ascending
descending
found: 287 books on 12 pages. This is page 1
- Next page

ABDOLAH KADER / PORTNOY ETHEL / DIDEROT DENIS / WANG LULU / EA.
Andere Ogen Een Frisse Blik Op Nederland En Andere Verhalen
Utrecht, Het Spectrum. 2001, 1e Druk. Paperback, 20 cm x 13cm. Verhalen van: Kader Abdolah / Ethel Portnoy/ Denis Diderot / Lulu Wang/ Ea.. Very Good.
Book number: 006411
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Catalogue: Literatuur
Keywords: Nederland Nederlanders Literatuur Verhalen Kade- Abdolah Ethel-Portnoy Denis-Diderot Lulu-Wang
In shopping cart

More information

ABDOLAH, KADER / PORTNOY, ETHEL E.A.
ANDERE OGEN. Een frisse blik op Nederland in verhalen.
2001 Uitgeverij Het Spectrum B.V.. Paperback. Kaft licht lezersspoortje. Binnenwerk netjes. 196 pag. Voorwoord: Moses Isegawa.
Book number: 13559
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Keywords: verhalen ; Nederland
In shopping cart

More information

DIV. AUTEURS (O.A. MARILYN FRENCH, CHARLOTTE MUTSAERS, ETHEL PORTNOY, LIEVE JORIS, GEERTRUI DAEM, RENATE RUBINSTEIN, MARIËT MEESTER, LOÏS-ANN YAMANAKA, LISA ST AUBIN DE TERÁN)
Lekker weerverhalen.
Amsterdam, Meulenhoff, 1996. 256pp gelijmd, paperback, goede staat, Tweedehands; lichte vouw in voorplat, verder goed.
Book number: 1100008335
€  3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
Catalogue: Proza
Keywords: Vertaalde & Nederlandse Literatuur; Verhalen
In shopping cart

More information

BERNLEF, J., ETHEL PORTNOY, REMCO CAMPERT, MAARTJE LUCCIONI, K. SCHIPPERS, ADRIAAN VAN DIS, KESTER FRERIKS, HARRY MULISCH, HERMAN PIETER DE BOER, WARD RUYSLINCK, JENNY PISUISSE, HENK ROMIJN MEIJER, S. CARMIGGELT, JAAP HARTEN EN J.M.A. BIESHEUVEL
15 theaterverhalen
Nederlands Theater Instituut/Uniepers, Amsterdam, 1989. 1ste. Paperback, 128 pp. Goed.
Book number: 22158
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
In shopping cart

More information

BOOGAARD VAN DEN RAYMOND, PORTNOY ETHEL, BOURGONJE FLEUR, SWAAN DE ABRAM E.A.
Noorderzon. Nederlandse en Vlaamse schrijvers in den vreemde
Amsterdam, Meulenhoff, 1990. 149 blz. Paperback
Book number: 15934
€  3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
Catalogue: Verhalenbundel
Keywords: Verhalen
In shopping cart

More information

BRANDENBURG, ANGENIES, HANNEKE VAN BUUREN, ETHEL PORTNOY, HANNEMIEKE STAMPERIUS (RED.).
Chrysalis. Halfjaarlijks tijdschrift voor literatuur en kunst. Nr. 3.
Amsterdam,Elsevier,1979. Pap.191p.Ill. * Met o.a. brieven van Emily Dickinson & een essay van Cynthia Ozick.
Book number: 66223
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Keywords: MAGAZINES/ZEITSCHRIFTEN, MARGARET ANDERSON, POETRY/GEDICHTE
In shopping cart

More information

BUUREN VAN HANNEKE, PORTNOY ETHEL EN POSTMA HANNEMIEKE
Chrysallis 1. Tijdschrift voor literatuur en kunst.
Amsterdam, Elsvier, 1978. 199 blz. Paperback.
Book number: 23356
€  4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449]
Keywords: Maandblad/Kunst
In shopping cart

More information

ETHEL PORTNOY (1927-2004). JAN VAN ERP.
Vluchten : reisverhalen.
Amsterdam : Meulenhoff, 19984. Paperback. 8vo. 140 pp. (Meulenhoff editie ; E 789). - Eerder verschenen in gewijzigde vorm in: Avenue en Zero. (ISBN/EAN: 9029028289)
Book number: 30418
€  7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Keywords: letterkunde / literature
In shopping cart

More information

ETHEL PORTNOY (1927-2004). JAN VAN ERP.
Vluchten : reisverhalen.
Amsterdam : Meulenhoff, 1984. Paperback. 8vo. 140 pp. Eerder verschenen in gew. vorm in Avenue en Zero. (ISBN/EAN: 9029015578)
Book number: 30422
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Keywords: letterkunde / literature romans novellen ; oorspr. Nederlands / Proza (teksten) 1950 2000
In shopping cart

More information

FRENCH MARILYN, MUTSAERS CHARLOTTE, PORTNOY ETHEL, JORIS LIEVE, DAEM GEERTRUI, RUBINSTEIN RENATE, E.A.
Lekker weer verhalen
Meulenhoff, 1996, 256 .pp, soft cover, 13 x 21 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 279137&300C
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

FRENCH MARILYN, MUTSAERS CHARLOTTE, PORTNOY ETHEL, JORIS LIEVE, DAEM GEERTRUI, RUBINSTEIN RENATE, E.A.
Lekker weer verhalen
Meulenhoff, 1996, 255 .pp, soft cover, 12 x 20 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 251094&295C
€  4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

REDACTIE: GERRIT KOMRIJ, ETHEL PORTNOY, HARRY G.M. PRICK, MARTIN ROS E.A.
Maatstaf juni 1981. Polemiek en pamflet
De Arbeiderspers, Amsterdam, 1981. 1ste. Ingenaaid, paperback, 123 pp., fotokatern, met bijdragen van o.a. Joop Waasdorp, Bart Tromp, Rob Schouten, Raphael Rudnik, Hugo Pos, J. Meyers, Elizabeth Harding, Jeroen Brouwers (Halbo C. Kool, Ann Beatie. Goed.
Book number: 25175
€  5.50 [Appr.: US$ 6.9 | £UK 4.5 | JP¥ 549]
Catalogue: Tijdschriften
Keywords: Letterkunde Hedendaagse, Literatuur Nederlandstalig,
In shopping cart

More information

JOUHANDEAU MARCEL, ETHEL PORTNOY
Dagboeken
Amsterdam, De Arbeiderspers, 1989. 368 pp., softcover. 1e druk. 8vo. Prive-domein 157. Inscr.: . PD 157, ill., noten, register, gekozen en nawoord Ethel Portnoy,. Goed+.
Book number: 12523
€  40.00 [Appr.: US$ 50.18 | £UK 32.25 | JP¥ 3992]
Keywords: Prive-domein
In shopping cart

More information

KELLENDONK, FRANS & PORTNOY, ETHEL & BIESHEUVEL, J.M.A. E.V.A.
Eerste Keus. Nederlandse en vlaamse verhalen en gedichten uit de jaren tachtig
Meulenhoff, 1990. Paperback. Pp: 317. ISBN: 9789029036276. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1911508
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Catalogue: Romans
Keywords: 9789029036276
In shopping cart

More information

KERS, MARTIN. ; PORTNOY, ETHEL.
The Coasts of Europe. Photographic Impressions. Text By Ethel Portnoy.
Wormer, Immerc, 1992. 29,5 x 25 cm. Hardcover with dustjacket. Richly illustrated in color and b/w. 192 pages. FINE COPY NEW COPY Still shrinkwrapped.
Book number: 75413
€  14.00 [Appr.: US$ 17.56 | £UK 11.25 | JP¥ 1397]
Keywords: Photography / Dutch ;
In shopping cart

More information

KERS, MARTIN [PHOTOGR.]. & ETHEL PORTNOY [ TEXTS].
The Coasts of Europe. Photographic Impressions.
[Wormer-Laren]. Inmerc bv - Schipper Art Productions. 1992. Original publisher's red paper-covered boards, pictorial dustjacket, large 4to: 192pp. page-large photographs. Very fine copy - as new. Still shrink-wrapped. ISBN: 978-90-6611-412-8.
Book number: 56244
€  12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
Keywords: 9789066114128
In shopping cart

More information

KERS, MARTIN. ; PORTNOY, ETHEL.
The Coasts of Europe. Photographic Impressions. Text By Ethel Portnoy.
Wormer, Immerc, 1992. 29,5 x 25 cm. Hardcover with dustjacket. Richly illustrated in color and b/w. 192 pages. FINE COPY
Book number: 74311
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: Photography / Dutch ;
In shopping cart

More information

KERS, MARTIN (PHOTOGRAPHY) & ETHEL PORTNOY (TEXT).
Europese kusten.
Wormer, Inmerc B.V. (1992). Hardcover (red cloth) with dustjacket (repaired), 30 x 25 cm. 192 p. Numerous photographic illustrations in colour, good copy.
Book number: 5850
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: Fotografie/Photography Fotoboeken/Photography Books Portnoy
In shopping cart

More information

KERS, MARTIN & PORTNOY, ETHEL
Europese kusten. Fotografische impressies
1992. Linnen band. Pp: 192. ISBN: 9789066113824. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U2054995
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Topografie
Keywords: 9789066113824
In shopping cart

More information

KERS, MARTIN & PORTNOY, ETHEL
Europese kusten. Fotografische impressies
1992. Linnen band. Pp: 192. ISBN: 9789066113824. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U1893566
€  6.50 [Appr.: US$ 8.15 | £UK 5.25 | JP¥ 649]
Catalogue: Topografie
Keywords: 9789066113824
In shopping cart

More information

KERS, MARTIN & PORTNOY, ETHEL
Europese kusten. Fotografische impressies
1992. Linnen band. Pp: 192. ISBN: 9789066113824. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1580800
€  11.50 [Appr.: US$ 14.43 | £UK 9.25 | JP¥ 1148]
Catalogue: Topografie
Keywords: 9789066113824
In shopping cart

More information

MARTIN KERS (FOTOGRAFIE) EN ETHEL PORTNOY (TEKST)
Europese Kusten, fotografische impressies`.
Wormer/Laren, Inmerc/Schipper Art Productions, ISBN 9789066113824, 1992-Hardcover, geillustreerd, met stofomslag, staat goed.
Book number: 0709-373
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
In shopping cart

More information

PORTNOY ETHEL
Altijd zomer. Een avontuurlijke romance
Meulenhoff, 1999. 2e. Paperback, Uitgave Libelle, extra bijlage bij Libelle nr. 31 van 29 juli 1999, 192p. Goed.
Book number: 3514
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
In shopping cart

More information

PORTNOY ETHEL
Altijd zomer
Meulenhoff, 1999, 191 .pp, soft cover, 20 x 13 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Antwerpen)
Book number: 234282&NL
€  3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

PORTNOY, ETHEL.
Altijd zomer. Roman.
Amsterdam, Meulenhoff, 1993. 1e druk. Paperback. 192 p.
Book number: M1508
€  8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798]
Catalogue: Proza
Keywords: proza
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | - Next page

New Search