ascending
descending
found: 17 books

KOMRIJ, GERRIT, ISTENDAEL, GEERT VAN, PORTEMAN, KAREL, E.A.
Ons Erfdeel, 34e jaargang, nr 1, jan/feb 1991: Gerrit Komrij, Frans Pointl, Leo Apostel, Johan van der Keuken, Erik Spinoy, e.a.
Stichting Ons Erfdeel, 1991. 1ste. Algemeen-Nederlands tweemaandelijks cultureel tijdschrift, paperback, geïllustreerd. In dit nummer o.a.: Gerrit Komrij en zijn eigen taalbarrière, Het onbekommerde vertellen van Frans Pointl, De 'klassieke' dichters van de Nederlandse Gouden Eeuw, de poëzie van Erik Spinoy, e.a. Zeer goed.
Book number: 23385
€  6.00 [Appr.: US$ 7.53 | £UK 5 | JP¥ 599]
Keywords: Literatuur Nederlandstalig
In shopping cart

More information

OOSTROM, FRITS VAN/PLEIJ, HERMAN/PORTEMAN, KAREL EN SMITS-VELDT, MIEKE/BREMS, HUGO
Geschiedenis van de literatuur van het begin tot 1300: Stemmen op Schrift
Amsterdam: Bert Bakker, 2006. 1e druk, 8vo, 1e deel van Geschiedenis van de Nederlandse literatuur. Halflinnen band met geill. voorplat, 640 Geillustreerd. Met leeslint. Als nieuw. [ISBN: 9035129441] (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 66033.LIW
€  40.00 [Appr.: US$ 50.18 | £UK 32.25 | JP¥ 3992]
In shopping cart

More information

PORTEMAN, KAREL
Emblematic Exhibitions at the Brussels Jesuit College (1630-1685). A Study of the Commemorative Manuscripts (Royal Library, Brussels)
Royal Library of Belgium / Brepols, 1996. Pp: 198. Good reference. With bibliography and register. ISBN: 9782503505169. Cond./Kwaliteit: Als nieuw.
Book number: U1188575
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Kunst
Keywords: 9782503505169
In shopping cart

More information

 -
PORTEMAN, KAREL.
EMBLEMATIC EXHIBITIONS AT THE BRUSSELS JESUIT COLLEGE ( 1630 - 1685 ). A STUDY OF THE COMMEMORATIVE MANUSCRIPTS ( ROYALE LIBRARY, BRUSSELS ).
Turnhout/Brussels, Brepols/Royal Library of Belgium, 1996 Paperback, original softcover editor's jacket in colours, 28x23 cm., 198 pp. + 1, illustrations in b/w and in colours, with bibliography and index. ISBN 2503505171.
¶ K. Porteman Emblematic Exhibitions (affixiones) at the Brussels Jesuit College (1630-1685) A Study of the Commemorative Manuscripts (Royal Library, Brussels).
Book number: 34281
€  35.00 [Appr.: US$ 43.91 | £UK 28.25 | JP¥ 3493]
Keywords: ( 1630 1685 ). ( ). turnhout brepols manucrit exhibition exposition tentoonstelling 2503505171
In shopping cart

More information

PORTEMAN, KAREL.
Emblematic Exhibitions ( affixiones ) at the Brussels Jesuit College ( 1630-1685 ). A Study of the commemorative Manuscripts.
Brussels / Turnhout., Royal Library of Belgium / Brepols., 1996. 28 x 23 cms, 199 pages, numerous ills in bl/w and colour. Paperback.
Book number: 15849
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
In shopping cart

More information

PORTEMAN, KAREL.
Emblematic Exhibitions at the Brussels Jesuit college ( 1630-1685 ).
Brussels / Turnhout., Royal Library / Brepols., 1996. 29 x 24 cms, 198 pp., Illustrations in col. and in bl/w., bibliography. register. Cloth. Dust jaquet. Fine. ISBN 2 503 50516 3
Book number: 10840
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
In shopping cart

More information

PORTEMAN, KAREL
Emblematic Exhibitions at the Brussels Jesuit College (1630 - 1685) A study of the Commemotative Manuscripts
Catalogue, Brepols , Royal Library Brussels, 1996, Sewn ed. pp198. Richly illustrated, index, appendixes, standard work. New copy.
Book number: kt19196
€  20.00 [Appr.: US$ 25.09 | £UK 16.25 | JP¥ 1996]
Catalogue: Boekkunst
Keywords: emblemata, manuscripten, geschiedenis, jesuiten, brussel,
In shopping cart

More information

PORTEMAN, KAREL
Emblematic Exhibitions at the Brussels Jesuit College (1630-1685). A Study of the Commemorative Manuscripts (Royal Library, Brussels)
Royal Library of Belgium / Brepols, 1996. Pp: 198. Good reference. With bibliography and register. ISBN: 9782503505169. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U298308
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Catalogue: Kunst
Keywords: 9782503505169
In shopping cart

More information

PORTEMAN KAREL
"Ey kijckt toch, kijckt toch eens, gesellen": vierhonder jaar vader Cats (1577-1660)
Lauwe, 1977, 16 .pp, soft cover, 17 x 24 cm. Bijdrage in 'Ons Erfdeel', 20e jaargang, nr. 5, geïllustreerd. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 44435&282A
€  5.00 [Appr.: US$ 6.27 | £UK 4.25 | JP¥ 499]
Keywords: Nederlandse kunst
In shopping cart

More information

 -
PORTEMAN, KAREL.
Joachim von Sandrart. Joost van den Vondel. Caspar Barlaeus. De maanden van het jaar.
Wommelgem, Den Gulden Engel, 1987. Stiff folding & illustr. col. wrappers (softcover), 29 x 22,1 cms., 167 pp. text in Dutch with plates & ills. in colour and b/w, appendices, bibliography. ISBN: 9050351468
Book number: 6772
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Keywords: General Dutch Art 17th Century 18th Century 9050351468
In shopping cart

More information

PORTEMAN KAREL - SCHÖNDORF KURT ERICH
Liber Amicorum - Kare langvik - Johannessen
Uitgeverij Peeters, 1989, 315 .pp, soft cover, 16 x 24 cm. Roestvlekjes/Foxing/Taches de rouille/Rostfleckig. Goed/Good/Bien/Gut. Meertalig/Multilingual/Multilingue. (Magazijn b)
Book number: 311392&61G
€  10.00 [Appr.: US$ 12.55 | £UK 8.25 | JP¥ 998]
Keywords: Literatuurgeschiedenis
In shopping cart

More information

PORTEMAN, KAREL & KURT ERICH SCHÖNDORF [EDS.].
Liber Amicorum Kåre Langvik-Johannessen.
Leuven. Uitgeverij Peeters. 1989. Original publisher's sewn paperback, title spine and frontcover, tall 8vo; Frontispiece portrait, 314pp. 23 contributions, footnotes, bibliographical notes, references, biographical notes authors, tabula gratulatoria. Fine copy. ISBN: 90-6831-158-1.
Book number: 28544
€  18.00 [Appr.: US$ 22.58 | £UK 14.5 | JP¥ 1796]
Keywords: 9068311581
In shopping cart

More information

PORTEMAN KAREL PROF.
De maanden van het jaar. Joachim von Sandrart, Joost van den Vondel, Caspar Barlaeus.
Wommelgem, Den Gulden Engel, 1987. Wrappers met flappen, 4to. 167 pp. overvloedig geïllustreerd, met bibliografie. Een bijzonder interessante analyse op het raakvlak van literatuurwetenschap en kunstgeschiedenis, het stokpaardje van Porteman. In deze uitgave worden de 17de eeuwse schilderijen en de bijhorende gedichten voorgesteld en vakkundig toegelicht. Zij biedt een momentopname van het schitterende cultuurleven in Amsterdams Gouden Eeuw. Toen bezongen intellectuelen nog elkaars kunsten. Fine
Book number: 19870145
€  15.00 [Appr.: US$ 18.82 | £UK 12.25 | JP¥ 1497]
Catalogue: ART
Keywords: 17de eeuw
In shopping cart

More information

PORTEMAN KAREL
De mystieke lyriek van Lucas van Mechelen (1595/96 - 1652) [2 delen]
Gent, Koninklijke Academie voor Nederlandse Taal- en Letterkunde, 1977-1978. 2 volumes: samen 495pp. gesigneerd met opdracht, KANTL 6e reeks nr.108, 24cm. onopengesneden, mooie staat
Book number: T58949
€  50.00 [Appr.: US$ 62.73 | £UK 40.25 | JP¥ 4990]
Keywords: Taalkunde letterkunde letteren lyriek poëzie dichtkunde Vlaanderen België Mystiek religie religion
In shopping cart

More information

PORTEMAN, KAREL & MIEKE B. SMITS-VELDT.
Een nieuw vaderland voor de muzen. Geschiedenis van de Nederlandse literatuur 1560-1700.
Amsterdam, 2008. 1053 blz. H.linnen.
Book number: 234010
€  50.00 [Appr.: US$ 62.73 | £UK 40.25 | JP¥ 4990]
Keywords: Dutch literature Nederlandse letterkunde
In shopping cart

More information

PORTEMAN, KAREL, WERNER VERBEKE & FRANK WILLAERT (EDS.)
Tegendraads genot. Opstellen over de kwaliteit van middeleeuwse teksten.
Leuven : Peeters, 1996. Wrappers (paperback). xvi,204 pp.; 24 cm. Text in Dutch. As good as new. ISBN: 9068317814. Gewicht/Weight: 480 grs.
Book number: 29258
€  16.00 [Appr.: US$ 20.07 | £UK 13 | JP¥ 1597]
In shopping cart

More information

SCHENKEVELD-VAN DER DUSSEN, RIET, PORTEMAN, KAREL
Met en zonder lauwerkrans: schrijvende vrouwen uit de vroegmoderne tijd 1550-1850: van Anna Bijns tot Elise van Calcar: teksten met inleiding en commentaar
Amsterdam: Amsterdam University Press, cop. 1997. hoofdred. Riet Schenkeveld-van der Dussen; red. Karel Porteman, Piet Couttenier, Lia van Gemert; beeldred. Hans Luijten, Irene Haan, Katlijne van der Stighelen Profielen met proeve van hun werk van 160 Nederlandse schrijfsters uit de periode 1550-1850. Met literatuur opgave., register XXI, 970 pagina's 28 cm. Als nieuw.
Book number: 29580
€  30.00 [Appr.: US$ 37.64 | £UK 24.25 | JP¥ 2994]
Keywords: 9053562680
In shopping cart

More information

| Pages: 1 |

New Search