| ||||
|
|
|
|||
| found: 53 books on 3 pages. This is page 1 - Next page |
Verterend vuur. Over burnout in het basispastoraat Zoetermeer, Meinema. 2007. (ISBN: 9789021141442) Paperback. Overwegingen/adviezen en reacties van pastores met een burnoutprobleem.204 pp. Nieuw. Book number: 0031584 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Praktische Theologie
Keywords: Burnout. 9789021141442 | In shopping cart More information div> |
Vreugde en verdriet van de pastor. Zoetermeer, Meinema. 2003. Paperback. 112 p. Book number: 004474 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: 9021139189 | In shopping cart More information div> |
Vreugde en verdriet van de pastor, Hoogte- en dieptepunten in het leven van de parochiepastor Zoetermeer, Meinema. 2003. (ISBN: 9789021139180) Paperback. 110 pp. Keurig. Book number: 0033544 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449] Catalogue: Praktische Theologie
Keywords: 9789021139180 | In shopping cart More information div> |
R.Brulez, M.Matthijs, F.de Pillecyn, W.Putman, M.Roelants, L.Zielens vertellen Onze Tijd s.v. Brussel, 1937. 1e. Ingenaaid, 251p (Eén Mei & De Klok, De Pacifist, Het Turks Kromzwaard & Mur Italien, De aanwezigheid, Mijn gevangene, Een episode & Het negerbeeld, Polka voor piston). Goed. -- KIEN BoekenBook number: 6569 € 9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
R.Brulez, M.Matthijs, F.de Pillecyn, W.Putman, M.Roelants, L.Zielens vertellen 1937. 1e. Gebonden, linnen, oker met zwarte bandstempel, fraai exemplaar, 251p (Een Mei & De Klok, De Pacifist, Het Turks Kromzwaard & Mur Italien, De aanwezigheid, Mijn gevangene, Een episode & Het negerbeeld, Polka voor piston), S.V. Onze Tijd- Brussel / Wereldbibliotheek - Amsterdam. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 6568 € 11.50 [Appr.: US$ 14.43 | £UK 9.25 | JP¥ 1148] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
Appassionata Heideland, 1954. 1e. Gebonden, linnen, 24*16,2 cm, 240p. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 3701 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
De hemel boven het moeras. Tragedie der zuiverheid P.Vink, 1950. 3e. Gebonden, blauw linnen met vergulde opdruk, 22cm, 214p, wat los in de band. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 4949 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
De hemel boven het moeras D.A.P. Reinaert, s.d.(1950-1951). Reinaert-Reeks nr. 12, omslag P.Qualy, pocket, 194 p,ongelezen exemplaar. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 2440 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
De Hemel boven het moeras. Tragedie der zuiverheid P.Vink, 1950. 2e. Gebonden, linnen, met originele stofomslag, 208p, fraai exemplaar. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 3704 € 6.50 [Appr.: US$ 8.15 | £UK 5.25 | JP¥ 649] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
Jeanne d'Arc. Een kroniek van de menselijke moed. Sottegem, Drukkerij - Uitgeverij "De Beiaard", z.j. (1950?). Or. omslag met flappen, 230+2p. ¶ Eerste druk; gesigneerd door de auteur Willem Putman. Omslag iets verkleurd; goed exemplaar. Bijgevoegd: enkele knipsels. Book number: 3220 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Arc, Jeanne d' Gesigneerd Mechelen 1996 Cat. nr. 13 Nederlandse literatuur Parc, Jean du Putman, Willem. Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
De Leeuwen dansen. Een verhaal van mijn Guldensporenspel P.Vink, 1952. 1e. Gebonden, geel linnen met zwarte opdruk, Vlaamse Leeuw op voorplat, 254p, frontispice foto W.Putman. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 4473 € 6.25 [Appr.: US$ 7.84 | £UK 5.25 | JP¥ 624] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
Keywords: Geschiedenis Middeleeuwen | In shopping cart More information div> |
De man achter de schermen Heideland, s.d. . "Gebonden, kunstleer, ill.voorplat, 13*20,5 cm, 192p, eerder verschenen onder de titel ""Pruiken""". Goed. -- KIEN BoekenBook number: 5381 € 6.25 [Appr.: US$ 7.84 | £UK 5.25 | JP¥ 624] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
Marilou. Antwerpen, P. Vink, z.j. (1948?). Or. halflederen band met 5 ribben en hoeken, 445+1p. Ca. 24 x 15,5 cm. ¶ Eerste druk. Eén van de 150 luxe-exemplaren op Velin La Hulpe (nummer 24/150) + 26 (A-Z); kopsnede verguld; geïllustreerde initialen in rood. Hoeken minimaal gestoten; goed exemplaar. Book number: 22716 € 35.00 [Appr.: US$ 43.91 | £UK 28.25 | JP¥ 3493] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Bibliofilie Nederlandse literatuur Parc, Jean du Putman, Willem. Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Marilou Reinaert-Uitgaven, s.d. . Gebonden, kunstleer, 349p. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 10631 € 4.25 [Appr.: US$ 5.33 | £UK 3.5 | JP¥ 424] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
Mevrouw Pilatus P.Vink, s.d. 3e. Gebonden, linnen, 24*16,2 cm, 338p, fraai exemplaar. -- KIEN BoekenBook number: 3702 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
Mevrouw Pilatus. Roman. Antwerpen, P. Vink, z.j. Or. goudbedrukt wit linnen ("percaline"), 370+2p. ¶ Eerste druk. Serie: Boekenclub Felix Timmermans - derde deel; gedrukt in rood en zwart. Iets roest op de sneden; zeer goed exemplaar. Book number: 28804 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur Parc, Jean du Putman, Willem. Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Mijn tweede leven Jan Van Tuyl, s.d. 1e. Gebonden, karton, rug kunstleer, met originele stofomslag, boek en s.o. in heel goede staat, enkel s.o. gering scheurtje op de rug, omslagtekening Berg, bandtekening Roel Knobbe, 14,5*24 cm, 247p. -- KIEN BoekenBook number: 5165 € 7.25 [Appr.: US$ 9.1 | £UK 6 | JP¥ 724] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
Mijn tweede leven Jan Van Tuyl, s.d. 1e. Gebonden, karton, rug kunstleer, 14,5*24 cm, 247p. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 3893 € 6.25 [Appr.: US$ 7.84 | £UK 5.25 | JP¥ 624] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
Wij zijn geen heiligen P.Vink. 3e. Gebonden, met originele stofomslag, 299p. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 3541 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
Wij zijn geen heiligen P.Vink, Antwerpen/ Amsterdam, z.j. 2de. Ingenaaid, linnen band, vergild bandstempel, 255 pp. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 21339 € 6.50 [Appr.: US$ 8.15 | £UK 5.25 | JP¥ 649] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
De Doode Rat. Tooneelspel in drie bedrijven. Kortrijk, Jos. Vermaut, 1925. Ingenaaid. 112 p. 1e druk. Fiks exlibris (wel mooi). ¶ Exemplaar met handgeschreven, gesigneerde opdracht van de auteur aan Johan de Meester: 'Aan Johan De Meester,/ als blijk mijner/ oprechte hoogachting/ en/ hartelijke genegenheid/ Willem Putman/ 7 Juli 1925.' Willem Putman (1900-1954) was recensent voor NRC en schreef zelf ook toneelstukken. Niet in de KB. Book number: 24352 € 18.00 [Appr.: US$ 22.58 | £UK 14.5 | JP¥ 1796]
| In shopping cart More information div> |
Godsbeelden en Levensverhaal. Een onderzoek met behulp van de Waarderingstheorie en de Zelfconfrontatiemethode naar de betekenis van persoonlijke godsbeelden Tilburg, University Press, 1998. 229 p. Paperback, als nieuw. Book number: 61104 € 17.50 [Appr.: US$ 21.96 | £UK 14.25 | JP¥ 1747] Catalogue: Dissertaties
| In shopping cart More information div> |
Het Guldensporenspel. Een proeve van massa-toneel in opdracht van de Stad Kortrijk. Kortrijk, Jos. Vermaut, 1952. Or. omslag, 63+1p.+ 10p. publiciteit. 22 x 14,5 cm. ¶ Muziek van Prosper van Eechaute. Één van de 150 (nr. 85) genummerde exemplaren gesigneerd door de auteur. Illustratie op vooromslag Jos Speybrouck. Mooi exemplaar. Book number: 23047 € 25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Gesigneerd Gulden Sporenslag Kortrijk Nederlandse literatuur Parc, Jean du Toneel Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Het Guldensporenspel ten proeve van massa-toneel in opdracht van de stad Kortrijk Kortrijk, 1952, 63 .pp, soft cover, 14 x 22 cm. Muziek van Prosper Van Eecbaute, Rug beschadigd/Spine damaged. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 168311&338D € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Theater En Toneel
Keywords: Theater en Toneel | In shopping cart More information div> |
Jeugd. Minnespel in drie bedrijven. Leven/Gent, S.V. de Vlaamsche Boekenhalle, 1924. Or. omslag. 66 p. Tooneelfonds 'Het masker'. Book number: L0325 € 9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898] Catalogue: Proza Toneel
Keywords: proza toneel vlaams | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | - Next page