| ||||
|
|
|
|||
| found: 287 books on 12 pages. This is page 1 - Next page |
Andere Ogen Een Frisse Blik Op Nederland En Andere Verhalen Utrecht, Het Spectrum. 2001, 1e Druk. Paperback, 20 cm x 13cm. Verhalen van: Kader Abdolah / Ethel Portnoy/ Denis Diderot / Lulu Wang/ Ea.. Very Good. Book number: 006411 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Literatuur
Keywords: Nederland Nederlanders Literatuur Verhalen Kade- Abdolah Ethel-Portnoy Denis-Diderot Lulu-Wang | In shopping cart More information div> |
ANDERE OGEN. Een frisse blik op Nederland in verhalen. 2001 Uitgeverij Het Spectrum B.V.. Paperback. Kaft licht lezersspoortje. Binnenwerk netjes. 196 pag. Voorwoord: Moses Isegawa. Book number: 13559 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Keywords: verhalen ; Nederland | In shopping cart More information div> |
Lekker weerverhalen. Amsterdam, Meulenhoff, 1996. 256pp gelijmd, paperback, goede staat, Tweedehands; lichte vouw in voorplat, verder goed. Book number: 1100008335 € 3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299] Catalogue: Proza
Keywords: Vertaalde & Nederlandse Literatuur; Verhalen | In shopping cart More information div> |
15 theaterverhalen Nederlands Theater Instituut/Uniepers, Amsterdam, 1989. 1ste. Paperback, 128 pp. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 22158 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
Noorderzon. Nederlandse en Vlaamse schrijvers in den vreemde Amsterdam, Meulenhoff, 1990. 149 blz. Paperback -- De Wijze UilBook number: 15934 € 3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299] Catalogue: Verhalenbundel
Keywords: Verhalen | In shopping cart More information div> |
Chrysalis. Halfjaarlijks tijdschrift voor literatuur en kunst. Nr. 3. Amsterdam,Elsevier,1979. Pap.191p.Ill. * Met o.a. brieven van Emily Dickinson & een essay van Cynthia Ozick. Book number: 66223 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699]
Keywords: MAGAZINES/ZEITSCHRIFTEN, MARGARET ANDERSON, POETRY/GEDICHTE | In shopping cart More information div> |
Chrysallis 1. Tijdschrift voor literatuur en kunst. Amsterdam, Elsvier, 1978. 199 blz. Paperback. -- De Wijze UilBook number: 23356 € 4.50 [Appr.: US$ 5.65 | £UK 3.75 | JP¥ 449] Catalogue: Week- en maandbladen
Keywords: Maandblad/Kunst | In shopping cart More information div> |
Vluchten : reisverhalen. Amsterdam : Meulenhoff, 19984. Paperback. 8vo. 140 pp. (Meulenhoff editie ; E 789). - Eerder verschenen in gewijzigde vorm in: Avenue en Zero. (ISBN/EAN: 9029028289) Book number: 30418 € 7.00 [Appr.: US$ 8.78 | £UK 5.75 | JP¥ 699] Catalogue: Literature/Letterkunde
Keywords: letterkunde / literature | In shopping cart More information div> |
Vluchten : reisverhalen. Amsterdam : Meulenhoff, 1984. Paperback. 8vo. 140 pp. Eerder verschenen in gew. vorm in Avenue en Zero. (ISBN/EAN: 9029015578) Book number: 30422 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Literature/Letterkunde
Keywords: letterkunde / literature romans novellen ; oorspr. Nederlands / Proza (teksten) 1950 2000 | In shopping cart More information div> |
Lekker weer verhalen Meulenhoff, 1996, 256 .pp, soft cover, 13 x 21 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 279137&300C € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Lekker weer verhalen Meulenhoff, 1996, 255 .pp, soft cover, 12 x 20 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 251094&295C € 4.00 [Appr.: US$ 5.02 | £UK 3.25 | JP¥ 399] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Maatstaf juni 1981. Polemiek en pamflet De Arbeiderspers, Amsterdam, 1981. 1ste. Ingenaaid, paperback, 123 pp., fotokatern, met bijdragen van o.a. Joop Waasdorp, Bart Tromp, Rob Schouten, Raphael Rudnik, Hugo Pos, J. Meyers, Elizabeth Harding, Jeroen Brouwers (Halbo C. Kool, Ann Beatie. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 25175 € 5.50 [Appr.: US$ 6.9 | £UK 4.5 | JP¥ 549] Catalogue: Tijdschriften
Keywords: Letterkunde Hedendaagse, Literatuur Nederlandstalig, | In shopping cart More information div> |
Dagboeken Amsterdam, De Arbeiderspers, 1989. 368 pp., softcover. 1e druk. 8vo. Prive-domein 157. Inscr.: . PD 157, ill., noten, register, gekozen en nawoord Ethel Portnoy,. Goed+. Book number: 12523 € 40.00 [Appr.: US$ 50.18 | £UK 32.25 | JP¥ 3992] Catalogue: Bio- en Autobiogafie
Keywords: Prive-domein | In shopping cart More information div> |
Eerste Keus. Nederlandse en vlaamse verhalen en gedichten uit de jaren tachtig Meulenhoff, 1990. Paperback. Pp: 317. ISBN: 9789029036276. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1911508 € 6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599] Catalogue: Romans
Keywords: 9789029036276 | In shopping cart More information div> |
The Coasts of Europe. Photographic Impressions. Text By Ethel Portnoy. Wormer, Immerc, 1992. 29,5 x 25 cm. Hardcover with dustjacket. Richly illustrated in color and b/w. 192 pages. FINE COPY NEW COPY Still shrinkwrapped. Book number: 75413 € 14.00 [Appr.: US$ 17.56 | £UK 11.25 | JP¥ 1397]
Keywords: Photography / Dutch ; | In shopping cart More information div> |
The Coasts of Europe. Photographic Impressions. [Wormer-Laren]. Inmerc bv - Schipper Art Productions. 1992. Original publisher's red paper-covered boards, pictorial dustjacket, large 4to: 192pp. page-large photographs. Very fine copy - as new. Still shrink-wrapped. ISBN: 978-90-6611-412-8. Book number: 56244 € 12.00 [Appr.: US$ 15.06 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
Keywords: 9789066114128 | In shopping cart More information div> |
The Coasts of Europe. Photographic Impressions. Text By Ethel Portnoy. Wormer, Immerc, 1992. 29,5 x 25 cm. Hardcover with dustjacket. Richly illustrated in color and b/w. 192 pages. FINE COPY Book number: 74311 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: Photography / Dutch ; | In shopping cart More information div> |
Europese kusten. Wormer, Inmerc B.V. (1992). Hardcover (red cloth) with dustjacket (repaired), 30 x 25 cm. 192 p. Numerous photographic illustrations in colour, good copy. Book number: 5850 € 15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497] Catalogue: Fotografie/Photography
Keywords: Fotografie/Photography Fotoboeken/Photography Books Portnoy | In shopping cart More information div> |
Europese kusten. Fotografische impressies 1992. Linnen band. Pp: 192. ISBN: 9789066113824. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U2054995 € 10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998] Catalogue: Topografie
Keywords: 9789066113824 | In shopping cart More information div> |
Europese kusten. Fotografische impressies 1992. Linnen band. Pp: 192. ISBN: 9789066113824. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U1893566 € 6.50 [Appr.: US$ 8.15 | £UK 5.25 | JP¥ 649] Catalogue: Topografie
Keywords: 9789066113824 | In shopping cart More information div> |
Europese kusten. Fotografische impressies 1992. Linnen band. Pp: 192. ISBN: 9789066113824. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1580800 € 11.50 [Appr.: US$ 14.43 | £UK 9.25 | JP¥ 1148] Catalogue: Topografie
Keywords: 9789066113824 | In shopping cart More information div> |
Europese Kusten, fotografische impressies`. Wormer/Laren, Inmerc/Schipper Art Productions, ISBN 9789066113824, 1992-Hardcover, geillustreerd, met stofomslag, staat goed. -- 't DuveltjeBook number: 0709-373 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Reizen Travel Voyages
| In shopping cart More information div> |
Altijd zomer. Een avontuurlijke romance Meulenhoff, 1999. 2e. Paperback, Uitgave Libelle, extra bijlage bij Libelle nr. 31 van 29 juli 1999, 192p. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 3514 € 5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
Altijd zomer Meulenhoff, 1999, 191 .pp, soft cover, 20 x 13 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Antwerpen) Book number: 234282&NL € 3.00 [Appr.: US$ 3.76 | £UK 2.5 | JP¥ 299] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Altijd zomer. Roman. Amsterdam, Meulenhoff, 1993. 1e druk. Paperback. 192 p. Book number: M1508 € 8.00 [Appr.: US$ 10.04 | £UK 6.5 | JP¥ 798] Catalogue: Proza
Keywords: proza | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | - Next page