoloured, Naam op titelpagina/Name on title page. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 159258&356G € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Literatuurgeschiedenis
Keywords: Literatuurgeschiedenis | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | - Next page