ascending
descending
found: 126 books on 6 pages. This is page 1
- Next page

(PRINS, JAN = C.L. SCHEPP).
Ter gedachtenis aan Josephine Schepp-Born.
Haarlem: Enschedé, 1938. (28 p.) Gebrocheerd. .
Book number: 12544
€  17.50 [Appr.: US$ 23.23 | £UK 14.75 | JP„ 1787]
In shopping cart

More information

BRAAK, MENNO TER [INTROD.]. & JAN PRINS & JAN VAN NIJLEN [ET AL.].
In memoriam J. Slauerhoff overleden 5 october 1936.
's-Gravenhage. A.M.M. Stols. 1945. Original publisher's sewn blue wrappers, title frontcover, 12mo: [xij]. 12pp. Contributors: Jan Prins - Jan van Nijlen - A. Roland Holst - Johan Molenaar - Karel Jonckheere - Ed Hoornik - L.Th. Lehmann - Wiebe Dijkstra. Vestdijk. Untrimmed & unopened. Very fine copy. Printed in 350 copies.
Book number: 48864
€  35.00 [Appr.: US$ 46.46 | £UK 29.25 | JP„ 3574]
In shopping cart

More information

DINET, ETIENNE & BAÂMER, SLIMAN BEN-IBRAHIM & HADJ.), SULAYMāN SLIMAN BIN IBRAHIM (EL & PRINS, JAN
Het leven van Mohammed, Allah's profeet
1939. Hardcover. Pp: 333. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U868035
€  15.00 [Appr.: US$ 19.91 | £UK 12.75 | JP„ 1532]
Catalogue: Religie
In shopping cart

More information

FONTAINE, JEAN DE LA EN JAN PRINS
De fraaiste fabels van Jean de la Fontaine
Den Haag, Boucher, 1945. Druk: 1ste druk. octavo, half linnen, 368 pp. zw/w tekeningen J.J. Grandville. Keurig.
¶ Mooie uitgave met 151 fabels van de la Fontaine, vertaald door de dichter Jan Prins.
Book number: 9141
€  14.50 [Appr.: US$ 19.25 | £UK 12.25 | JP„ 1481]
Keywords: ; ; ; ; .J.
In shopping cart

More information

GOUPY, BENOÎT, HIETBRINK, RODERICK, JANSSEN, ARJAN, PRINS, GERT-JAN & STEL, PETER.
Interscape. Stedelijk Museum Bureau Amsterdam.
Amst., Sandberg Institute. 2004. Paperback in plastic cover.
Book number: 77608
€  10.00 [Appr.: US$ 13.27 | £UK 8.5 | JP„ 1021]
Catalogue: Conceptualisme
Keywords: Conceptualisme Kunst Kunst, hedendaagse
In shopping cart

More information

HERMANS, P. HYACINTH, ALFRED KOSSMANN, J.NIEUWENHUIS & JAN PRINS.
Het doek gaat op. De hervatting van het eigen toneelleven in Rotterdam.
Rotterdam, Ad. Donker, 1947. Softcover (geļllustreerde kaft, rug gebruind, advertentie (Ravero) op achterzijde), 19,5 x 14 cm. 65 p. Geļllustreerd, enkele pagina's met advertenties, goed exemplaar.
Book number: 6183
€  28.00 [Appr.: US$ 37.17 | £UK 23.5 | JP„ 2859]
Catalogue: Rotterdam
Keywords: Rotterdam Toneel Theater/Theatre Geschiedenis/History Oud, P.J.
In shopping cart

More information

(PRINS (VERT.), JAN). MUSSET, ALFRED DE
Een deur moet open zijn of dicht. Naar het Fransch door Jan Prins.
Antwerpen [= Bilthoven], Donker, 1941 [= 1943]. Halflinnen. 24 p. [Gedrukt in een oplage van 500 exemplaren]. 1e druk. Aantekening in vervaagde pen op schutblad.
¶ Exemplaar met handgeschreven, gesigneerde opdracht van de vertaler op het schutblad: 'Voor Dolf Blomhert/ van/ Jan Prins/ Bilthoven,/ Juni '44'. Een exemplaar zonder opdracht is leverbaar voor € 12. De Jong 585.
Book number: 259421
€  25.00 [Appr.: US$ 33.19 | £UK 21 | JP„ 2553]
In shopping cart

More information

 -
KEATS / JAN PRINS, JOHN
Ode on a Grecian urn / Loflied op een Grieksche vaas.
Rotterdam/Antwerpen, Ad. Donker, 1945, 1e dr., oorspronkelijk omslag, 13 p., 22 x 17 cm. Tweetalige uitgave. achterzijde gevlekt.
Book number: 19438
€  18.00 [Appr.: US$ 23.89 | £UK 15.25 | JP„ 1838]
In shopping cart

More information

KEATS, JOHN & JAN PRINS
Ode on a grecian urn. Loflied op een Grieksche vaas.
Rotterdam[Ad. Donker], 1945, 13 pp. Sewn.
Book number: 4974
€  27.50 [Appr.: US$ 36.5 | £UK 23 | JP„ 2808]
Catalogue: Literature
In shopping cart

More information

KEATS, JOHN & JAN PRINS
Ode on a Grecian Urn. Loflied Op Een Grieksche Vaas.
Rotterdam. Ad. Donker 1945. Or.omsl. 11 pp. Oplage 125 ex. dit is nr. 48.
Book number: 22881
€  30.00 [Appr.: US$ 39.82 | £UK 25.25 | JP„ 3063]
Keywords: LITERATURE
In shopping cart

More information

KEATS, JOHN / PRINS, JAN
Ode on a Grecian urn / Loflied op een Grieksche vaas. (Bilingual edition).
Rotterdam/ Antwerpen, Ad. Donker, 1945. 25 x 17 cm. Original wrappers. 16 p. Printed in red and black in 125 numbered copies. First edition. Some foxing, tiny tear in lower wrapper.
¶ Typography Johan H. van Eikeren.
Book number: 259799
€  15.00 [Appr.: US$ 19.91 | £UK 12.75 | JP„ 1532]
In shopping cart

More information

LOUWEN, JAN EN HAN PRINS
Ach Lieve Tijd - 750 jaar Zwolsen, Zwollenaren en hun straatleven
Zwolle, Waanders. (ISBN: 9073304067) . Compleet 20 delen in 2 verzamelbanden - rijk geillustreerd. Goede staat.
Book number: 022327
€  60.00 [Appr.: US$ 79.64 | £UK 50.25 | JP„ 6127]
Catalogue: Brabantica
In shopping cart

More information

LOUWEN, JAN EN HAN PRINS (RED. EN REALISATIE)
Ach lieve tijd. 750 jaar Zwolsen, Zwollenaren en hun?. Afl. 2 t/m 9 + band. + special Zwolle en de hanze.
Uitgeverij Waanders. Zwolle.. Tijdschriften in band, Met illustraties
Book number: 101371842
€  19.50 [Appr.: US$ 25.88 | £UK 16.5 | JP„ 1991]
Keywords: Overijssel
In shopping cart

More information

LOUWEN, JAN EN PRINS HAN
Ach Lieve Tijd 750 jaar Zwolsen, Zwollenaren en hun....
Waanders Uitgevers Zwolle, Compleet 20 delen in blauwe band en los ddel13 van als de dag van gisteren over honderd jaar zwolle
Book number: 8095610
€  25.00 [Appr.: US$ 33.19 | £UK 21 | JP„ 2553]
In shopping cart

More information

LOUWEN, JAN & HAN PRINS
Ach lieve tijd 750 jaar Zwolsen, Zwollenaren en hun….
Zwolle, Waanders - 20 tijdschriften gebonden in 2 originele verzamelbanden + los de special De Onze Lieve Vrouwekerk in Zwolle door Ank Meliesie-Appelhof, 1980 1e druk.
Book number: 33647
€  24.50 [Appr.: US$ 32.52 | £UK 20.5 | JP„ 2502]
Catalogue: Nederland
In shopping cart

More information

LOUWEN, JAN / PRINS, HAN
Ach Lieve Tijd. 750 jaar Zwolsen, Zwolenaren en hun straatleven. 20 tijdschriften.
Zwolle, Waanders, . wt., Compleet, 1ste druk, formaat 25-32cm, 2 linnen mappen met tijdschriften, met foto's/afbeeldingen. - goed
Book number: 92365
€  18.00 [Appr.: US$ 23.89 | £UK 15.25 | JP„ 1838]
Catalogue: Tijdschriften
Keywords: Ach Lieve Tijd, 750 jaar Zwolsen, Zwolenaren, en hun, straatleven, 21 tijdschriften, zwolle.
In shopping cart

More information

LOUWEN, JAN & HAN PRINS [EDS.].
Ach lieve tijd. 750 jaar Zwolsen, Zwollenaren en hun... [2 Vols. Compl.].
Zwolle-Dordrecht. Uitgeverij Waanders-Gemeentearchief Dordrecht. 1980. Original publisher's light-blue cloth hardback, black & blue title spine and frontcover, 1980-'82, tall 4to; 488pp. very richly ilustrated. Vol. 1: Zwollenaren en hun straatleven - En het prille begin - En hun rampen - En hun reislust - En hun handel - En hun ziekten - En hun bestuur - Tussen tram en trein - En hun ziel en zaligheid - En hun vertier. Vol. 2: En hun onderwijs - Tussen misdaad en straf - En hun stadsbeeld - En hun vestingwerken - En hun Kerspel - En hun kerken en kloosters - En hun gezondheid - En hun scheepvaart - En hun nijverheid en industrie - En hun wonen en woningen. Fine complete set [2 Vols.]. ISBN: 978-90-70072-96-4.
Book number: 29558
€  35.00 [Appr.: US$ 46.46 | £UK 29.25 | JP„ 3574]
Keywords: 9789070072964
In shopping cart

More information

LOUWEN, JAN / PRINS, HAN
Ach Lieve Tijd. 750 jaar Zwolsen, Zwolenaren en hun straatleven. 21 tijdschriften.
Zwolle, Waanders, . Compleet, 1ste druk, formaat 25-32cm, 2 linnen mappen met tijdschriften, met foto's/afbeeldingen. - goed
Book number: 5592-4390
€  20.00 [Appr.: US$ 26.55 | £UK 16.75 | JP„ 2042]
Catalogue: Tijdschriften
Keywords: Ach Lieve Tijd, 750 jaar Zwolsen, Zwolenaren, en hun, straatleven, 21 tijdschriften, zwolle.
In shopping cart

More information

LOUWEN JAN EN PRINS HAN
Zwolle En De Hanze
Zwolle, Waanders. 1982, 1e Druk. Hard Cover, 32cm x 25cm. Ill.: naar Prenten Kaarten Etc. No 10 t/m/ 20 Ach lieve tijd. 750 jaar Zwolsen, Zwollenaren en hun.. 10 gebundelde tijdschriften met de historie van Zwolle. Gewicht: 1780 gram.. Very Good.
Book number: 002128
€  20.00 [Appr.: US$ 26.55 | £UK 16.75 | JP„ 2042]
Catalogue: Overijssel
Keywords: Topografie Geschiedenis Historie Zwolle naar Prenten Kaarten Etc.
In shopping cart

More information

 -
METS, JAN W. (GEDICHTEN). & PRINS, LOUISE (FOTOGRAFIE).
Uithoorn ongekend. Poëzie in beeld.
Gemeente Uithoorn, 2009. Gebonden. Hardcover. 31 x 24,5 cm. In fraaie & luxe cassette. Vele foto's met gedichten. 208 pag. ALS NIEUW [ Met afbeelding ]
Book number: 78013
€  22.00 [Appr.: US$ 29.2 | £UK 18.5 | JP„ 2246]
Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Nederlands Topography / Dutch ; Uithoorn
In shopping cart

More information

 -
MUSSET, ALFRED DE, JAN PRINS,
Een deur moet open zijn of dicht.
Naar het Fransch door Jan Prins. Antw., Ad. Donker, 1941. 26,5x19,5 cm. Geb, h.linnen, opdruk (l.slijtage, iets gevlekt). 23 pp., deesl onafgesneden. Goed exemplaar. Brievenbuspost.
Book number: 3556
€  20.00 [Appr.: US$ 26.55 | £UK 16.75 | JP„ 2042]
Catalogue: Theatre
Keywords: Twintigste eeuw Theater Musset, Alfred de Prins, Jan
In shopping cart

More information

MUSSET ALFRED DE - JAN PRINS - AD. DONKER (EDITOR) :
Een deur moet open zijn of dicht. Naar het Fransch door Jan Prins.
Antwerpen, Bij Ad. Donker, M.CM.XL.I (1941), kleine in-4°, 26 x 19 cm, 23 pp, gedrukt in rood en zwart op geschept ''Baroque'' papier, gebonden in een half-linnen band met titel in goudopdruk op de voorste platte en op de rug, minimale beschadiging aan de rand van een platte, doch een goed exemplaar.. .
Book number: 16074
€  38.00 [Appr.: US$ 50.44 | £UK 31.75 | JP„ 3880]
In shopping cart

More information

PRINS, JAN
Adat en Islamietische plichtenleer in Indonesië.
. 's-Gravenhage, W. van Hoeve, 1948. [VIII], 137 pp.; bibliography; register. - Thesis Leiden University.Sewn, orig. wrs. Copy from the Dutch Parliamentary Library with some library stamps.
Book number: 001388
€  30.00 [Appr.: US$ 39.82 | £UK 25.25 | JP„ 3063]
Keywords: Southeast Asia / Dutch East Indies / Indonesia / Customary Law / Islam / Religion. Indonesia - Law - Legislation - Legal History
In shopping cart

More information

PRINS, JAN.(VERT.)
Alfred de Musset: Een deur moet open zijn of dicht.
Antwerpen, Donker, 1941, 1e, halflinnen, 25p.(genruikssporen).
Book number: 5491
€  7.00 [Appr.: US$ 9.29 | £UK 6 | JP„ 715]
Keywords: Nederlandse poėzie
In shopping cart

More information

PRINS, REYER JAN
Bijdrage tot de kennis van de ontwikkelingsstoornissen van het centrale zenuwstelsel.
Leiden, Louis H. Becherer, 1925. 128pp. 21 figs. and 13 folding plts.original printed wrappers, wrappers faded, else very good copy Thesis.
Book number: 55228
€  33.00 [Appr.: US$ 43.8 | £UK 27.75 | JP„ 3370]
Keywords: neurosciences
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | - Next page

New Search