ascending
descending
found: 20 books

KLOMP.), MIEN PROOST (PSEUD. VAN HANS M.
Het middelbaar onderwijs en andere gedichten
1929. Pp: 42. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U2004077
€  7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749]
Catalogue: Poëzie
In shopping cart

More information

PROOST, MIEN.
Het middelbaar onderwijs en andere gedichten.
Maastricht, Leiter-Nypels, 1965. 2e druk. Karton met stofomslag. Tekeningen Paul Daenen. 71 pag.
Book number: 17885
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Nederlands ;
In shopping cart

More information

PROOST, MIEN.
Het Middelbaar Onderwijs en andere gedichten.
Utrecht, De Gemeenschap, 1929, 1e, halflinnen, 42(2)p.(band lichte verkleuring)
Book number: 11859
€  20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
Keywords: Nederlandse poëzie
In shopping cart

More information

 -
PROOST, MIEN
Het middelbaar onderwijs en andere gedichten.
Utrecht, De Gemeenschap, 1929, 1e dr., hlinnen, 44 p. Iest verkleurd, stempeltje verso voorplat, heel mooi ex.
Book number: 11817
€  25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
In shopping cart

More information

PROOST, MIEN.
Het Middelbaar Onderwijs en andere gedichten.
Utrecht, De Gemeenschap, 1929. 1e druk. Gebonden. 42 p. Gedrukt met de Grotius-letter van Sjoerd H. de Roos.
Book number: B4812
€  20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
Catalogue: Poëzie
Keywords: poëzie
In shopping cart

More information

PROOST, MIEN
Het middelbaar onderwijs en andere gedichten
1965. Linnen band. Pp: 71. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U1707248
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Poëzie
In shopping cart

More information

PROOST MIEN
Het Middelbaar Onderwijs En Andere Gediochten
Maastricht, NVeiter-nypels. 1965, Her Uitgave. Pictorial Cover with dust jacket, 19 cm x 13 cm. Ill.: Daenen Paul (tekeningen). Eerste druk in 1929 . 71 blz. Gewicht: 130 gram.. Very Good/Very Good.
Book number: 011590
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Catalogue: Literatuur
Keywords: Gedichten Poezie ()
In shopping cart

More information

PROOST, MIEN (=HANS KLOMP),
Het middelbaar onderwijs en andere gedichten,
Maastricht, Leiter-Nypels, 2e dr.1965, 71p., Ing. & omsl., Ills.: Paul Daenen Eerste geïllustreerde druk., Scheurtje in omsl. Naam op schutbl.,
Book number: 9779
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: nederlands
In shopping cart

More information

PROOST, MIEN
Het middelbaar onderwijs en andere gedichten.
De Gemeenschap, Utrecht, 1929.. 1e druk, geb. 42 pag.
Book number: 101415094
€  14.50 [Appr.: US$ 18.19 | £UK 11.75 | JP¥ 1447]
Keywords: Literatuur
In shopping cart

More information

PROOST, MIEN.
Het Middelbaar Onderwijs en andere gedichten.
Utrecht, De Gemeenschap, 1929. Oorspr. omslag. 42 p. [bibliotheekstempeltje].
Book number: B1567
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Catalogue: Poëzie
Keywords: poëzie
In shopping cart

More information

PROOST, MIEN ( PS. KLOMP, HANS)
Het middelbaar onderwijs en andere gedichten
nv Leiter-Nypels, Maastricht, 1965, 2e druk. (1e druk, De Gemeenschap, 1929). Genaaid, met omslag. Brief Mien Proost en antwoord Albert Kuyle. Illustraties Paul Daenen. Pp 73. Goede ex.
Book number: pn13126
€  9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Catalogue: Literatuur
Keywords: poëzie, literatuur, nederlands, erotica
In shopping cart

More information

PROOST, MIEN.
Het middelbaar onderwijs en andere gedichten.
Maastricht, Leiter Nypels, 1965. herdruk. Ingenaaid. 74 p. Illustraties Paul Daenen.
Book number: K0670
€  9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Catalogue: Poëzie
Keywords: poëzie
In shopping cart

More information

PROOST, MIEN
Het middelbaar onderwijs en andere gedichten
Maastricht: Leiter Nypels, 1965. 8vo, softcover, 71pp. Herdruk van de uitgave van 1929. Illustraties van Paul Daenen. Kartonnen band met stofomslag. Zeer goed. (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 60742.POE
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
In shopping cart

More information

PROOST, MIEN.
Het middelbaar onderwijs en andere gedichten.
Maastricht, Leiter Nypels, 1965. herdruk. Ingenaaid. 72 p. Illustraties Paul Daenen.
Book number: K7157
€  9.00 [Appr.: US$ 11.29 | £UK 7.25 | JP¥ 898]
Catalogue: Poëzie
Keywords: poëzie
In shopping cart

More information

PROOST, MIEN
Het Middelbaar Onderwijs en andere gedichten
Leiter-Nypels, Maastricht, 1965. 2de. Ingenaaid, paperback met stofomslag, 72 pp, tekeningen: Paul Daenen. Goed.
Book number: 24912
€  7.25 [Appr.: US$ 9.1 | £UK 6 | JP¥ 724]
In shopping cart

More information

PROOST, MIEN.
Tot slot. Gedichten.
Rotterdam, Nijgh & Van Ditmar, 1935. Ingenaaid. 48 p. [=Hans M. Klomp].
Book number: K7155
€  8.50 [Appr.: US$ 10.66 | £UK 7 | JP¥ 848]
Catalogue: Poëzie
Keywords: poëzie
In shopping cart

More information

PROOST, MIEN
Tot slot : gedichten
Rotterdam, Nijgh & Van Ditmar 1935 1e dr. - Linnen
Book number: F67715
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: nederlandse literatuur/poëzie
In shopping cart

More information

 -
PROOST, MIEN
Tot slot
Rotterdam, Nijgh & Van Ditmar N.V. 1935. 1e druk. 48 pp. Papieren band. Omslag wat verkleurd. maat boek hxb 208 x 152 mm. Goed.
Book number: 3516
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Catalogue: Poëzie
In shopping cart

More information

PROOST, MIEN
Tot slot - Gedichten
Rotterdam, Nijgh & van Ditmar - kaft iets gebruind, verder uistekende staat, 1935 1e druk.
Book number: 53045
€  7.50 [Appr.: US$ 9.41 | £UK 6.25 | JP¥ 749]
Catalogue: Literatuur
In shopping cart

More information

PROOST, MIEN
Tot slot: gedichten
Rotterdam, Nijgh & van Ditmar, 1935. karton, 48 pp. Omslag verkleurd; wat roestvlekken.
Book number: 10164
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
In shopping cart

More information

| Pages: 1 |

New Search