| ||||
|
|
|
|||
| found: 33 books on 2 pages. This is page 1 - Next page |
Het Boek Der Vermaarde Uithangborden Gent, Frans La Fontaine. 1861. Hard Cover. Frans De Potter, 1861, met z/w illustraties,191 blz, 17 x 13 cm, moderne binding, goede staat, zeer zeldzaam. Good. Book number: 003876 € 100.00 [Appr.: US$ 125.46 | £UK 80.25 | JP¥ 9980] Catalogue: Belgicana
| In shopping cart More information div> |
GESCHIDENIS VAN DE GEMEENTEN DER PROVINCIE OOST-VLAANDEREN - VIERDE DEEL - ARRONDISSEMENT ST NICOLAAS : STEKENE, TEMSCHE, TIELRODE, VERREBROEK, VRASENE, ZWIJNDRECHT Handzame, Familia et Patria. 1975. 14 X 22 Cm. reprint of the original 1881 ed (Gent), abt 250 pp, hardcover, very good. Book number: 013649 € 25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495] Catalogue: Flandre Vlaanderen Flanders
| In shopping cart More information div> |
GESCHIEDENIS VAN DE GEMEENTEN DER PROVINCIE OOST-VLAANDEREN - DERDE REEKS - ARRONDISSEMENT ST NICOLAAS - 2e DEEL : ELVERSELE, EXAARDE, ST GILLES, HAASDONK, KALLOO, KEMSEKE, KIELDRECHT, DE KLINGE, KRUIBEKE Handzame, Familia et Patria. 1975. 14 X 22 Cm. reprint of the original 1898 ed. (C. Annoot-Braeckman, Gent),abt 250 pp, hardcover, very good. Book number: 013647 € 25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495] Catalogue: Flandre Vlaanderen Flanders
| In shopping cart More information div> |
GESCHIEDENIS VAN DE GEMEENTEN DER PROVINCIE OOST-VLAANDEREN - DERDE REEKS : ARRONDISSEMENT ST-NICOLAAS - DERDE DEEL : MEERDONK, MEISELE, NIEUWKERKE, ST PAUWELS, RUPELMONDE, SINAAI Handzame, Familia et Patria. 1975. 14 X 22 Cm. reprint of the original 1879 ed (Gent), abt 250 pp, hardcover, very good. Book number: 013648 € 25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495] Catalogue: Flandre Vlaanderen Flanders
| In shopping cart More information div> |
Aardigheden uit den ouden tijd Dendermonde, 1868, 80 .pp, hard cover, 12 x 19 cm. band wat verkleurd/binding losed colour. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 41149&30F € 24.00 [Appr.: US$ 30.11 | £UK 19.25 | JP¥ 2395] Catalogue: Streekgeschiedenis
Keywords: Streekgeschiedenis | In shopping cart More information div> |
De advertentie in de nieuwsbladen. Gent, Vander Schelden, 1879, in-8°, 348 pp, modern halfcloth, original wrapper preserved, edited in the series ''Schriften door het Davidsfonds uitgegeven No 21''. (Publicity, advertising).. . Book number: 21405 € 60.00 [Appr.: US$ 75.28 | £UK 48.25 | JP¥ 5988]
| In shopping cart More information div> |
De advertentie in de nieuwsbladen. Gent, H. Vander Schelden,"Davidsfonds --21-". 1879. In-8, 348 pp., demi-percaline aubergine à coins, couverture conservée (quelques rousseurs). Book number: 36371 € 20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996] Catalogue: Sciences humaines
Keywords: publicité presse quotidiens journaux advertentie nieuwsbladen | In shopping cart More information div> |
De advertentie in de nieuwsbladen Gent, H.Vander Schelden 1879, 348pp. herbonden in gecart.band, wat roest, verschenen als Davidsfonds-uitgave, Zeldzame (vaak humoristische) studie over de pers in de 19°eeuw -- De LezenaarBook number: G19437 € 60.00 [Appr.: US$ 75.28 | £UK 48.25 | JP¥ 5988] Catalogue: Geschiedenis
Keywords: Geschiedenis Pers Media Kranten Reclame Publiciteit Marketing Advertising | In shopping cart More information div> |
De advertentie in de nieuwsbladen [2 delen] Gent, H.Vander Schelden, 1879. 2 delen: samen 348pp. (doorlopende paginering), 23cm. orig.omslagen (ruggen wat hersteld), deel 2 is nog onopengesneden, Davidsfonds-uitgave nrs.21-22, goede staat, Zeldzame (vaak humoristische) studie over de pers in de 19e eeuw -- De LezenaarBook number: B61707 € 60.00 [Appr.: US$ 75.28 | £UK 48.25 | JP¥ 5988] Catalogue: Belgicana
Keywords: Geschiedenis Pers Media Kranten Reclame Publiciteit Marketing Advertising België Belgium | In shopping cart More information div> |
Antoon Van Dijck en zijne werken s.l. , 1874. 57pp.+ frontispice (portret), 22cm. blinde omslag (licht bevlekt), onopengesneden, uittreksel uit "bekroonde memoriën en andere gedenkschriften" door de Koninklijke Academie van België (1874) -- De LezenaarBook number: S58701 € 30.00 [Appr.: US$ 37.64 | £UK 24.25 | JP¥ 2994] Catalogue: Kunst
Keywords: België belgium Vlaanderen Antwerpen Van Dijk kunst Art painting schilderkunst | In shopping cart More information div> |
Geschiedenis der Rederijkerskamer van Veurne, onder kenspreuk . '' Arm in de Beurs en van Zinnen Jong ''. Gent, Annoot-Braeckman, 1870, in-8°, 209 pp + (2)nn pp + 5 platen h.t., gebonden in nieuwe blauwe halflinnen band met gemarmerde platten, lederen etiket op rug, originele bedrukte omslag bewaard. Kleine bibliotheekstempel op titelblad. Zéér mooi exemplaar.. . Book number: 30539 € 125.00 [Appr.: US$ 156.83 | £UK 100.25 | JP¥ 12475]
| In shopping cart More information div> |
Geschiedenis van Lokeren. Gent, Drukkerij C. Annoot-Braeckman, Opv. Ad. Hoste, 1884. Halfpercaline, (IV), 340p. Groot 8vo. ¶ 'Met platen' (o.a. kaart van Jos Maes voorin). Met alfabetisch register. Book number: 8639 € 82.50 [Appr.: US$ 103.5 | £UK 66.25 | JP¥ 8234] Catalogue: Topografie België
Keywords: Broeckaert, Jan Geschiedenis Lokeren Topografie België Vlaanderen | In shopping cart More information div> |
Geschiedenis der stad Lokeren. Brussel. Uitgeverij Kultuur en Beschaving. 1975. Original publisher's brown hardback, gilt title spine, tall 8vo; frontispiece, [viij], 340pp. illustrations, footnotes, appendices, table of contents, index. Fine copy. Facsimile edition Gent 1884. Book number: 20519 € 25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495]
| In shopping cart More information div> |
Geschiedenis der Rederijkerskamer van Veurne, onder kenspreuk. ""Arm in de beurs en van zinnen jong"". Gent, Annoot - Braeckman, 1870, in-8°, 211 pp, in-8°, 3 bl/wh plates and 2 bl/w folding plates. Red half-morocco binding with raised spine, all edges gilt, gilt lettering on spine. Most pages somewhat foxed.. . Book number: 32761 € 75.00 [Appr.: US$ 94.1 | £UK 60.25 | JP¥ 7485]
| In shopping cart More information div> |
DE GESCHIEDENIS DER GEMEENTE DESTELBERGEN. Gent, Annoot - Braeckman, 1867., Gebrocheerd, vernieuwde omslag, 14,5x23cm, 43pp. ¶ Beschrijving van het dorp, heerlijkheid, geschiedenis, kerk van Destelbergen, Bervelde, oud volksgebruik. Book number: 834 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: histoire history Belgie Vlaanderen folklore | In shopping cart More information div> |
Geschiedenis der stad St.-Nicolaas. Gent, C. Annoot-Braeckman, 1881-1882. 2 Delen. Or omslagen, (IV), 402+2; 449+1p. ¶ Met een aantal illustraties (litho's en gravures), o.a. een uitslaande plattegrond en alfabetische register. Ruggen met papier overgeplakt; kwetsbare omslagen wat beschadigd, maar verder goede set. Book number: 19303 € 125.00 [Appr.: US$ 156.83 | £UK 100.25 | JP¥ 12475] Catalogue: Topografie België
Keywords: Sint-Niklaas Topografie België | In shopping cart More information div> |
Geschiedenis der gemeente Mendonk. Gent, s. éd., 1870. In-8, 62 pp., broché, non coupé, dos factice. Book number: 13755 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Belgicana : Flandre
Keywords: mendonck belgicana | In shopping cart More information div> |
DE GESCHIEDENIS DER GEMEENTE APPEL. Gent, Annoot - Braeckman, 1867., Gebrocheerd, vernieuwde omslag, 14,5x23cm, 31pp. ¶ Beschrijving van het dorp, heerlijkheid en bestuur, geschiedenis, kerk van Appels, de Lazarij of het pesthuis, gilden en genootschappen, muziek en zangmaatschappijen. Book number: 831 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: histoire history Belgie Vlaanderen folklore | In shopping cart More information div> |
Geschiedenis van de gemeenten der Provincie Oost-Vlaanderen. Gent, Drukkerij C. Annoot-Braeckman, 1872. Or. omslag, VIII, 235+1p. ¶ Zestiende deel. Assenede. Achteromslag ontbreekt; iets los; verder goed exemplaar. Book number: 15329 € 50.00 [Appr.: US$ 62.73 | £UK 40.25 | JP¥ 4990] Catalogue: Topografie België
Keywords: Assenede Belgische geschiedenis Oost-Vlaanderen Topografie België | In shopping cart More information div> |
Geschiedenis van Jacoba Van Beieren (1401-1436). [Bruxelles], [Hayez],"Académie Royale de Belgique. Classe des lettres et des sciences morales et politiques - Mémoires - Collection in-8º -Tome XXXI-". [1881]. In-8, 187 pp., plein buckram, pièce de titre, couverture non conservée. Book number: 15283 € 22.50 [Appr.: US$ 28.23 | £UK 18.25 | JP¥ 2246] Catalogue: Belgicana Histoire Moyen Age
| In shopping cart More information div> |
Geschiedenis van het schependom in de belgische gewesten, van de vroegste tijden tot het einde der XVIIIe eeuw. Brussel, "Koninklijke Academie van België -Tome XXXIII-". 1882. In-8, 316 pp., plein buckram vert, pièce de titre, couverture non conservée (reliure récente). Book number: 1608 € 25.00 [Appr.: US$ 31.37 | £UK 20.25 | JP¥ 2495] Catalogue: Belgicana Histoire Moyen Age
| In shopping cart More information div> |
Geschiedenis van de gemeenten der Provincie Oost-Vlaanderen. Eerste reeks. - Arrondissement Gent. Roeselare, Familia et Patria, 1993. 8 volumes in-8, brochés (dos insolés). Reprint de l'édition C. Annoot-Braeckman, 1864-1870 Book number: 1609 € 150.00 [Appr.: US$ 188.19 | £UK 120.25 | JP¥ 14970] Catalogue: Belgicana : Flandre
Keywords: Belgicana Gent Gand Oost-Vlaanderen | In shopping cart More information div> |
Geschiedenis van het schependom in de Belgische gewesten, van de vroegste tijden tot het einde der XVIIIe eeuw. Brussel, F. Hayez, 1881. Halfcloth, 316p. ¶ With an alphabetical index. Hinges damaged; for the rest a good copy. Book number: 12524 € 60.00 [Appr.: US$ 75.28 | £UK 48.25 | JP¥ 5988] Catalogue: Belgische geschiedenis
Keywords: Belgische geschiedenis | In shopping cart More information div> |
Geschiedenis van het Schependom in de Belgische Gewesten, van de vroegste Tijden tot het Einde der XVIIIe Eeuw. 1881 (HB, opn. geb., arch., 316 pag.) Brussel. F. Hayez. Book number: 70533 € 55.00 [Appr.: US$ 69 | £UK 44.25 | JP¥ 5489]
| In shopping cart More information div> |
Geschiedenis van Jacoba van Beieren (1401-1436). Bruxelles, M. Hayez, 1881, in-8°, 188 pp, removed from binding. Published in the yearbook ""Mémoires couronnés et autres mémoires, publiés par l'Académie royale des sciences, des lettres et des beaux-arts de Belgique"", coll. in-8° vol. XXI Septembre 1881.." . Book number: 29931 € 45.00 [Appr.: US$ 56.46 | £UK 36.25 | JP¥ 4491]
| In shopping cart More information div> |